zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
gsiaxa

co było przed wielkim wybuchem?

gsiaxa | 24 maja 2007 20:12:49 | kategoria: Edukacja, Podstawówka

• G+
  • Facebook

jak wyżej - a także co za siła nakłoniła materie(jak sie obecnie uważa ,że przed wybuchem była materia)do skumulowania sie i wybuchnięcia ,i co wogule było przed materią ii jak ona powstała

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 33 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 19 czerwca 2009 18:10:03

według mnie przed wielkim wybuchem mógł istnieć inny układ planetarny i na jednej z planet mógł powstać taki wybuch który zniszczył to wszystko Tylko że naukowce nie potrafią tego wszystkiego wyjaśnić

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 18 sierpnia 2009 19:10:57

A wiecie co mnie zastanawia? To jest tak intrygujące, że odkąd przyszło mi to do głowy, nie może z niej wyjść (:D). Chodzi mianowicie o to, co by było, gdyby... Nic nie istniało. Mi się wydaje, że zawsze coś musi być... Ale jednak... Gdyby nic nie było, to... Nie, nie potrafię sobie tego wyobrazić. Może wy mi pomożecie?

anonymous | 19 sierpnia 2009 15:11:30

Jakaś bomba była.

anonymous | 20 października 2009 10:58:23

...był latający potwór spaghetti, który pod wpływem alkoholu stworzył świat wywołując wielki wybuch. Pasuje ci ta odpowiedź ? nie ? No to wymyśl sobie innego boga i zacznij w to wierzyć że pod wpływem nudy stworzył świat -.-

anonymous | 22 maja 2010 10:16:51

jak mówicie nic to jest bzdura nie ma nic jeżeli jest pustka to skąd ona się wzięła wyobrazicie sobie cały świat albo nicość nie można ale no jak czarna plama ??? przeczytajcie sobie n wikipedi o WW jest tam że był 13,75 (koma0,11) mld lat temu i jest też na 1mld lat tz.,,Nicości'' przypada nam z 1 dień naszej czasoprzestrzeni czyli możęmy zakładać że WW był kilka dni temu tyle że czas upływa i w innej czaso przestrzenie czyli w 1,2 wymiarze to się właśnie teaz dzieje

anonymous | 28 maja 2010 23:52:07

według mnie wielkiego wybuchu nie był. po prostu bóg nas stworzył i wszystko w okuł nas;]

anonymous | 13 lipca 2010 16:00:06

widzę ,że trudno niektórym to ogarnąć. przed wielkim wybuchem nie było nic. pozbawione sensu jest pytanie skąd się wzięło to ' nic' ponieważ przed wybuchem nie było przestrzeni, nie można powiedzieć co było sekunde przed wybuchem bo czas 'powstał' dopiero w tym momencie. trudno to pojąć zwykłemu człowiekowi jak mogło nie być 'nic' no ale dlatego nie każdy jest odkrywcą .polecam więcej wiedzy a mniej wikipedi. i serio nie ma co filozofować co było przed . po prostu nie było nic

anonymous | 8 września 2010 17:47:12

ja Monika, Julita, Natalka i te moje kumpele wierzymy w Boga więc dla nas wybuchu nie było bo logicznie pomyśleć to skąd by sie wulkan tam wziął?? BEZNADZIEJA CI KTÓRZY WIERZĄ W "wybuch"

anonymous | 10 listopada 2010 00:07:34

"Bóg stworzył świat i wszystko co go oznacza" - jak w takim razie powstał bóg? skoro świat musiał być stworzony, dlaczego bóg nie może być stworzony? "Możemy przyjąć że 1 dzień to np. 1 miliard lat w towrzeniu świata przez Boga(mówię o 6 dniach stworzenia świata)" niezła gadka chwytających się brzytwy ewangelizatorów, próbujących nagiąć swoją doktrynę 6 dni, na 6 mld lat. TO HEREZJA. "Może Bóg żył sam i chciał mieć kogoś kto będzie Mu posłuszny i bedzie go chwalił" w takim razie twój bóg nie jest absolutem, nie jest wszechmogący. jest dziecinny i niesamowystarczalny. dowiedz się, czym jest absolut i po co absolutowi cokolwiek... wiem, że ludziom jest łatwiej tłumaczyć nieznane przez nieznane, wiarą, mitami. to uspokaja tych, którzy nie wiedzą, wolą nie wiedzieć. ja szukam prawdy i te śmieszne postpogańskie mity uważam za żenujące. pozdrawiam.

anonymous | 22 listopada 2010 16:59:43

to bzdura. male cząsteczki zgromadzuly taką energię i temperaturę ładunek dodatni grawitacja ladunek ujemny ze to wszystko mogło powstać i wcąz powstają nowe wszechświaty

więcej odpowiedzi

Podobne pytania

nemezis01

Czy bóg istnieje?

293 odpowiedzi i komentarzy
mlebkowski

Jaka jest odpowiedź na Wszechpytanie?

30 odpowiedzi i komentarzy
spoxy

Ceny ziemi w okolicach warszawy?

7 odpowiedzi i komentarzy