zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
DlaNadprzyrodzonych2

Juliusz Cezar. Czasy Juliusza Cezara

DlaNadprzyrodzonych2 | 22 września 2017 14:50:19 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Co było w Juliuszu Cezarze, że pozwoliło mu to być wybitnym człowiekiem i mieć wpływ na historię?

Co było przełomowego w sytuacjach takich jak: wojna domowa w Rzymie rozpoczęta przez Cezara i zabójstwo Cezara, a też i samych jego rzadach, że stały się epokowe i wpłynęły na historię?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
DlaNadprzyrodzonych2

Psychoanaliza

DlaNadprzyrodzonych2 | 22 września 2017 14:50:15 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Co myślisz o psychoanalizie? Co Ci się w niej podoba? A co nie?
Czym jest Ciebie?
Co masz z nią wspólnego?
Jaki wpływ ma psychoanaliza na ludzi? A jaki na Ciebie, Twoje życie?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
elsie

Quizik na dzis?

elsie | 22 września 2017 14:33:00 | kategoria: Rozrywka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

KLIK

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
collins01

Ktos ma klopot z pisaniem lub netem w ogóle?

collins01 | 22 września 2017 13:54:08 | kategoria: Komputery, Laptopy

• G+
  • Facebook

"Brak połączenia z serwerem dns"
Powiadom o klopotach serwis.
Kontaktowac sie z serwisem mozesz jedynie majac dostep do internetu.
Czyli Paragraf 22...Tylko u mnie?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
antysocjalista

Czy odbieranie prawa do posiadania własnego niepodległego państwa to są 'wartości' lewackiej UE?

antysocjalista | 22 września 2017 13:29:56 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

Państwa należące do Rady BezpieczeństwaONZ wyraziły w czwartek zaniepokojenie planami przeprowadzenia referendum w irackim Kurdystanie.

15 września parlament autonomicznego irackiego Kurdystanu zaaprobował plan przeprowadzenia w tym regionie 25 września referendum niepodległościowego. Za referendum zagłosowała ogromna większość deputowanych.

Kurdyjski parlament zebrał się w Irbilu, w siedzibie autonomicznego rządu, w północnej części Iraku. Była to pierwsza sesja od października 2015 roku.

Planom kurdyjskiego referendum niepodległościowego sprzeciwia się rząd w Bagdadzie, a także Turcja, Iran i Syria, gdzie tak jak w Iraku jest znaczna mniejszość kurdyjska i władze obawiają się nasilenia tendencji separatystycznych.

Negatywne stanowisko wobec DEMOKRATYCZNEGO referendum niepodległościowego zajęła również Unia Europejska. 

Czyli niech 40 milionowy naród dalej żyje pod butem turków, persów i arabów
Rozumiem, że wszystkie eurooszołomy w 1918 roku również odmawialiby Polsce prawa do niepodległości. Kurdystan nigdy nie istniał? A co z powstaniem slamskiej Czeczenii która nigdy nie istniała i jest wylęgarnią terroryzmu na całym Kaukazie? Czemu tu nie było oporów? Bo rezim turecki należy do NATO?

Jedyna nadzieja dla Kurdów w Donaldzie Trumpie Wielkim!

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
lechita

Przestępstwo, czy wykroczenie? Sondaż

lechita | 22 września 2017 12:23:07 | kategoria: Społeczeństwo, Prawo

• G+
  • Facebook

Sytuacja, którą chciałbym poruszyć to przekroczenie prędkości o ponad 50km/h. 

Wiadomo, w takiej sytuacji zostake zatrzymane prawo jazdy na trzy miesiące i potem ładnie zwracane, ale... Jak prawnie jest traktowana taka sytuacja?

Dajmy na to, zawodowy strażak, żołnierz, ratownik medyczny w życiu prywatnym mają taką sytuację i bach. 

Czy jest to traktowane jako przekroczenie? Wiadomo nie od dziś, że żołnierz i strażak nie mogą być karani sądownie. 

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
ata-ata

Pytanie w pierwszym dniu kalendarzowej jesieni: Co wam sie kojarzy z jesienia?

ata-ata | 22 września 2017 11:59:06 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Helen

Czy to normalne zachowanie? Z czego może wynikać?

Helen | 22 września 2017 11:45:03 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Zaproponowałam mamie wspólny wyjazd tak we własnym zakresie do Amsterdamu żeby trochę wypocząć a i też dawno razem nie byłyśmy na wyjeździe. Rezerwujesz hotel, kupujesz bilety na pociąg i zwiedzasz co chcesz. Chciałam przy okazji wstąpić na koncert. Moja mama z przerażeniem stwierdziła, że jak się zgubimy i nie trafimy to będziemy nocować na ulicy. Do tego jeszcze dodała, że niebezpiecznie kiedy podróżują dwie kobiety (bo są niby narażone na napad albo gwałt). Zaczęłam szukać hoteli ale zaczęła wymyślać, że 3 kilometry od centrum to jest za daleko i jak będzie się gdzieś wracać wieczorem to ,,dostaniemy w łeb''. Wyszukałam bliżej ale było za drogo a ja za wszystko miałam płacić więc wyszukałam hosteli. Stwierdziła jednak, że nie będzie siedziała w pokoju z obcymi ludźmi i że jak nie zna nikogo to mogą nas okraść albo coś innego, gorszego. Spasowałam.. Można powiedzieć, że według mojej mamy najlepiej byłoby nigdzie nie wychodzić bo wszędzie czyha niebezpieczeństwo. Mój ojciec uważa, że mama jest ,,stuknięta''. W sumie martwi przeraża mnie jej skrajne zachowanie bo chyba nie do końca taka bojaźliwość i czarnowidzenie jest normalne i zastanawiam się skąd to się jej wzięło. Jak tak słucham innych osób, które z nią się bawiły za młodu to rzekomo była spontaniczna i wszędzie jeździła więc nie wiem czemu tak histeryzuje.

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
elsie

Czy ktos z Was mial w domu PCHLY???

elsie | 22 września 2017 11:34:54 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

kupilam vaco i...czekamKrzyk

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
antysocjalista

Czy gdyby Norwegia była na tyle głupia aby należeć do UE to zainteresowała by się tym komisja unijna?

antysocjalista | 22 września 2017 11:14:13 | kategoria: Polityka, Unia Europejska

• G+
  • Facebook

Że Norwegia jest ewidentnie państwem bezprawia w którym łamane są podstawowe swobody obywatelskie?

Kraj w którym na podstawie samego donosu niczym gestapo w III Rzeszy państwowe służby bez nakazu sądowego mogą dokonać przeszukania mieszkania i przeglądania prywatnej dokumentacji medycznej?

Kraj w którym dzieci są odbierane rodzicom i przekazywane państwowym instytucjom do wychowawania w duchu idelogii parti rządzącej tak jak to miało miejsce w III Rzeszy w ośrodkach Lebensborn 

Co na to dwa polskojęzyczne antynarodowe ugrupowania polityczne (peło i niemiecka)? 

Donos złożył ojciec mojego najstarszego dziecka. Na tej podstawie Barnevernet zarzuciło mi, że nadużywam leków przeciwbólowych, prowadzę 'chaotyczny tryb żucia' oraz mam 'zespół przewlekłego zmęczenia'" - zaznaczyła Garmo.

Dodała, że w Norwegii to wystarczy do odebrania matce dziecka. "Barnevernet ma pozycję, która pozwala jej działać przed jakimikolwiek decyzjami sądu. (...) Bez nakazu sądu odbyło się przeszukanie mojego mieszkania, przeglądanie dokumentów medycznych. To wszystko na podstawie zmyślonego podejrzenia, że życie mojej córki może być zagrożone" - dodała. 

Aż 8900 dzieci zostało odebranych biologicznym rodzicom w Norwegii w 2014 roku!
W kraju o populacji 5,2 miliona czyli 
gdyby takie neonazistowskie prawo funkcjonowało w Polsce to byśmy mieli rocznie 61460 dzieci wyrywanych rodzicom aby przekazać je indoktrynacji w państwowych ośrodkach wychowawczych!
To znaczy, że ponad 120 000 Polaków rocznie zostałoby okradzionych z rodzicielstwa przez totalitarny system.
120 000 tyle dorosłych mieszkańców ma Olsztyn - czyli każdy dorosły mieszkaniec Olsztyna jest rodzicem, któremu skradziono jego własne dziecko! 

Ostatnia aktualizacja: 22-09-2017 14:42:11
odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz
więcej pytań

Koszulki pytamy.pl

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 194,2 pkt elsieelsie
  2. 2 97,3 pkt antysocjalistaantysocjalista
  3. 3 69,6 pkt collins01collins01
  4. 4 62,0 pkt UrizielUriziel
  5. 5 43,7 pkt znafca_żytaznafca_żyta
więcej rankingów