zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "z"

Znaleziono 558 wyników:

MyArek1

Problem z pobieraniem

MyArek1 | 11 października 2012 20:29:44 | kategoria: Komputery, Zabezpieczenia

• G+
  • Facebook

Ostatnio jak pobieralem z android market to sie nie.pobiera. Jak nacisne zainstaluj to tyllo. tak pasek chodzil jak by sie mialo zaczac pobierac., a przedtem normalnie.pobieralem... Co jest grane? Mam tableta z androidem 4.0

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
MyArek1

problem z androidem

MyArek1 | 10 października 2012 21:09:14 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Ostatnio jak pobieralem z android market to sie nie.pobiera. Jak nacisne zainstaluj to tyllo. tak pasek chodzil jak by sie mialo zaczac pobierac., a przedtem normalnie.pobieralem... Co jest grane? Mam tableta z androidem 4.0

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
manam

Kto z Wrocławia??

manam | 9 października 2012 18:35:15 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

jutro ise tam przenioszę...

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 29
odpowiedz
Krejzy

Pomożecie z wypracowaniem?

Krejzy | 9 października 2012 16:23:02 | kategoria: Nauka i technika, Nauka

• G+
  • Facebook

Muszę napisać opowiadanie z wątkiem tragicznym.
Wymagania nauczyciela:
- Główni bohaterowie to Ola i Kacper,
- Ma być jakaś akcja ratownicza (opisana),
- Jedna z głównych postaci ma zginąć na oczach drugiej.
Mój pofrek ma chyba pod sufitem nie równo, ale to zadanie, a jak chwytam długopis to mi łzy lecą... Płacz

Błagam was pomóżcie, normalnie bym to napisała tylko kilka dni temu umarł mój kolega który miał tak samo na imię... Proszę, pomocy!

10 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
wandalia22

wzrost

wandalia22 | 9 października 2012 13:26:04 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Ile macie wzrostu?

Ostatnia aktualizacja: 09-10-2012 13:26:23
1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
Tupak

Problem z głosem

Tupak | 5 października 2012 21:41:55 | kategoria: Komputery, Sprzęt

• G+
  • Facebook

Otóż zainstalowałem Windowsa XP Service Pack 2 i przy instalacji sterowników to dźwięku wyskakuje mi takie coś :

" Microsoft Bus Driver should be loaded in your system before installing Realtek HD Audio Driver ! "

Nie wiem, czy czegoś jeszcze nie wgrałem tzn. innych jakiś sterowników czy coś? Wszystko działa poprawnie ale przy instalacji właśnie taki błąd wyskakuje i nie mam głosu co bardzo denerwuje :( Na internecie są niby tematy gdzie ludzie borykają się z tym problemem ale są one przestarzałe i linki powygasały dlatego piszę tu, z nadzieją, że jest jakiś informatyk :P

Dodam, że 1-szy raz instalowałem Windowsa i być może o czymś zapomniałem?
Jeśli ktoś potrafi i ma chęć to prosiłbym o jakąś instrukcje jak ten głos wgrać :)

Pozdrawiam

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
princi

Problem z matką

princi | 4 października 2012 23:21:17 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Mam obecnie 16 lat urodziłem się w końcówce stycznia i za 3 miesiące kończę 17 lat ale nie w tym rzecz.
Moi rodzice zawsze zabraniali mi wychodzenia na dwór długo tj o 22:30 do domu itd... ale odkąd są w separacji mogę robić co chce w ogóle się mną nie interesują ale jednak separacja to wyprowadzką ja się wyprowadziłem z mamą bo z nią zawsze było lepiej ale teraz tata też już się uspokoił ale się wyprowadził do pracy dość daleko i zarabia dość duże pieniądze i mam takie pytanie czy jak skończę lat 18 czyli będę już pełnoletnim obywatelem mogę się wyprowadzić od mamy do rodzinnego miasta i tam kontynuować naukę w technikum o tym samym profilu.
Rozmawiałem z tatą i on powiedział ze będzie mi opłacał mieszkanie i dawał 1000 zł na miesiąc na życie ale chciałbym za mieszkać z koleżanką która jest młodsza i boję się tego ze mama mi wszystko zepsuje zaciągnie mnie drogą sądową do siebie i zrobi ze mnie kogoś kim nie jestem. Chciałbym rozpocząć własne życie i po szkole zacząć pracować.
Może mi ktoś przedstawić czy może mi coś zrobić mama gdy skończę te 18 lat i się wyprowadzę chodzi mi czy może mi nie pozwolić się wyprowadzić może wystąpić o postępowanie sądowe itd...

I ogólnie nie chciał bym żeby matka zrobił mi jakąś jazdę za to ze mieszkam z koleżanką bo będzie mi wstyd przy niej ,a chciałbym coś rozwinąć z tą dziewczyna.

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
Ptaszynka

Jak postrzegacie nadgodziny?

Ptaszynka | 1 października 2012 15:34:07 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

W przeszłości nie zdarzało mi się spędzać nadgodzin w ogóle. Mam sztywny grafik czasu, równe 8 godzin - nie mniej, nie więcej. A dzisiaj szef zapytał (na szczęście nie oznajmił) czy mogę pojutrze zostać trochę dłużej, bo coś tam coś tam :)
Mam się zastanowić, czy chcę wziąć ten dodatkowy czas, czy ma się zwrócić do kogoś innego. Jak zareagować?

Oczywiście każda nadgodzina jest dodatkowo płatna, ale nie chodzi mi o pieniądze. To jest moja nowa praca, więc to może taki test, na ile jestem w stanie pójść pracodawcy na rękę? Czy u was zdarzają się nadgodziny?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
marcint50

Doświadczenie z fasolą

marcint50 | 26 września 2012 19:32:08 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Czy robiliśćie kiedyś doświadzczenie z fasolą jeśli tak to proszę o zdjęcia i opis bo nie chce mi wyjść poziom 1 gimnazjum

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
lenkaaa

Pani z dziekanatu...

lenkaaa | 21 września 2012 15:58:28 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Czy u Was Pani w dziekanacie też nic nie wie? U mnie np nie wie czy jest dziekan i kiedy w ogóle przyjmuje interesantów!Surprised

Ostatnia aktualizacja: 21-09-2012 16:05:33
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
tomikolaj

Czy Ty również żywisz się papką korporacyjną???

tomikolaj | 21 września 2012 14:20:42 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 21-09-2012 14:41:37
3 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 26
odpowiedz
ptakwodny

Najlepsza melodia (piosenka) z polskich seriali. Która Was urzekła?

ptakwodny | 17 września 2012 19:21:50 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

Przepiękne polskie seriale mają wspaniałą muzyczną oprawę i wiele ładnych piosenek.Moja naj to melodia z serialu "Czarne chmury".
Impulsem do zadania tego pytania było poniższe pytanie @luc-o

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
Baska_73

Wychodzenie z ciała

Baska_73 | 15 września 2012 18:17:22 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam kilka pytań dotyczących wychodzenia z ciała/OBE:

Czy macie jakieś doświadczenia z wychodzeniem z ciała?
 Czy znacie kogoś kto ma takie doświadczenia?
Co o tym sądzicie?

Ostatnia aktualizacja: 15-09-2012 18:29:42
1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
Ajumiko

Czy łatwo być człowiekiem z dobrego domu?

Ajumiko | 15 września 2012 09:45:54 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Co dla Ciebie oznacza pojęcie "z dobrego domu", z "porządnego domu"?
Ja uważam, że to pojęcie ewoluuje i dzisiaj trochę innych ludzi się pod to "podpina" niż kiedyś.
Czy w swoim otoczeniu dostrzegasz takie osoby? Jacy to są ludzie? Czy tacy, jakimi widzą ich inni? Czy łatwo im funkcjonować w środowisku? -w sąsiedztwie, w pracy, w szkole, w codziennym życiu? 

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedz
Wersalka

Pamiętacie te hity?

Wersalka | 4 września 2012 18:14:16 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

Muzyka z roku 1999, skompilowana. Aż się łezka w oku kręci, chociaż teraz wstyd się przyznać, że słuchało się podobnych rzeczy :)

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
toyota

seks z księdzem

toyota | 2 września 2012 14:00:02 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

Szukam miłości, ciepła, dotyku i zapachu kobiety, nie znajduję. Jestem prawie ateistą, jednak czasem bywam w kościele, kiedy jest pusty, dla ciszy, atmosfery itp. Spotykam księdza, który mnie pożąda, pragnie mojego ciała, daje mi rozgrzeszenie za wszystkie grzechy, które w życiu popelniłem. Potrzebuję rozgrzeszenia, więc się zgodzę. Wiesz, że nie jestem homoseksualistą, wiesz że jesteś moim Ideałem, wiem że nigdy nie będziesz Moją Kobietą, wybacz Kochanie. A teraz Drodzy wizytatorzy tego portalu, możecie na mnie pluć, mam to gdzieś!!! (nie do końca, mam nadzieję, że ktoś stanie w mojej obronie).

14 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
Sekator

Jak korzystać z zakupów grupowych? (rozsądnie) Poradnik

Sekator | 31 sierpnia 2012 12:13:10 | kategoria: Internet, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W związku z ogromnym popytem na zakupy grupowe, postanowiłem sporządzić krótki poradnik pozwalający na unikanie dość częstych wpadek z ofertami typu Groupon (i inne). 

Na początku zaznaczam, że w przypadku serwisów umożliwiających takie zakupy, należy zachować ostrożność, bo pieniążków nie zwracają ze względu na sprytny argument (jesteśmy jedynie pośrednikiem - nie odpowiadamy za jakość i wykonanie usług). 

Wszystko zależy od tego, jaka oferta nas interesuje: 

1) Restauracje - zniżki często się rotują, więc warto sprawdzić zdanie korzystających wśród innych opinii krążących w internecie. W różnych miejscach, nie w jednym (opinie często są fabrykowane).

Sprawdzić menu, jeśli jest dostępne w internecie. Często okazuje się, że oferta nie jest wcale korzystna - posiłki i ich ceny mogą być zawyżane, aby wydawały się bardziej okazyjne.

W tym przypadku sam się naciąłem. Zakupiłem groupon do restauracji, w której już kilkukrotnie  byłem i zawsze miałem dobre wspomnienia, chociaż żarcie drogie. Nie sprawdzałem niczego, zarezerwowałem stolik i poszedłem w "ciemno". I to był największy błąd, bo okrutnie przejechałem na takiej "okazji". Inne, gorsze miejsce przy toaletach i palarni. Osobne menu (specjalnie podrożało na grouponowiczów) z 3-ma pozycjami. Za napoje i resztę trzeba dopłacić, dlatego zalecam ostrożność. 

2) Hotele i wycieczki.

Część jest superokazją z prestiżowych biur podróży. Noclegi w hotelach albo w cudownie prezentujących się pensjonatach. Jak postępować w takim przypadku, kiedy planujecie wypad, albo romantyczny weekend w jakimś fajnym miejscu?

Również opinie są dobrą pomocą, ale najważniejsze. Sprawdzić cennik w internecie. Super oferta 400 zł zamiast 800 za 3 noce brzmi kusząco, ale często okazuje się, że oferta obejmuje noclegi poza sezonem (a wtedy są dużo tańsze, niż sam groupon), lub cena 800 oznacza cenę za najdroższy pokój, nie ten, za który się płaci. Może się też okazać, że obok hotelu znajduje się inny, równie fajny hotel/pensjonat, w którym jest dużo taniej.

W przypadku wycieczek, słyszałem o historiach, w których cena obejmowała wszystko poza przelotem, za który trzeba było płacić dodatkowo (pomimo, że oferta nic na ten temat nie mówiła).

3) Zakupy

Tu powiem jedno. Szukać alternatywnych źródeł - allegro, ebay. Większość rzeczy można znaleźć dużo taniej. Przykład? Stoły lub pufy sprzedawano okazyjnie za 250 zł. Na allegro takie same, ale innej firmy (z dobrymi opiniami) można było znaleźć już za 100.

4) Usługi.

Nie kupować tych gruponów, które są najbardziej oblegane. Nie da się wręcz zaklepać terminu na fryzjera/kosmetyczkę wśród innych tysięcy korzystających. Zwłaszcza, jeśli wiemy, że salon jest niewielki i termin wykorzystania kodu jest bardzo krótki.Było głośno o fryzjerze, który musiał zamknąć zakład ze względu na to, że na siebie nie zarabiał dzięki serwisowi oferującemu zakupy, albo o piekarni, którą spotkał podobny los. 

Z serwisami kosmetycznymi, lub dentystycznymi jest o tyle niewdzięczne, że np. zabieg trwa dużo krócej, niż standardowy, oferowany poza serwisem!

Niestety, ludzie są naiwni (sam byłem) i wierzą w oferowane cuda za grosze. Taniej nie znaczy lepiej, ale wystarczy wiedzieć, co robić i gdzie powinno szukać się odpowiedzi na wątpliwości. Mam nadzieję, że pomogłem.

Korzystając z "okazji", mieliście jakieś krzywe przygody z zakupami grupowymi?

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych...
odpowiedz
tomikolaj

Dziewczyny, gryzłyście ołówki w szkole ??? :)))

tomikolaj | 29 sierpnia 2012 18:43:35 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... odpowiedz
serek2731

TEkst z filmu Sondaż

serek2731 | 26 sierpnia 2012 22:16:02 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

W filmie było fajne pytanie ,, czy odczuwasz sumienie podczas falenia konia?" więc zadam je teraz

Zobacz wyniki Zagłosuj:

7 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
Agnia

Jakie piaskowe rzeźby satwiane są przez dorosłych najczęściej?

Agnia | 17 sierpnia 2012 20:36:50 | kategoria: Podróże, Polska

• G+
  • Facebook

Sezon wakacyjny- niektórzy na urlop wybiorą się w północne strony Polski. Tam- oprócz morza- uwagę przyciąga także plaża, która analogicznie kojarzy się z piaskownicą z dzieciństwa. Co budują z piasku dorośli?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 28

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd