zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "wszystko"

Znaleziono 42 wyniki:

veronique

Czy wszystko musi byc estetyczne?

veronique | 4 września 2012 23:40:23 | kategoria: Motoryzacja, Bezpieczeństwo

• G+
  • Facebook

nie moze byc praktyczne, wygodne, funkcjonalne...? nawet nie chodzi o przedmioty. Czy staracie sie caly czas wygladac estetycznie, "dobrze", gdy jecie, ziewacie, przeciagacie sie, siedzicie na muszli klozetowej? mam wrazenie czasem, ze to jakis terror, ale tylko czasami na szczescie. Chociaz jakis czas temu czytalam post dziewczyny na forum psychologicznym, ktora wstydzila sie przy swoim chlopaku wychodzic do toalety, pewnie dlatego, ze to sie estetycznie nie kojarzy. Nie mowie, zeby isc w druga skrajnosc, ale wydaje mi sie, ze byc moze przez wszechobecnosc roznorakich technologi zapisujacych obraz w zycie wkrada sie lekki obled.

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
ninifn

co to znaczy: wszystko zeszło na nieodpowieni tor.. przykro.

ninifn | 17 sierpnia 2012 21:24:21 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
harald1234

czy wszystko ma jakiś sens

harald1234 | 3 sierpnia 2012 21:58:46 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

czy wszystko ma jakiś sens , czy nic nie dzieje się bez powodu ? jaki miało sens że poznałem Magdę ?

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
Misho85

Survivalowe zapędy - Czy ze mną jest wszystko w porządku ?

Misho85 | 28 lipca 2012 01:25:37 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

od Dawien Dawna lubię się szwędać po krzakach i bagnach :)) Zdarza mi się palić ogniska ( zimą również ) albo organizować wypady nad wisłę w celu wypicia kilku (lub wiecej ) browarków przy przyjemnym ogniu i czymś smazonym na tym ogniu ;))

Rok temu Stwierdziłem że super...ale brakuje mi jeszcze szałasu jak prawdziwemu Traperowi ;))....a wiec zabrałem z domu kilka narzedzi i zbudowałem TIPI o powierzchni hm jakeis 2 metry kwadratowe....było duuzo miejsca...tipi pokryłem folią malarską...a dla zabezpieczenia jej owinąłem ją taśmą samoprzylepną tą brązową ....Ten szałas wytrzymał RÓWNY ROK ....

tak czy inaczej..czy to normalne i zdrowe aby facet w wieku 27 lat bawiłsie w cos takiego ? :))

oczywiście dodam że mam co z zyciem robić..mam swoją prace , mam przyjacioł z ktorymi widuję sie w innych okolicznosciach ;))..nie jestem typem bezdomnego pustelnika :)))

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Czy wiecie że remis w meczu z Grecją zapewniamy Wojtyle i Dziwiszowi ?

anonymous | 10 czerwca 2012 20:30:39 | kategoria: Sport, Piłka nożna

• G+
  • Facebook

Remisu w inauguracyjnym meczu Euro 2012 między Polską a Grecją wcale nie zawdzięczamy umiejętnościom naszych piłkarzy. Obroniony karny przez Przemysława Tytonia również nie ma nic wspólnego z bramkarskim kunsztem. Wszystko załatwił nam kard. Stanisław Dziwisz i jego były pryncypał JP II.
Tuż po meczu metropolita krakowski pozwolił sobie na krótki komentarz:
„Chwila uspokojenia i kolejna informacja, że polski bramkarz Wojciech Szczęsny musi zejść z boiska. Nie wiemy jednak dlaczego Napięcie rośnie. Po chwili powiedziano mi, że zastąpił go Przemysław Tytoń, który teraz będzie bronił karnego. W sercu i modlitwie wpierałem go z całych sił. Ogromna ulga, gdy dowiedziałem się, że obronił. W duchu dziękowałem Ojcu Świętemu, bo głęboko wierzę, że pomagał mu w tym momencie.” – powiedział Dziwisz.
Pozostaje nam tylko dziękować albo zapytać dlaczego nie wymodlił wygranej.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Co byście radzili osobie dla której wszystko jest banalne i do wykonania?

anonymous | 15 kwietnia 2012 12:26:19 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Gdybyście byli w skórze takiej doskonałej osoby, dla której zdobycie wszystkiego co się da realnie w życiu jest możliwe to co byście jej doradzili by zrobiła? ... piszcie swoje przypuszczenia, pomysły

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

"Nie wszystko złoto,co się świeci"?

anonymous | 17 marca 2012 17:40:29 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Pytanie zainspirowane przeczytanym przeze mnie artykułem/historią w pewnym czasopiśmie.

Tytuł tego artykułu w pełni oddawał rzeczywistą prawdę przysłowia:

"Nie wszystko złoto,co się świeci"...

Znacie jakieś sytuacje potwierdzające prawdziwość słów tym przysłowiu?

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
MoltoBene

I znowu o życiu. Dobrze, że mamy internet :) Jak uważacie?

MoltoBene | 7 marca 2012 20:59:57 | kategoria: Nauka i technika, Wynalazki

• G+
  • Facebook

Niektórzy czasami na niego narzekają. Ale korzystanie z niego ma dużo więcej zalet niż wad :) Przyczynia się do czegoś na pewno dobrego. Zmienia nasz dzisiejszy świat.

A przy okazji wypowiedzcie się na temat filmu :)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wyszukiwarki np. Google (...) ?

anonymous | 25 lutego 2012 17:03:18 | kategoria: Internet, Wyszukiwarki

• G+
  • Facebook

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wyszukiwarki np. Google zapisują wszelkie Twoje wyszukiwania? To znaczy wpisując coś w pole wyszukiwarki Google, na serwerach tej firmy dane te pozostają zapisane wraz z Twoim adresem IP? W Polsce usługodawcy internetowi (w skrócie ISP) muszą przechowywać, według prawa, dane dzięki którym można rozpoznać kogoś po adresie IP przez 24 miesiące...
Oprócz tego wyszukiwarki moderują/optymalizują/filtrują treści, które się Tobie wyświetlają. Jasne, że jeżeli ktoś z adresu IP należącego do Polski powinien otrzymywać głównie informacje ze stron www po polsku. Ale takie profilowanie treści idzie dalej. Wyszukiwarka potrafi rozpoznać miejscowość z której pochodzi żądanie wyszukania i wykorzystać to do wyświetlenia, najlepszych według algorytmów, treści dla Ciebie. Do tego algorytmy wykorzystują informacje o poprzednich wyszukiwaniach. Dwie osoby z tego samego miasta, korzystające z usług tego samego ISP mają zdecydowanie różniące się wyniki, gdy szukają wykorzystując tą samą frazę. Na przykład Daniel i Scott wpiszą: egipt. Daniel dostanie informacje o protestach w Egipcie, Scott o biurach podróży. Na dokładkę od niedawna przy pewnych wyszukiwaniach (często nie związanych z pobieraniem czegokolwiek, a tym bardziej treści objętych prawem autorskim) wyświetla mi się w wyszukiwarce Google coś takiego:

Odpowiadając na zażalenie, które otrzymaliśmy w związku z US Digital Millennium Copyright Act, usunęliśmy 1 rezultat/y/ów wyszukiwania. Jeżeli sobie życzysz możesz przeczytać wspomniane zażalenie, które spowodowało usunięcie rezultatu/ów na stronie ChillingEffects.org. 
----------------------------------------------------------
Znalazłem wyszukiwarki, które deklarują iż nie zapisują informacji o wyszukiwaniach.
https://ixquick.com
http://duckduckgo.com/ 
----------------------------------------------------------
A tutaj więcej o "Internet Bubble" - Internetowym bąblu z którego większość nie zdaje sobie sprawy:
http://dontbubble.us/ 

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Roxx17

Jakie są wasze ulubione 'wrażenia zmysłowe'?

Roxx17 | 25 listopada 2011 16:57:39 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

smak,zapach, dźwięk..dotyk

moje:

smak: maliny :D

zapach: pieczących się muffinek

dźwięk: ulubionej muzyki

dotyk: lodowate ręce! i gorąca woda.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz

Czy stałe fizyczne również są zmienne, tak jak i inne właściwości Wszechświata?

anonymous | 10 listopada 2011 18:42:55 | kategoria: Nauka i technika, Nauka

• G+
  • Facebook

Więcej w tym artykule:

http://www.geekweek.pl/stale-fizyczne-nie-sa-takie-same-w-calym-wszechswiecie/343963/

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Naglący

Kiedy wzystko idzie w zła stronę?

Naglący | 8 listopada 2011 09:29:08 | kategoria: Inne, Odjechane

• G+
  • Facebook

Oczywiście liczę na kreatywność?

2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Adoo

Czy istnieje coś czego BEAR GRYLLS(szkoła przetrwania Discovery) nie zjadł, albo nie może zjeść ?

Adoo | 23 lipca 2011 22:51:57 | kategoria: Mężczyzna, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy istnieje coś czego BEAR GRYLLS(szkoła przetrwania Discovery) nie zjadł, albo nie może zjeść ?

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz

Czy można jakoś zorganizować małe skromne wesele, żeby podobało się osobom "konserwatywnym"?

anonymous | 9 czerwca 2011 12:01:40 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

Polak musi na weselu potańczyć, popić, pogadać z każdym członkiem rodziny swojej, czy od strony drugiego z młodych. Czy ten typ da się zadowolić na skromnym przyjęciu weselnym?

Macie pomysł jak można by to zorganizować?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
pawel923

Pamiętacie dokumentalny film o tytule "Czekając na sobotę" pomorzecie ?

pawel923 | 24 kwietnia 2011 16:56:28 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam.Pamiętacie dokumentalny film o tytule "Czekając na sobotę" właśnie szukam tych ludzi co tam mieszkali/mieszkają i występowali w tym filmie tych z miejscowości trawniki, może mają nk lub coś innego ? podajcie linki nr wszystko aby ich znaleźć :D

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
AleBaba

Podziękujemy Małyszowi za tyle pięknych przeżyć?

AleBaba | 26 marca 2011 21:12:17 | kategoria: Sport, Sporty zimowe

• G+
  • Facebook

Piszcie, za co możemy mu podziękować, za co go podziwiacie. Komentarz zbyteczny.

odpowiedz

Czemu u niektórzy ludzie irytują nas wszystkim co robią?

anonymous | 9 października 2010 22:15:23 | kategoria: Mężczyzna, Gadżety

• G+
  • Facebook

Mam kuzyna. Za każdym razem irytuje mnie każde jego słowo. Dosłownie każde. Irytuje mnie jak chodzi, mówi, je, no... wszystko co robi mnie irytuje. I kiedy staram się zrozumieć dlaczego - nic mi nie przychodzi do głowy. Identyczna sytuacja była z moim kolegą z podstawówki. Każda jego wypowiedź mnie denerwowała. Też tak macie? Wiecie od czego to może zależeć?

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
owies0508

Pomocy?

owies0508 | 23 lipca 2010 13:06:29 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

Witam wszystkich ;) bardzo potrzeban mi jest ta pisoenka JEREMY CAPM - MY DESIRE ? w jezyku polskim chcialabym ja urzyć na rocznice dla mojego chłoapaka nie dawno mialam wypadek i jestem zalatana roznymi sprawami no i jeszcze prezentem na roczinece a jednoczesnie na ur chlopaka była bym bardzo wdzieczna jakby mi ktos ja przetłumaczyl i wyslal na poczte owies0508@gmail.com

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
piotrek341

Zgadzacie się z przysłowiem "Polak potrafi"?

piotrek341 | 23 czerwca 2010 20:29:00 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
SySuniaa94

Czy jest osoba dla której poświęciłbyś/abyś dosłownie wszystko?

SySuniaa94 | 6 czerwca 2010 22:12:51 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

Czy jest taka osoba? Jeśli tak to kto ? A może była... ale już Nie ma ?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
1 2 3 z 3

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd