zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "wierzysz"

Znaleziono 3 wyniki:

PolskiRysik

Czy wierzysz, że kiedyś nadejdzie ten koniec i to nie z twojej winy ?

PolskiRysik | 5 października 2012 07:09:05 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Wierzycie, że kiedyś nadejdzie ten koniec, ten zapowiadany przez parę osób, ten którego się obawiamy ? Nie mówię tutaj dokładnie o 21 grudnia 2012, ale np. o 2060, w którym to koniec świata zapowiedział Isaaca Newtona. Słyszałem, że w niektórych przypadkach nieliczni ludzie z NASA popierają te wersje. Osobiście myślę, że nic się nie stanie, i że to tylko kończy się kalendarz majów.

Boicie się tego dnia ?
Macie obawy, że wasze życie skończy się przedwcześnie ?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Powołany

Czy wierzysz w wróżby/przesądy?

Powołany | 6 sierpnia 2012 19:19:36 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Polska kultura jest pełna przesądów, jak czarny kot przecinający drogę, jest symbolem pecha. Zbite lustro - siedem lat nieszczęścia; przejście pod drabiną - pech; czterolistna koniczyna - szczęście; królicza łapka - szczęscie. W mojej rodzinie wierzy się w takie przesądy, a jak jest z Wami? Czy wierzycie? A może nie wierzycie, ale jednak unikacie sytuacji, mających przynieść pecha.

Czy wierzycie w wróżby wróżek? Kiedyś miałem taką sytuację, z przepowiednią wróżki. Pracowałem jako telemarketer, sprzedawałem ogłoszenia w internetowej książce telefonicznej. W tym dniu dzwoniłem do "salonów wróżek". Jedna z nich, bardzo się rozzłościła na mnie, że dzwonie (nie dziwie się jej, też nie przepadam za podobnymi tel.). Przewidziała, że zginę w piątek (w tym tygodniu, w którym z nią rozmawiałem, podała nawet datę) pod kołami samochodu, ja zareagowałem śmiechem, piątek minął, w który miałem zginąć. Miewam się dobrze Tongue out Jakie Wy macie doświadczenia w kontaktach z wróżkami? Czy wierzycie w przepowiednie? Tu podaję link do art. o tematyce przepowiedni: http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,Sredniowieczna-Baba-Jaga-ktora-przepowiedziala-internet-Hitlera-i-zamachy-na-WTC,wid,14774175,wiadomosc.html?smgajticaid=6ef0b

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
filmotekyu

W co wierzysz? Niebo? Czyściec? Piekło? Sondaż

filmotekyu | 16 stycznia 2010 17:20:36 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W co wierzysz? Niebo? Czyściec? Piekło?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd