zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "wiem"

Znaleziono 69 wyników:

nikt ważny

Nie wiem, co mam robić

nikt ważny | 1 października 2012 20:03:54 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Od 3 lat mam myśli samobójcze. Ostatnio pogorszyło mi się jeszcze bardziej, nie mam sił do życia. Zaczęłam nową szkołę, nie mam żadnych przyjaciół, a wymagania jakie stawia ta szkoła, są chyba za wysokie jak dla mnie. Wiem, że sobie nie poradzę, nie ma innej opcji. Codziennie odczuwam lęk, który wykańcza mnie, nie daję sobie z nim rady.
Zauważyłam, że w ogóle nie chcę rozmawiać z ludźmi, unikam ich. Mogłabym siedzieć cały dzień w pokoju i gapić się na jedną rzecz. Powoli wszystko przestaje mieć dla mnie jakikolwiek sens.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Arakdiam

Nie wiem co o tym myśleć ?

Arakdiam | 9 września 2012 19:53:45 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

u mnie jest taka sytuacja. Pewną dziewczynę bardzo ubie może nawet ją kocham , ale nie wiem co ona myśli o mnie . Częstą ze sobą piszemy, rozmawiamy  i ogólnie jest dobrze . ale gdy chce się z nią spotkać sam na sam albo w mniejszym gronie ona bez koleżanek zawsze się wykręca , albo coś podobnego , albo udaje że tego nie słyszała .nie raz też mnie oszukuje tak mi się wydaje bo pisze mi na fb np że nie ma esów , a dowiaduje się że piszę ona z kim innym . Co o tym myśleć . Bardzo mi na niej zależy . Ale nie wiem co mam robić .znamy się już dłuższy czas tak z 8 miesięcy już . Tak zaczęliśmy się bardziej poznawać tak od 2 miesięcy. no kilka razy próbowałem ale ani razu się nie spotkaliśmy sam na sam. ale w grupie to często ze sobą romzawiamy i dobrze nam się rozmawia o różnych rzeczach.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 24
odpowiedz
Arakdiam

Nie wiem co o tym myśleć ?

Arakdiam | 8 września 2012 15:14:49 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

u mnie jest taka sytuacja. Pewną dziewczynę bardzo ubie może nawet ją kocham , ale nie wiem co ona myśli o mnie . Częstą ze sobą piszemy, rozmawiamy  i ogólnie jest dobrze . ale gdy chce się z nią spotkać sam na sam albo w mniejszym gronie ona bez koleżanek zawsze się wykręca , albo coś podobnego , albo udaje że tego nie słyszała .nie raz też mnie oszukuje tak mi się wydaje bo pisze mi na fb np że nie ma esów , a dowiaduje się że piszę ona z kim innym . Co o tym myśleć . Bardzo mi na niej zależy . Ale nie wiem co mam robić .  Macie jakieś rady ?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
tenisista

Nie wiem, co robić z rękoma

tenisista | 11 sierpnia 2012 18:12:43 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Mam nietypowy i może się wydawać, że bardzo śmieszny problem - nie wiem co robić z rękoma np. w trakcie chodu, czy czasem jak muszę gdzieś siedzieć. Wiem, że to wydaje się idiotyczne, no ale naprawdę mi "przeszkadzają". Ktoś tak miał kiedyś, ktoś mnie rozumie w ogóle? :P

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
Justyna12226

co mama zrobić

Justyna12226 | 6 czerwca 2012 19:36:23 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

poznałam chłopaka jest fajny i miły dla mnie i zakochałam się w nim jak mam mu powiedzieć ze go kocham.moje drugie pytanie grałam w Awataria i miałam jeden dzień znajomych i deugi dzięń już nie mam i tak tale co ja mam zrobić.

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Kasiunnia

Co się stało z myszką od laptopa?

Kasiunnia | 13 maja 2012 20:45:01 | kategoria: Komputery, Laptopy

• G+
  • Facebook

mam laptopa z wbudowaną myszką na dotyk. od kilku minut nie działa tak jak trzeba. rusza się normalnie i nie zacina się ale nie zawsze klika i nie zawsze jak puszczam to przestaje klikać czy coś. przez to zaznacza mi się cała strona. 

co się dzieje i jak to naprawić?

odpowiedz
alina321

Czy prawidlowo stosuje antykoncepcje hormonalna ?

alina321 | 25 kwietnia 2012 15:29:59 | kategoria: Zdrowie, Leki

• G+
  • Facebook

Stosuje antykoncepcje, ale zastanawiam sie czy prawidłowo tzn. we wtorek przyjmuje ostatnia tabletke potem mam 7 dni przerwy tzn, ze osmego dnia biore tabletke z nowego opakowania czyli przypada ze w srode tak?

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Kasiunnia

Po czym poznać czy chłopak się we mnie zakochał?

Kasiunnia | 21 kwietnia 2012 17:07:49 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

hm?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Kasiunnia

Czy warto walczyć o swoje marzenia? Sondaż

Kasiunnia | 11 kwietnia 2012 16:23:19 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

hm? 
ja myślę, że warto... ale jest tyle przeciwności... 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Kasiunnia

Czy na uniwersytecie można wybrać dwa kierunki na raz, czy trzeba najpierw zrobić jeden i dopiero później następny?

Kasiunnia | 10 kwietnia 2012 15:57:24 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

hm/

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Kasiunnia

Jaki zawód pasuje do mnie?

Kasiunnia | 10 kwietnia 2012 15:17:31 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Moje oceny:
Geografia, Matematyka, Fizyka, Chemia i Biologia - A* - czyli 6 z każdego.
Interesuje mnie Astronomia i Meteorologia (pogoda) - oglądam dużo programów o tym, czytam i robię eksperymenty.

Chcę, żeby coś się działo w mojej pracy. Nie wiem... może podróże, albo trochę adrenaliny :D

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
Kasiunnia

Na czym polega uniwersytet?

Kasiunnia | 3 kwietnia 2012 17:46:44 | kategoria: Nauka i technika, Ciekawostki

• G+
  • Facebook

Wiem, że tam się uczy. Chodzi mi o to, że nie wiem jak działa tam nauka. Czy są jakieś wybrane przedmioty czy raczej uczysz się do zawodu?

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
Kasiunnia

O co w tym chodzi?

Kasiunnia | 29 marca 2012 17:39:09 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Mam przyjaciela. Znamy się od przedszkola czyli około 9 lat. Jesteśmy tylko przyjaciółmi, a pozatym on nie jest w moim typie. Lubimy się razem pośmiać, a w ostatnie wakacje nawet mnie uściskał (tzw. niedźwiadek). Ostatnio wgl o nim nie myślałam ale tej nocy on mi się przyśnił. Śniło mi się, że staliśmy przed klasą i on przedstawił mi swoją dziewczynę. Nie wiem dla czego ale jak się obudziłam było mi trochę smutno.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
Kasiunnia

Co to za choroba? Co mi jest?

Kasiunnia | 28 marca 2012 21:29:21 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W poniedziałek idę do lekarza, ale może ktoś powie mi czy to choroba i jeśli masz jakieś domysły to jaka. 
Od kilku dni mam na lewej ręce czerwoną wysypkę. Trochę się powiększyła i po pewnym czasie pojawiła się druga. W środku jest białe, a dookoła czerwona wysypka. Jest suche. Bardziej czerwone robi się przy kontakcie z wodą. Teraz mam też na drugiej ręce małe ślady. Jest też na ramieniu. Niedawno miałam szczepionkę HPV i nie wiem czy to ma coś wspólnego z wysypką. 
Proszę o szybką odpowiedź. 

odpowiedz
Kasiunnia

Czy podoba ci się ten płaszcz? Dlaczego?

Kasiunnia | 15 marca 2012 21:07:46 | kategoria: Styl i uroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

http://www.tkmaxx.com/jackets+coats/lightweight-taupe-parka-jacket/invt/35097051

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
ravcik12

Jak przerobic konsole psp ???????????????

ravcik12 | 28 lutego 2012 17:28:46 | kategoria: AGD i RTV, Konsole

• G+
  • Facebook

Witam mam psp 3004 i chcialbym je przerobic, by moc  grac w gry sciagniete z neta. Napiszcie jak je przerobic mam soft 6.60 krok po kroku szybko piszcie

Ostatnia aktualizacja: 13-09-2012 16:21:21
3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
MoltoBene

Po co w stanach restrukturyzują i unowocześniają, powiększają stare obozy pracy?

MoltoBene | 8 lutego 2012 20:05:27 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Stella57

Ile się daje w koperte chrzestnej córce na wesele

Stella57 | 17 stycznia 2012 19:30:11 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

Mam wesele chrześnicy ile się daje w kopertę?a na chrzciny w  tz.pieluchę

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
magdalenad12

czy jak w tablecie jest wifi to trzeba jeszcze mieć dodatkowy internet

magdalenad12 | 9 grudnia 2011 21:39:37 | kategoria: AGD i RTV, Pozostałe

• G+
  • Facebook

chodzi mi o to czy jak mam tableta i jest w nim wifi to trzeba jeszcze kupować taki internet bezprzewodowy czyli wielkości pedriva/pedrajwa nie wiem jak to się pisze ale wiecie o co chodzi to trzeba dokupywać jeśli chce mieć internet za darmo i wszędzie

Ostatnia aktualizacja: 14-09-2012 12:43:23
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Duśkaaaa

Co zrobić...? Proszę o szybkie wsparcie....

Duśkaaaa | 21 listopada 2011 10:07:11 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Powiem tak,że ja ostatnio nie mogę dogadać się ze swoim partnerem,ale o boję się kochamy...! Teraz nie jesteśmy ze sobą,on bardzo by chciał do mnie wrócić,ja w zasadzie też,ale boję się,że będzie tak samo jak wcześniej,że nie będzie zrywał wtedy kiedy mu się podoba i o byle co...Tak być przecież nie może.I szczerze to on miał władzę na de mną niż ja nad nim...Ale to już jest skończone,nie będzie robił tak jak mu się żywnie podoba,ale się zmieni,albo już koniec śmiertelny,już nigdy z nim nie będę...Bo ja mam dość tego zrywania,wracania.Mam 18-ście lat,a on 28...może i jestem młoda,ale chce sobie ułożyć życie dobrze i wgl.nie być nigdy zraniona przez Niego,ale cały czas jest to samo,mimo iż on obiecuję,że się zmieni i wgl.to i tak to zrobi,ale po jakimś tygodniu/dwóch jest to samo co było...Co ja mam zrobić.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
1 2 3 4 z 4

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd