zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "video"

Znaleziono 125 wyników:

desperado

Czy można nagrywać msze w kościele ?

desperado | 7 maja 2012 16:51:58 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

W najbliższą niedzielę bedę uczestniczył w chrzcinach. Chciałbym zrobić prezent rodzicom, i nagrać moment w którym dziecko bedzie chrzczone. Czy można zrobićź to legalnie? Prosze o szybkie odpowiedzi.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
H8er

Czemu streaming video zacina się w full screen'ie?

H8er | 1 marca 2012 15:06:46 | kategoria: Komputery, Sprzęt

• G+
  • Facebook

Witam,
Mam problem tego typu:
Oglądam program etc na komputerze(nie zależnie od tego czy jest full screen czy nie) i jest wszystko w porządku. Niestety po podłączeniu komputera do telewizora i włączeniu full screen'a, obraz zaczyna zacinać się. W czym tkwi problem? Przy wyłączonym full screenie jest płynnie.

Ostatnia aktualizacja: 13-09-2012 16:19:37
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Aneta2288

Jak z video w formacie MPG wyodrębnić jedno zdjęcie?

Aneta2288 | 22 listopada 2011 09:52:37 | kategoria: Komputery, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam dwa fimiki video zmontowane tylko ze zdjęć w formie jakby pokazu slajdów, z muzyką itp. Zdjęcia zmieniają się co 10 sekund. Jak wyodrebnić z tego poszczególne zdjęcie i zapisać je, czy wydrukować? Próbowałam na wszelkie sposoby i nie mam pojęcia. Będe bardzo wdzęczna za pomoc.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
edziek153

Co sądzisz o nowym egzaminie na prawo jazdy? Sondaż

edziek153 | 19 listopada 2011 21:16:35 | kategoria: Motoryzacja, Prawo jazdy

• G+
  • Facebook

Od dnia 11 lutego 2012r, wchodzą nowe przepisy, które mają za zadanie utrudnić zdanie egzaminu na prawo jazdy. Główne zmiany są w części teoretycznej(mniej czasu na odpowiedź, więcej pytań na egzaminie jak i w puli pytań, oraz możliwość jednej odpowiedzi). Jak Wy, kierowcy zapatrujecie się na te nowe przepisy, co sądzicie o nich - oraz Ci, którzy zaczynają się przygotowywać do tego egzaminu(w tym ja, początek grudnia egzamin, podejście nr1) sądzicie o zmianach.
http://kodeksdrogowy2011.pl/Testy2012/quiz.html -->Przykład nowych testów.

Osobiście - robiąc ten test, oblałem go(przy notorycznym zdawaniu wg. starych zasad). Denerwują mnie osobiście filmiki, które nie są jednoznaczne, aczkolwiek liczba pytań w teście nie robi dla mnie zbyt dużego wrażenia, tylko 32.

Dziękuje i pozdrawiam, Edziek.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
veronique

Co wieciei co myslicie o tych ograniczeniach w internecie?

veronique | 14 maja 2011 12:00:15 | kategoria: Internet, Portale

• G+
  • Facebook

Chodzi o fakt, ze wideo niektorych programow czy stacji sa mozliwe do ogladania tylko na terenie danego kraju. Skad to sie bierze? Np. Mam talent brytyjski mozna ogladac tylko dzieki YT (podczas gdy na YT reklamuja strone oficjalna GotTalent, i w komentarzach dostaja wypowiedzi wszystkich niebrytyjskich chetnych o bezsensownosci takiej reklamy i tego ograniczenia). tak samo jest z nagraniami np. telewizji amerykanskiej FOX, czy You can dance polskiego (chodzi o nagrania z onet.pl). Skad sie biora takie ograniczenia, czy do czegos sluza czy sa po prostu wynikiem jakis wewnetrznych regulacji i co o tym myslicie?

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Truskawka_012

Hey! Mam do was pytanie..

Truskawka_012 | 6 marca 2011 17:39:57 | kategoria: Internet, Download

• G+
  • Facebook

Czy moglibyście mi podać linka do POLSKIEGO tinychat?Szukałam i wszędzie mam tylko angielski, a chciała bym porozmawiać z Polakami a nie Amerykanami.

Z góry dzięki!

odpowiedz
morfelina

proszę o pomoc mam problem z oglądaniem na vod.onet.pl

morfelina | 6 lutego 2011 12:49:32 | kategoria: Internet, Strony internetowe

• G+
  • Facebook

Po kilku chwilach oglądania komputer się zawiesza i resertuje z informacją że jest problem ze sterownikiem, nie wiem co robić?

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
RingMachine8

Program do obróbki wideo i edytowania filmów???

RingMachine8 | 1 stycznia 2011 13:19:27 | kategoria: Komputery, Informatyka

• G+
  • Facebook

Pytanie kierowane głównie do informatyków lub ludzi edytujących nagrane filmy z gier.Otóż nurtuje mnie jedno pytanie jak ludzie na tym kanale tworzą takie filmy z gry tu np Call of duty modern warfare 2 że zmieniają kamere filmu? http://www.youtube.com/watch?v=y2QJSVB257Q . Zmieniają kąt itp bardzo bym chciał stworzyć taki filmik właśnie a nie taki że widać go z pierwszej osoby jak ktoś gra w gry to wie o co chodzi. Teraz podsumowująć szukam takiego programu który pozwoli na zmiane kamery kątu itp jak w tym trailerze http://www.youtube.com/watch?v=wtbh7YUL65I Chodzi mi o to żeby tą kamere obrócić np itp szukam takiego programu. Tu np ten gość na końcu w 4.34 minucie mają jakieś program i tworzą trailery! Podaje linka http://www.youtube.com/watch?v=pKCG42EcYcI&feature=player_embedded#at=274

odpowiedz
arleyharley

Jaki jest stopień kompresji video w bezstratnym trybie kodeka x264?

arleyharley | 27 listopada 2010 20:29:00 | kategoria: Rozrywka, Kino

• G+
  • Facebook

tak jak wyżej

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
szefszefski

Czy karta WinFast VC100 XP Zgrywa dźwięk?

szefszefski | 9 listopada 2010 11:20:59 | kategoria: Komputery, Stacjonarne

• G+
  • Facebook

Wiem, pytanie może głupawe - producent jakby sugeruje w specyfikacji że tak, ale ta karta ma jedno wejście RSA (chinch) a przecież RSA jest zawsze conajmniej dwa bo jeden niesie Audio a drugi Video. Tak mi się wydaje... Więc jak nie mam S-Video (drugie wejście w owym sprzęcie) nie używam bo podłączam magnetowid VHS przez chinche, to po czym idzie dźwięk??? Link do producenta: http://www.leadtek.com/eng/multimedia/overview.asp?lineid=6&pronameid=96&check=f link do komptronika: http://www.komputronik.pl/index.php/product/26830/Podzespoly_PC/Karty_Video/Leadtek_WinFast_VC100_XP_PCI.html

odpowiedz

czy macie taki filmy, ktore potraficie ogladać w kółko?

anonymous | 22 września 2010 10:19:10 | kategoria: Rozrywka, Kino

• G+
  • Facebook

ja z zasady nei ogladam filmów więcej niż jeden raz bo mi się nudzą, ale mam taki jeden film, który potrafię oglądać kilka razy (mój kochany "american beauty"). czy macie takie filmy, które oglądacie pare razy?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
Heniek19

Czy dorosly czlowiek grajacy w gry video to obciach?

Heniek19 | 20 września 2010 12:43:49 | kategoria: Gry, Internetowe

• G+
  • Facebook

no wlasnie, jakie jest wasze zdanie na ten temat?

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
czesiojagabks1

Czy zauważyliście, że DUŻO Amerykanów wrzuca do netu jakieś dziwne filmy?

czesiojagabks1 | 17 września 2010 20:15:16 | kategoria: Rozrywka, Kino

• G+
  • Facebook

Jeżeli film jest o gościu, który siedzi na krześle to taki np. Polak pokaże w filmie jak ten gość siedzi na krześle. A Hamerykaniec najpierw się przedstawi, powie, że jego bratanek od strony, żony wujka szwagra babki dziadka sąsiada nazywa się Bronisław, potem zacznie gadać o tym jakie krzesła są ważne w życiu kosmonautów wschodnioeuropejskich... itd.

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Kuba112

Program do przerabiania filmów?

Kuba112 | 10 września 2010 09:35:28 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

Czy istnieje jakiś dobry program do przerabiania filmów na lepszą jakość ewętłalnie dźwięk itp. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

odpowiedz
Vertimir

Problem z Windows movie maker, pomożecie ?

Vertimir | 1 sierpnia 2010 13:06:31 | kategoria: Rozrywka, Kino

• G+
  • Facebook

Kolejny problem z moim nieszczęsnym movie makerem. Windows Movie maker po włączeniu działa kilka minut, lecz to nie wystarczy, by zmontować cały film, dodać napisy i muzykę. Mam dwa błędy, które pojawiają się po kilku minutach, a czasem nawet po kilkudziesięciu sekundach i nie mogę sobie z tym poradzić: 1. Po włączeniu gdy przeciągam muzykę lub film na oś czasu mogę tylko przeciągnąć kilka razy, bo po kilku minutach od włączenia nie mogę przeciągać ani kopiować na oś czasu. 2. Po włączeniu po kilku minutach pracy program natychmiastowo zamyka się nagle informując o poważnym błędzie, przez który program musiał zostać zamknięty. Jak to teraz naprawić ? Nie mogę normalnie pracować. Informuję jeszcze, że mam wersję od kupna komputera, mającą cztery lata ;P

odpowiedz
rozalia

Jak i na jakie płyty?

rozalia | 25 maja 2010 16:37:37 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

...Mam zgrać film, abym mogła odtworzyć go bezproblemowo na odtwarzaczu DVD?

odpowiedz
rozalia

Konwersja i edycja?

rozalia | 14 maja 2010 21:37:20 | kategoria: Komputery, Oprogramowanie

• G+
  • Facebook

Chcę zedytować pewne pliki w Windows Movie Maker. Zmieniłam ich format w Any Video Conventer (wersja pierwsza przed ostatnią). I co teraz? Jak mam przenieść zkonwersowane pliki do jakiegoś folderu? Nie mogę znaleść takiej opcji :P

odpowiedz
kacpern2o

Co to za program do edycji video??

kacpern2o | 14 maja 2010 20:50:10 | kategoria: Rozrywka, Kino

• G+
  • Facebook

co to za program do edycji filmów ?? Duzo osób uzywa go do edycji filmow na you tube dodane napisy maja najczesciej niebieskie tlo a litery sa biale kto zna ten program??

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Jak przechwytywać filmy z nietypowych stron www?

anonymous | 13 maja 2010 01:20:20 | kategoria: Rozrywka, Kino

• G+
  • Facebook

Chciałbym zapytać, czy ktoś wie jak zapisać na dysku film zwe strony www, ale nie YouTube itp., tylko mniej popularnej, np. www.itv24.com.pl

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Jak pobrac filmik z YouTube wraz z dodanymi do niego napisami?

anonymous | 8 maja 2010 23:21:22 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

Witam. Wiecie jak można pobrać napisy które są wyświetlane w filmikach na YouTube? Chodzi o to żeby pobrać filmik z YT wraz z napisami które są dodane w playerze.

odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 z 7

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd