zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "temat"

Znaleziono 59 wyników:

Samocha23

Opiekunka środowiskowa - czy ktoś wie coś na ten temat?

Samocha23 | 9 października 2012 18:05:07 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

Znajoma wybrała się na taki kierunek i nie za bardzo mogę jej pomóc,a mianowicie:
- Czy ktoś wie na czym polega odbywanie praktyk z tego zakresu?
- Czy warto w to brnąć?- bo czy będzie praca?
-Czy faktycznie jest to tak śmierdząca sprawa?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
michał0005

Krótko i na temat, czy widzicie w tym sens?

michał0005 | 5 października 2012 14:57:54 | kategoria: AGD i RTV, AGD

• G+
  • Facebook

Chciałbym zapytać ludzi (bez obrazy Boga jak to miało miejsce ostatnio) czy widzicie jakiś porządny sens w stworzeniu Wszechświata i ludzi przez Boga?
Tylko nie typu: ...tak widzę bo potem pójdę do "nieba"...- to żaden sens, pytam poważnie, jaki według was jest sens tego wszystkiego? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
maliJM

Jak reagować, gdy niespełna 5-letnia dziewczynka mówi o swojej śmierci?

maliJM | 24 sierpnia 2012 17:35:50 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

Co można odpowiedzieć, gdy niespełna 5-letnia dziewczynka mówi, że boi się śmierci i nie chce umierać? Gdy pyta, kiedy umrze? Gdy pyta, czy jej rodzina będzie żyć dłużej od niej i co będzie po jej śmierci?

Dziewczynka jest całkowicie zdrowa, wychowywana w szczęśliwej rodzinie. Niczego jej nie brakuje, a jednak takie pytania przewijają się przez jej głowę już długi czas. Przebywam z nią ostatnio często i w tym tygodniu już co najmniej 3 razy zadawała mi takie pytania. Serce mi się kraje jak to słyszę i próbuję odciągnąć jej myśli od takich tematów, jednak nie bardzo mi się to udaje. Kompletnie nie wiem co mam jej odpowiadać :(

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... odpowiedz
Ciekawyteraz

Tamaty poruszane w radiu

Ciekawyteraz | 29 kwietnia 2012 15:06:14 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Dwa pytania dotyczące tematów poruszanych w radiu

Jakie tematy poruszane w radiu utkwiły Ci w pamięci? Które z nich wywarły na Tobie wrażenie?

Prowadzisz program w radiu i możesz rozmawiać na różne tematy z ludźmi/słuchaczami. Na jaki temat/jakie tematy chcesz z nimi porozmawiać?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
PlatynowyFeniks

Na jakie ostatnio "hamskie" , ale z kulturą słowa użyte pociski wycelowana w drugiego człowieka były przez Was ujrzane?

PlatynowyFeniks | 21 kwietnia 2012 19:37:08 | kategoria: Między nami, Wygląd

• G+
  • Facebook

jw.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Daniel86

Co myślicie o tym, że o coraz większej liczbie tematów mówi się, że to temat zastępczy?

Daniel86 | 7 kwietnia 2012 17:46:43 | kategoria: Społeczeństwo, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam. Niedługo już o niczym nie będzie można rozmawiać, bo o wszystkim będzie mówiło się, że to temat zastępczy. Niedługo wszyscy będziemy musieli rozmawiać o jednym, by przypadkiem nie poruszyć tematu zastępczego. Dla mnie to głupie, bo to przecież normalne, że ludzie chcą rozmawiać na różne tematy. Ludzie są różni, a świat nie kończy się tylko na sprawach najważniejszych. W międzyczasie chyba można znaleźć czas na rozmowę na inne tematy. Poza tym nie ma też powodu, by wszyscy i przez cały czas dyskutowali tylko o jednym.

Jeśli kogoś nie interesuje dany temat, to przecież może zmienić kanał w TV, stronę internetową, temat dyskusji, a nie wprowadzać kryptocenzurę.

Co o tym myślicie? Czy ludzie powinni mieć prawo rozmawiać na różne tematy? Czy każdy z pośród milionów Polaków musi dyskutować o tym samym? Czy to nie jest przypadkiem forma cenzury (nie rozmawiajmy o tym, bo to temat zastępczy)?

Nie miałem dziś pomysłu na pytanie, ale niektóre odpowiedzi w tym pytaniu zainspirowały mnie.

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
hakunamatata

O czym moglibyście napisać książkę?

hakunamatata | 5 lutego 2012 19:13:54 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Każdy ma jakąś historię do opowiedzenia, albo specjalizuje się w czymś. Jeśli pisalibyście książkę, to o czym by była?

1 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... odpowiedz
nameczanin

dlaczego mój temat został usunięty "jak można być morsem..." ???

nameczanin | 4 lutego 2012 13:25:45 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

wczoraj napisałem pytanie "jak można być morsem..." było dużo odpowiedzi jednak wieczorem gdy chciałem zobaczyć następną odpowiedź ,gdyż wchodzę na oto te pytanie piszę mi "Materiał nie istnieje"   dlaczego on został usunięty ? nie rozumie .

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
gandzia

Pytanie do panów: czy zimą, przy mrozach, nosicie kalesony?

gandzia | 31 stycznia 2012 06:54:43 | kategoria: Mężczyzna, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy może odzież termiczną? 

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
Hermiona

Informacja dla osób, które piszą tutaj pytania o pracy domowej.

Hermiona | 12 grudnia 2011 19:54:31 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Proszę mnie nie minusować, to informacja wstępna dla nowych użytkowników lub dla tych, którzy mają zamiar pisać pytania w treści pracy domowej.

Jak już zauważyliście, dużo osób zadaje tutaj pytania o pracy domowej. Chcę to zmienić !

Na tym portalu, nie powinno pisać się pytań lub pomoc w pracy domowej! Od zadań domowych jest strona zadane.pl która znajduje się tutaj " http://zadane.pl/ " (Skopiuj link, i wklej w wyszukiwarce i zatwierdź Enterem)

Możecie przeczytać regulamin.

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
-_-NAZZZ-_-

Jakie macie zdanie na temat Botów ?

-_-NAZZZ-_- | 28 listopada 2011 19:40:30 | kategoria: Gry, Internetowe

• G+
  • Facebook

Jakie macie zdanie na temat Botów ?

Bot - Bot to program który gra za ciebie w grach online typu ''Metin2.pl , Dark orbit ... '' jest on nielegalny ale wiele graczy go stosuje z powodu tego rze mogą szybko się wzbogacić .

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
hakunamatata

O czym rozmawiacie z nowopoznanymi ludźmi?

hakunamatata | 27 listopada 2011 12:31:33 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Macie jakieś tematy-wytrychy, kiedy ciężko znaleźć jakikolwiek punkt zaczepienia do rozmowy? Umiecie rozładować niezręczną ciszę?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
Edi1000

Dlaczego tak mało mówimy o korupcji?

Edi1000 | 29 października 2011 13:20:25 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Zauważyłem że jest to temat tabu. Na pytamy pl też się praktycznie tego tematu nie porusza, może jakieś dwie zmianki to wszystko. Jestem ciekaw co sprawia że ludzie unikają tego tematu, w mediach także o tym nie mówią a jeśli coś podchwycą to zaraz to próbują ucinać. A przecież korupcja w obecnym świecie jest bardzo poważnym zjawiskiem. Najwięcej jest jej w sporcie ale także znajduję we wszelkich aspektach życia, czy to codzinnego,medialnego oraz w wiele innych formach. Dlaczego tak unikamy tego tematu? porozmawiajmy o tym

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
joanna25822

Jak mogę dowiedzieć szczegółowych informacji na temat moich biologicznych rodziców?

joanna25822 | 1 sierpnia 2011 20:51:08 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Witam.Piszę na tym blogu ponieważ mam nadzieję,że uzyskam tutaj pomocy związanej z moim problemem życiowym.

W wieku 23 lat przez przypadek dowiedziałam się,że jestem z Domu Dziecka, bardzo ta wiadomość zabolała bo nie sądziłam,że taka sytuacja niestety,ale mnie się przytrafi.

Informacje jedynie jak na razie uzyskała to są takie,że moja biologiczna mama krótko po moich narodzinach zmarła,a ojciec niestety nie potrafił mną się zaopiekować ponieważ był alkoholikiem,rodzice moi biologiczni nie byli małżeństwem. Niestety decyzją sądu zostały odebrane prawa rodzicielskie mojemu ojcu i zostałam umieszczona w placówce domu dziecka w miejscowości Konstancin Jeziorna. Z tego co też mi wiadomo zostałam adoptowana w wieku 5 lat przez adopcyjnych rodziców. Pomoc albo poradę chciałabym uzyskać w celu do wiedzenia  się kim byli moi rodzice z jakiej rodziny oni pochodzili i czy wogóle mam jakąś rodzine z ze strony moich biologicznych rodziców.Bardzo proszę o wszelkie wskazówki które mogłyby mi pomoc w odnalezieniu wszelkich informacji do tyczącej mojej biologicznej rodziny.

Joanna 29 lat Łódź

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
venom69

Skąd wziąć informacje o osobach zmarłych ?

venom69 | 17 lipca 2011 21:43:55 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Jest jakaś wyszukiwarka osób zmarłych, albo jakaś lista, kto umarł dziś lub wczoraj np w Polsce ?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Gaea

Tematy tabu.

Gaea | 17 czerwca 2011 15:58:21 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Dlaczego ludzie wciąż boją się, nie chcą, nie potrafią rozmawiać na tematy tabu, często wydawać by się mogło tematy wstydliwe? Czemu problemy społeczeństwa, problemy dotykające wielu ludzi a nie jednostki wciąż są pod etykietą TABU?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
DarVV

Ile razy dziennie ta sama osoba, może zadać wiele podobnych pytań, na ten sam temat?

DarVV | 16 maja 2011 15:05:24 | kategoria: Internet, Strony internetowe

• G+
  • Facebook

.

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz

napisz opowiadanie fantastycznonaukowe na dowolny temat

anonymous | 18 marca 2011 14:12:07 | kategoria: Szkoła, Język polski

• G+
  • Facebook

Błagam pomóżcie.!

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
aniae23

o czym można pisać bloga?

aniae23 | 21 lutego 2011 15:26:30 | kategoria: Internet, Strony internetowe

• G+
  • Facebook

Z koleżanką ?

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Gaudium

Na jakie tematy nie potrafisz rozmawiać?

Gaudium | 11 lutego 2011 13:51:37 | kategoria: Rodzina i znajomi, Pozostale

• G+
  • Facebook

Co nie przechodzi Ci przez gardło? Czy ta blokada dotyczy wszystkich, czy tylko wybranych osób/grup osób?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
1 2 3 z 3

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd