zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "też"

Znaleziono 20 wyników:

Zet

Czy wy też tak uważacie ?

Zet | 11 października 2012 17:59:01 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

Jakie jest wasze zdanie na ten temat ? Też tak samo uważacie ? Nasuwa wam się jakaś refleksja ? Ile jest w tym prawdy ? Mieliście kiedyś taką sytuacje ?

Ostatnia aktualizacja: 11-10-2012 18:02:42
0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
Hermiona

Czy Was też zaskakuje to, ile Wasze psiory i kocury potrafią spać?!

Hermiona | 23 września 2012 18:52:07 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

Moja sunia przespała dzisiaj prawie cały dzień. Od 22:00 do 9:00 w moim łóżko w moich nogach. Od 10:00 - 11:00 pobudka - jedzenie oraz goście i zabawa na dworze. Natomiast od 12:00 do teraz cały czas śpi... Myślę, że nie jest chora :)

Chyba domyślam się przez co - Przez wczorajsze bieganie, oraz chodzenie 3 km z kijkami (tam i z powrotem) Sunia oczywiście mi towarzyszyła latając luzem bez smyczy :)

A Wasze psiory i kocury też potrafią spać tak długo jak moja sunia? A może krócej?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
ferdek

Też widzicie podobieństwo?

ferdek | 19 sierpnia 2012 18:58:29 | kategoria: Muzyka i film, Radio

• G+
  • Facebook

Czyżby plagiat?
Jakie inne dwa różne utwory dwóch różnych zespołów/wokalistów uważacie za podobne?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Król Julian

Czy wy też walczycie z komarami?

Król Julian | 5 lipca 2012 21:16:55 | kategoria: Przyroda, Owady

• G+
  • Facebook

jw.

ja to z psem na spacer nie mogę iść bo jest masakra nawet wieczorem w ogrodzie nie można siąść przy zimnym piwkuEmbarassed

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
BlerYon

Czy też tak macie...

BlerYon | 5 lipca 2012 14:45:40 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

że kiedy zaczynacie na przykład pastę do zębów, to używacie dużo, a gdy tubka się kończy, to ta końcówka starcza na dużo dłużej?

Ostatnia aktualizacja: 13-09-2012 14:49:05
5 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
harmoniusz_smerf

Czy Wy też siwiejecie po maturze?

harmoniusz_smerf | 30 maja 2012 11:53:55 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Jak to z Wami jest?

1 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
gandzia

Dlaczego określenie "foczka" użyte pod adresem kobiety jest przez część panów uznawane jako ok, a wieloryb, czy waleń, użyte w tym samym kontekście, już nie?

gandzia | 30 maja 2012 09:49:53 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Przecież to "też zwierzęta" i do tego niezwykle sympatyczne. 

Panie, lubicie być określane mianem: "foczek"? Odbieracie to określenie "kobiety" jako obraźliwe, czy jest ono wg was generalnie "ok"?

Pytanie zainspirowane tym pytaniem 

1 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 39
odpowiedz
laughingman

Czy zamieszczanie dokładnych instrukcji, jak stworzyć materiały wybuchowe i/lub bomby

laughingman | 26 stycznia 2012 18:45:45 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

w formie poradnika na forum byłoby legalne?

Przepraszam za tagi.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
anubis80

Dlaczego sprzeciw wobec wybrykom Nergala nazywane są brakiem tolerancji?

anubis80 | 22 września 2011 08:58:05 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Powiedzcie proszę, bo nie rozmiem dlaczego tak jest. Jeśli propagowanie nazizmu jest karalne i zagrożone karą pozbawienia wolności, to dlaczego głoszenie i propagowanie satanizmu, którego głównym motto jest "bądź mściwy i zawistny w stosunku do innych. Twoje grzechy stają się powodem do zadowolenia." jest w porządku i krytykowanie tej ideologii uznawane jest za brak tolerancji. To znaczy, że złe mówienie o Hitlerze też jest brakiem tolerancji? O Breiviku też? Daleki jestem od jakiegoś religijnego fanatyzmu ale zwyczajnie nie mogę pojąć dlaczego w pewnych zasadach jesteśmy (my jako społeczeństwo) tacy niekonsekwentni. Albo ideologie nawołujące do przemocy są pozytywnie odbierane i dopuszczalne albo nie. Tu nie ma miejsca na szeroką interpretację. Albo pozwalamy na pewne rzeczy albo się im sprzeciwiamy.

2 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz

Czy was to też denerwuje?

anonymous | 2 kwietnia 2011 20:04:20 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

siedzę sobie pięknie,skupiam się,wczytuję się w czyjeś pytanie ,a tu co i raz wyskakuje królik z bębnem,który coś tam(chyba jakiś film w kinach)reklamuje...No dobra,wchodzę w swój profil,a ten królik znowu wyskakuje(teraz wiem,że jest na każdej stronie jest).Dobra,zamykam go,a tu za chwilę wózek z wielkim hamburgerem...Ja wiem,że reklamy są potrzebne,bo serwis musi się przecież z czegoś utrzymać,ale żebyście wiedzieli jak mnie to irytuje...

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
cudotechniki

Bajki/filmy animowane hity kasowe w ostatnich kilku latach?

cudotechniki | 20 grudnia 2010 16:43:29 | kategoria: AGD i RTV, Konsole

• G+
  • Facebook

szukam takowych filmów do nauki angielskiego, znalazłem shrek 3 i 4

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Co zrobić jeśli moja przyjaciółka woli inną ?

anonymous | 16 grudnia 2010 20:45:29 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Moja przyjaciółka miała jechać ze mną na miasto ale ona ma siostre która miała jechać z nami z ze swoją przyjaciółką - Magdą.Jej siostrze nie podobało sie ze ja jade z nimi i napisała mi esa że nie jade bo ja mam coś do powiedzenia jeśli jej przyjaciółka jest w z nami.A moja przyjaciółka - Klaudia na to nic nie mówiła. Potem klaudia napisała mi esa że kiedyś pojedziemy same. Bardzo się na nią wkurzyłam i nie wiem czy mam jej to wszystko powiedzieć w tważ że to nie jest przyjaźń to zwykłe Nic !

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
MamPytanie

Czy jeśli zatrudnie się w supermarkecie jako pracownik hali...?

MamPytanie | 27 lipca 2009 10:13:42 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

...to czy mogę (będę musiał) też pracować jako kasjer? Czy trzeba mieć do tego jakieś "wykształcenie"? Bo mnie interesuje tylko wykładnie towaru itp

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
filmotekyu

Czy wam też co jakiś czas na pytamy wyskakuje takie różowe okienko "NIE Podglądaj"?

filmotekyu | 14 lipca 2009 07:20:24 | kategoria: Szkoła, Fizyka

• G+
  • Facebook

Jak chce na to kliknąć to nie można, cały czas to ucieka :) Ani to żadna reklama ani nic.

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Czy zdarza się tobie narzekać na coś, na co nie masz powodu narzekać? Sondaż

anonymous | 13 stycznia 2009 09:32:11 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Dlaczego? Jak często? Nie uważasz, że to niesłuszne? Co robisz, żeby temu przeciwdziałać? Ile osób już skrzywdziło takie twoje zachowanie? Jak się z tym czujesz?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
5grecja

Czyktos wyleczył zeza rozbieznego?

5grecja | 4 listopada 2008 22:02:15 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam. Mam problem. W jednym oku mam zeza. Rozbieznego. Z tym, ze oko nie ucieka mi samo.. po porstu jest o iles stopni w nie tą strone. krąpuje mnie to strasznie. Chcialabym sie tego pozbyc. konsultowalam sie z 3 lekarzami. dwoch z nich powiedzialo, ze oko dobrze 'trzyma'.. tzn ze nie ucieka mi samo. Ono po prostu jest ciagle w tym samym miejscu. tak jak oko zdrowe..z tym, ze kilkanascie stopni od srodka. Dwoch lekarzy odradzilo mi operacje. Nie poradzili nic. Powiedzieli, ze nie ma sensu. Ze czasem po operacji moze byc gorzej. Okulary nosze. Mam 0.75 i 0.5. Poprawiaja mi tylko ostrosc. A co z zezem? nic? 3 z lekarzy wydawal mi sie malo kompetentny. Juz samo to, ze szkla jakie mi wartosc szkiel, ktore mi zapisal diametralnie roznil sie od zapisu tych innych lekarzy. Dna oka nie badal. A co powiedzial na zeza? ze szklo bedzie je prowadzac na miejsce. Nosze okulary juz prawie rok. Nie sprowadza. Widocznie w tym wieku (20lat) oczy nie sa tak elastyczne. W dziecienstwie chodzilam na naswietlania. Pomagaly tylko na zmiejszenie wady(ktora potem wrocila). A zez jest.... Czy mial ktos podobny przypadek? Czy moze mi ktos powiedziec cos w tej sprawie? Czy faktycznie taki przypadek nie nadaje sie do operowania?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz

Czy możecie opisać po polsku jaki dźwięk wydaje komar?

anonymous | 12 listopada 2007 15:52:58 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

idąc za popularnoscią poprzedniego pytania,

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
komornik

Czy charytatywne karty telefoniczne TP to dobry pomysł? Sondaż

komornik | 9 lipca 2007 15:45:44 | kategoria: Rozrywka, Imprezy

• G+
  • Facebook

Będziecie je kupować?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Co to znaczy posiadać osobowość prawną?

anonymous | 9 lipca 2007 16:36:53 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

I kim jest osoba prawna? Na czym to polega? Wiem, że osobą prawną może być np. stowarzyszenie, nie tylko jednostka. Znam encyklopedię, chodzi mi o proste wyjaśnienie.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

ciemny pasek pod penisem?

anonymous | 9 lipca 2007 16:07:37 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

czym jest ciemny pasek skory ciągnacy sie wzdłóż dolnej czesci penisa?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd