zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "sytuacja"

Znaleziono 87 wyników:

Mitologie

Mitologie sytuacje

Mitologie | 11 października 2012 19:48:33 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pytanie jest o różne mitologie

Jakie sytuacje mitologiczne Ci się podobają albo podobały?
Jakie sytuacje mitologiczne chcesz albo chciałaś/chciałeś zobaczyć?
Jakie sytuacje chcesz albo chciałaś/chciałeś przeżyć?
Jakie sytuacje mitologiczne są/były dla Ciebie przełomowe?

Ostatnia aktualizacja: 11-10-2012 19:51:01
1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
opalona

dziwna sytuacja w łóżku

opalona | 27 sierpnia 2012 10:40:11 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

hej, chlopcy i dziewczyny, przytrafiło wam sie kiedys cos takiego, dość przykrego, ze podczas drobnych macanek z dziewczyną/chlopakiem, w momencie zdjęcia spodni spostrzegliście, że wasza bielizna, jest, no, jakby to powiedzieć elegancko - niezbyt czysta? w sensie, ze jest ubrudzona jakimś brązowym osadem, nie starym??

4 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 37
odpowiedz
adi191

Nadmiene podniecenie problemem-jak sobie z tym poradzić?

adi191 | 23 sierpnia 2012 19:12:30 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Witam,
mam pewien problem związany niejako z seksualnością.Mianowicie,czasami kiedy sobie coś wyobrażę(np.scenę stosunku) albo pomyślę o czymś z kategorii +18(chociażby jak teraz,kiedy piszę to pytanie),to poziom podniecenia u mnie sam rośnie i zaczyna się erekcja.Może się wydać to dziwne i głupie,ale jest to dla mnie problemem.Dlaczego?Martwi mnie to z tego względu,że np.będę chciał się przytulić do dziewczyny albo ona mi usiądzie na kolanach i prącie zacznie mi w takiej sytuacji robić się sztywne,a to może dać dziewczynie nieprawdziwy sygnał jakobym tylko o seksie myślał.Usiądzie na kolanach,będzie się do mnie przytulać,a tu nagle coś zacznie ją kłuć przez spodnie.Nie będzie to komfortowa sytuacja dla mnie,jak i zapewne dla niej również.
Jak sobie poradzić z tym problemem?Mi to na prawdę przeszkadza.
Proszę o pomoc

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
kapala

Czy często zdarza Wam się taka sytuacja, że pomyślicie o jakiejś bliskiej osobie, a ona za chwilę do Was dzwoni?

kapala | 16 sierpnia 2012 10:53:56 | kategoria: Kultura i sztuka, Literatura

• G+
  • Facebook

Czy jesteście w stanie powiedzieć coś więcej o takich momentach, które najczęściej opisujemy jako "przyciąganie kogoś myślami"? Może to przestrzeń jest informacją?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
winner

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Zatrzymujecie sie na noc w motelu. Sondaż

winner | 11 sierpnia 2012 16:04:55 | kategoria: Internet, Portale

• G+
  • Facebook

Kiedy idziesz wieczorem do swojego pokoju, niechcący wchodzisz nie do swojego pokoju i widzisz samotną kobietę/ faceta (płec tobie przeciwna) który sie onanizuje na fotelu. Co robisz (pierwsza reakcja):

Zobacz wyniki Zagłosuj:

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
veronique

Taka sytuacja, co o niej myslicie?

veronique | 17 lipca 2012 00:29:25 | kategoria: Między nami, Co o mnie myślisz

• G+
  • Facebook

Jedna osoba ma trudnosci z odmawianiem innym. Druga osoba chce sie z nia zaprzyjaznic. Problem, ze ta chcaca sie zaprzyjaznic osoba wykorzystuje nieco slabosc tamtej pierwszej. Nie jakos na poziomie przestepczym tylko po prostu zamiast szacunku i poszanowania wolnej woli tej pierwszej sa rozne sposoby wywierania wplywu na osobe (nie wiem czy to mozna nazwac manipulacja, bo sie tak na tym nie znam, ale wydaje mi sie, ze podeszloby pod te nazwe).

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
mari4n

Jak sytuacja w Grecji wpłynie na Polską mieszkaniówkę?

mari4n | 21 czerwca 2012 16:58:27 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

No właśnie, jak czy ktoś podziela ten pogląd?

http://www.mieszkajmy.pl/viewtopic.php?p=10835&sid=c51e55f2504343062e6e331191a3d1a9#10835

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
sympatyczny

Co zobaczywaszy powiesz "to mi wystarczy, nie musisz nic dodawać"?

sympatyczny | 25 maja 2012 13:23:44 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Np. ktoś podchodzi do Ciebie z psem a pies zaczyna się łasić, tulić i w ogóle jakby znał Cię od dawna, na co właściciel już wie, że kochasz zwierzęta. Jakie macie własne "testy"?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
Ciekawyteraz

Dziwne sytuacje z Twojego życia

Ciekawyteraz | 29 kwietnia 2012 17:07:25 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jakie dziwne sytuacje przydarzyły Ci się w życiu albo  byłaś/byłeś ich świadkiem?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Ciekawyteraz

Kto miał taką sytuację?

Ciekawyteraz | 29 kwietnia 2012 16:47:46 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

To temat z jednej z audycji Radia Zet z 21 lutego 2012:

Dziś rano przez 20 minut szukałam samochodu, bo nie pamiętałam gdzie zaparkowałam

Przydarzyło Ci się coś takiego?
Kto miał takie sytuacje?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
spy of shogun

Czy możecie opisać śmieszne sytuacje w sklepie?

spy of shogun | 26 kwietnia 2012 12:52:20 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

Przykład:

Wbijam się do Tesco po standardowe zakupy (chleb, masło, browar). Stoję w kolejce do kasy za klientem, który kupuje kurczaka na jednorazowej tacce. Folia, w którą ów kurczak był zawinięty, nie była jednak zbyt szczelna i trochę "płynów ustrojowych" zostało na taśmie transportowej. Kasjerka dzwoni dokądś i już po krótkiej chwili daje się słyszeć komunikat:

"Zespół sprzątający proszony jest o podejście na kasę nr 5. Panu pociekło z ptaka..."

... Obsługa na kasie nr 5 była możliwa dopiero po kilku minutach, bynajmniej nie z winy zespołu sprzątającego...

0 ładowanie danych... 23 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
chris27

Czy spotkaliście w rzeczywistości absurdalne sytuacje rodem z reklamy telewizyjnej?

chris27 | 5 kwietnia 2012 22:04:40 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

Np. dziewczynę/kobietę, która przyszła na przyjęcie z butelką płynu do płukania tkanin w torebce.

Albo osoby, które bez skrępowania jedzą jogurt lub serek homogenizowany w miejscu publicznym jak dworzec kolejowy, autobusowy, ulica. Laughing

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... odpowiedz

Czy to jest w porządku,żeby w państwie demokratycznym,jakim podobno jest nasz kraj znaleźć się w takiej sytuacji?

anonymous | 7 marca 2012 01:39:28 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

W Polsce niestety jest coraz więcej więcej takich sytuacji...

I pytam się tylko:czy to jest w porządku?Jak długo można żyć na skraju przepaści?Jak długo można"trzymać się"?Czy ktoś w tym zakichanym polskim rządzie myśli w ogóle o tym?Chyba,a raczej na pewno nie.Ważne,że oni mają,a naród?Naród wytrzyma...Tylko JAK DŁUGO???Tego niestety NIKT nie wie...Teraz,podobno w marcu,na posiedzeniu radni miasta mają zmienić zasady przyznawania mieszkań...Na jakie?Nie wiadomo.

Bo na dzień dzisiejszy,że nasze"kochane"państwo to dba w bardzo rozległym, zakresie o nygusów wszelkiej maści,alkoholików(bo oni są chorzy...) i wielodzietne rodziny...Gro tych ludzi nie robi kompletnie NIC,żeby sobie los polepszyć,bo i po co?Przecież państwo da...Tylko SKĄD państwo ma pieniądze?Ano,z nas,podatników.

Osobiście znam sporo rodzin,w których rodzice nie mają jeszcze 30-stki,a mają już po 4-5 dzieci...Państwo da mieszkanie socjalne(no bo to wielodzietna rodzina),za które czynsz 42m2 mieszkania kosztuje 15zł.,alimenty da(no bo na papierze mama figuruje jako samotna matka,ale tatuś tez tam mieszka) i często gęsto sytuacja dzieci w tych rodzinach jest godna ubolewania(alkohol,awantury,bijatyki)...A jeszcze,jak taki tatuś ma padaczkę poalkoholową,to z miejsca grupę dostanie i rentę czasową...I w takim wypadku ci ludzie pójdą do jakiejkolwiek pracy?Nauczą swoje dzieci czegoś pozytywnego?Sporadyczne są takie przypadki,niestety.

A Ty człowieku pracujesz,zarabiasz tyle,ile zarabiasz i nie dosyć,że nie starcza Ci na najpilniejsze potrzeby typu obuwie,leki itd.,to w dodatku czeka Cię eksmisja,bo nie masz za co zapłacić mieszkania...Z MOPS-u nic Ci nie przysługuje,dodatek mieszkaniowy również Ci nie przysługuje i możesz żyć niczym w Eldorado...Życie jak w Madrycie,prawda?I co dalej?Ukrywać się?Chodzić,jak szczur kanałami?Czy iść się powiesić?

Jak długo tak jeszcze wytrzymasz?Nie wiadomo.Wiadome jest tylko to,że zarabiasz za mało,żeby żyć,a za dużo,żeby umrzeć...

P.S.Proszę tego pytania w żaden sposób nie traktować jako użalania się nad sobą.To pytanie jest stwierdzeniem naszej polskiej rzeczywistości.

Dziękuję za poświęcenie swojego czasu na przeczytanie tego pytania...

0 ładowanie danych... 12 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Łukasz Forum

Spotkania w czasie jazdy pociągiem

Łukasz Forum | 4 marca 2012 18:07:02 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W czasie jazdy pociągiem dzielimy swoją podróż z innymi; na chwilę łączą się nasze losy...

Czego nauczyłaś/nauczyłeś się od ludzi, którzy byli Twoimi współpodróżnymi?
Jacy ludzie poznani w pociągu utkwili Ci w pamięci? Dlaczego właśnie Ci?

Czy spotkałaś/spotkałeś jeszcze kiedyś tych ludzi? Jeżeli tak, to w jakich sytuacjach?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Łukasz Forum

W jakiej Sytuacji Prolog może być Epilogiem a Epilog Prologiem?

Łukasz Forum | 4 marca 2012 14:20:44 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W których Sytuacjach Prologi są Epilogami a Epilogi Prologami?

Pytanie jest filozoficzne i w przenośni/metaforycznie

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Coś dla rozrywki - pytanie NIE związane z polityką. Jak oceniasz zachowanie JKMa w tej sytuacji? Jak powinno się w takie sytuacji, gdy prowadzący przeprowadza marną prowokację, zachować? Sondaż

anonymous | 26 lutego 2012 22:39:15 | kategoria: Rozrywka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Oczywiście najlepiej byłoby unikać takich sytuacji.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=b4a3Z6oQvxQ

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Lukasz_Nick

Co o tym myslicie?

Lukasz_Nick | 19 lutego 2012 22:08:29 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wywiad ze Zbigniewem Mikołejko Filozofem Religii

Sprawa dotyczy matki małej Magdy (i całej sytuacji z tym związanej)
Zapoznanie się z nim wymaga trochę cierpliwości ale warto posłuchać i przemyśleć to, co zostało tam powiedziane

Co o tym sądzisz?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Ad_Ela

Konstelacje

Ad_Ela | 13 lutego 2012 18:22:48 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jakie znacie, jakie mogą być, Konstelacje (po)miedzy ludźmi? głównie mam na myśli między kobietami a mężczyznami (ale też ogólnie międzyludzkie)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Ad_Ela

Pytanie do mężczyzn: Jak reagujecie na widok nagiej kobiety?

Ad_Ela | 13 lutego 2012 18:08:50 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jaka jest Wasza reakcja na widok nagiej kobiety poza podnieceniem (głównie mam na myśli sytuację "na żywo"), jakie dźwięki wydajecie (na przykład co mówicie)?
Oczywiście gdy nie jesteście zmuszani do takiego widoku.

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
Ad_Ela

Pytanie do kobiet: Jak reagujecie na widok nagiego mężczyzny?

Ad_Ela | 13 lutego 2012 18:02:42 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jaka jest Wasza reakcja na widok nagiego mężczyzny poza podnieceniem (głównie mam na myśli sytuację "na żywo"), jakie dźwięki wydajecie (na przykład co mówicie)?
Oczywiście gdy nie jesteście zmuszane do takiego widoku.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
1 2 3 4 5 z 5

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd