zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "sprawa"

Znaleziono 23 wyniki:

Sprawa całowania kolan księdza niema końca !

anonymous | 21 września 2012 13:20:08 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

"wielki, polski skandal" i "odraza"

Brytyjskie media o katolickim gimnazjum: to wielki skandal

Afera z poniżaniem uczniów katolickiego gimnazjum w Lubinie odbiła się już szerokim echem w zagranicznych mediach. Brytyjskie The Sun i Daily Mail również komentują te sprawę. W opisach pojawiają się słowa takie jak: "wielki, polski skandal" i "odraza".

Czy muszą być naciski zewnątrz aby prokurator się tym zajął czy ksiądz dyrektor podał się do dymisji ?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 57
odpowiedz
Membasta

Czym jest dla Was sluszna sprawa?

Membasta | 14 września 2012 23:01:43 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Dla jakich spraw umielibyscie sie poswiecic? 

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... odpowiedz
centrumbhp2

sprawa spadkowa

centrumbhp2 | 31 sierpnia 2012 09:31:26 | kategoria: Rodzina i znajomi, Znajomi

• G+
  • Facebook

witam serdecznie
Potrzebuje pomocy w pewnej sprawie. Zmarła mi mama , która miała długi, spadek odrzuciliśmy my tj ja i mój tata oraz wujek. Ostatnio dostałem wezwanie do sądu w sprawie stwierdzenia nabycia spadku. Wniosek złożył jeden z wierzyciel. Wierzyciel o którym pisze został powiadomiony o jej śmierci. Chciałbym się dowiedzieć czego należy się spodziewać. Bardzo proszę o odpowiedz

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Heniek19

Nie denerwuje Was szum medialny rozpetany w okolo sprawy Rutkowskiego?

Heniek19 | 20 lutego 2012 18:04:35 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jakby media nie mialy juz czym sie zajac ;/

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Co robić gdy pracodawca zmusza do składania fałszywych zeznań w sądzie?

anonymous | 4 lutego 2012 13:08:28 | kategoria: Społeczeństwo, Prawo

• G+
  • Facebook

Dodam, że chodzi o koleżankę (notabene z mojego poprzedniego zakładu pracy) . Jedna dziewczyna od nich założyła sprawę w sądzie a teraz kierownik żąda od mojej koleżanki składania fałszywych zeznań na korzyść firmy pod groźbą zwolnienia.

Ona nie wie co robić - z jednej strony nie chce kłamać w dodatku obciążając koleżankę, z drugiej - o pracę będzie jej bardzo ciężko.

jak się z tego wykaraskać? co jej doradzić?

2 ładowanie danych... 13 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Anarika

Jakie tematy uważasz jako warte poruszenia w takich programach jak "Nautilus Radia Zet"

Anarika | 21 listopada 2011 18:06:53 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Które tematy uważasz za warte poruszenia w takich programach jak "Nautilus Radia Zet", zajmujących się sprawami niewyjaśnionymi/tajemniczymi/paranormalnymi i podobnych?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
chris27

Co kieruje osobami, które potrafią z mało znaczącej sprawy zrobić duży problem, awanturę?

chris27 | 27 października 2011 21:58:51 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

I jak sobie z takimi osobami poradzić?

Macie na to jakieś sposoby?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
waranzkomodo

Dlaczego moja sprawa w sądzie nie może być rozpatrzona w trybie wyborczym?

waranzkomodo | 23 sierpnia 2011 16:06:14 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wniosłam sprawę do sądu dotyczącą odszkodowania, postępowanie cywilne potrwa przynajmniej rok (a nawet kilka lat). Dlaczego nie można mojej sprawy rozpatrzyć w trybie wyborczym???

odpowiedz
dytka

Rozwód

dytka | 29 lipca 2011 13:32:43 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Mam niedługo sprawę rozwodową w Płocku , bedę tam pierwszy raz . Chciałabym sie dowiedziec coś bliżej natemat sędziów , którzy prowadzą sprawy rozwodowe ??

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz
pola904

Niestawiennictwo na sprawie w charakterze świadka

pola904 | 18 lipca 2011 18:40:13 | kategoria: Internet, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wobec świadka X, który prawidłowo wezwany bez usprawiedliwienia nie stawił się na rozprawę przewodniczący składu orzekającego rozpoznający sprawę Y oskarżonego o przestępstwo z art. 280 § 2 kk zarządził aresztowanie na okres 30 dni. 

Według (art.286 kpk) "W ciągu tygodnia od daty doręczenia postanowienia o wymierzeniu kary porządkowej, świadek może usprawiedliwić swoja nieobecność, a wówczas nałożona kara ulega uchyleniu".

Sprawa ma się tak, iż nie otrzymałam żadnego wezwania na sprawę. Pracuję od poniedziałku do soboty od godz 7 do 17, w soboty do 14. Wezwanie zataiła moja matka bądź siostra z która nie mam dobrych relacji, stale kopia pode mna dolki. Dzisiaj otrzymalam postanowienie (tego matka juz przede mna nie zataila, tylko wreczyla z "ironicznym" usmieszkiem na twarzy.. Mam wiec pytanie jak mam sie wiec odwolac od tej kary? Napisa odwolanie, czy osobiscie udac sie do sedziego? Pomocy ;(

odpowiedz
Tereska

Zabawa to...?

Tereska | 7 lutego 2011 10:07:48 | kategoria: Rozrywka, Gwiazdy

• G+
  • Facebook

Czym dla Ciebie jest zabawa? Dlaczego zabawa to tak ważna sprawa? Czy potrafisz to ubrać w słowa?

Jeśli tak zrób to jak najprościej się da. Użyj zwrotu "Zabawa to" po czym wpisz to co chcesz przekazać. Najlepiej w 1 lub nie więcej niż kilku słowach. W swojej odpowiedzi wpisz tylko jedno określenie czym dla Ciebie jest zabawa, jeśli chcesz wpisać więcej określeń rób to w kolejnych odpowiedziach. Nie pisz ich od razu po sobie, poczekaj aż po Tobie wypowie się ktoś inny. Pozwolisz, że zacznę :)

Zabawa to radość

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
asinek16

Jak zacząć rozmowe ??

asinek16 | 17 lipca 2010 01:06:21 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jutro mam pogadać ze swoim byŁym chopakiem... Sorawa wygląda tak, ze dawno temu zerwalismy, ale wiem ze on nikogo nie mial a ja tez nie, bo jesli z kims chcialam to nie moglam bo w glowie tylko jego mialam. A to by bylo nie fair wobec tej drugiej osoby... teraz spotykam się z moją kuzynką, tym moim "bylym" i jego kolegą. Tylko, ze raz się z nimi spotkalam i gadalam z tym bylym, mowilam ze go kocham i bardzo mi na nim zalezy , zapytalam co o tym myśli a on do mnie ze się zgadza, zapytalam czy to oznacza ze znów jestesmy razen, on potwierdzil. Tyle, że potem powiedzial temu swojemu koledze, ze nic mi nie obiecywal, na nastepne spotkanie niechcial isc, tylko go kolega wyciagnol i podobno bardzo go prosil. Jak go zapytalam czy to prawda powiedzial ze wystarczylo ze 3 razy mu powiedzial i sie zgodzil. A jak z nim wtedy rozmawialam to mi mowil ze w przyszlym tygodniu mozemy się spotkac... jak wracal do domu z tym kolegą to wtedy jemu powiedzial , zę nigdzie sie nie wybiera ;/. Nie wiem co mam o tym myśleć i chcialalbym to wyjaśnić, Tylko kompletnie nie wiem co mu powiedziec i jak zaczac ;/Pomóżcie

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Samotnik36

Co robić ?

Samotnik36 | 15 lipca 2010 14:26:09 | kategoria: Biznes i finanse, Podatki

• G+
  • Facebook

Dostałem eksmisje z mieszkania spółdzielczego i dostałem mieszkanie socjalne (mam dzieci i sam je wychowuje) i dostałem pismo że muszę zapłacić dług ze starego mieszkania i że była już sprawa sądowa na która nie dostałem wezwania co mogą mi zrobić ? i co wy poradzicie mi w tej sytuacji ?

odpowiedz

Ile kosztuje wpisowe do sądu?

anonymous | 16 czerwca 2010 14:46:01 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Tj. w pytaniu

odpowiedz
Gregor1262

Jle km jest z do ;] pomocy malo czasu ;/?

Gregor1262 | 14 czerwca 2010 16:46:21 | kategoria: Podróże, Polska

• G+
  • Facebook

Jle jest kilometrow od mierzecic do chorzowa wesolego maisteczka jle by sie jechalo autobusem ;))?? to jest bardzo wazne dla mnie odpiszcie prosze z gory dzieki ;)

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Natalia5

Za kim jesteś?

Natalia5 | 27 kwietnia 2010 21:12:41 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mieszko czy Doda? Jak nie wiesz o co chodzi wejdź: http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=3941 I jeszcze coś dodam: Mieszko przegrał sprawe w sądzie i musi na stronie zamiścić przeprosiny które beda go osztowaly ponad 2 mnl.zł...Doda zruinowała Mieszka!!!! DODA DOŁEM MIESZKO GóRą!!!!!!!!!!!

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
mar1111111111

co mam zrobic w tej sprawie ?

mar1111111111 | 3 listopada 2009 21:54:48 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

dwa tygodnie temu złozyłem podanie do sadu o rozłozenie kary na raty i nic jeszcze nie dostałem zadnego pisma czy podanie zostało roszpacone co mam zrobic w tej sprawie

odpowiedz

Heloł... Dlaczego anonim nie może wklejać linków, obrazków i innych takich?

anonymous | 4 sierpnia 2009 11:08:37 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy to jest kolejny z elementów polityki represyjnej nowej administracji, względem anonimowych użytkowników? Żądamy równego traktowania i poszanowania naszych praw.

odpowiedz
DarVV

Jak wygląda sprawa duszy u "zroślaków"?

DarVV | 31 lipca 2009 23:27:04 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzeństwo

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedz
WielkiMass

Proszę o radę?

WielkiMass | 28 grudnia 2008 12:56:15 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam problem. Jednym może się wydawać że to problem- nieproblem ale strasznie mnie to męczy i denerwuje. Otóż zauważyłem, że gdziekolwiek sie nie wyiore tam musze się załatwić, i nie chodzi mi tu wcale o oddanie moczu:(( Najbardziej kłopotliwe jest to kiedy jadę do swojej wybranki i ledwo zasiądę przed stołe i juz mi się chce...Robie sie wtedy czerwony jak burak bo czuje w brzuchu niemiłe uczucie i juz wiem że zaraz beę musiał iść do łazienki sie załatwić. Nie, to nie jest sprawa nerwów napewno. A najgorsze jest to, że jak już skporzystam z łazienki to pozostawiam po sobie strasznie niemiły zapchach. Tak jest u niej w domu, tak mam pracy a w domu normlanie.... Kompletnie nie wiem co mam z tym zrobić. Jestem załamany proszę o rade...

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
1 2 z 2

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd