zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "spotkanie"

Znaleziono 107 wyników:

harald1234

spotkanie na żywo

harald1234 | 5 października 2012 20:28:29 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

czy jak na skype się dobrze dogaduję z moją dziewczyną to na żywo też tak będzie ?  nie spotkaliśmy się jeszcze na żywo , poznałem ją w internecie , jestem w niej zakochany i ona we mnie też

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
chris27

Czy podczas przebywania wśród większej ilości ludzi (zakupy, impreza, spotkanie) analizujesz ich wygląd, ubiór czy rzeczy, które akurat w danym momencie posiadają?

chris27 | 14 września 2012 21:24:16 | kategoria: Styl i uroda, Dodatki

• G+
  • Facebook

Czy jest to dla Ciebie inspiracja do zmian Twojego wyglądu, fryzury lub zakupu danej rzeczy?

Czy lubisz podpatrywać jak inni się ubierają, jakie mają fryzury, co posiadają w danym momencie?

Czy może koncentrujesz się tylko na danej czynności, którą masz do wykonania (np. zakupy w hipermarkecie) i nie patrzysz na innych?

Ostatnia aktualizacja: 14-09-2012 21:38:16
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
chris27

Jakie najgorsze miejsce na randkę?

chris27 | 10 września 2012 22:56:51 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

Z mojej strony padła propozycja jakiejś kawiarenki, ze strony mojej rozmówczyni - McDonald's

:D :D :D

Przebijecie Waszą propozycją z jaką się spotkaliście? Laughing

0 ładowanie danych... 12 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 23
odpowiedz
Ajumiko

Jak wyglądałoby nasze spotkanie z Jezusem w przydrożnym zajeździe?

Ajumiko | 8 września 2012 10:39:31 | kategoria: Społeczeństwo, Religia

• G+
  • Facebook

Oto film opowiadający o takim niezwykłym spotkaniu różnych ludzi, tych, którzy w Niego nie wierzą, tych zagubionych i tych zbuntowanych.
Tłumaczy człowiekowi, że jest przy nim, chociaż człowiek nie dostrzega jego obecności, nie rozumie Jego planów i nie rozumie, dlaczego pozwala na przeszkody w jego życiu.
Czasami warto się zatrzymać, chociażby oglądając ten film i zastanowić się, czy przypadkiem to, co mnie w  życiu spotyka nie jest Jego znakiem? Czy umiem ten znak odczytać?
Bardzo zachęcam do obejrzenia tego filmu, do wsłuchania się w te dialogi.
Czy dasz się skusić na obejrzenie tego filmu i podzielisz się swoimi przemyśleniami na ten temat?

Ostatnia aktualizacja: 08-09-2012 11:00:46
0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 39
odpowiedz
veronique

Jak reagowaliscie, gdy zdarzylo Wam sie spotkanie z jakims ogolnie mowiac agresorem?

veronique | 2 sierpnia 2012 22:41:41 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chodzi o napad, kradziez czy odnosnie kobiet jakis nachalny ktos. Mieszkam od kilku lat w dzielnicy, w ktorej ciagle cos sie takiego dzieje. I wlasnie sie wyprowadzam. Dzisiaj wracajac z pracy, bylam swiadkiem napadu na dziewczyne. Typ wyrwal jej torebke,jak zobaczylam, zaczelam za nim biec, ale ona tez, a ze zostawila za soba walizke i inna torbe, wolalam przy tym zostac, ale tez mialam chyba stracha. Dziewczynie udalo sie odzyskac swoja wlasnosc. Jak mi sie zdazyla podobna sytuacja tez bieglam, i dzieki temu wypadl w trakcie szarpaniny portfel z torebki. Ale kurcze tak po tym wszystkim, to mysle sobie, ze moze za duzo ryzykuje. Chociaz to z reguly sa jakies mlodziaki, zdesperowane, zeby jak najszybciej uciec. Na szczescie w Europie nie mozna sobie od tak kupic broni. A jak Wy w takich sytuacjach sie zachowujecie? zachowaliscie?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
kalimotxo

Kobiety i spinanie włosów.

kalimotxo | 15 maja 2012 20:30:56 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Załóżmy taką sytuację...
Pewnego razu spotyka się grupa np. 8 kobiet , każda w swoim oryginalnym wypasionym frycu itd..
Następnego razu po paru dniach wszystkie te kobiety spotykają się ponownie tyle że ze spiętymi do tyłu włosami - nie było to umówione między nimi ani nic z tych rzeczy.

Przypadek czy co ? Laughing Telepatia ? Laughing

Byłem świadkiem takiego zjawiska i wydało mi się trochę zabawne i intrygujące , co o tym sądzicie ?  

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
kaktus134134

Probem z umówieniem się na randke?Proszę o pomoc w szczególności kobiet

kaktus134134 | 7 maja 2012 09:51:19 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

To tak mamy po 16 lat.Ja chodzę do technikum informatycznego,a ona do liceum(inne szkoły).Spotkałem ją po kościele i zagadałem ,rozmowa jakoś zleciała,aż doszliśmy do jej domu i roztaliśmy się.Od tej pory nie przychodzi juz do kościoła.Któregoś dnia wybrałem się do jej domu i zaputkałem.Otworzył mi jej tata i powiedział,że jej niema.Więc musiałem coś wymyślić.Wiedziałem do której szkoły chodzi więc pewnie ma na 8.A ja w piątek mam na 8.50 Schowałem sie i poczekałem,wyszła i wtedy zaczepiłem ją.Porozmawialiśmy,pozartowaliśmy,pośmialiśmy,aż w koncu zaprosiłem ją na randke,niestety odmówiła.Zatkało mnie,gdyż  jak  wracaliśmy z kościoła to pytała sie mnie gdzie chce ją zaprosić,wtedy spanikowalem i zmienilem temat.Powiedziała że  ma konkurs spiewania.Roztaliśmy sie kolo jej szkoly.Któregoś dnia znowu zaczekalem przed jej domem,i sprobowalem,ale odmowila 2 raz.I zaznaczam że nie mam jej nr.tel,tylko adres domowy mieszkania.   Nic z tego nie rozumiem.Gram troche na gitarze,pol roku kilka piosenek umiem,jak lubi spiewac to moze pochwalic sie i zaprosic ją na spotkanie w ciche miejsce .I wtedy wezme gitare i moze naucze ją piosenek, pospiewamy.ale nie umiem za dużo więc niewiem.Znam kilka kolęd,kotek na płotek,mazurek,last christmas,sto lat i jeszcze troche.Więc jak sprobować,wolał bym żeby mnie polubila jakim jestem,a nie za to co potrafie.Więc jak to zrobić?Dziekuje za odpowiedzi.Umieszcze to w dziale kobieta,gdyż bardziej zależy mi na opini kobiet,ale mężczyzn tez zdanie wezme do serca

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Dlaczego dziewczyny po jednym spotkaniu zaczynają nienaiwidzić i się nie odzywają?

anonymous | 27 kwietnia 2012 12:02:20 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Ta dziewczyna z którą byłem w czwartek już się do mnie nie odzywa chociaż napisałem jej maila. A wydawała się taka miła. Dlaczego tak się dzieje?

6 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz
Ajumiko

Jak reagujesz na widok kogoś znanego z telewizji lub z gazet?

Ajumiko | 18 marca 2012 09:09:10 | kategoria: Społeczeństwo, Pozostałe

• G+
  • Facebook

No właśnie, jak?
Przyglądasz się uważnie, obserwujesz dyskretnie, starasz się zapamiętać jak najwięcej szczegółów, żeby się później pochwalić znajomym, znajdujesz sobie dyskretne miejsce do obserwacji, podchodzisz, prosisz o autograf, prosisz o zdjęcie, nic sobie z tego nie robisz, zagadujesz, uśmiechasz się, mówisz dzień dobry;) ? No właśnie, jak?
A jak zachowywali się inni ludzie na widok jakiegoś celebryty?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedz
Ajumiko

Jakie miejsca i formy spotkań preferujesz?

Ajumiko | 13 marca 2012 13:12:52 | kategoria: Rodzina i znajomi, Pozostale

• G+
  • Facebook

• spotkania z sympatią lub tym kimś wyjątkowym
  • z przyjaciółką/przyjacielem
  • znajomymi ze szkoły, z pracy, z podwórka
  • z kimś dawno nie widzianym
  • z krewnymi
  • z obcymi
  • służbowe
  • ....   

W domu, kinie, klubie, pubie, w parku, w lesie, na mieście, u siebie, u kogoś, w gromadzie, czy w parach lub małych grupach, w miejscu kameralnym, czy gwarnym...?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
Łukasz Forum

Przypadkowe, niespodziewane spotkania

Łukasz Forum | 4 marca 2012 18:54:21 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czasami spotykamy w najmniej spodziewanych Sytuacjach ludzi, którzy nas zainteresują z jakiegoś powodu. Czasem spotykamy ich tylko raz w Życiu...
Czy spotkałaś/spotkałeś kiedyś przez przypadek, w najmniej spodziewanych okolicznościach/miejscach osoby, które Cię zainteresowały z jakiegoś powodu? Czym takie osoby przyciągnęły Twoją uwagę?
Czy spotkałaś/eś jeszcze tą osobę?
Co w Tobie zmieniło takie spotakanie? Czym Cię one ubogaciły?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Łukasz Forum

Spotkania w czasie jazdy pociągiem

Łukasz Forum | 4 marca 2012 18:07:02 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W czasie jazdy pociągiem dzielimy swoją podróż z innymi; na chwilę łączą się nasze losy...

Czego nauczyłaś/nauczyłeś się od ludzi, którzy byli Twoimi współpodróżnymi?
Jacy ludzie poznani w pociągu utkwili Ci w pamięci? Dlaczego właśnie Ci?

Czy spotkałaś/spotkałeś jeszcze kiedyś tych ludzi? Jeżeli tak, to w jakich sytuacjach?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedz

Jak długo trwało wasze pierwsze spotkanie z osobą poznaną w necie?

anonymous | 22 lutego 2012 22:52:56 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Na pewno ktoś z Was poznał taką osobę w sieci, która wydała mu się sympatyczna, polubił ją,  zainteresowała lub zaintrygowała na tyle, że  zapragnął ją poznać w realu.. I nie pytam konkretnie jakie relacje was wtedy łączyły, czy to było spotkanie na stopie koleżeńskiej, przyjacielskiej lub coś więcej... Chodzi mi tylko o czas spotkania.. A może łączące Was relacje miały wpływ na długość spotkania?...

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
hakunamatata

Umiecie wymyślać wymówki?

hakunamatata | 10 lutego 2012 13:27:10 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Jeśli nie pasuje wam jakieś spotkanie, plan itp., a nie bardzo macie ochotę tłumaczyć dlaczego, to co mówicie? Jakich wymówek używacie?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... odpowiedz

Jak to jest być zaproszonym pierwszy raz do domu swojej ukochanej dziewczyny i sapędzić tam wieczór poznając jej rodzeństwo i rodziców?

anonymous | 3 grudnia 2011 22:11:02 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Mimo iż byłem z dziewczyną 2 lata tylko raz legalnie byłem zaproszony i spędziłem czas w jej domu.

Było to w środku mroźnej zimy. Ja stałem pod blokiem, a moja dziewczyna zbierała się w domu do wyjscia ze mną. Ale ponieważ długo to trwało jej mama zasugerowała mojej dziewczynie aby mnie zaprosiła do środka. Tak też zrobiła. Nie wszedłem bo stchórzyłem, bałem się ze jak nie przypadnę do gustu jej mamie to zniszczy naszą znajomość z jej córką.

Potem raz byłem w jej domu po uprzednim zaproszeniu, ale wtedy nikogo tam nie było oprócz nas. Bolało mnie, że nigdy mnie nie zapraszała do siebie, a tamtego jednego razu nikogo nie było. Widać wstydziła się mnie pokazywać im.

Potem byłem u niej w domu drugi raz. Ale była to już niechciana wizyta z jej strony. A było to tak, że ona ze mną zerwała, a ja się chciałem dowiedzieć dlaczego i poszedłem pod drzwi jej mieszkania w bloku. I siedziałem tam i czekałem na nią aż wyjdzie. Wyszła jej matka bo moja dziewczyna była na mieście. Matka powiedziała żebym na nią nie czekał i poszła. A ja czekałem dalej. Przyszła moja dziewczyna i weszła do domu, a po chwili wyszła i powiedziała żebym wszedł do niej bo  nie chce patrzyć jak tam siedzę jak pies i pozwoliła mi wejść do domu. Siedziałem u niej chwilę, ale źle się czułem. Bo to było jak pocałunek śmierci.

Jak widzicie nie mam żadnych doświadczeń w poznawaniu rodziny ukochanej dziewczyny bo taka sytuacja w moim życiu nie wystąpiła. Dlatego pytam się Was jakie to uczucie kiedy po raz pierwszy spotykacie się w domu swojej ukochanej osoby z jej rodziną?

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
AmaRetto

W towarzystwie kogo ze współczesnych znanych Polaków z przyjemnością zjadłbyś obiad?

AmaRetto | 2 grudnia 2011 02:38:35 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Podajcie jedną osobę i uzasadnienie.

Ja mam z tym problem, ale chyba wybrałabym Wisławę Szymborską, jest podobno niesamowicie nieprzewidywalna towarzysko i zawsze ciekawa w rozmowach, opiniach. Do tego ma poczucie humoru jak mało kto Smile

1 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... odpowiedz
Ajumiko

Gdy Polak zagranicą nie zorientuje się, że obok stoi drugi Polak, to wtedy...?

Ajumiko | 16 listopada 2011 19:04:39 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Byłeś kiedyś w jakiejś dziwnej sytuacji, że ktoś przy Tobie mówił coś na Twój temat, a może rozmawiałeś z kimś swobodnie nie zdając sobie sprawy, że wszystko rozumieją ludzie obok Was, a może rzuciłeś jakąś uwagę pod czyimś adresem licząc, że ten się nie zorientuje o co chodzi, bo nie zna języka?
Może przyłapałeś w takiej sytuacji innych ludzi?;) 

Do zadania tego pytania natchnął mnie ptak wodny, w jednej ze swoich ostatnich odpowiedzi;)

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedz

[Ogłoszenie] Spotkanie Pytamy.pl w Krakowie :)

anonymous | 13 sierpnia 2011 15:19:57 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

Dnia 17.08, czyli w środę, odbędzie się spotkanie użytkowników Pytamy.pl w Krakowie.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW, albo o zadawanie pytań jako odpowiedzi na to ogłoszenie :)

Miejsce spotkania: Dworzec Główny/Galeria Krakowska lub Rynek
Godzina spotkania: Do ustalenia, w ramach konsensusu

Zapraszam :)

1 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 29
odpowiedz

Do chłopaków. Popłakałeś się kiedyś gdy nieznajoma dziewczyna, którą poprosiłeś o spotkanie, odmówiła Tobie?

anonymous | 29 lipca 2011 16:41:10 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

...

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz
aro

Znacie moze jakies inne fajne okreslenia tzn co powiedziec zamiast -kocham cie???

aro | 15 lipca 2011 13:17:00 | kategoria: Miłość i związki, Randki

• G+
  • Facebook

tak jak w pytanku:)

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
1 2 3 4 5 6 z 6

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd