zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "reklamy"

Znaleziono 104 wyników:

GPS Grzegorz

Pytanie do administracji: czy jesteście zbyt skromnie opłacani, że szukacie dodatkowego zarobku, oszpecając nasz piękny serwis denerwującymi reklamami?

GPS Grzegorz | 13 września 2012 16:24:27 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Zaczęło się od prawie niezauważalnego koszyczka z prawej strony serwisu, później w górę poszła częstotliwość wyskakiwania Commercial break, teraz jeszcze pod każdym pytaniem poumieszczaliście odsyłacze do zewnętrznych serwisów usługowych. Może wystarczy już tego SPAMU na Pytamy? Jeśli tak dalej pójdzie, za niedługo przy każdym wejściu na serwis będziemy musieli zamykać banery i wyskakujące okienka...

Ostatnia aktualizacja: 13-09-2012 17:44:33
0 ładowanie danych... 18 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
 alvi

Z jakiej reklamy jest ta dziewczyna ?

alvi | 1 września 2012 23:40:20 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

http://0.asset.soup.io/asset/3759/0288_315d_480.gif

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
GPS Grzegorz

Czy Zygmunt Chajzer utrzymuje się już tylko wyłącznie z reklam Vizira?

GPS Grzegorz | 18 sierpnia 2012 20:23:38 | kategoria: Rozrywka, Gwiazdy

• G+
  • Facebook

Kiedyś był przecież jednym z lepszych, dobrze znanych prezenterów, prowadził teleturnieje (Grasz, czy nie grasz?, Moment prawdy), a teraz wydaje się, że reklamami dorabia do emerytury...

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Dowściekliwy

Jak oceniasz ilość reklam w czasie Euro 2012?

Dowściekliwy | 20 czerwca 2012 10:24:05 | kategoria: Sport, Piłka nożna

• G+
  • Facebook

Wczoraj na chwilę przysiadłem przed telewizorem na TVP1 przed meczem Anglia-Ukraina. Pierwszy raz od początku mistrzostw.
Jakiś "serial" nazwany "audycją" lokował piwo (sponsorowany przez browar), w studio lokowano produkty firmy cukierniczej, pomiędzy reklamami a studiem i "serialem" litania "sponsorów" wszystkiego co się da i tak kilka razy
Jakbym oglądał telezakupy  Smile

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Dowściekliwy

Czy zauważyłeś różnice w emisji reklam w telewizji po wprowadzeniu dyrektywy audiowizualnej w UE? Sondaż

Dowściekliwy | 11 maja 2012 01:32:30 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pytanie inspirowane artykułem: Dyrektywa audiowizualna - jak zmieniła telewizję w UE?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Madman18

Czy masz świadomość że reklamy które się wyświetlają na stronach które przeglądasz są specjalnie sprofilowane pod Ciebie ?

Madman18 | 9 maja 2012 22:50:43 | kategoria: Internet, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Słowa które wpisujesz w google, stanowią słowa klucz i na ich podstawie dobierane są reklamy.

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
EdwardOncki

Pamiętasz stare polskie reklamy?

EdwardOncki | 2 kwietnia 2012 10:52:46 | kategoria: Muzyka i film, Filmy z sieci

• G+
  • Facebook

Kiedyś robiło się je zupełnie inaczej:

0 ładowanie danych... 13 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
okmanek

Czy uważacie za możliwy bojkot reklam?

okmanek | 22 lutego 2012 15:25:46 | kategoria: Społeczeństwo, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Marzy mi się taka szeroko zakrojona akcja. Każdy z jej uczestników NIE kupowałby produktów, które są w jakikolwiek sposób reklamowane, zwłaszcza gdy są reklamowane w sposób żenujący.
Czyż to nie byłoby piękne? Producenci w obawie przed konsumentami nie chcieliby reklamować się w telewizji, także na YouTubie nie byłoby tych denerwujących reklam. Świat stałby się piękniejszy.
Jakie jeszcze efekty przyniosłaby taka akcja? Czy byłaby korzystna dla konsumentów?

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
ptakwodny

Czy przerywanie szkodzi ?

ptakwodny | 15 lutego 2012 20:50:01 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy przerywnie audycji TV, może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie ? Zrobiłem eksperyment.Mierzyłem ciśnienie przed filmem i w czasie reklam, kiedy przerwano mi dobry film. Podczas przerwy parametry wskazywały,że za chwilę może trafić mnie szlag (udar,wylew).Co robicie aby uniknąć tak poważnego niebezpieczeństwa?

0 ładowanie danych... 14 ładowanie danych... odpowiedz
Agnia

Jakie są pozytywy reklam telewizyjnych z punktu widzenia odbiorcy?

Agnia | 12 lutego 2012 21:28:16 | kategoria: AGD i RTV, Telewizory

• G+
  • Facebook

Moja refleksja zrodziła się z sytuacji oczekiwania na reklamę, w celu udania się po coś do przekąszenia. Znasz jakieś inne, mocne strony reklam telewizyjnych?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Czuję się molestowany liczbą reklam telewizyjnych i internetowych. Gdzie to mogę zgłosić?

anonymous | 13 stycznia 2012 11:39:23 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

...

Ostatnia aktualizacja: 14-09-2012 10:46:32
0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Czongmolicha

Czy ściągnięcie Ad-Blocka załatwi sprawę?

Czongmolicha | 5 stycznia 2012 20:20:55 | kategoria: Komputery, Oprogramowanie

• G+
  • Facebook

W nowym laptopie pojawia mi sie masa najprzeróżniejszych reklam które bez pardonu wjeżdżaja mi znienacka na srodek strony.Czy Ad_Block sie z nimi rozprawi czy może macie inne pomysły jak zablokować to denerwujące dziadostwo?

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
GrzeWho

Jak się pozbyć reklam tekstowych po 10s na YouTube?

GrzeWho | 18 listopada 2011 22:03:39 | kategoria: Internet, Spam

• G+
  • Facebook

Jak się pozbyć reklam tekstowych po 10s na YouTube?

Chodzi o te wsykakujace po 10s filmu z dolu.

English (auto-detected) » Polish

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Blokujecie reklamy?

anonymous | 3 listopada 2011 20:00:08 | kategoria: Internet, Strony internetowe

• G+
  • Facebook

Jak zapewne wiecie istnieją metody blokowania reklam przez przeglądarki. Dla przykładu do Firefoksa można zainstalować rozszerzenie Adblock Plus i za jego pomocą nie pozwalać na pobieranie przez przeglądarkę reklam, a w konsekwencji ich wyświetlanie. Wiadomym jest, że użytkownicy nie lubią oglądać reklam i dlatego chętnie je blokują. Istnieje jednak druga strona medalu - aby stworzyć stronę internetową należy włożyć w to sporo czasu i gotówkę. Reklamy są często jedyną, albo jedną z kilku form zarabiania na stronie (lub chociaż nie ponoszenia strat). Tak więc blokując reklamy niejako pozbawiamy autorów stron należnych im pieniędzy. Serwis Ars Technica porównał to do jedzenia w restauracji i wychodzenia bez płacenia.
    Ja ten problem od niedawna (w zasadzie od 3 dni, chociaż miałem zająć się tym wcześniej) staram się rozwiązywać w ten sposób: nie korzystam z gotowych filtrów Adblocka, tylko tworzę je sam. Blokuję tylko reklamy głosowe, flashowe mocno obciążające procesor i takie, które wyskakują na środek ekranu. Nie blokuję natomiast reklam na zwykłych obrazkach, nie przeszkadzających z korzystania ze strony.

Czy Wy blokujecie reklamy? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
laughingman

Imitacja młodzieżowego slangu w reklamach

laughingman | 27 października 2011 22:21:31 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Czyż to nie żałosne? Próbując zwrócić uwagę młodszych odbiorców niektórzy twórcy reklam tworzą tekst, który jest tak żenujący, że faktycznie zwraca uwagę, ale na pewno nie przyczynia się do popularności firmy.

Jest zbyt późno abym szukał teraz przykładów, ale bardzo możliwe, że się z tym zetknęliście.

Zamiast na siłę wciskać "slangowe" słówka nie prościej byłoby poprosić młodą osobę, żeby powiedziała tekst swoimi słowami? Czy trzeba być geniuszu Zbigparego, by wpaść na tak prosty pomysł?

Znacie jakieś reklamy (niekoniecznie TV), które z tego lub innego powodu powodują zażenowanie?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
vito126p

Jak Dlugo Beda jeszcze te usmolone reklamy Miedzy filmami w czasie i wogule

vito126p | 25 października 2011 18:53:49 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

kazdy to zna,czasem jest dobrze bo mozna isc do WC,ale przerwy sa takie ze spokojnie mozna wyskoczyc po zakupy...

jak sie tego pozbyc.

Ostatnia aktualizacja: 14-09-2012 16:14:36
1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedz
inka

Reklama Ikei

inka | 25 października 2011 15:20:17 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

Co to za piosenka, której fragment leci w tle reklamy Ikei, tej reklamującej katalog na 2012 rok, małe jest piękne? Bardzo przyjemna muzyczka, pozytywnie mnie nastraja:) Wiecie kto ją śpiewa?

odpowiedz
wiola881208

Reklama LIDL

wiola881208 | 25 października 2011 09:57:55 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

Chodzi mi o piosenkę z reklamy lidla kto to spiewa i jaki to tytuł.

odpowiedz
lemoniading

Czy znacie książki psychologiczne z eksperymentami z psychologii reklamy?

lemoniading | 9 października 2011 10:34:36 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

Najlepiej takie, w których będzie bardzo dużo eksperymentów, badań i ich wyników - z psychologii reklamy i marketingu. Chodzi o tematykę: emocji w reklamie, zmiany postaw, roli marki itd.
Piszę pracę mgr i mam duuzo pomysłów, tylko chciałabym sprawdzić czy można do nich podpiąć jakieś eksperymenty, badania i samemu na ich podstawie zrobić własne :) Dziękuję baaardzo 

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
DarVV

Czy uważacie, że osoby które zrywają ogłoszenia z murów lamp ulicznych dobrze robią później rzucając je zmielone ręką na trawnik obok?

DarVV | 8 lipca 2011 21:19:15 | kategoria: Społeczeństwo, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Rozumiem, że chcą czyścić lampy i mury ze szpecących je ogłoszeń ale wyrzucanie ich zmielonych na trawniki a nie do kosza na śmieci przy chodniku to już przesada.

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
1 2 3 4 5 6 z 6

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd