zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "pytanie"

Znaleziono 754 wyniki:

wandalia22

wzrost

wandalia22 | 9 października 2012 13:26:04 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Ile macie wzrostu?

Ostatnia aktualizacja: 09-10-2012 13:26:23
1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
veronique

Pytanie o Mam talent i inne takie?

veronique | 7 października 2012 21:40:00 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

skopiowane ze str Mam talent:
"Ja mam jedno pytanie, bo za każdym razem jurorzy są inaczej ubrani, czy to oznacza że odcinki są zmontowane z różnych miasta a nie z jednego konkretnego? bo jak sie oglada to prokop mu jestesmy w krakowie i ludzie myslą ze te numery są z tego co sie wyadarzylo w tym miescie, a patrząc na dalsze odcinki oni są tak samo ubrani jak w poprzednim w sensie co występ to inaczej ubrani i nie chce mi sie wierzyc ze wszyscy by urządzali taką intryge aby sie przebierac 10 razy dziennie czy cos"

Ostatnia aktualizacja: 07-10-2012 21:40:44
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
wojtekf007

witam mam pytanie ile sie płaci żeby zdac karte motorowerową na policji i czy jest trudny test

wojtekf007 | 4 października 2012 17:29:25 | kategoria: Motoryzacja, Prawo jazdy

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 04-10-2012 17:32:31
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
mk56

Mocna strona w jednym słowie

mk56 | 2 października 2012 13:48:07 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Twoja najmocniejsza cecha charakteru - jednym słowem.

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... odpowiedz
mk56

Pytanie dla kobiet - ważne! Sondaż

mk56 | 2 października 2012 09:26:12 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

sexi?  W jakim stopniu seks jest dla Ciebie ważny w życiu?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
dorkaCz

pytanie odnośnie haftu krzyżykowego..

dorkaCz | 1 października 2012 14:39:15 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

W moim poprzednim pytaniu pytałam o sklep, gdzie mogłabym kupić zestaw dla początkujących, w koncu znalazłam ;) Teraz przystępuję do wyszywania i zaczęłam się zastanawiać nad muliną. Jedno pasemko muliny składa się z ok 5 nitek i teraz moje pytanie brzmi: Czy nawlekam na igłę całe to pasmo, czy tą jedną cienką niteczkę?? Pytanie wyda się wam śmieszne ale u mnie w domu nikt wyszywać i haftować nie potrafi, nie mam więc kogo spytać, moi kochani liczę na was ;))

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
serek2731

Sondaż i pytanie Sondaż

serek2731 | 30 września 2012 14:19:34 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

1 pytanie : kiedy są najblisze wybory do parlamentu europejskiego
2 Na kogo byś głosował na prezydenta

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Ferdydurke

Pytanie do panów o panie :)

Ferdydurke | 25 września 2012 09:08:50 | kategoria: Mężczyzna, O kobietach

• G+
  • Facebook

panowie czy lubicie jak kobieta ma sztuczne rzęsy, paznokcie, sylikon w ustach i piersiach, sztuczne włosy, czy wolicie jednak naturalne kobiety, które są może nie idealne, ale mają na przykład fajne zmarszczki mimiczne od śmiania się ???

1 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
Dany24

Mam nurtujące pytanie

Dany24 | 22 września 2012 12:41:46 | kategoria: Zdrowie, Uzależnienia

• G+
  • Facebook

Czy grupa krwi może mieć wpływ na upodobanie bądź też skłonność do alkoholu w odróżnieniu do innych ludzi lub sposób w jaki organizm go przyswaja? Np. Ktoś może więcej wypić albo lepiej znosi kaca

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Ferdydurke

pytanie do rozwodników :)

Ferdydurke | 21 września 2012 09:57:19 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Jakie macie i czy w ogóle macie jakieś stosunki z rodzinami waszych ex? Bo ja byłam ostatnio na pogrzebie z rodziny ex i nie powiem bardzo dobrze mnie wszyscy przyjęli, byli mili nie robili żadnych wstrętów i aluzji, a i z ex się miło rozwiało... bardzo pozytywne było to zdarzenie pomijając fakt spotkania... a u Was jak jest?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
kręcona

Czy lubicie bajki dla dzieci ?Pytanie raczej dla dojrzałych pytajników

kręcona | 19 września 2012 20:49:36 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzeństwo

• G+
  • Facebook

jeśli tak to jakie?a może jakieś z waszego dzieciństwa  ja niektóre wolę od filmów( np zaplątani) a może jestem stukniętaSealed ale uważam że w bajkach pokazuje się wartości, o których nawet w dobrym filmie trudno a szkoda.

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
rysiu266

Pytanie do "Zbigbani" co ty wiesz o wszechświecie?? pff

rysiu266 | 18 września 2012 22:50:23 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

moje takie " W czym się rozszerza Wszechświat" ? nikt na to nie zna odpowiedzi !! i "zbig" nie pisz głupot bo się nie znasz, Ja jak sie nie znam to się nie odzywam...

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Misho85

Pytanie na szybko :

Misho85 | 13 września 2012 16:59:37 | kategoria: Hobby, Kulinaria

• G+
  • Facebook

Jakie owoce morza nie "zajeżdzają" Rybą ? chodzi mi o zapach podobny do sledzia ...

chcę sobie zrobić spaghetti na kolację z krewetkami i dodatkiem małż lub innych muszelkowych stworzeń ....chcę tylko wiedzieć które z tych małż mają najmniej taki...intensywny zapach ...

Ostatnia aktualizacja: 18-09-2012 13:49:02
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
idek

Dlaczego kobiety lubią starszych mężczyzn?

idek | 11 września 2012 18:58:25 | kategoria: Mężczyzna, O kobietach

• G+
  • Facebook

Dlaczego takich związków jest więcej niż związków mężczyzn ze starszymi kobietami?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
MamPytaniexD

Czy jeśli twoje pytanie było by na WP wstydził byś się tego czy nie ?

MamPytaniexD | 3 września 2012 23:41:28 | kategoria: Internet, Portale

• G+
  • Facebook

Nie wiadomo czy się cieszyć czy nie. Nie dość ze pytanie a treść na głównej stronie wp jest różna to poziom artykułów WP nie jest zbyt wysoki moim zdaniem i nie wiem czy chciał bym zobaczyć moje pytanie w tych "śmieciach".

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
Cuma1555

Witam pytanie o szkołę

Cuma1555 | 26 sierpnia 2012 21:33:15 | kategoria: Edukacja, Technikum

• G+
  • Facebook

Wiatm wszystkich otóż 1 września wybieram się do Technikum Geodezyjnego w stolicy ale mam duże wątpliwości czy dobrze zrobiłem. Planowałem iść do samochodówki na Jana Pawła do klasy BRD (bezpieczeństwo ruchu drogowego) ale rodzice mówili, że do samochodówek idzie prawie każdy i ogólnie same matoły i debile tam są i wybrałem geodetę. Jedyny kierunek w szkole geodezyjnej jaki jest w miarę ciekawy to Technik Geolog. I teraz planuję się przepisać na początku roku do samochodowej i stoję przed wyborem mechanik czy geolog. proszę o odpowiedzi również osoby, które chodzą lub chodziły do wyżej wymienionych szkoł. Jeszcze jak ktoś mógłby wyjaśnić mi sprawę przeniesienia się do innej szkoły jak to wygląda ,,od kuchni''. Z góry dziękuje i pozdrawiamLaughing

odpowiedz
Grzegorz93

Pytanie o prace na elektrowni

Grzegorz93 | 24 sierpnia 2012 09:46:48 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Witam,nazywam sie Grzegorz chcialbym zapytac czy jest mozliwosc przyjecie na elektrownie po Ojcu? Ojciec schodzi teraz na emeryture po 40 latach pracy, czy ja jako Syn w Zawodzie elektryk mam szanse wejsci na jego miejsce?? co trzeba zrobic ? Napisac podanie czy cos?

odpowiedz
Misho85

Pytanie O Call of Duty Modern warwafe 3

Misho85 | 20 sierpnia 2012 22:22:32 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

a więc gram sobie na multy leweluje postać i bronie ale jedna rzecz nie daje mi spokoju ...

jeden z karabinów szturmowych mam na około 30 lvlu , juz nie pamietam...ale czemu drugą broń mogę levelować tylko do 10 ? co sie stanie jak będę uzywał ciagle tej samej broni na max 10 lvlu ? to samo TARCZA ...mam ją na 10 lvlu i koniec ? ....troszkę to niesprawiedliwe ...

chyba ze się mylę i wraz z wyzwaniami na dana bron staje się ona silniejsza cyz cos takiego ? mozecie mi to wyjaśnić ? bo tak sieskłąda że swietnie się bawię uzywając tarczy i rewolweru ale z biegiem czasu to moze nie wystarczyć :D

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Akaruisama

Pytanie o avatar

Akaruisama | 17 sierpnia 2012 22:45:27 | kategoria: Między nami, Co o mnie myślisz

• G+
  • Facebook

Czy ktoś może mi napisać jak dodać avatar do swojego profilu na tym forum? W takich sprawach zawsze mam zaćmienie umysłoweEmbarassed

odpowiedz
molka17

Wiem, że to nie jest pytanie, mozecie, juz rzucac minusami :)

molka17 | 16 sierpnia 2012 22:13:40 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Wiecie, weszłam na ten profil z myślą, że rzeczywiście można tu uzyskac odpowiedzi na nurtujące nas pytania lub po prostu zaspokoic swoją ciekawośc. Ale widze, że ludzie wszedzie znajdą miejsce i powód, żeby sobie dogryzac lub robic na przekór. Przez to co robicie panuje niemiła atmosfera. Jeśli komuś nie podoba sie moje pytanie, lub nie chce odpowiadac to niech nie odpowiada. Po co stwarzac niepotrzebne spory. Mam wrażenie, że czerpiecie radosc z zwracania sobie nawzajem uwagi. Wcale nie jest tu fajnie... Pozdrawiam tych, którzy pokazali mi te nieprzyjemne strony portalu.

4 ładowanie danych... 15 ładowanie danych... odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 38

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd