zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "przybylska"

Znaleziono 9 wyników:

inka

Viva Najpiękniejsi 2013 - ukłon dla Anny Przybylskiej

inka | 11 lutego 2014 09:45:26 | kategoria: Rozrywka, Gwiazdy

• G+
  • Facebook

10.02.14 przypadkowo trafiłam w tv na ogłoszenie wyników plebiscytu Viva Najpiękniejsi 2013, coś ala konkurs dla czytelników Vivy, można było głosować na nominowane gwiazdy czy osobistości. Wygrywa zawsze jeden mężczyzna i jedna kobieta. Zatrzymałam się na tym tylko dlatego, że akurat ogłaszali wyniki - wygrał Piotr Adamczyk i Anna Przybylska.

Anna Przybylska nie mogła odebrać nagrody, ale puścili jej nagranie - niezła była!:) Na nagranym filmiku siedziała w jakiejś bluzie, chyba dresowej i powiedziała coś w stylu, że nie bardzo rozumie formułę tego typu plebiscytów, bo są przecież w nim nominowane tak różne osoby, że trudno porównać je ze sobą. Więc zakłada, że głosy na nią oddane są wyrazem szacunku i sympatii do jej osoby i za to dziękuje.
Generalnie nie wychwalała jakoś specjalnie konkursu czy organizatorów, mówiła naturalnie, bez nadęcia czy gwiazdorzenia, tak, jak by ta nagroda była owszem - miła, ale zupełnie zbęda. No i prawda! Bo co to w ogóle za nagroda.

Ktoś oglądał i ma podobne odczucia?

Ostatnia aktualizacja: 11-02-2014 09:46:30
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
HuziaNaJózia

Czy Przybylska przesadziła?

HuziaNaJózia | 14 października 2013 13:17:18 | kategoria: Rozrywka, Gwiazdy

• G+
  • Facebook

http://nocoty.pl/gid,16070117,kat,1013543,opage,3,title,Makabryczny-zart-Przybylskiej-Aktorka-szydzi-z-ofiar-pedofilow,galeria.html?ticaid=5117b5#opinie

W internecie huczy od komentarzy na temat żartu Anny Przybylskiej. 

"Na zdjęciu słodkie dziewczynki i chłopcy w białych koszulkach ustawieni w szeregu. Pod spodem szokujący podpis: Szwedzki stół dla księdza. Takim komentarzem celebrytka Anna Przybylska podpisała własne zdjęcie klasowe z dzieciństwa, wciskając swoje trzy grosze w dyskusję na temat pedofilii wśród duchownych. "

Czy uważacie, że to faktycznie taki sobie zwykły "żart"? Moim zdaniem raczej czarny humor, całkiem dobrze trafiający w obecną sytuację. Przesadziła?

Ostatnia aktualizacja: 14-10-2013 21:59:17
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Zmorineska

Czy "wojna" Anny Przybylskiej z mediami ma sens?

Zmorineska | 1 października 2013 08:35:13 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

czy to nie jest tak że celebryci, aktorzy powinni brać sławę z całym dobrodziejstwem? nie tylko z pozytywnym, ale z negatywnym?? i czy w ogóle taka walka ma sens jeśli wcześniej zaprosiło się paparazzi do swojego życia??
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14699543,Przybylska_u_Lisa_o_zmaganiach_z_paparazzi__Bede_pociagac.html#BoxSlotII3img

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
marikaa

Podoba wam się nowa blond fryzura Ani Przybylskiej?

marikaa | 29 sierpnia 2013 09:50:18 | kategoria: Rozrywka, Gwiazdy

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Calarepa

Czy Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk mają ślub?

Calarepa | 7 sierpnia 2013 11:03:47 | kategoria: Rozrywka, Gwiazdy

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
inka

Przybylska jako striptizerka

inka | 15 lipca 2013 12:38:41 | kategoria: Rozrywka, Gwiazdy

• G+
  • Facebook

Właśnie przeczytałam, że Anna Przybylska ma zagrać w filmie: "Wyprawa na księżyc" (reż. Jacek Bromski) rolę striptizerki. Co więcej, w filmie ma zagrać podobno również jej 2-letni synek:) I co z tego? A no to, że to mama trójki dzieci i nie wiem dlaczego, ale jestem z niej... dumna! To chyba jedna z najładniejszych polskich aktorek, wydaje mi się, że ma klasę i naprawdę dużo uroku. Od kilku lat nie widać jej na ekranie, dwa lata temu urodziła trzecie dziecko. Wiadomo, że macierzyństwo to ważna sprawa w życiu kobiety, wymagające wiele poświęceń itd., ale chyba dobrze jest przy tym robić też coś dla siebie, jak np. gra w filmie. Co myślicie?  Anna Przybylska jest wciąż sexy panowie? ( w sumie i panie też?) ;))

Ostatnia aktualizacja: 19-07-2013 15:13:33
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
Lucos

Co reklamuje Anna Przybylska w radiu ?

Lucos | 18 czerwca 2013 10:23:49 | kategoria: Styl i uroda, Kosmetyki

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Jacusiowa

Czy Anna Przybylska nie reklamowała czasem jakiegoś kremu?

Jacusiowa | 15 kwietnia 2013 08:45:09 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Bo ostatnio czytałam z nią wywiad i mówiła, że smaruje twarz tylko kremem dla dzieci. W reklamie mówiła coś, że tego reklamowanego kremu używa. Rozdwojenie jaźni, czy zwykłe kłamstwo?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Filiżanka

Anna Przybylska to najładniejsza mama polskiego showbiznesu?

Filiżanka | 25 marca 2011 09:30:29 | kategoria: Rozrywka, Gwiazdy

• G+
  • Facebook

Parę dni temu Anna Przybylska urodziła synka. Byłam w szoku, kiedy przeczytałam, że to już jej trzecie dziecko ( jest już mamą 9-letniej Oliwii i 6-letniego Szymona). W dzisiejszych czasach jeśli para decyduje się na dziecko to zazwyczaj poprzestaje na jednym, a tu proszę - piękna rodzinka! Szczerze jej gratuluję. To chyba najładniejsza mama naszego rodzimego tzw. showbiznesu, jak myślicie?

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd