zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "przez"

Znaleziono 46 wyników:

Ptaszynka

Czemu łapiemy się na kiełbasę wyborczą?

Ptaszynka | 12 września 2012 13:06:44 | kategoria: Polityka, Partie

• G+
  • Facebook

Każda partia ma swój program wyborczy kierowany do elektoratu. Zawsze jest ponaciągany, mija się z prawda, więc dlaczego i tak głosujemy na ludzi niedotrzymujących słowa? Dlaczego potem duża część osób jest zaskoczona, że parta na którą głosowali nie robi nic z tego, co obiecali?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz
pimpunia

zakupy przez internet

pimpunia | 27 sierpnia 2012 21:27:11 | kategoria: Internet, Pozostałe

• G+
  • Facebook

czy wiecie co to jest kupon ukash? na jakich stronach internetowych nim płacicie?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
martyna18812

Czy Wasz facet/kobieta też gada przez sen?

martyna18812 | 23 sierpnia 2012 16:29:30 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mój mąż strasznie gada przez sen. Czasami przeklina na kogoś a czasem wyznaje mi miłość heh. Niekiedy można z nim nawet pogadać a rano o tym nie pamięta. Zazwyczaj mnie to bawi ale czasem już denerwuj bo budzi mnie tym. A jak jest z Wami?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
Udaizd

Co pomoże na użądlenie przez osę?

Udaizd | 18 lipca 2012 14:11:04 | kategoria: Przyroda, Owady

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
chrupiąca_przylepka

Znajomości przez internet

chrupiąca_przylepka | 9 lipca 2012 20:01:41 | kategoria: Internet, Portale

• G+
  • Facebook

Czy poznaliście przez internet partnera/kę? A jeśli tak to mówicie swoim znajomym gdzie się wszystko zaczęło? Nie spotkałam się (niestety) z pozytywną reakcją na temat takich znajomości.

odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
GPS Grzegorz

Czy do aktywowania i korzystania z systemów internetowych płatności, takich, jak PayPal, czy PayU trzeba posiadać rachunek bankowy?

GPS Grzegorz | 27 czerwca 2012 12:11:01 | kategoria: Biznes i finanse, Banki

• G+
  • Facebook

I jeśli tak, to czy istnieje w takim wypadku możliwość wpłacania pieniędzy poprzez wpłatę na poczcie?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
mamdres

I gdzie ta Irlandia? I na co komu stadiony, gdy nie ma co jeść?

mamdres | 1 czerwca 2012 18:42:16 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

Pierwszy raz, po sześciu latach poprawy, wzrosła liczba osób żyjących poniżej minimum egzystencji, progu, który nie pozwala na zaspokojenie podstawowych życiowych potrzeb. Podobnie jest z dochodami. W ubiegłym roku pierwszy raz od sześciu lat nie przegoniły one wzrostu cen. Tak z wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

– Do tej pory zamożność naszego społeczeństwa wzrastała, a spadała liczba osób żyjących w ubóstwie. Najnowsze dane pokazują, że proces ten się zatrzymał – komentuje te wyniki prof. Tomasz Panek ze Szkoły Głównej Handlowej.

Z opublikowanych wczoraj danych wynika, że w ubiegłym roku przeciętny miesięczny dochód rozporządzalny na osobę (w uproszczeniu pieniądze do dyspozycji) wyniósł 1227 zł. Był realnie (po odliczeniu inflacji) niższy o 1,4 proc. w porównaniu z rokiem poprzednim.

Wzrosła także liczba osób żyjących w skrajnej biedzie. Jest ich już 6,7 proc., o 1 pkt proc. więcej niż rok wcześniej [Mój przypis, wzrost o 18%]. Coraz mniej też konsumujemy. Przeciętnie w domach wydawano na jedną osobę 1015 zł i było to realnie mniej o 1,8 proc. niż w roku 2010. Realny spadek wydatków zarejestrowano po pięciu kolejnych latach wzrostu.

– Ludzie zaczynają oszczędzać. W pierwszej kolejności starają się ograniczyć wydatki na jedzenie i oszczędzać na rachunkach – mówi dr Piotr Broda-Wysocki z Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych.

W najlepszej sytuacji finansowej w ubiegłym roku byli mieszkańcy województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. W najgorszej – mieszkańcy Podkarpacia, których dochody były o jedną czwartą niższe od średniej krajowej.

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
karol2505

Zasilenie konta przez http://www.paygsm.pl/

karol2505 | 20 maja 2012 11:22:06 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Witam mam taki problem zasiliłem konto przez paygsm o godzinie 21:13 dnia 19/05/2012, płacąc karta i jeszcze nie dostałem doładowania na swój numer, płatność została pobrana z karty wiec moje pytanie, ile się czeka na zasilenie ?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Czongmolicha

Przydarzyła się Wam kiedyś historia rodem z YAFUD-a?

Czongmolicha | 10 maja 2012 21:59:58 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Lubię przeglądać tę stronkę bo czasem można się naprawdę pośmiać.Jednak 3/4 a może i więcej historyjek tam opisanych to niestety zwykłe wytwory fantazji.Jeżeli macie taką swoją historyjkę,rodem z YAFUD-a właśnie,ale w stu procentach autentyczną i nie krępujecie się jej opisać to zapraszam do wypowiadania się.Myślę że wielu osobom poprawimy humor.

Zapraszam do zwierzeń...Wink

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Membasta

Czy denerwuje Was sytuacja, w ktorej zaglada Wam ktos przez ramie jak cos robicie np komputerze?

Membasta | 28 kwietnia 2012 15:06:07 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Jaka jest Wasza reakcja?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedz
Jesienny

Jakie działania powinna podejmować administracja pytamy.pl wobec użytkowników winnych trollowania i tp. zachowaniom?

Jesienny | 21 kwietnia 2012 13:21:01 | kategoria: Internet, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Powróćmy do tematu z 18 kwietnia br. poruszonego przez Internautkę listek, cyt.: -"Czy administracja powinna usuwać trole , czy je tylko blokować?" - k. cyt. Ten temat jest na stronie http://pytamy.pl/title,czy-administracja-powinna-usuwac-trole-czy-je-tylko-blokowac,pytanie.html?_ticrsn=3&smclgnzlticaid=6e4fc
Problem poruszony w pytaniu, jest bardzo ważny do zastanowienia się nad skutecznym i zgodnym z regulaminem podjęciem kroków, wobec użytkowników łamiących zasadę netykiety i dobrego obycia społecznego w szerokim pojęciu zagadnienia. Ale ważne jest jeszcze jedno, znajomość zagadnienia w zakresie liternictwa, a ściślej fasonu/stylu czcionki ustawionej przez administrujących witryną - w przypadku pytamy.pl jest to styl arial. Otóż jeden z użytkowników (patrz temat pytania na podanej stronie) podał przykład na podszywanie się jednego z Internautów pod kogoś innego z użytkowników pytamy.pl .  Już na pierwszy rzut okiem widać, że pierwsza litera to nie jest małe " l " (czytaj el) lecz duża litera " I " (czytaj i). Przyglądając się uważnie pierwszej literze w nicku, daje się zauważyć dość dobrze, że ów Iistek należy czytać iistek a nie listek. Ponieważ całe zamieszanie wokół tego nicku  dotyczy zagadnienia opartego o liternictwo tzn. o styl (fason/krój) czcionki zastosowany na pytamy.pl , uważam, że administracja witryny powinna zmienić styl kroju czcionki na inny, bardziej wyraźny, odzwierciedlający rodzaj/styl wyglądu litery (jej obraz graficzny), aby nie dochodziło do nieporozumień w czytaniu nicku użytego przez Internautów, jak to ma miejsce w tym przypadku. Proponuję zmianę stylu/kroju czcionki z obecnego arial na bardzo wyraźny wygląd liter w stylu/kroju  Times New Roman. Uważam że ten problem da się rozwiązać dość szybko bez większych kłopotów technicznych, i tu apel do adminów - proszę zróbcie z tym problemem porządek. Natomiast co do trollowania i tp. zagadnień, to administracja pytamy.pl powinna podejmować zdecydowane skuteczne działania w kierunku zablokowania a nawet usunięcia konta takiego użytkownika.

Zapraszam wszystkich użytkowników pytamy.pl do wypowiedzi na poruszony temat. Życzę owocnej dyskusji i dobrze przemyślanych propozycji dla adminów tej witryny, w celu skutecznego rozwiązania przedstawionych tu obu problemów.
Życzę wszystkim miłego weekendu.

Pozdrawiam.

Jesienny

odpowiedzi i komentarzy: 23
odpowiedz

Przeleciał ją i dostawił....

anonymous | 29 marca 2012 19:07:20 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Do tej pory twierdziła,że jest dziewica dopiero wczoraj jak sie upiła powiedziała mi,że adam ją upił i wykorzystał.Potem po paru tygodniach napisał jej,że zakochał się w innej,ona go brała na powaznie on ja przeleciał i dostawił... Bawił sie jej uczuciami,zakręcił jej w głowie a teraz cwaniak szuka przygód z inną. ,ona teraz jest w totalnej rozsypce nie wiem jak jej pomoc :( co jej moge powiedziec? jak ja pocieszyc prosze o pomoc

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
Kasiunnia

Jak odmienia się mucha przez te przypadki?

Kasiunnia | 25 marca 2012 20:23:39 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

ostatnio się zastanawiałam jak odmienić mucha przez te przypadki ale nic mi nie pasowało:
Miejscownik i Celownik.
Z góry dziękuję. 

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Czy popieracie tą internetową akcję?

anonymous | 23 stycznia 2012 11:32:03 | kategoria: Internet, Strony internetowe

• G+
  • Facebook

Strona premiera zablokowana. Hakerzy ogłosili stan wojenny!

Hakerzy zablokowali stronę internetową premiera i jego kancelarii. Zamiast informacji o działaniach rządu na witrynie zawisła wiadomość od grupy Polish Underground, która sprzeciwia się ustawie ACTA. - Tusk jest złym człowiekiem - napisali hakerzy na jego stronie a w imieniu wszystkich użytkowników sieci stan wojenny w internecie wprowadziła królowa YouTube, Basia Kwarc.

0 ładowanie danych... 15 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz
klaudia2233

Co mam robić skoro nie wiem co robić?

klaudia2233 | 7 grudnia 2011 19:02:49 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Co ma robić kompletnie się nudzę .

8 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz
Viper13

Czy można oduczyć się gadaćprzez sen?

Viper13 | 1 listopada 2011 18:44:31 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Ciągle gadam, zawsze jak mi się coś śni, często przeklinam przez sen, jak się tego pozbyć?Surprised

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Pruska13

Zamawianie gier z allegro.pl

Pruska13 | 1 listopada 2011 14:45:17 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Mam takie pytanie. Zamierzam kupić dodatek do sims 3, ale w mojej okolicy nie ma takich sklepów, mieszkam na takim zadupiu trochę. Dopiero za miesiąc lub dwa jade do galerii oddalonej o godzine drogi. Chciałabym mieć ten dodatek już teraz, bo dużo się o nim dobrego naczytałam, ale przechodząc do rzeczy. Czy gry które są na allegro.pl znacznie tańsze niż w normalnych sklepach są takiej samej jakości ? Tak samo się instaluje ? Nie mają żadnych braków ? Proszę o pomoc.

Oczywiście zamierzam wybrać płatność przy odbiorze, o ile zdecyduję się na zakup przez internet.

odpowiedz
Tupak

Wierzycie w działanie takich portali jak sympatia.pl?

Tupak | 24 października 2011 13:21:51 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Ostatnio pojawił się nam temat, że większość dziewczyn jest taka i taka, a co właśnie z tymi portalami? Przecież tam są osoby które nie potrafią lub właśnie NIE MOGĄ znaleźć tej osoby której chcą, a widziałem, że w wyszukiwarce zaznaczasz sobie cechy partnera / partnerki . Czy takie coś może zadziałać? ;) Znacie jakąś szczęśliwą parę która sie poznała przez internet?

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
Shizuko

Kto mógłby zamówić mi płytę na ebay???

Shizuko | 7 października 2011 15:15:26 | kategoria: Internet, Strony internetowe

• G+
  • Facebook

Kto mógłby zamówić mi płytę na ebay? Szukam kogoś, kto już kupywał na tej stronie (i jest oczywiście pełnoletni). To dla mnie bardzo ważne, pls :)

odpowiedz
hitlerowiec number1

jak usunąć folder z grą gdy przy próbie usunięcia wyświetla sie ikonka że folder jest otwarty w innym programie ?.

hitlerowiec number1 | 29 sierpnia 2011 19:19:59 | kategoria: Komputery, Pozostałe

• G+
  • Facebook

najlepiej zamknąć program ha ha tylko co to moż byc i co to jest . windows 7 no i na pullpicie mam 13 no prawie 14 giga . jak znaleść ten program .  

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
1 2 3 z 3

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd