zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "problem"

Znaleziono 1000 wyników:

MyArek1

Problem z pobieraniem

MyArek1 | 11 października 2012 20:29:44 | kategoria: Komputery, Zabezpieczenia

• G+
  • Facebook

Ostatnio jak pobieralem z android market to sie nie.pobiera. Jak nacisne zainstaluj to tyllo. tak pasek chodzil jak by sie mialo zaczac pobierac., a przedtem normalnie.pobieralem... Co jest grane? Mam tableta z androidem 4.0

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
MyArek1

problem z androidem

MyArek1 | 10 października 2012 21:09:14 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Ostatnio jak pobieralem z android market to sie nie.pobiera. Jak nacisne zainstaluj to tyllo. tak pasek chodzil jak by sie mialo zaczac pobierac., a przedtem normalnie.pobieralem... Co jest grane? Mam tableta z androidem 4.0

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
czarnula26

Mam dosyć poważny problem. I nie wiem co tak naprawdę miał mój eks na myśli??

czarnula26 | 8 października 2012 18:29:28 | kategoria: Rodzina i znajomi, Znajomi

• G+
  • Facebook

Ostatnio spotkałam się z eks chłopakiem i zadawał dziwne pytania typu: kiedy się ochajtam? kiedy ślub, czy go zaproszę na wesele? A z obecnym chłopakiem jestem pół roku. Wiem że to jest głupie ale nadal coś czuje do byłego. Zastanawiam się co on tak naprawdę miał na myśli skoro go tak bardzo interesowało? Czyżby coś jeszcze do mnie czuł i chciał sprawdzić czy nadal go kocham?  Miał ktoś z Was już taką sytuacje?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
marcint50

Problem z Symulatorem Farmy 2011

marcint50 | 5 października 2012 22:36:59 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Gdy wejdę do sklepu i wyjdę z niego zapadam się pod ziemię co może myć tego powodem 

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Tupak

Problem z głosem

Tupak | 5 października 2012 21:41:55 | kategoria: Komputery, Sprzęt

• G+
  • Facebook

Otóż zainstalowałem Windowsa XP Service Pack 2 i przy instalacji sterowników to dźwięku wyskakuje mi takie coś :

" Microsoft Bus Driver should be loaded in your system before installing Realtek HD Audio Driver ! "

Nie wiem, czy czegoś jeszcze nie wgrałem tzn. innych jakiś sterowników czy coś? Wszystko działa poprawnie ale przy instalacji właśnie taki błąd wyskakuje i nie mam głosu co bardzo denerwuje :( Na internecie są niby tematy gdzie ludzie borykają się z tym problemem ale są one przestarzałe i linki powygasały dlatego piszę tu, z nadzieją, że jest jakiś informatyk :P

Dodam, że 1-szy raz instalowałem Windowsa i być może o czymś zapomniałem?
Jeśli ktoś potrafi i ma chęć to prosiłbym o jakąś instrukcje jak ten głos wgrać :)

Pozdrawiam

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
princi

Problem z matką

princi | 4 października 2012 23:21:17 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Mam obecnie 16 lat urodziłem się w końcówce stycznia i za 3 miesiące kończę 17 lat ale nie w tym rzecz.
Moi rodzice zawsze zabraniali mi wychodzenia na dwór długo tj o 22:30 do domu itd... ale odkąd są w separacji mogę robić co chce w ogóle się mną nie interesują ale jednak separacja to wyprowadzką ja się wyprowadziłem z mamą bo z nią zawsze było lepiej ale teraz tata też już się uspokoił ale się wyprowadził do pracy dość daleko i zarabia dość duże pieniądze i mam takie pytanie czy jak skończę lat 18 czyli będę już pełnoletnim obywatelem mogę się wyprowadzić od mamy do rodzinnego miasta i tam kontynuować naukę w technikum o tym samym profilu.
Rozmawiałem z tatą i on powiedział ze będzie mi opłacał mieszkanie i dawał 1000 zł na miesiąc na życie ale chciałbym za mieszkać z koleżanką która jest młodsza i boję się tego ze mama mi wszystko zepsuje zaciągnie mnie drogą sądową do siebie i zrobi ze mnie kogoś kim nie jestem. Chciałbym rozpocząć własne życie i po szkole zacząć pracować.
Może mi ktoś przedstawić czy może mi coś zrobić mama gdy skończę te 18 lat i się wyprowadzę chodzi mi czy może mi nie pozwolić się wyprowadzić może wystąpić o postępowanie sądowe itd...

I ogólnie nie chciał bym żeby matka zrobił mi jakąś jazdę za to ze mieszkam z koleżanką bo będzie mi wstyd przy niej ,a chciałbym coś rozwinąć z tą dziewczyna.

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
ziomek177

problem z połączeniem internetowym

ziomek177 | 1 października 2012 17:33:01 | kategoria: Komputery, Zabezpieczenia

• G+
  • Facebook

mam małym problem z grami internetowymi gdy się loguje na konto i gra łączy się serwerem pisze "błąd serwera" już kilka razy tak miałem z 5 innymi grami

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
mummy91

Problem z jedzeniem z schudnieciem 20kg.. :(

mummy91 | 1 października 2012 12:09:19 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

Hej jestem nowa tutaj :) Mam problem z jedzeniem i duza nadwaga. Ale moze od poczatku moze komus bedzie sie chciało czytac to i pomoc mi ale naprawde prosze o sensowne odpowiedzi a nie wysmiewanie sie. mam 21 lat, 2 letnie dziecko , Jestem w zwiazku juz 4 lata z chlopakiem od poczatku obiecuje mu ze schudne on nie wymaga tego odemnie ale ja chce ale co mi sie uda z 5 kg to za jakiss czas wraca bo se mysle udalo mi sie troche zrzucic to moge se teraz pojesc, duzo jem do syta czasami wiecej nawet potem ide do kib... wymiotowac a za jakis czas odnowa ide jesc wiem ze chyba problem lezy w mojej głowie ale niewiem co robic...:( cwiczenia tez wem ze musze robic ale mi sie niechce po całym dniu z maluszkiem wieczorem marze tylko aby sie polozyc i spac nawet nie mam czasami checi na sex. pomozcie mi prosze ...:(Płacz niechce juz wygladac tak jak wygladamod zawsze miałam nadwage teraz chce z tym skonczy wkoncu.... :(

Ostatnia aktualizacja: 01-10-2012 12:10:25
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
maciek98105

Allegro problem.

maciek98105 | 1 października 2012 10:57:06 | kategoria: Biznes i finanse, Banki

• G+
  • Facebook

Witam wygrałem na aukcji kurtkę i przy płaceniu dałem przelew tradycyjny.Wyskoczyło mi Wzór przelewu myślałem,że to będzie już dobrze uzupełnione.okazało się,że przelałem pieniądze na PayU S.A. Tyle tylko,że ja nie posiadam tam konta czy moje pieniądze przepadły?Mogę je jakoś odzyskać? Mam potwierdzenie przelewu oczywiście.

Ostatnia aktualizacja: 02-10-2012 10:48:12
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
adi191

Czy korzystanie z pomocy psychologa może narobić problemów,brudu człowiekowi?

adi191 | 12 września 2012 10:13:17 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Chodzi mi np.o problemy z przyjęciem do pracy czy jakieś inne trudności,które mogą wystąpić z powodu,że kiedyś korzystało się z pomocy psychologa.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
nacianacia

Problem z The Sims 2 Dodatek Na Studiach.

nacianacia | 11 września 2012 12:06:48 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Witam, mam problem. Mam The Sims 2 + wszystkie dodatki oryginalne. Każdy dodatek isntaluje się elegancko poza dodatkiem Na Studiach. Po włożeniu CD 2, dochodzi do końca po czym komputer zawiesza się. Ja zresetuję, okazuje się, że wszystkie dodatki + podstawa są usunięte. Co robić?

odpowiedz
gara

Problem z klawiatura

gara | 9 września 2012 22:38:33 | kategoria: Komputery, Sprzęt

• G+
  • Facebook

Mam problem z klawiatura bezprzewodowa, padła mi w niej bateria wiec pisałem na ekranowej 1h później kupiłem baterie i wymieniłem je wbijam na kompa wpisuje haslo na normalnej klawiaturze zalogowałem się chcialem wpisać hasło do gg i zamiast pisania to słysze tylko jakiś dźwiek odinstalowałem ją i dalej to samo ;/

olaf871

mój kolega ma problem co zrobić!!!???

olaf871 | 8 września 2012 20:55:24 | kategoria: Gry, Internetowe

• G+
  • Facebook

Mój kolega zakochał się w naszym wrogu on nas nie cierpi.On prosił żebym nikomu nie mówił ale jak patrzę jak on się z tym morduję.Co mam zrobić żeby byli razem i żebym nie słyszał bez przerwy a to jaki on przystojny.O i jeszcze jedno o jego orientacji dopiero teraz się dowiedziałem.

odpowiedz
fredy2

PROBLEM Z UCIEKAJACYM OKNEM

fredy2 | 7 września 2012 11:08:28 | kategoria: Komputery, Sprzęt

• G+
  • Facebook

mam problem z uruchomieniem programu mozilla firefox. wczoraj bawilem sie troche w WINAPI z wyswietlaniem okienek i teraz nie moge ani wlaczyc visuala ani mozilli ktorej okno ucieka mi na za monitor w prawa strone.... probowalem zainstalowac jeszcze raz mozille ale nic sie nie zmienilo, co mam zrobic?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
skuterbarton21

mam problem ze skuterem 4t barton 21 gdy jest zimny nie chce odpalić

skuterbarton21 | 6 września 2012 16:24:03 | kategoria: Motoryzacja, Motocykle

• G+
  • Facebook

A więc mam problem z moim skuterem 4t .mam go ponad rok i ma przejechane ponad 4000 km .od tygodnia mam z nim problem gdy zimny nie chce mi odpalić lecz gdy ogrzeje silnik odpala ale gdy tylko ostygnie na drugi dzień znów nie chce odpalac  i znow musialem silnik podgrzewac aby odpalil ale teraz juz wogole nie chce mi odpalic paliwodochodzi do gaznika ale nie dochodzi do swiecy i swieca jest slucha . swiece mam sprawna.. czyscilem gaznik co mam jeszcze zrobic?

odpowiedz
JaToJa

Zapominanie słów

JaToJa | 6 września 2012 13:43:20 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Od dłuższego czasu obserwuje u siebie problem - zapominam słowa. Częściej ma to miejsce w komunikacji ustnej. Pisemnie jeszcze jakoś daje sobie radę. Są to różne słowa, czasami bardziej skomplikowane i rzadko używane, a czasami w stylu okap czy ciągnik Wink
Na początku myślałam, że to wina tego, że zaniedbałam czytanie. Jednak teraz wciągam co najmniej 1 książkę w tygodniu, więc to nie może być wina braku kontaktu z porządnym językiem.
Czy to może mieć jakiś powód? Czasami jest to męczące. Mówię, mówię i nagle zapominam słowa, które chciałam powiedzieć. Sens wypowiedzi znika, bo szukam i opisuje brakujące słowo.
Strasznie tego nie lubię! Czy się da jakoś temu zaradzić? Czy ktoś z Was ma podobny "problem"? 

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
paulend

War Of The Immortals problem

paulend | 1 września 2012 20:33:08 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

Dziś zaczołem grać w tą grę przez steam podczas tworzenia postaci muszę podać jakieś introduced id(chyba tak to się pisze)Co mam tam wpisać ??
gram na serwerze Gaia 

Daria9

Problem z fejsem ... ; (

Daria9 | 31 sierpnia 2012 16:38:04 | kategoria: Komputery, Sprzęt

• G+
  • Facebook

Od paru dni na facebooku nie mam zdj , tylko białe kwadraciki i takie coś tam w środku ...
Co mogę zrobić , żeby bylo normalnie to i jak ?  

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
GTi14

Duży problem z komputerem...

GTi14 | 29 sierpnia 2012 21:58:58 | kategoria: Komputery, Sprzęt

• G+
  • Facebook

Witam od jakiegoś czasu mam problem z komputerem. Mianowicie gdy gram jakiś czas (nie są tu ustalone godziny ani nic) monitor mi gaśnie i przechodzi w tryb oszczędny, w słuchawkach słyszę dziwne zakłócenia i musze zrestartować komputer ... Do tego dochodzi tez bardzo wolno działający DVD-rom (około 800kb/s) Temperatury na karcie i procesorze wydają się być dobre :)

Specyfikacja Komputera:
Procesor : Intel Core Duo E4400 2CPU 2,0GHz

Karta Graficzna : Gainward GeForce GT440 DDR3 1024mb 128bit

Ram : Kingston DDR2 800mhz 2gb

Zasilacz : Typu ATX 400w

Monitor : LG FLATRON M197WDP

Wszystkie sterowniki i tego typu rzeczy są nowe i zaktualizowane.

Wie ktoś może o co chodzi?:<

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
harald1234

mam problem z aparatem

harald1234 | 29 sierpnia 2012 09:17:30 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

mam telefon samsung galaxy mini gt-s5570 i mam problem z aparatem bo na wyświetlaczu jest żółty kwadracik z wykrzyknikiem i nie mogę robić zdjęć , czy ktoś też tak miał ? ja to odblokować lub naprawić ?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 50

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd