zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "pozostałe"

Znaleziono 42 wyniki:

zbigpary

Jesteście za tym, by zlikwidowano plusowania i minusowania przy pytaniach, odpowiedziach i komentarzach? Sondaż

zbigpary | 8 maja 2012 01:20:46 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Bo ja jestem za takim zlikwidowaniem. Nie dać komuś plusa, to jakby nie docenić jego dobrej woli. Dać komuś plusa, to jakby zgadzać się z sednem czyjejś wypowiedzi, a tak przecież często nie jest.

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
zbigpary

Czy naszych pycha i pazerność nie gubi, że się tak przewracają dziś na żużlu?

zbigpary | 14 kwietnia 2012 16:18:41 | kategoria: Sport, Pozostałe sporty

• G+
  • Facebook

Komu był potrzebny ten pojedynek Polski z "resztą świata", gdy normalnie żużlowcy są już bardzo obciążeni różnymi startami w kilku ligach, w cyklu "Grand Prix", w Mistrzostwach Świata?

Najwyraźniej ta pycha i pazerność polskich działaczy żużlowych, wychodzi naszym żużlowcom bokiem, a i wynik jawi się jako baty.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
dominka343

Czy wolisz stare niż nowe?

dominka343 | 3 kwietnia 2012 11:52:41 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

ja to zleży

Ostatnia aktualizacja: 13-09-2012 14:20:48
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
zbigpary

Wolelibyście być popularni u ludzi, np. papieżem, czy mądrzy dla siebie, np. zbigparym? Sondaż

zbigpary | 1 kwietnia 2012 15:47:10 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

A przy okazji kobiety mogłyby się wypowiedzieć, czy podlegają potrzebie lub chęci wyróżniania się, bycia popularnymi, sławnymi, czy raczej jest to typowa cecha mężczyzn.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
zbigpary

Czy to źle o mnie świadczy, że jestem leniwy, wygodnicki i nie lubię bólu?

zbigpary | 26 marca 2012 01:11:19 | kategoria: Mężczyzna, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Po mojemu, to gdybym nie kochał wygodnictwa życiowego, nie rozwinął by mi się tak umysł, trenowany przeze mnie w tematach typu "Co zrobić, by się nie narobić"? (a i tak musiałem sporo się narobić, by móc teraz nic nie robić, bo ok. 10 000 - 8-godzinnych - dniówek przepracowałem w miarę rzetelnie, nim stałem się emerytem).

No, a unikanie bólu przy jego nie-lubieniu, jest dla organizmu korzystne, bo np. każe oszczędzać złamaną nogę, czy szwy pooperacyjne. Kto sam nie lubi bólu, z większą wrażliwością będzie traktował innych, w tym swe dzieci i wszelkie stworzenia.

odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
zbigpary

Czy wiesz, że nie głosując na moje pytania i sondaże, dajesz się ogłupiać i manipulować sobą ze strony wiadomej nacji?

zbigpary | 1 marca 2012 22:45:58 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Myślicie, że zrobicie mi na złość? Pokazujecie w ten sposób swą bezmyślność i podatność na ogłupianie.

Dziś w moich sondażach wzięła udział duża liczba wiadomonacyjnych, a minimalna Polaków, co aż rzucało się w oczy.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 24
odpowiedz
zbigpary

Sondaż. Czy na pytamy są w większości mądrzy użytkownicy, czy mądrzy-inaczej? Sondaż

zbigpary | 27 lutego 2012 23:53:33 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Swe pytanie zadaję w kontekście braku plusów przy moim pytaniu "Czy instytucja państwa powinna być dla ludzi. czy ludzie dla instytucji państwa?", które przecież należy do najważniejszych i najmądrzejszych pytań dotyczących każdego człowieka, a przy tym wcale nie trudnych, gdy plusuje tu się pytania mało ważne.

Trudno więc nie uznać, że na pytamy zdecydowanie przeważają użytkownicy o niskim ilorazie przyzwoitości i rzetelności. Oczywiście nie myślcie, że mi są potrzebne wasze plusy do szczęścia. Tylko jeśli moje pytania ich nie mają, to szybko znikają, a wtedy skazujecie innych na pozostawanie w ogłupieniu.

odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
zbigpary

Czy dobrze pamiętam, że większość tu twierdziła, iż jedzenie mięsa jest zdrowe i niezbędne? Sondaż

zbigpary | 26 lutego 2012 20:46:43 | kategoria: Biznes i finanse, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Materiał źródłowy pod poniższym adresem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Szkodliwa-sol-w-tysiacach-ton-miesa-Gigantyczna-afera,wid,14284271,wiadomosc.html

Dla mnie to nie afera, lecz kapitalizm.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
zbigpary

Czy małe popieranie moich wypowiedzi, to efekt czatu-magla, czy zmowy tutejszych kółek wzajemnych adoracji?

zbigpary | 24 lutego 2012 09:01:51 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Dobrze wiem, że w swych pytaniach, w tym sondażowych, poruszam istotne dla wszystkich lub dla większości czy dla wielu, wartościowe i ciekawe tematy.

Tymczasem ilość popierających takie moje pytania i sondaże jest znikoma, podczas gdy popiera się pytania banalne, co powoduje szybkie przepadanie i znikanie moich sondaży z pierwszej strony forum.

Takie podejście użytkowników pytamy, w tym tych z dłuższym stażem, trudno nie uznać za jakiś celowy bojkot i zmowę przeciwko mnie, co uderza w poziom tego serwisu, a więc szkodzi wszystkim.

Nie wynika to z pojemności mojej CL, na której mam aktualnie 23 nicków obu płci, reprezentujących często te same osoby, tzw. trolli. Mam też na niej kilkoro znanych użytkowników, wykazujących się złośliwością minusowania moich postów, lub obrażających mnie, a swą CL czyściłem już do zera dwukrotnie.

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
zbigpary

Czy Wam też liczniki punktów rankingowych chodzą do tyłu?

zbigpary | 20 lutego 2012 23:29:19 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Nie zależy mi na tych punktach, ale skoro mają się dodawać, to jeśli stoją w miejscu lub się odejmują, to chyba nie jest to poważne?

odpowiedzi i komentarzy: 55
odpowiedz
zbigpary

Sondaż. Jeśli na tamtym świecie dadzą Ci do wyboru możliwość istnienia pod postacią człowieka w świecie cywilizowanym, jak ten nasz obecny, Sondaż

zbigpary | 19 lutego 2012 12:26:28 | kategoria: Podróże, Pozostałe

• G+
  • Facebook

lub pod postacią harmonijnego stworzenia Przyrody w świecie bez ludzi i ich cywilizacji, lub pod postacią stworzenia hodowlanego w świecie cywilizacji ludzkiej, to co wybierzesz?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
zbigpary

Podczas pływania nie myślicie, że możecie się utopić, a w morzach południowych, że dodatkowo rekiny Wam odgryzą kończynę, co przecież jest bardzo nieprzyjemne?

zbigpary | 17 lutego 2012 21:40:09 | kategoria: Rozrywka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Tak się pytam, bo z tego co wiem, to raczej pochodzimy od nadrzewnych (wg mnie od gibbonów), i woda nie jest naszym naturalnym żywiołem.

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
zbigpary

Co Cię bardziej przekonuje - to, że mama Madzi kłamała za pierwszym razem, wskazując niewłaściwe miejsce pogrzebania ciała córeczki, czy że ona nie znała tego miejsca, bo nie ona je tam pogrzebała? Sondaż

zbigpary | 7 lutego 2012 03:05:14 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wg mnie, gdy już się przyznała, iż nie było porwania, to nie miała powodu dalej kłamać, gdzie ukryła zwłoki dziecka, więc logiczniejsze jest, że to nie ona je tam pogrzebała, tym bardziej, że po pierwsze, dla matki, która traciła dziecko, to mogłoby być ponad siły zakopywać gdzieś w ziemi pod gruzami ciałko córeczki, po drugie, sam ten wysiłek fizyczny grzebania w zamarzniętej ziemi pod gruzami mógłby być ponad jej wątłe siły, po trzecie trudno sobie wyobrazić, by nie powiedziała o tym zdarzeniu swym najbliższym, którzy za nią to pogrzebanie wykonali, i by chciała to brzemię dźwigać sama przez całe życie.

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz
zbigpary

Sondaż i zagadka. Uwierzycie, że jestem najgorszy z ludzi? A jeśli tak, to jak to wytłumaczycie? Sondaż

zbigpary | 3 lutego 2012 10:35:01 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zapewniam Was, że to szczera prawda. Mam najwięcej zła i win na sumieniu. Jeśli nie siedzę w więzieniu, to znaczy, że i innym powinniście odpuścić, przebaczyć.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
zbigpary

Czy gdy byliście dziećmi, to też ścigaliście się z samochodami, starając się dobiec przed nimi do słupów ulicznych?

zbigpary | 1 lutego 2012 02:01:02 | kategoria: Rozrywka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

U mnie takie zachowanie to była normalka. Ciekawe, czy też tak mieliście, i czy coś takiego przytrafiało się dziewczynom (myślę, że im chyba nie, choć po górach to potrafią śmigać nie gorzej od facetów).

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
zbigpary

Jeśli dotykała, lub dotyka Was bezsenność, to jak sobie z nią poradziliście/radzicie?

zbigpary | 1 lutego 2012 01:13:23 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Gdy byłem nastolatkiem 15-16-letnim, to zdarzała mi się taka przypadłość, co mnie męczyło, gdy przez całą noc przewracałem się z boku na bok, szukając najzimniejszej części poduszki, a potem rano byłem kompletnie niewyspany.

Musiałem coś z tym zrobić, i wymyśliłem, że skoro nie mogę zasnąć, gdy tak bardzo chcę, to może da się zasypiać, gdy nie będę chciał zasnąć. Aby takie podejście zrealizować w praktyce, przed snem czytałem wszystkie zadane zadania szkolne z matmy, fizyki czy chemii, a potem w pamięci przy zgaszonym świetle starałem się je rozwiązać, a potem z rana szybko pisałem rozwiązania/odpowiedzi.

To moje podejście okazało się strzałem w dziesiątkę, bo w ten sposób coraz szybciej zasypiałem, w końcu naprawdę szybko, aż doszedłem do tego, że zasypiam chyba za szybko i za łatwo, czyli wystarczy iż przekręcę się na bok i już śpię, że nawet pomarzyć czy pomyśleć nad czymś nie mogę. I tak źle, i tak nie najlepiej.

To pytanie zadałem z inspiracji pytania @Czongmolichy o kombinowaniu. Jeśli podobne pytania już były, to to zgłoszę do usunięcia.

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... odpowiedz
zbigpary

Zauważyliście, by ktoś usuwał Wam minione pytania, i że w ostatnich dniach straciliście mnóstwo punktów rankingowych?

zbigpary | 31 stycznia 2012 11:25:31 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mnie ktoś usuwa ostatnio pytań za ponad 50 pkt. dziennie. Gdy przejrzałem rankingi tygodniowe różnych użytkowników, to wygląda na to, że i innym tak ktoś czyni. Zapytanie dwójki moderatorów niczego nie wyjaśniło, więc dałem zapytanie do adminów, a tu pytam się Was w tej sprawie. Jak myślicie, kto to robi i dlaczego moderatorzy i administratorzy na to pozwalają? Przecież to kpina z serwisu.

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 37
odpowiedz
pimpunia

dlaczego tak się zachowała?

pimpunia | 12 stycznia 2012 16:59:14 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

wczoraj spotkało mnie coś takiego- koleżanka pogładziła mnie po policzku i pogłaskała po głowie. dla mnie to jest dziwne. co o tym sądzicie?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
zbigpary

Czy mądrze robią Ci, co dodają mnie do swej czarnej listy? Sondaż

zbigpary | 8 stycznia 2012 16:21:22 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy ja kogoś minusuję? Czy udzielam złośliwych lub bezmyślnych odpowiedzi? Czy moje wypowiedzi nie są wartościowe i nie wnoszą niczego ciekawego do tematów i dyskusji? A jednak większość, których umieszczam na swej CL za minusowanie moich wypowiedzi, rewanżują mi się tym samym. Czy mądrze postępują?

odpowiedzi i komentarzy: 25
odpowiedz
zbigpary

Zapłacilibyście 15 zł za 3 minuty symulacji uczestnictwa w różnych ekstremalnych przeżyciach?

zbigpary | 1 stycznia 2012 18:38:09 | kategoria: Rozrywka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Kto z Was już korzystał z takiego symulatora i jakie odnieśliście wrażenia? Ten stał przy Krupówkach w Zakopanem. Biedny jestem finansowo, ale w minionym roku wykupiłem lot myśliwcem i spływ pontonem po rzece Kolorado. Gdybym był z kimś, to dało by się zapłacić po 10 zł od osoby. A że byłem sam, to wybuliłem całe 30 zł za 2 symulacje. Zapłacilibyście tyle?

Fotka z Zakopanego z ub. r.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
1 2 3 z 3

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd