zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "powrót"

Znaleziono 38 wyników:

ciekawe_jajo

Jak przeżyć powrót do szkoły? Poradnik

ciekawe_jajo | 2 września 2012 15:46:17 | kategoria: Edukacja, Gimnazjum

• G+
  • Facebook

Znalazłem taki poradnik na WP:

Pogódź się z tym!

W procesie oswajania z faktem, że szkołę czas zacząć, najważniejsze jest uświadomienie sobie, że wakacje są tak fantastyczne w głównej mierze dlatego, że mają miejsce tylko raz w roku. Wyobraźmy sobie, że przez cały czas nie mielibyśmy żadnych obowiązków, a jedynym dylematem dnia codziennego byłby wybór tego, w jakiej pozycji będziemy od rana do nocy leniuchować. Niekończący się urlop bardzo szybko przestałby sprawiać radość, a nuda byłaby znacznie trudniejsza do zniesienia niż stres towarzyszący szkolnym sprawdzianom. 

http://szkola.wp.pl/kat,131914,title,Powrot-do-szkoly-jak-to-przezyc,wid,14876390,wiadomosc.html

A Wy jak sobie radzicie? Ja na samą myśl jutra się stresuję!

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
panna m

Cieszycie się na powrót do szkoły?

panna m | 22 sierpnia 2012 09:09:58 | kategoria: Nauka i technika, Nauka

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
luzikowy koleś

Chcemy nowe Pytamy?

luzikowy koleś | 18 czerwca 2012 09:23:09 | kategoria: Internet, Portale

• G+
  • Facebook

To jest dramat. Wiadomości nie wyświetlają się w kolejności chronologicznej, nie ma już zakładki pytań do użytkowników, jak chcę przeczytać dużo czyiś tematów to jest efekt ejskulacji(czytaj wytrysku) wiadomości skaczą z szybkością wytrysku spermy. Nie stety nie ma jak dawniej że były cyfry i tak przeskakiwało się dalej. Wiec co wy na to aby poprosić ich by przywrócili starą wersję?

2 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
McDragon

Powrót do tematu marzeń

McDragon | 6 czerwca 2012 21:59:18 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Wracając do tematu marzeń chce wam zadać pytanie jakie wy macie marzenia . Śmiało piszcie .

Czekam na wypowiedzi , jeśli ktoś nie chce pisać na forum piszcie mi w wiadomości . :)

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
edziek153

Pytanie streszczające - Wielki Powrót Edzisława ?

edziek153 | 19 kwietnia 2012 15:36:33 | kategoria: Internet, Portale

• G+
  • Facebook

Ahoj Pytoludki. :) Miło wrócić po pewnym czasie(o zgrozo, od stycznia końcówki? ) - miałem swoje małe powody, ale stwierdziłem iż wrócę na stare śmieci. Pewnie się masa rzeczy wydarzyła gdy mnie nie było i chciałbym się wgłębić w nie - zdarzyło się coś ciekawego? Pytanie do zamknięcia będzie po 24h, w celu pomocniczym dla mnie,aby na nowo się odnaleźć. 

Pozdrawiam tych, którzy tęsknili! :) 

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
Gaea

Paszport tymczasowy.

Gaea | 14 kwietnia 2012 20:38:24 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Posiadam paszport tymczasowy dwu miesięczny. Umożliwia mi przekroczenie granic bez żadnych problemów. Dodam że nie posiadam innych dokumentów osobistych. Więc moje pytanie jest takie: Czy na tym paszporcie mam możliwość tylko powrotu do kraju przed upływem terminu czy mogę na nim jeszcze wrócić za granicę przed upływem terminu? Czy kiedy przekroczę granice polski to ten paszport jest już nie ważny i nie mam prawa przekroczyć na nim granic pomimo tego że jego ważność jeszcze nie upłynęła? Szukałam inf. na ten temat jednak niewiele a w sumie nic się nie dowiedziałam. Ktoś mi powiedział że na takim paszporcie mogę jedynie pojechać do polski ale już na nim nie mogę wyjechać nawet jeśli jego termin ważności nie upłynął.   

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz
m123456

Moja żona chce wrócić

m123456 | 20 lutego 2012 21:35:12 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Moja żona kilka lat temu wyjechała na 6-miesięczny kontrakt z pracy za granicę. Niestety, była taka samotna (ja oczywiście "nie byłem"!), że poznała "fantastycznego mena". Dwa tygodnie przed powrotem, w krótkiej wiadomości smsowej powiedziała, że nie wraca do Polski, bo chce sobie ułożyć życie na nowo. Zostawiła mnie i 2-letnią córkę. Przez pół roku próbowałem się z nią skontaktować telefonicznie, mailowo przez skype'a, ale nie reagowała, więc dałem sobie spokój. Nie kontaktowała się nawet ze swoją matką i siostrą. Po dwóch latach czekania na miłość mojego życia, z ciężkim sercem, rozwiodłem się z nią. Rozwód w trybie zaocznym, bez udziału mojej żony. Odebrałem jej nawet prawa rodzicielskie. I tu niespodzianka! Nagle, po 6 latach, moja była żona wraca. Mówi, że popełniła błąd i nie zdawała sobie sprawy z tego, jak bardzo będzie jej nas brakować. Nie wiem, co w tej sytuacji zrobić. Najgorsze jest to, że nadal ją kocham, mimo tego, co nam zrobiła. Ale nie wiem, czy potrafię jej zaufać. Czy nie okaże się, że za rok, dwa, wróci do tego swojego Norwega i zostawi nas - tak, jak wcześniej. Nie wiem, co mam zrobić - pozwolić jej wrócić czy kazać jej "spier..."? Mam mętlik w głowie. Może ktoś był w takiej sytuacji i może mi pomóc? Dodam tylko, że córka jej nie poznaje. Dla niej, moja żona jest obcą osobą (nie nastawiałem córki przeciw matce, zwłaszcza, że deklarowała, że będzie ją odwiedzać. Przez 6 lat nie odwiedzała, nie dzwoniła, nie pisała...). To moją żonę boli najbardziej (niestety, sama jest sobie winna). Naprawdę nie wiem, co zrobić. Liczę na Waszą pomoc, zwłaszcza osób, które przeżyły taką albo podobną sytuację, jak ja...

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
gandzia

Czy zawsze po długim weekendzie, czy też po urlopie, czujecie się rozbici wracając do pracy?

gandzia | 9 stycznia 2012 08:28:03 | kategoria: Praca, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ile powinien wg Was trwać idealny urlop? 3 tygodnie? Idealny urlop to wg taki, podczas którego człowiek odpocznie i nawet zaczyna tęsknić za pracą...

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Wolność i represja - Dzisiejsza Polska jako PRL bis.

anonymous | 24 września 2011 10:03:38 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chciałbym podzielić się z Wami zaczynem do dyskusji:

http://autorzygazetypolskiej.salon24.pl/335013,tusk-w-obronie-sierpa-i-mlota

... i zapytać Was co sądzicie o zatrzymywaniu ludzi za poglądy anty-komunistyczne, zgodzicie się zapewne, że nie jest to coś akceptowalnego. Czyżby powracały dawne czasy? Czy tego chcecie?

2 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 24
odpowiedz
szramqa

Powrót syna do Polski

szramqa | 13 maja 2011 17:01:52 | kategoria: Edukacja, Liceum

• G+
  • Facebook

Witam,

zamierzam wysłać mojego syna do Polskiej szkoły. 

Syn ma lat 16 i po wakacjach będzie szedł do liceum, byliśmy w szkole dowiedzieć się co musimy zrobić by syn został przyjęty do szkoły. Pani dyrektor nie była wstanie nam powiedzieć czegoś więcej bo była to dla niej całkiem nowa sytuacja. 

Dzisiaj odebrałem od ów pani telefon, i się dowiedziałem że syn raczej nie będzie mógł uczęszczać do tej szkoły, a powodem jest to że nie miał j. polskiego od czterech lat. Ale dla mię jest to trochę głupie, bo w końcu gdzieś te dzieci muszą chodzić do szkoły. 

Czy ktoś był w podobnej sytuacji co ja i by mógł mi wyjaśnić co trzeba zrobić by syn został przyjęty do szkoły?

Z góry dziękuje za pomoc.

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
DarVV

Wyobrażasz sobie co będzie się działo na 'Zakopiance' po zakończeniu imprezy pożegnalnej Adama Małysza?

DarVV | 22 marca 2011 19:58:47 | kategoria: Podróże, Środki transportu

• G+
  • Facebook

.

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
zapytany

Czy Adam Małysz powróci do skoków?

zapytany | 22 marca 2011 12:23:19 | kategoria: Sport, Sporty zimowe

• G+
  • Facebook

Czy mamy jeszcze szanse zobaczyć Adama Małysza na skoczni? Wszystkie media rozpisują się o definitywnym końcu jego kariery, on sam również tak twierdzi, jednak historia pokazuje nam, że może stać się inaczej. Najlepszym przykładem może być niezbyt udany powrót Jane Ahonena, który też mówił swojego czasu o definitywnym zaprzestaniu skakania. Chcielibyście, żeby Małysz wrócił za rok, czy dwa do skoków narciarskich? Jeśli nie, to w jakiej roli go widzicie?

odpowiedz
piotr7228

dziewczyna zerwala ze mna dla chlopaka.. chce do mnie wrocc?? boje sie ze zrobi to 2 raz.. co robic?

piotr7228 | 17 lutego 2011 07:54:21 | kategoria: Miłość i związki, Rozstania

• G+
  • Facebook

jw

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Sekator

Czy chcemy powrotu Kubicy?

Sekator | 11 lutego 2011 10:42:16 | kategoria: Sport, Pozostałe sporty

• G+
  • Facebook

Czy chcemy aby mimo wszystko wrócił na tor? Żeby znowu można było oglądać Formułę z radością na twarzy? 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz

Czy warto nadal mieć nadzieję ?

anonymous | 1 stycznia 2011 23:54:09 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Byłam z chłopakiem 5 miesiecy wiem to bradzo krótko . Było moim pierwszym z którym no .. spałam . Kochałam go barzo mocno i strasznie mi go brakuje. Mimo że minęło juz 9 miesiecy. Czy warto miec nadzieje ze on kiedykolwiek wróci ..?

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Czy i kiedy opwrócą t.A.Tu. z nowym albumem ??

anonymous | 20 listopada 2010 22:10:19 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

Wszyscy gadają że się rozpadło. ALE TO NIE PRAWDA !! Lena Katina nagrywa płytę solową. I wszystko jasne. :)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
elkaqy2

Co się tu zmieniło?

elkaqy2 | 3 listopada 2010 15:53:57 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Dawno mnie nie było, więc chciałam Was zapytać co się tu zmieniło podczas mojej nieobecności?
Pytanie pomocnicze: Czy cieszysz się z mojego powrotu (odpowiedź uzasadnij).
;))

I jeszcze piosenka ode mnie.
Pozdrawiam;))

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
pajacyk

Czy do Polski "warto" powrocic?

pajacyk | 26 sierpnia 2010 02:46:34 | kategoria: Rodzina i znajomi, Za granicą

• G+
  • Facebook

W skrocie: 6 lat temu przyjechalam do USA. To mialo byc tylko kilkumiesieczne doswiadczenie, podszlifowanie jezyka... Tak sie zlozylo, ze poznalam mezczyzne, w ktorym zakochalam sie po uszy. Szybko wzielismy slub- cobym "nie uciekla" do kraju. Niestety- nie wyszlo. Jestem juz po rozwodzie. I mam bardzo powazny problem- nie wiem czy powinnam zostac i probowac czy wracac do ojczyzny? Dodam, ze zaczynam praktycznie od nowa: sama, bez grosza, mam natomias przyjaciol, do ktorych zdazylam sie przywiazac. Ale tesknota nie daje spokoju... Nie ma dnia zebym nie myslala o rodzinie, o tym co Polskie. Problem w tym, ze nie jestem pewna czy w Polsce uda mi sie zaczac od zera- moja rodzina moze mi pomoc w ograniczony sposob. A zreszta ja wolalabym o pomoc nie zabiegac. Co robic??? Czy moze ktos byl w podobnej sytuacji? Dodam, ze mam zroznicowane odczucia co do obu krajow... sa plusy i minusy. Choc Polska zawsze bedzie moim "domem numer 1", to jednak jest wiele tutaj w stanach czego bardzo by mi w Polsce brakowalo. Po prostu staram sie objektywnie spojrzec na wszystko. I podjac najlepsza decyzje. Czuje sie na prawde rozdarta wewnetrznie.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
Monika95

Kto z was się cieszy że już niedługo będzie musiało się iść do szkoły?

Monika95 | 8 sierpnia 2010 22:40:03 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jak w pytaniu : )

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Camelord

Czy starsza osoba po udarze może choć częściowo wrócić do normalnego życia?

Camelord | 4 sierpnia 2010 20:42:39 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Ostatnio zmarła moja ciocia. Moją babcię (a jej siostrę) poruszyło to bardzo mocno, dostała udar. W tej chwili jest całkowicie bezwładna. Jej umysł cały czas funkcjonuje, ale jedyne co może robić to płakać...

Dziwne, że trafiła do szpitala chodząca i mówiąca, ale teraz pogorszenie jest dramatyczne, a jej stan jest praktycznie agonalny.
Czy ma szanse, żeby chociaż mówić?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
1 2 z 2

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd