zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "pomoc"

Znaleziono 721 wyników:

misiek1955

pomoc

misiek1955 | 11 października 2012 17:39:47 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

czy ktos moze pomoc jestem poszkodowany przez zone

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
pina181

Proszę o pomoc w zaistalowaniu gier

pina181 | 2 października 2012 19:48:40 | kategoria: Komputery, Informatyka

• G+
  • Facebook

Mianowicie chodzi o to.
Mam na laptopie zainstalowany program utorrent 3.2
Wchodze na strone torrenty.org chce sciągnąć jakąś gre wszystko ładnie sie instaluje.
Kdy wszystko się pobierze gdy chce na utorent otworzyć plik wyskakuje mi okienko z informacją że ten plik zawiera groźne wirusy wyjde z okienka wyskakuje mi folder gdzie dana gra się zapisała. I o tuż tu tkwi problem gdy klikam w tą gre wyskakuje mi program adobe Reader. Co ja mam teraz zrobić żeby gra mi się włączyła i zainstalowała a nie właczał sie program adobe Reade.
Proszę o pomoc

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
MyArek1

Pomoc w nauce na sprawdzian

MyArek1 | 15 września 2012 15:29:58 | kategoria: Edukacja, Gimnazjum

• G+
  • Facebook

Przyczyny, skutki, zaangażowania Polski, udziały hetmanów, bilans strat w: Wojna z Szwecją, wojna z Rosją, wojna z Turcją... Wszystkie w XVII wieku. Jak by co to mniej wiecej z książki z historii " Śladami przeszłości" 3gim (ostatni dział: Wiek Wojen) 

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
adi191

Czy korzystanie z pomocy psychologa może narobić problemów,brudu człowiekowi?

adi191 | 12 września 2012 10:13:17 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Chodzi mi np.o problemy z przyjęciem do pracy czy jakieś inne trudności,które mogą wystąpić z powodu,że kiedyś korzystało się z pomocy psychologa.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Bingola

Dlaczego jako numer alarmowy wybrano właśnie 112?

Bingola | 7 września 2012 20:04:48 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zakładam, że nie był to przypadek, czy ślepy traf. Jeśli wybór był czymś podyktowany, to przecież lepiej byłoby wybrać np. 111 albo 123 - łatwiej zapamiętać, łatwiej wymyślić jakiś slogan reklamujący taki numer, nie mówiąc o mnemotechnice.

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 29
odpowiedz
adi191

Czy trzeba/powinno się/warto opowiadać o swoich snach psychologowi?Czy to może ułatwić specjaliście pomaganie swojemu pacjentowi?

adi191 | 5 września 2012 13:15:00 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

No właśnie,jak uważacie?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
GPS Grzegorz

Czy ktoś z Was miał może kiedyś ciężko chorego psa i zna dobrego specjalistę na południu Polski?

GPS Grzegorz | 1 sierpnia 2012 20:25:13 | kategoria: Rodzina i znajomi, Pozostale

• G+
  • Facebook

U mojego pieska lekarz postawił rozpoznanie ropomacicza i stwierdził, że rokowanie jest złe, a zabiegu operacyjnego może nie przeżyć. To jest dość duży mieszaniec, ma ok. 11 lat. Sytuacja wygląda bardzo źle. Dzisiejsze badanie USG wykazało bardzo duży ropień na macicy, który można usunąć tylko operacyjnie. Niestety weterynarz nie daje żadnej gwarancji powodzenia takiego zabiegu. Nie owijał w bawełnę, od razu nam powiedział, że biorąc pod uwagę jej wiek i dość sporą nadwagę, a także ostatnie duszności i problemy z oddychaniem szanse na powodzenie wynoszą 20-30 procent. Na dodatek oszacował koszt zabiegu na ok. 1000 złotych, który zresztą mógłby być przeprowadzony najbliżej w klinice w Brzesku koło Krakowa (ja mieszkam w Nowym Sączu). Oboje z mamą nie wiemy, co robić. Suczka z każdym dniem czuje się coraz gorzej. Nie chce jeść, nie reaguje na nasz głos, od rana jest już półprzytomna, nie ma nawet siły wstać. Jedyne rozwiązanie, oprócz operacji, to regularne podawanie jej antybiotyków i środków przeciwbólowych. Wiadomo jednak, że nie poddając jej operacji, nawet z antybiotykami może umrzeć w przeciągu najbliższych kilku dni. Proszę, pomóżcie! O zadanie tego pytania prosiła mnie również moja mama. Bardzo chcielibyśmy jej jeszcze jakoś pomóc.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Dalerius

Pomoc z połączeniem internetowym.

Dalerius | 23 lipca 2012 17:52:56 | kategoria: Komputery, Zabezpieczenia

• G+
  • Facebook

Witam. Mam kablowe połączenie internetowe z Dialogiem. Jednak chciałbym się dowiedzieć, czy można utworzyć z tego połączenie bezprzewodowe i udostępnić je innym komputerom (w tym przypadku mam na myśli mojego laptopa)?  

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Odajmiciastko

Bardzo proszę o pomoc

Odajmiciastko | 14 lipca 2012 18:44:46 | kategoria: Hobby, Muzyka i taniec

• G+
  • Facebook

Jak nazywa się ta piosenka co leci od 2:22 ? Bardzo mi zależy
 http://www.youtube.com/watch?v=oJomsxjwIvw&feature=related

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
goodcharlotte

technikum, liceum, jaki profil?

goodcharlotte | 10 czerwca 2012 14:02:30 | kategoria: Nauka i technika, Nauka

• G+
  • Facebook

mam mały problem. muszę złozyć podanie do szkoły ponadgimnazjalnej i nie mam kompletnie pomysłu na siebie i swoją przyszłość. lubię polski, wos, historie, biologie, geografię, ale problem jest taki. po przedmiotach i profilu humanistycznym nie mam chyba żadnych możliwości. biol chem w moim przypadku chyba odpada, bo nie lubie i nie ogarniam po prostu nic a nic chemii.myślałam nad technikum, ale w moim mieście i w okolicy nie ma takiego profilu który by mi odpowiadał. w sensie są same kierunki takie jak 9 mechanik, elektronik, elektromechanik, energetyk itp, itd). istotne jest chyba tez to ze nie uwielbiam się uczyć i mam straszny problem z zapamiętywniem np. wierszy na polski, no i innych większych  rożnych rzeczy.. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
gandzia

Jak reagujesz na widok nieprzytomnej osoby leżącej na chodniku? Sondaż

gandzia | 9 czerwca 2012 16:11:57 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Dziś znalazłam się w takiej sytuacji. Będąc na spacerze z dzieckiem minęłam leżącego na chodniku faceta - nie wyglądał ciekawie, miał sine palce u dłoni, jakby od problemów z krążeniem. Było dużo innych ludzi wokół ale mijali go obojętnie.

Nie podeszłam do niego - ale po pogotowie zadzwoniłam. Nie odzyskał przytomności do przyjazdu karetki. Podobno żył - tak powiedział lekarz pogotowia, ale nie powiedział, czy gość był np. pijany...

Nie odważyłam się podejść i sama sprawdzić, co jest grane z tym człowiekiem.  
Jak to jest u Was w takich sytuacjach?
I nie piszcie plizzz o obowiązku niesienia pomocy jaki ciąży (teoretycznie) na każdym człeku, który dostrzega że ktoś pomocy potrzebuje...  

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedz
GoSTCHToD

Jak Przyśpieszyć Komputer ? Formatowanie Pomoc???

GoSTCHToD | 7 czerwca 2012 18:07:42 | kategoria: Komputery, Netbooki

• G+
  • Facebook

Witam mam bardzo duży problem;(

Mam Netbooka Acer Aspire One 522

Wszystko było miło pozwalałem znajomym z niego korzystać nie widziałem w tym problemów.

Do czasu zapomniałem o antywirusie który się skończył nikt nie raczył go zaktualizować i niestety był z 4 dni bez żadnej ochrony:(

Odnotowałem bardzo ale to bardzo duży spadek wydajności potrafi zaciąć mi się kiedy np mam włączoną Opere gg i np odpalam Winampa;(

Chodzi bardzo wolno wszystko długo się włącza nic nie potrafie zaradzić wirusy mam niby wykryte usunięte CCleaner skanuje wszystko usuwa ale nadal jest wolny.

Czy da się przywrócić go do stanu z dnia instalacji systemu?

Mam na nim Windowsa 7 i chce przy nim zostać niestety jest to netbook nie dostałem do niego płyty ani nic dosłownie :(

Czy da się sformatować system np kopiując jakiś plik instalacyjny z Dysku?

Zależy mi na tym bardzo bo potrzebuje netbooka wydajnego a teraz to mój telefon płynniej chodzi:(

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
b0006

Jak poprawnie przygotować przetarg na wymianę drzwi

b0006 | 7 czerwca 2012 15:33:15 | kategoria: Praca, Pozostałe

• G+
  • Facebook

i okien???

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
fashionblog

Blog modowy - pomożesz?

fashionblog | 6 czerwca 2012 14:04:50 | kategoria: Styl i uroda, Kreacje

• G+
  • Facebook

prowadzę bloga o modzie. Dodaję stylizacje, które sama wymyślam. Potrzebuję obserwatorów. Zostaniesz obserwatorem na moim blogu? Bardzo proszę, bardzo mi to pomoże, a przecież to tylko parę sekund, wystarczy mieć bloga lub konto na google.pl, nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy, zatem bardzo proszę i dziękuję wszystkim, którzy pokazali dobre serduszko i dodali się do obserwatorów! :) http://karoofashion.blogspot.com/

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
strzelba67

Dekalog miłującego człowieka?

strzelba67 | 5 czerwca 2012 16:53:03 | kategoria: Edukacja, Gimnazjum

• G+
  • Facebook

Witam,trzeba na polski zrobić dekalog człowieka miłującego.
Pomoże ktoś to zrobić? 

5 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Czongmolicha

Prośbą i groźbą nie da rady.Czy można w jakiś inny sposób zmusić alkoholika żeby sie opamiętał?

Czongmolicha | 26 maja 2012 22:08:29 | kategoria: Zdrowie, Uzależnienia

• G+
  • Facebook

Moja teściowa poważnie zachorowała.Podejrzewam że to w dużej mierze jest również "zasługa" teścia który jest delikatnie mówiąc alkoholikiem.To co przeżywa z nim moja Teściowa jest piekłem.Bywamy u niej codziennie.Ojciec bowiem chodzi ulany,us**ny,awanturuje się i robi jej piekło na ziemi.Gdyby nie my nie miałaby życia.Niejednokrotnie bowiem musieliśmy usadzić ojca do parteru bo wykończyłby Mamę psychicznie.Chcieliśmy zabrać ja na jakiś czas do siebie ale ona nie chce o tym słyszeć.Ma psa którego boi się zostawić z pijanym mężem a którego my niestety ze względu na nasze dwa koty wziąć nie możemy.

Obecnie planujemy załatwić ubezwłasnowolnienie teścia a jednocześnie oddanie go na przymusowe leczenie bo innej rady nie ma.Wykończy bowiem prędzej czy później Mamę i nas wszystkich.

Do tego jednak długa droga bo Mama nigdy nie zgłaszała jego ekscesów na policje,nie ma więc szans na szybkie uzyskanie tzw.niebieskiej karty.

Zanim poruszymy sprawę ubezwłasnowolnienia teścia chcielibyśmy go jakoś nastraszyć aby choć na jakiś czas się opamiętał i nie pił choć przez miesiąc.

Da się tak w ogóle???Nie namawiam narzeczonego ani szwagra do spuszczenia łomotu teściowi choć widzę że oni sami z trudem się przed tym powstrzymują.

A może związać go,zakneblować i wrzucić na całą noc do komórki?

A może nafaszerować go Anticolem tak aby rzygał do bólu?Szwagierka ma bowiem możliwość załatwić na niego receptę.

Jak przestraszyć alkoholika aby przestał pić?Da się w ogóle???

Uruchomcie proszę swoją fantazję.Każda,nawet najbardziej absurdalna wskazówka będzie przez nas wzięta pod uwagę.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
tomikolaj

Czy skorzystaliście kiedyś z pomocy swoich sąsiadów? Jeśli tak to czy było to tylko przysłowiowe pożyczenie soli, czy też może coś więcej

tomikolaj | 14 maja 2012 17:03:45 | kategoria: Rodzina i znajomi, Znajomi

• G+
  • Facebook

hosting

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
GPS Grzegorz

Skąd na Pytamy taki brzydki zwyczaj minusowania wszelkich próśb o pomoc?

GPS Grzegorz | 9 maja 2012 21:33:16 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

No właśnie, skąd? Ja rozumiem, że może Was wkurzać, kiedy jakiemuś dzieciakowi nie chciało się uczyć przez cały rok, grozi mu pała na koniec roku i na tydzień przed klasyfikacją błaga o pomoc przy rozwiązywaniu jakichś zadań, itp., ale z drugiej strony nie wszystkie prośby tak wyglądają. Czasami ktoś może po prostu czegoś nie wiedzieć, czegoś związanego akurat ze szkołą, z jakimś szkolnym tematem, a Wy "odruchowo" lecicie z łapką w dół. Co prawda te punkty i tak nie są dla nikogo ważne (są niewątpliwie ważniejsze rzeczy w życiu), lecz i tak zawsze zostaje pewnego rodzaju złe wrażenie. Czy wg Was nie lepiej by było zamiast tego po prostu nie oceniać takiego pytania?

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
Wick1995

Gdzie oddać ciuchy?

Wick1995 | 8 maja 2012 15:01:22 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Hmm... Mam takie pytanko. Mam dużo niepotrzebnych, za małych ciuchów, a które są w dobrym stanie. po prostu wyrosłam. No i nie wiem gdzie mam je oddać. Chciałam je włożyć do tego kontenera z ciuchami, ale zobaczyłam, że w pobliżu jeden po prostu podpalili. No i nie chce tam wrzucać, bo one serio komuś się przydadzą. No to gdzie mogę je oddać? oczywiście w Warszawie. Czy jest jakaś fundacja czy miejsce gdzie można je oddawać?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
AmaRetto

Najpiękniejszy dowód prawdziwej przyjaźni, jaki poznałeś, to?...

AmaRetto | 1 maja 2012 04:26:59 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

No właśnie - co zrobił Twój przyjaciel, że było to wyjątkowe doświadczenie prawdziwej przyjaźni?

W moim życiu było to użyczenie mi mieszkania i samochodu w sytuacji, gdy bardzo chora musiałam mieć komfortowe warunki życia (bez możliwości chodzenia), także przewozu do klinik. Za darmo... przez długi czas, gdy nie miałam nawet na leki. Piękne...

0 ładowanie danych... 21 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 37

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd