zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "palenie"

Znaleziono 67 wyników:

Freszerka

Jak wytłumaczyć komuś, żeby nie palił papierosów?

Freszerka | 3 sierpnia 2012 09:07:51 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Moja kuzynka zaczęła pokryjomu palić, ma 16 lat  Nie potrafie jej wytłumaczyć, że to jest fuj. Mówiłam, że śmierdzi, ze zęby i palce żółte, a ona na to, że to lubi.

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
strzelba67

Czy jestem uzależniony czy to zwykły rytuał?

strzelba67 | 29 maja 2012 16:24:32 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam,mam teraz 17 lat,pale papierosy od 2 lat,z tym że jednego papierosa dziennie.Pale codziennie wieczorem siadając na takiej górce i obserwując oświetlone miasto i tak od 1,5 roku około,czyli pale jeden na dzień,w ciągu dnia mam mnóstwo okazji aby palić ale nie pale bo dopiero wieczór muszę zapalić tego jednego w tym właśnie miejscu.Uważacie że jestem uzależniony czy nie?
Czekam na opinie i czy mam się czym martwićCool 

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
AiS

Testy na nikotynę.

AiS | 29 lutego 2012 23:50:21 | kategoria: Zdrowie, Uzależnienia

• G+
  • Facebook

Witam !

Szukał wszędzie i nigdzie nie mogę znaleźć zadowalającej mnie odpowiedzi. a mianowicie, chodzi mi o to iż ojciec chce mi zrobić testy na zawartość nikotyny we krwi, te takie coś z apteki. Me pytanie brzmi: jak długo nikotyna utrzymuje się w ludzkim organizmie ? nie chodzi mi tu o śladowe ilości jak 0.000000000000001mg, tylko o ilość jaką mógłby wykryć taki test. 
Pytam bo szukając odpowiedzi natrafiłem na różne strony i na każdej co innego, przykładowo na jednej że nikotyna utrzymuję się trzy doby, gdzie indziej że ponoć dwa/trzy miesiące, a na jeszcze innej że porę godzin. 

Ludzi nie mających o tym zielonego pojęcia prosiłbym o nie udzielanie się bo nie ma sensu mieszać nie potrzebnie, jak ktoś miał do czynienia z takim testem, prosiłbym o udzielenie się jakoś. 

pozdrówki i w ogóle :P 

Z góry dzięksa za odpowiedzi :D 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Kwonka

Dlaczego wciąż spotykam aktywnych palaczy?

Kwonka | 14 lutego 2012 12:00:03 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

I to nawet bardzo aktywnych - palą jednego papierosa za drugim. Dla których godzina bez papierosa (bo jadą pociągiem) jest na tyle traumatycznym przeżyciem, że papierosa odpalają jak najszybciej po wyjściu z pociągu. Wychodzą z dworca i kurzą.

Palacze w pociągach długodystansowych też bywają nadaktywni - wychodzi taki do WC (no bo w pociągu nie można, na peronie nie można...) i dymi. Jak skończy wraca do przedziału - oczywiście całego smrodu papierosowego w WC już nie zostawił, wziął ze sobą do przedziału.

Palacze chodnikowi. Kolebie się przed Tobą dziadek na krótkich nóżkach, z papierosem w łapce. Albo dama w futrze do kostek. Najczęściej próby wyminięcia osobnika z fajką kończą się sukcesem, niestety, odzież i włosy przesiąkają zapaszkiem dymu papierosowego.

Nie mam nic do palaczy. Chcą, niech sobie palą. Ale zanim wyciągniecie fajkę z opakowania, rozejrzyjcie się. Może za Wami idzie jakiś marudny astmatyk, który kolejny raz będzie musiał szukać w kieszeni inhalatora, bo puściliście mu w twarz przepiękny obłoczek...

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
kleine_karol

Czy są jeszcze jakieś gumy bez nikotyny ?

kleine_karol | 12 lutego 2012 23:27:04 | kategoria: Zdrowie, Uzależnienia

• G+
  • Facebook

Tak jak w temacie ,czy są jeszcze jakies gumy bez nikotyny do kupienia ? Chcialbym rzucic wkoncu to gówno i próbowałem nie raz z gumami nikotynowymi ale i tak zaczynałem palić a z tego co się naczytałem to guma anty nikotynowa pomaga w inny i też skuteczny sposób, bardzo zaciekawiła mnie guma finicotin ale gdzie to kupić ? przestali produkować ? dziekuje za odp

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
sm

Czy osoba niepaląca może mieć ochotę zapalić?

sm | 30 grudnia 2011 22:54:26 | kategoria: Zdrowie, Uzależnienia

• G+
  • Facebook

No więc tak. Mój tata palił i starszy brat pali. Podejrzewam,że kiedy mój ukochany tatuś mnie płodził też palił. Kiedy znajduję się w stresowej sytuacji mam wielką ochotę zapalić, czego nie robię normalnie, nawet kiedy mnie ta ochota nachodzi. I w związku z tym mam takie pytanie. Czy to jest wgl możliwe? Czy kiedy jestem zdenerwowana, nosi mnie, mogę mieć ochotę na papierosa? I co mam zrobić żeby ta ochota przeszła, a ja nie musiała sięgać po papierosy?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
hakunamatata

Słyszeliście o korzyściach wynikających z palenia papierosów?

hakunamatata | 21 listopada 2011 14:33:31 | kategoria: Zdrowie, Uzależnienia

• G+
  • Facebook

Raczej nie można powiedzieć, że w ogólnym rozrachunku palenie jest zdrowe, ale znalazłem informację o pozytywnym wpływie palenia tytoniu. Wiedzieliście o tym?

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
vito126p

THC Kiedy w PL zalegalizuja i czy to zrobia zielsko???

vito126p | 22 października 2011 13:27:01 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

lubie zapalic i pewnie nietylko ja Money mouth Dlaczego nasze panstwo sie jeszcze niezgodzilo przeciez zarobi na tym bardziej niz na alkocholu czy tytoniu...no przynajmniej na poczadkuLaughing

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Dlaczego ludzie ćpają?

anonymous | 5 października 2011 17:44:31 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Jak wyżej, nie ważne co i jak, proszę o konkrety :p

odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Siwy

Co byscie zrobili widzac stranika miejskiego palacego papierosa w miejscu publicznym?

Siwy | 11 kwietnia 2011 04:12:23 | kategoria: Społeczeństwo, Prawo

• G+
  • Facebook

?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Dowściekliwy

Jak oceniasz swoje doznania oralne w czasie palenia papierosów lub innych rzeczy?

Dowściekliwy | 24 marca 2011 03:37:59 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

jak w pytaniu

odpowiedz
czesiojagabks1

O co chodzi z tym "zaciąganiem"?

czesiojagabks1 | 23 marca 2011 20:12:24 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Niektórzy mówią, że palą, ale się nie zaciągają. Czy chodzi o to, że wsadzają papierosa w usta i tyle?

odpowiedz
majeczka16

Jak zrobić reklamę antynikotynową

majeczka16 | 20 marca 2011 08:27:10 | kategoria: Nauka i technika, Ciekawostki

• G+
  • Facebook

Szukam propozycji na reklamę, która odwracać będzie ludzi od chęci sięgnięcia po papierosa. Proszę pomóżcie!!!!!

odpowiedz
chabros

Czy Łatwo rzucić palenie? Sondaż

chabros | 18 marca 2011 11:18:01 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

Papierosy

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
Daniel86

[SONDAŻ] Co bardziej zasługuje na bycie nielegalnym i prześladowanym? Sondaż

Daniel86 | 20 lutego 2011 17:57:35 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

SONDAŻ!!! Witam. Są ludzie, którzy nie wierzą, że homofobia jest chorobą, a ja wykażę, że jest nią. Otóż dowodem jest to, że do napisania lub pomyślenia czegoś złego o gejach wystarczy homofobowi zaledwie pretekst, natomiast homofob nie widzi niczego złego w paleniu papierosów, choć jest to znacznie bardziej szkodliwe niż homoseksualizm.

Otóż palacze tytoniu szkodzą nie tylko sobie samym, ale także innym ludziom. NFZ zamiast wydawać pieniądze na inwestycje w szpitale i rozwój medycyny, to musi wydawać je na leczenie palaczy i biernych palaczy. Palacze narażają innych ludzi na bierne palenie, które też jest bardzo szkodliwe. Palacze i bierni palacze częściej chorują, więc mniej pracują. Dzieci palaczy też nie są zdrowe. To wszystko sprawia, że państwo ponosi koszty miliardów złotych.

A w jaki sposób szkodzą homoseksualiści? Tylko w taki, że nie mają dzieci, ale to żaden argument, bo dzieci nie ma też wiele innych grup społecznych, a które nie są przez homofobów uważane za złe np. księża, zakonnicy, zakonnice, osoby bezpłodne, osoby samotne, osoby samotne z wyboru, małżeństwa bezdzietne, małżeństwa bezdzietne z wyboru i inwalidzi. Argumentem nie są też choroby weneryczne, bo te dotyczą również osób heteroseksualnych.

Więc palacze zasługują na większe potępienie, bo szkodzą sobie i innym, a homoseksualiści co najwyżej sami sobie. Geje może i są chorzy, ale homofoby też, bo ich argumenty są wiewiórcze, gdyż potępiają homoseksualistów, a nie chcą potępić lub potępić w takim samym stopniu palaczy mimo tego, że palacze są znacznie większym zagrożeniem. 

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
aneirin

Jak skutecznie rzucić palenie?

aneirin | 20 grudnia 2010 11:21:46 | kategoria: Styl i uroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Macie jakieś doświadczenia w walce z paleniem? Albo innymi nałogami? Interesują mnie zarówno metody fizyczne(akupunktura, elektroniczny papieros) jak i psychologiczne. Główne i jedyne kryterium : skuteczność.

odpowiedz
Camelord

Palicie za sobą mosty?

Camelord | 18 grudnia 2010 20:10:17 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy może czasem do pewnych sytuacji wracacie?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
GenowefaPigwa

Czy widzicie juz wplyw nowego prawa dotyczacego zakazu palenia?

GenowefaPigwa | 24 listopada 2010 21:13:35 | kategoria: Rozrywka, Imprezy

• G+
  • Facebook

Ja zauwazylam, ze w klubach gdzie uczeszczam, jest o wiele mniej ludzi, niz bylo przed wprowadzeniem zakazu (duzo ludzi stoi na dworzu) i jak wracam do domu po imprezie nie musze juz prac lub wietrzyc wszystkich ubran.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedz
lola32

Co sądzicie o nowej ustawie zakazującej palenia w restauracjach?

lola32 | 16 listopada 2010 20:05:07 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Sądzicie,że to dobry pomysł?

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
netka4

Czy wg. Was zakaz palenia w miejscach publicznych powinien skłonić palących do rzucenia palenia ?

netka4 | 15 listopada 2010 07:44:15 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

raz na zawsze

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
1 2 3 4 z 4

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd