zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "odwołanie"

Znaleziono 4 wyniki:

Camelord

Czy od takiej kary można się odwołać?

Camelord | 15 lipca 2010 19:11:54 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Byłem 1-4 lipca w Gdyni. Któregoś z tych dni przejechałem się SKMką (kolej podmiejska). Nie wiedziałem, że mają inne bilety, więc pojechałem na autobusowym. Złapał mnie kontroler, stwierdził, że to nie ten bilet i mnie spisał. Spytałem jakie będą konsekwencje - odpowiedział - nie będzie konsekwencji. I odszedł, a ja zdążyłem zapomnieć.

Dzisiaj patrzę... przyszła kara, 112zł do zapłaty w terminie 14 dni. Do tego zszokował mnie tekst w piśmie - "(...)do zapłaty kwoty (...) na podstawie wezwania, którego nie odebrał pan w chwili kontroli biletów(...)"
Ten cholerny kanar zabrał to wezwanie i nie dał mi ŻADNEJ kopii!!! Po prostu odszedł! Na kwicie jest napisane odmowa odbioru - nic takiego nie zrobiłem!!!

Czy ja mogę w jakikolwiek sposób się od tego odwołać? Dodam, że to oczywiście ukochana przez wszystkich firma "renoma".

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Lepper poszedł w odstawkę, cieszysz się ze mna? Sondaż

anonymous | 10 lipca 2007 03:28:20 | kategoria: Polityka, Politycy

• G+
  • Facebook

Mam nadzieję że ten rząd się rozpadnie. PiS chcą robić dobre rzeczy jednak nie z LPR i Samoobroną. Z nimi się nie da.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
lottie

Jak to napisac ?

lottie | 30 czerwca 2007 11:41:23 | kategoria: Szkoła, Fizyka

• G+
  • Facebook

Jak napisac odwołanie ? Bo musze napisac do liceum, żeby mnie przyjęli. I znalazłam w necie, to co w nim musi byc zawarte, ale nie znam schematu: gdzie ma byc data, adresat, odbiorca, co mniej wiecej w ktorym akapicie napsiac itp. jezeli wiecie lubmacie strone z tym o co mi chodzi, to byłabym bardzo wdzięczna gdybyscie tu napisali:)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

jak odwołać prezydenta RP?

anonymous | 10 marca 2007 12:52:59 | kategoria: Polityka, Politycy

• G+
  • Facebook

Czy jest możliwe odwołanie przez obywateli państwa urzędującego prezydenta? Z prawnego punktu widzenia.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd