zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "nowe"

Znaleziono 57 wyników:

ptakwodny

Ile może kosztować nowe" Pytamy"?

ptakwodny | 7 października 2012 18:31:27 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Wiem,że były już próby stworzenia alternatywnego "pytamy".Pewnie rzecz rozbiła się o kasę.
Ciekawy jestem ile może kosztować taki interes jak nasz ale dobrze działający.
Ile kasy i czasu trzeba na to przeznaczyć?

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
Domis46

Nowe znajomośći

Domis46 | 26 września 2012 15:24:21 | kategoria: Sport, Pozostałe sporty

• G+
  • Facebook

Hej :) Jak polepszyć swoje relacje z koleżankami i kolegami z nowej klasy ?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
wicek

Na co zbierasz?

wicek | 23 czerwca 2012 23:49:20 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

Magda Prokopowicz szefowa Rak&Roll zbierała na:
Rak&Roll 
Niestety przegrała walkę z chorobą, ale walczyła do końca. 

1 ładowanie danych... 20 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
wicek

Najnowsze pytania są już ok. Możecie sprawdzić?

wicek | 14 czerwca 2012 12:22:17 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Udało nam się rozwiązać problem z prezentacją najnowszych pytań. Te, które gdzieś poznikały są już widoczne. Po ustawieniu sortowania na "najnowsze" i kliknięciu w logo pytamy dostaniecie listę najnowszych materiałów. Niebawem domyślnie ustawimy takie sortowanie strony głównej dla wszystkich użytkowników, jeśli jednak ktoś będzie chciał to zmienić to i widzieć najlepsze pytania to nie będzie z tym problemu.

Problem z dziwnym zachowaniem strony głównej był spowodowany przez nasz system odpowiadający za generowanie najlepszych materiałów. Pytanie o ginekologa miało bardzo dużo wejść i system stwierdził, że to ciekawy temat i wyciągnął nam ich trochę więcej licząc na to, że Was zainteresują :) Na szczęście już wszystko jest ok :)

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 37
odpowiedz
wicek

Czy wiesz, że czyli mała sztuczka na nowym pytamy?

wicek | 13 czerwca 2012 22:03:07 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Czy wiesz, że wiadomość prywatną możesz wysłać także z poziomu formularza dodawania pytań? Wystarczy wpisać kombinację znaków "prv@: " i zacząć wpisywać nick użytkownika, któremu chcemy wysłać wiadomość. Pojawi się lista, z której będzie można wybrać adresata. Nie zapomnijcie tylko wcześniej wpisać tytułu :)

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
tomikolaj

Czy ta broń może był przełomem w polskiej wojskowości?

tomikolaj | 27 kwietnia 2012 12:43:52 | kategoria: Nauka i technika, Ciekawostki

• G+
  • Facebook

hosting

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz

Nie będzie już podwójnego OC za samochód?

anonymous | 8 lutego 2012 10:40:54 | kategoria: Motoryzacja, Ubezpieczenie

• G+
  • Facebook

Wykupując nową polisę w innej firmie ubezpieczeniowej, właściciel pojazdu będzie mógł wypowiedzieć poprzednią, która przedłużyła się automatycznie.

Właściciele samochodów będą lepiej chronieni przez prawo. Najpóźniej na 14 dni przed końcem ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dostaną powiadomienie o tym, że kończy się im dotychczasowa umowa. Uzyskają też informacje o tym, ile zapłacą za ubezpieczenie na kolejny rok. Takie rozwiązania przewiduje nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, która zacznie obowiązywać już w najbliższą sobotę, czyli 11 lutego 2012 roku.

Nowelizacja zawiera jeszcze jedno rozwiązanie, które pozwala uniknąć opłacania dwóch polis komunikacyjnych OC. Jeżeli właściciel auta, mimo otrzymanych informacji, podpisze umowę ubezpieczenia z nową firmą, zagapi się i nie wypowie ubezpieczenia dotychczasowemu ubezpieczycielowi, to i tak będzie mógł zrezygnować z tej umowy, którą miał do tej pory. Tym samym zniknie już konieczność jednoczesnego płacenia składek zarówno za nowe, jak i stare ubezpieczenie. Dotąd w takiej sytuacji właściciel auta ponosił koszt dwóch polis przez rok. Po zmianach, gdy zorientuje się, że ma dwie polisy OC, to z tej przedłużonej będzie mógł zrezygnować.

Więcej-źródło.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
pyzaponczoszanka

Które z funkcji nowego Pytamy są dla was najpożyteczniejsze?

pyzaponczoszanka | 5 stycznia 2012 11:25:55 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Czy korzystacie tylko ze strony głównej, czy wchodzicie też w "odpowiedzi" albo "komentarze"? Ja bardzo często siedzę w "odpowiedziach" - tak jak kiedyś na starym pytamy, bo widzę wtedy kto się ostatnio udzielał i trafiam na wykopane przez kogoś innego stare pytania, których na głównej nie ma.

Macie rytuał sprawdzania wypowiedzi swoich znajomych? Po to jest funkcja znajomych, żeby śledzić wypowiedzi tylko tych osób, które ma się na liście.

Czy prócz czarnej listy (przez jednych chwalonej, przez innych krytykowanej) korzystacie z innych funkcji? 

Jakie są wasze ulubione? 

0 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... odpowiedz
Aneta2288

Jaki prezent na nowe mieszkanie?

Aneta2288 | 2 stycznia 2012 16:04:19 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

Nie mam pojęcia co się kupuje w takiej sytuacji. Coś praktycznego, co na pewno sie przyda, ale CO? Najgorsze jest to, że można nie trafić w gust obdarowanego i prezent wyląduje na dnie szafy, albo zmieni własciciela, a tego bym nie chciała. Podsuniecie mi jakieś pomysły? Z góry dziękuję. (a, dodam tylko, że najlepiej za kwotę do 100 zł, no może troche powyżej, ale bez przesady).

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz
Ajumiko

Czy dramatyczne wydarzenia są po to, żeby przewartościować czyjeś życie?

Ajumiko | 1 grudnia 2011 17:18:22 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

Ludzie ocaleni w jakiejś tragedii, uratowani przez lekarzy, ci, którzy uniknęli śmierci, odbili się od dna, przeszli w życiu przez piekło, doznali wielkiego wstrząsu, nagle zaczynają cenić, to co mają, cieszą się każdym dniem i każdą chwilą, starają się pomagać, stają się wolontariuszami, stają się lepszymi ludźmi, nie dbają o sprawy mało istotne, które kiedyś były dla nich strasznie ważne. Tacy ludzie "rodzą się" na nowo, ale też dopada to ludzi pośrednio związanych z jakimś dramatem. 
Znacie takie sytuacje? Jakie?  
Wierzycie, że te dramaty były "po coś"? 

1 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... odpowiedz
Czongmolicha

Kto z Was jest posiadaczem telewizji "n"?

Czongmolicha | 30 listopada 2011 13:20:19 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

"Enka" z okazji swoich piątych urodzin dokonała ulepszenia oprogramowania dekoderów.Tylko że mnie to ulepszenie kompletnie nie pasuje.Menu nie jest tak czytelne jak wcześniej,listy użytkowników nie odtwarzają programów według wybranej kolejności,zniknęły też niektóre kategorie tematyczne.

Ja jestem rozczarowana nowym oprogramowaniem.A Wy co sądzicie?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Czongmolicha

Jakie domy według Was mają wiekszy urok?

Czongmolicha | 13 listopada 2011 18:35:48 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Te nowoczesne,pachnące luksusem i dobrobytem czy stare domki z wypaczonymi okiennicami,pelargoniami na parapetach i malwami w ogródku?

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
vito126p

Czy ktos wie jak zrobic wlasna free elektrownie wiatrowa(silnik z pralki)?

vito126p | 7 listopada 2011 11:07:41 | kategoria: Nauka i technika, Wynalazki

• G+
  • Facebook

jak dokladnie przerobic silnik z pralki lub inny aby wytwazal prad

minimum 75W,wiem ze jest to w miare proste widzialem filmiki na yt lecz zeby samemu taki wynalazek zrobic no mi jest potrzebna pomoc,w google tez nic przydatnego nieznalazlem,prosze o porady linki fotki video moze ktos z was ma cos podobnego wie jak wykonac Dzieki :-)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
renmat33

Czy Was też trafia szlag,gdy idąc przez swoją miejscowość oglądacie pozostałości po niedawnej kampanii w postaci plakatów?

renmat33 | 14 października 2011 20:12:41 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Już tydzień po wyborach a z przydrożnych drzew i miejskich płotów nadal straszą uśmiechnięte facjaty byłych już kandydatów.Krew mnie zalewa jak na to patrzę.Czy Wam też to przeszkadza?A może u Was już posprzątali?Napiszcie co sądzicie.

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
minister

nowe komórki

minister | 9 października 2011 18:11:09 | kategoria: Nauka i technika, Wynalazki

• G+
  • Facebook

miałem xperie x10 mini pro i mi się zgubiła 3 miechy temu niestety... ale chciałbym kupić nową "na umowę" więc mam kilka pytań. 1.jaka jest najnowsza komórka sony ericsson? 2.jaką komórkę polecacie? 3.i w jakiej sieci można by ją dostać na umowę ? z 1 pytania i 2. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Invi1234

Technikum

Invi1234 | 4 października 2011 20:46:03 | kategoria: Edukacja, Technikum

• G+
  • Facebook

Cóż jestem w 3 klasie Gim i zastanawiam się nad wyborem szkoły,wiem napewno że chce iść do technikum,jednak nie mam pojęcia do jakiego.Jeśli chodzi o oceny to raczej jestem humanista,historia 6,wos 5,polak 4,za to matma,fiza 2.Średnia zawsze jest około 4.0,mam dobrą pamięć itp.Jakie technikum mi polecacie w województwie warmińsko-mazurskim(powiat iławski,nowomiejski,ostródzki te okolice).

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Invi1234

Jakie technikum

Invi1234 | 4 października 2011 08:41:26 | kategoria: Edukacja, Technikum

• G+
  • Facebook

Cóż jestem w 3 klasie Gim i zastanawiam się nad wyborem szkoły,wiem napewno że chce iść do technikum,jednak nie mam pojęcia do jakiego.Jeśli chodzi o oceny to raczej jestem humanista,historia 6,wos 5,polak 4,za to matma,fiza 2.Średnia zawsze jest około 4.0,mam dobrą pamięć itp.Jakie technikum mi polecacie w województwie warmińsko-mazurskim(powiat iławski,nowomiejski,ostródzki te okolice).

odpowiedz

Myle sie czy znòw powracaja do tych filmòw w stylu Superman?

anonymous | 3 sierpnia 2011 14:43:12 | kategoria: Rozrywka, Kino

• G+
  • Facebook

Ogladalam w kinie Piratòw z Karaibi, mnie sie spodobal bo taki inny, bo jest cos innego. Tylko ze przed filmem to robili reklame innych filmòw i zauwazylam ze te kawalki co pokazali to takie wszystko w stylu Supermena, jakis gosc ktòry jest niesamowity i ratuje swiat i mysle ze dodatkowo jest wiecej agresji i cierpienia. Nie wiem, moze sie myle. Co o tym myslicie? Moze macie takze inne uwagi ktòre zauwazyliscie z filmami?

odpowiedz
3kropki

Nowy pomysł na Pytamy... statusy dla użytkowników. Jakie są wasze opinie na ten temat? Sondaż

3kropki | 28 marca 2011 16:56:59 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Może drogę demokratycznego głosowania uwzględni Administracja... bo z tego co widzę nie każdemu pomysł przypadł do gustu.

Mnie osobiście się podoba i niczego złego w tym nie widzę.

A jakie jest Wasze zdanie??

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Co denerwuje Cię w nowym pytamy?

anonymous | 26 marca 2011 18:06:05 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

Po upływie dużych ilości czasu od wprowadzenia pytamy, na pewno do części niedogodności przywykliśmy, a inne nadal nie dają nam spokoju.

Co najbardziej denerwuje Was na pytamy?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 23
odpowiedz
1 2 3 z 3

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd