zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "noga"

Znaleziono 55 wyników:

Tygryskowy

Czyż to nie absurd?

Tygryskowy | 27 czerwca 2012 17:12:18 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Moja babcia czekała na operację nogi 3lata, cały czas ją ta noga boli. Dowiedziała się nie dawno że operacja się przyśpieszy miała być na kwiecień 2013 roku a udało się że będzie w sierpniu tego roku. Była taka szczęśliwa. Jednak jak dziadek dziś poszedł do tego szpitala ją zarejestrować to powiedziano mu że ten termin już nie aktualny a następny dopiero na październik. Mi się osobiście wydaję że przyszedł ktoś z grubą kasą i zażądał aby to on, lub ktoś z jego rodziny znajomych był teraz operowany a wiadomo jak kasa działa na naszą "służbę zdrowia". Co o tym sądzicie?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Czemu większość populacji człowieka jest brzydka? Sondaż

anonymous | 9 czerwca 2012 12:16:51 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Czy to celowe zagranie ewolucji, czy też zwyczajna nieumiejętność zadbania o siebie?

Dyskusja must go on! ;-)

1 ładowanie danych... 9 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 27
odpowiedz
BrianLG

problem ze wzrostem?

BrianLG | 8 stycznia 2012 22:22:42 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

Jestem chłopakiem i mam 17 lat, a wyglądam jakbym miał 14 :( jestem niski i mało rozbudowany, jakbym całe życie siedział na tyłku a gram w piłke czy można to poprawić? aktywnie biegać, grać w piłke itp? kolega ma 18 lat, a wygląda jakby miał z 23 :( mam 171 cm wzrostu chyba a on jakieś 187cm POMOCY :(

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
edziek153

Rosja to nie kraj - to stan umysłu(Narkotyki)?

edziek153 | 8 stycznia 2012 22:22:05 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Witam. Tak rozmawiając z mamą moją dzisiaj - poruszyłem temat narkotyków , opowiedziała mi ,że słyszała ostatnio w radio na temat narkotyku w Rosji co się zwie "krokodylem", poszperałem po sieci i znalazłem...

Coś strasznego, po 1 dawce człowiek po prostu...rozpada się.

I tu nasuwa się moje pytanie - dlaczego sąsiedzi ze wschodu, mimo, że wiedzą czym to grozi - produkują i biorą to dziadostwo ?

Filmik - dla ludzi o mocnych nerwach - Zalecam odłożenie wszelakich przekąsek na później. Od 18 lat :
[url]http://www.wykop.pl/link/891593/18-skutki-zazywania-narkotyku-dla-biednych-rosjan-krokodyl/[/url]

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
Czongmolicha

Wstałam dzisiaj lewą nogą.Wytrzymacie jakoś ze mną?

Czongmolicha | 7 grudnia 2011 09:00:57 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mogę być humorzasta...

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
Sandigirl

Czemu On tak zrobił

Sandigirl | 8 listopada 2011 18:28:07 | kategoria: Między nami, Co o mnie myślisz

• G+
  • Facebook

No więc ja chodzę do 6 klasy podstawówki . Ja chodzę do 6 C a On chodzi do 6 A . 
I mam pytanie. Bo ja czasami korytarzem obok jego przechodziłam , albo on obok mnie albo jak grał na korytarzu z kolegami w piłkę to na mnie nie zwracał uwagi . .No i wczoraj bo On czekał z kolegami na autobus. No to od 13.30 do 14.00 on grał z kolegami ale coś mu się tam stało, no i nie grał a tam przy wyjściu z boiska a wyjścia z terenu szkoły wieszą sobie plecaki. No to ten Paweł przechodził w tą i z powrotem to na początku nie zwracal na mnie uwagi . Ale potem z mojej klasy trzech chłopaków mnie zaczepiło i nie chcieli mnie puścić, a ten Paweł to nadal tak chodził ale czasami się patrzył na mnie . No i potem już przy wejściu do szkoły , chciał wejść do szkoły no i się na mnie znów popatrzyl . Ok . A dzisiaj na przerwie jak przechodziłam korytarzem, to On grał w tą piłkę i mnie zauważył i się patrzył Mi głęboko w oczy, to było ok. 7 s . No i ja odwróciłam wzrok , żeby na kogoś nie wpaść. Jak myślicie o Co mu chodziło ?

5 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
ptakwodny

Dlaczego krok marszowy zaczyna się od lewej nogi ?

ptakwodny | 17 października 2011 11:17:49 | kategoria: Mężczyzna, Militaria

• G+
  • Facebook

Tradycja?Czy jest jeszcze jakieś inne uzasadnienie?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
DarVV

W jakiej kolejności stawia łapy (porusza się do przodu) pies?

DarVV | 15 kwietnia 2011 22:54:15 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

Pies widziany jak od góry (łapy 1 - lewa,przód; 4 - prawa,tył):

1 2
3 4

Jeżeli porusza się do przodu, to najpierw przestawia w kolejności łapy 1,3,2,4 (względnie: 2,4,1,3) czy 1,2,3,4 (względnie: 2,1.4,3). Istnieje jeszcze możliwość: 2,4,3,1 (względnie: 1,3,4,2).

Czy ktoś z was miał okazję przyjrzenia się sposobowi chodzenia ogólnie zwierząt czworonożnych?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
olinka12

prosze pomóżcie mi bo nie wiem co robić

olinka12 | 19 marca 2011 20:06:53 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

Od miesiąca boli mnie lewe kolano... to sie stało na feriach w gorach bo jak zjezdzalam na desce i sie przewrocilam na brzuch to nogi przekrecily mi sie w dol gorki a brzuch lezal caly czas w tym samym miejscu... bolalo jak nie wiem co nie moglam przez 2 dni prawie na niej chodzic.. i teraz jak trzymam stope prosto a calym cialem wraz z kolanami sie przekrecam to od wewnetrznej strony mnie boli.. gdy przebiegne jakies 50m to boli mnie to kolano jak nie wiem co... czasami tez samo z siebie zaczyna mnie bolec.. co mi sie z nim stalo? bardzo prosze o odpowiedzi bo nie bylam u lekrarza i nigdzie a moi rodzice jak im o tym powiedzialam od razu po przewrotce to nic sobie z tego nie zrobili ... bardzo was blagam pomozcie

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Zgadzasz się że kozaki najlepiej pasują i podkreślają piękno kobiecych nóg? Sondaż

anonymous | 15 lutego 2011 18:40:01 | kategoria: Hobby, Wędkarstwo

• G+
  • Facebook

Zima ma swoje plusy:-)

odpowiedz
dofine

Kogo byście powołali do reprezentacji Polski w nogę?

dofine | 9 lutego 2011 15:37:15 | kategoria: Sport, Piłka nożna

• G+
  • Facebook

proszę tylko o normalne odpowiedzi i sensowne... 

Kto Waszym zdaniem jest dobrej formie, jest w odpowiednim wieku itp.

odpowiedz
JaToJa

Czy mecze międzynarodowe w piłkę nożną odbywają się jedynie na Stadionie Narodowym?

JaToJa | 28 grudnia 2010 09:30:39 | kategoria: Sport, Piłka nożna

• G+
  • Facebook

Czy ideą stadionu narodowego jest to, że wszystkie mecze reprezentacji Polski mają się odbywać na tym właśnie stadionie?
Pytanie to zostało zainspirowane faktem przejeżdżania co rano koło PGE Areny w Gdańsku i myślą, kto po Euro 2012 będzie zapełniał ten stadion?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz

Czy mogę zdejmować szynę na noc (kilka pytań dotyczących skręconej kostki)?

anonymous | 7 grudnia 2010 14:28:35 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Rozpoznanie: "skręcenie stawu skokowego po lewej stronie. Podejrzenie złamania szczytu kostki bocznej lewego podudzia".

Profilaktyka: Szyna gipsowa - 3 tygodnie, potem stabilizator.

Po 10 dniach kuracji mam kilka pytań:

1) Czy mogę zdejmować szynę na noc?

Jest w niej strasznie gorąco i niewygodnie. Mógłbym wtedy smarować kostkę Altacetem lub Revanolem, zrobić okłady oraz użyć na wszelki wypadek opaski elastycznej.

2) Czy mogę stawać na skręconej nodze?

Chodzi o stawanie na samej nodze (bez gipsu), bez ruszania stawu - tak żeby nie stracić czucia w nodze.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
GenowefaPigwa

Jezeli zlamie sobie noge na zle odsniezonym chodniku, to dostane odszkodowanie?

GenowefaPigwa | 29 listopada 2010 15:39:24 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Strach sie bac wyjsc na zewnatrz. Chodniki nieodsniezone. Co sie stanie, jezeli zlamie sobie noge? Moge liczyc na odszkodowanie?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedz
maniurka

Powstające orliki to dobra czy zła inwestycja? Sondaż

maniurka | 28 października 2010 14:35:15 | kategoria: Sport, Piłka nożna

• G+
  • Facebook

Czy uważacie, że budowane przez rząd Orliki to dobra czy zła inwestycja? Z jednej strony dzieci mają możliwość rozwoju umiejętności piłkarskich (oj przydaliby się nowi piłkarze do kadry),a z drugiej są jednak chyba w Polsce pilniejsze potrzeby. Co Wy uważacie?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
JaToJa

Mecz: Manchester City - Lech Poznań, kto wygra? Sondaż

JaToJa | 21 października 2010 10:40:03 | kategoria: Sport, Piłka nożna

• G+
  • Facebook

Jak myślicie, kto dziś wygra mecz pomiędzy Manchester City a Lechem Poznań w lidze europejskiej? Ja mam nadzieje, że Lech Poznań, ale jednak Manchester City to wysoka liga. Jakie Wy macie nadzieje odnośnie tego meczu?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Tatrog95

Czarna Plamka na Dużym palcu o Nogi??

Tatrog95 | 12 sierpnia 2010 20:44:41 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam, niedawno zauważyłem nie wielką plamkę pod skórą na dużym palcu u nogi. Plamka ma kolo Czarny. Na początku była mała ale 3 dni temu ją tak jakby nacisnąłem i na drugi dzień zrobiła się większa..

Link do zdjęcia:

http://img155.imageshack.us/i/palec.jpg/

PROSZE O POMOC!!!!!!!

odpowiedz
Taarn

Ile mogę dostać odszkodowania??

Taarn | 11 lipca 2010 10:57:49 | kategoria: Biznes i finanse, Ubezpieczenia

• G+
  • Facebook

witam złamałem nogę w szkole nie wiem ile odszkodowania mogę uzyskać mam złamane 2 kości place szkolne ubezpieczenie moj kolega za zlamanie jednej kości dostal ponad 700 zł na ile ja mogę liczyć czy dostane cos dodatkowo ze to nie gips tylko srobowanie?

odpowiedz
ink790

pilka nozna?

ink790 | 21 czerwca 2010 19:04:05 | kategoria: Sport, Piłka nożna

• G+
  • Facebook

co to jest spojenie w pilce noznej?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
opalll

ile czasu zrasta się mały palec u nogi??

opalll | 18 czerwca 2010 18:45:25 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

wczoraj przyrznęłam w kant łózka, mały palec u lewej nogi wygiął mi się prawie o 90 stopni, pojechałam szybko na pogotowie, po dwukrotnym nastawianiu lekarz założył mi gips, po kostkę, na 3 tygodnie. kość pękła z przemieszczeniem.... ale spuchła mi cała noga po kolano, mimo gipsu czuję tego palca, jak bardzo jest spuchnięty... ile czasu się zrasta kość małego palca? wystarczą te trzy tygodnie?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
1 2 3 z 3

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd