zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "nkpl"

Znaleziono 26 wyników:

abelsan

czemu nie mam listy znajomych?

abelsan | 4 września 2010 16:15:43 | kategoria: Rodzina i znajomi, Znajomi

• G+
  • Facebook

po zalogowaniu na nasza klase nie mam listy aktywnych znajomych,pojawia sie tekst:zaloguj sie ponownie,dalej lipa i tak w koło,co robic?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
EdwardOncki

Jak można zakupic maszyny (kombajn traktor itd.) w grze Hapyy Harvest na NK?

anonymous | 26 sierpnia 2010 14:13:19 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

Chodzi mi o gre która pojawiła się na portalu NK. Z opisu gry dowiedziałam się ,że można zakupic maszyny ,ale nie wiem w jaki sposób i czy to wogólę prawda? Doszłam do 13 poziomu mam już zwierzęta i plony ,ale nie wiem co z maszynami.Byłabym wdzięczna gdybym się dowiedziała tego od was.Z góry dziękuje i pozdrawiam...

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
alalcs

Jak grać w Pet Party na nk.pl? Poradnik

alalcs | 25 sierpnia 2010 13:58:13 | kategoria: Gry, Internetowe

• G+
  • Facebook

Gra Pet Party jest to aplikacja dostępna dla użytkowników naszej-klasy.pl. Polega ona na opiekowaniu się zwierzątkiem, które wcześniej sami tworzymy. Gra jest bardziej rozbudowaną wersją SuperPoke! Pets dostępnej na Facebooku. Nasze zajęcia w grze nie ograniczają się tylko do karmienia pupila oraz dbania o jego higienę i zapewniania rozrywki. W grze mamy możliwość wykonywania ustalonych zadań, odwiedzania znajomych zwierzątek, grania w gry na placu zabaw, chodzenia na zakupy itd. Co najważniejsze jednak musimy zdobywać niezbędne do życia pieniądze. Początek gry: Zaraz po zalogowaniu się do gry Pet Party na nk dostajemy cztery pierwsze zadania, wprowadzające nas do gry. I tak, najpierw odwiedzamy zakład stylizacji, gdzie tworzymy swojego pupila oraz nadajemy mu imię. Za wykonanie tej misji otrzymujemy 200 złotych monet oraz 7 punktów doświadczenia. Drugim zadaniem w fazie wstępnej jest karmienie, za które otrzymujemy 400 złotych monet oraz 7 punktów doświadczenia. Trzecia czynność to ubranie zwierzątka, za co otrzymujemy 600 monet i również 7 punktów. Ostatnia misja to odwiedzenie znajomego, co daje nam 1000 złotych monet oraz 7 punktów. Wykonanie tych czynności powoduje przejście na poziom pierwszy gry. Od tej pory nie otrzymujemy już kolejnych zadań, ale działamy samodzielnie. Możemy podjąć misje dobrowolnie. Ich opisy znajdują się w menu w prawym górnym rogu, pod ikoną rulonu. Pieniądze: Środek płatniczy w grze to złote monety. Umożliwiają nam kupowanie przedmiotów do domu, środków czystości, mebli, jedzenia itp. Złote monety zdobywamy za: codzienne logowanie się do gry, wykonywanie misji, odwiedzanie znajomych, sprzątanie mieszkania, pracę w ogródku u znajomych, granie w gry na placu zabaw, spotykanie na ulicy innych zwierzątek, które mogą nam podarować te monety oraz za osiąganie kolejnych poziomów gry. Istnieją także, bardziej wyrafinowane środki płatnicze: szafiry. Można je zdobyć, kupując na nk €urogąbki. Za szafiry kupujemy produkty luksusowe, mamy również możliwość ich wymiany na złote monety. Punkty doświadczenia oraz punkty szczęścia: Punkty doświadczenia umożliwiają nam przejście na kolejny poziom gry. Punkty szczęścia natomiast są niezbędne do wykonywania kolejnych misji. Punkty te otrzymujemy za: codzienne logowanie, granie w gry na placu zabaw, spotykanie innych pupili na ulicach oraz wykonywanie zadań. Znajomi: W Pet Party możemy odwiedzać...

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
anusiek09

co z tym zrobić?

anusiek09 | 22 sierpnia 2010 12:08:57 | kategoria: Kultura i sztuka, Malarstwo

• G+
  • Facebook

mam pewien problem.. jakaś dziewczyna kopiuje moje zdjęcia z nk (galerie mam zablokowaną dla nieznajomych) i udaje ,że to ona.. zgłosiłam już konto fikcyjne ,ale jak narazie to nic nie dało.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
cytruska

Przypadek w pet party ?

cytruska | 21 sierpnia 2010 18:59:40 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

mam problem, grałam w pet party na nk i wylosowałam w skrzyni szczęścia tort piłki nożnej , problem w tym , ze chciałam go przenieść w inne miejsce , a mój zwierzak go zjadł . czy jest jakieś rozwiązanie żeby wrócił prócz kupowania skrzyni szczęścia , a obszukałam całą grę i nie było :/ :( ? proszę o szybką odpowiedź

Co zrobić aby ten komunikat przestał wyskakiwać ?

anonymous | 6 sierpnia 2010 11:02:07 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W grze Pet Party na naszej kalsie jak bawię się na placu zabaw to ciągle wyskakuje mi taki komunikat

Niestety !

Twój login jest nie ważny aby chronić twoje dane. Kliknij na ikonkę "odśwież" aby zaktualizować stronę.

I jak kliknę na tą ikonkę odśwież co jest pod spodem to odświeża się ta strona i tak w kółko jak gram na placu zabaw wyskakuje mi taki komunikat i znowu klikam tą ikonkę i odświeża

Co zrobić aby to przestało wyskakiwać ? Czy wy też tak macie ? To zależy od przeglądarki ?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
wiola25

Czy gracie w gre pet party na naszej klasie?

wiola25 | 31 lipca 2010 20:07:12 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

Tak jak w pytaniu.

KateAnnie

co to oznacza?

KateAnnie | 21 lipca 2010 22:36:40 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

te znaczki ; 1. >.< ii.. ten. 2. T_T

Bo są często używane na nk :))

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
sylaba2412

Gracie w gre crazy charly ? Sondaż

sylaba2412 | 18 lipca 2010 17:24:46 | kategoria: Gry, Planszowe

• G+
  • Facebook

Gracie w tą grę na nk co się zabija małpy bombami ;P ??? ja gram czasami

Happy Harvest czy mozna sadzic rosliny ze swojego magazynu?

anonymous | 15 lipca 2010 21:54:35 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

CZy za każdym razem musze kupować nasiona? czy mogę sadzić te z magazynu. Jeżeli tak to jak to zrobić???

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
lukaszek961

Co daje zablokowanie pól w Happy Harvest?

lukaszek961 | 15 lipca 2010 10:08:14 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

Co daje zablokowanie pól w Happy Harvest? Czy można zablokowac zeby mi nie kradli zbiorów?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Freestyle

jak nazwać klub piłkarski?

Freestyle | 12 lipca 2010 20:20:04 | kategoria: Gry, Planszowe

• G+
  • Facebook

Chciałem założyć klub w takiej jednej grze piłkarskiej ale nie jakoś nie wpada mi do głowy żadna fajna nazwa. proszę o podawanie swoich propozycji(nie podawajcie nazw takich jak np.fc barcelona, legia itd.)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
nastazja512

Czy jest miejsce na nowe społecznościówki?

nastazja512 | 9 lipca 2010 14:34:27 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

Czy w Polskim internecie jest miejsce na nowe portale społecznościowe? Mamy już bezpłciowy FB, szukamy znajomych ze szkoły, możemy zadawać pytania, wymieniać się swoją twórczością. Czego nie ma? Co mogło by okazać się fajne?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
wiola25

O co chodzi w grze szpital na nk?

wiola25 | 7 lipca 2010 22:09:49 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

Powiedzcie jak zdobywać diamenty w grze szpital na naszej klasie i jak w nią grać??

nitkafifka06

jak kraść plony w happy harvest na nk ?

nitkafifka06 | 6 lipca 2010 20:27:12 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

W grze happy harvest na nk non stop znajomi kradną mi plony ale jak ja próbuje coś ukraść to na ten niebieskiej rączcę jest przekreślone czerwone kułko :/ jak ukraść ?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
Alicja2009

Wiecie jak podlać te rośliny?

Alicja2009 | 3 lipca 2010 12:03:36 | kategoria: Gry, Planszowe

• G+
  • Facebook

Wiecie może jak podlać rośliny w grze Happy Harvest- Nasza klasa.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Grabarz91

Jak zarabiać w grze Moja szkoła na nk ?

Grabarz91 | 2 lipca 2010 21:05:03 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Na nk jest gra o nazwie Nasza Szkoła. Bardzo skąpo jest ona opisana na stronie i właściwie nic nie wiadomo. Tu moje pytanie. JAk zarabiać pieniądze w tej grze? Owszem jest sklepik, ale nie przynosi zupełnie dochodów, mam 100 uczniów, ale nikt w nim nie kupuje, powinny być zarobki za akademik czy stołówkę ale nic nie ma. Fakt, że grę zacząłem kilka godzin temu ale trochę denerwuje ta niemożliwość zrobienia czegokolwiek. Czy z kolejnym dniem przyjdą jakieś dochody czy trzeba wykonać inne czynności w tym celu ?

piotrmetody

Czy wie ktoś dlaczego dziś zniknęło większość gier z naszej klasy? Zamknięty

piotrmetody | 2 lipca 2010 12:57:05 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy możliwe jest, że były dodane tylko na czas beta testów?

arleyharley

Co sądzicie o takim pomyśle...?

arleyharley | 26 czerwca 2010 18:41:24 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

żeby na naszej klasie była możliwość wysłania zaproszenia do bycia kochanką/kochankiem obok zaproszenia do bycia znajomym. Ktoś kto by zaakceptował to zaproszenie miałby widoczny panel osoby zapraszającej z takimi danymi jak: preferencje seksualne, terminy w których miałby się odbywać seks, numer telefonu itd. Dzięki takiej funkcjonalności czynności związane z umawianiem się na seks byłyby skrócone do minimum i operacja by przebiegała prosto i sprawnie bez całej żmudnej kokieterii. Tak więc co o tym sądzicie? :D

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
1 2 z 2

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd