zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "nieudany"

Znaleziono 3 wyniki:

Jakie błędy popełniłem? Czy miałem szansę?

anonymous | 21 lutego 2012 13:13:00 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Oto moja długa historia z wczorajszej nocy.
Wczoraj byłem z kolegą w pewnym klubie na mieście. Zauważyłem tam trzy fajne lecz młode dziewczyny. Chciałem namówić kolegę by poszedł ze mną do nich usiąść, ale jak zwykle jego nawet kijem bym nie ruszył. Poszedłem więc sam. Było ich trzy, jedno miejsce było wolne to usiadłem z nimi nie pytając o zgodę. Przywitałem się i zapytałem o czym rozmawiają. Śmiejąc się powiedziały, że o planach jutrzejszego wyjścia na miasto. Zapytałem się jednej z nim tej, która mi się najbardziej podobała i była taka trochę większa baba (co mi odpowiada bo ja też nie jestem mały kurdupel) czy ze mną zatańczy. A ona powiedziała, że nie umie tańczyć. To ja powiedziałem, że ja umiem i nauczę ją. A ona powiedziała, że jutro. W tym samym czasie jej koleżanka powiedziała, że do Pauliny jest kolejka bo ona fajna dżaga jest. To ja się uśmiechając do tej mojej wybranki zapytałem się czy jestem chociaż 5 czy 6. Na to znowu jej koleżanka śmiejąc się odezwała, że jestem 24. Zgasiła mnie i po sekundzie odszedłem bo już nie wiedziałem co mam mówić. Z kolegą usiedliśmy przy parkiecie. Nikogo na nim nie było, nikt nie tańczył. Wtedy przyszła do kibla ta koleżanka Pauliny, ja myśląc, że to Paulina zaczepiłem ją i próbowałem zatrzymać i proponować taniec. Niestety odmówiła i odeszła. Za chwilę do kibla szła Paulina. Wtedy zorientowałem się, że pomyliłem osoby. I kiedy wracała próbowałem ręką ją zatrzymać proponując taniec. Niestety ta również odmówiła i odeszła krok dalej. W tym momencie zagadał ją jakiś młodszy chłopak w jej wieku. pogadali i dosiadał się do tej grupy trzyosobowej siadając przy tym chłopaku i podając rękę na przywitanie chłopakowi po drugiej stronie stolika, który siedział z dziewczyną. A więc już siedzieli razem we czwórkę. Kolega mi powiedział, że to może był jej kolega. Ja myślę, że to jakiś fagas ją zaczepił i po prostu się zgodziła. Natychmiastowo to widząc opuściłem klub. Było mi bardzo przykro, że mnie odrzuciła a z nim siadła :(

Powiecie mi jakie błędy popełniłem? Czy po prostu nie miałem szans. Dodam, że brzydki jestem, a ona była nieziemsko piękna, ale też młoda, miała coś ponad 20 lat chyba.

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz
Wilczur

Co robicie, jeżeli dostajecie nieudany prezent?

Wilczur | 27 grudnia 2009 21:31:33 | kategoria: Zakupy i prezenty, Na urodziny

• G+
  • Facebook

Czy pomimo tego że jest nieudany, zostawiacie go, bo w końcu ktoś go wam dał, czy po prostu go komuś dajecie lub sprzedajecie?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Antoinette

Najmniej udany prezent jaki kiedykolwiek dostaliście to...? Jaka była Wasza reakcja?

Antoinette | 19 listopada 2007 19:58:51 | kategoria: Zakupy i prezenty, Na urodziny

• G+
  • Facebook

Zbliżające się święta sprawiają, że zaczynami myśleć o prezentach dla najbliższych i dla nas samych. Czy przypominacie sobie jaki był nagorszy, najmniej udany prezent, który dostaliście? Jaka była wasza reakcja? Udawaliście, że jesteście zadowoleni?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd