zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "nie"

Znaleziono 558 wyników:

ptakwodny

Czy to nie obłuda?

ptakwodny | 10 października 2012 17:52:54 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Kupując produkty chińskie, wspieramy komunizm w tym kraju.
Dlaczego z jednej strony oburzamy się na łamanie praw człowieka w tym kraju a jednocześnie wspieramy jego gospodarkę i politykę zamordyzmu?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
Gupaffka

Co zrobić, żeby dziecko spało całą noc?

Gupaffka | 8 października 2012 10:06:48 | kategoria: Rodzina i znajomi, Dzieci

• G+
  • Facebook

Koleżanka ma problem z półrocznym dzieckiem, które budzi się w nocy. Na ogół koło godziny 3, 4 tej i tak mijają 2 godziny, zanim je uśpi na nowo. Wtedy i tak już się nie kładzie, bo leci do pracy i dzieckiem zajmuje się teściowa.

To jest jej pierwsze dziecię i dziewczyna szuka pomocy, choć boi się do tego przyznać. Kiedy zapytała rodziców, zaczęli ją krytykować, że powinna sama wiedzieć, bo to jej dziecko i najbardziej zna jego potrzeby. Z tego właśnie powodu boi się pytać osób postronnych i innych mam :( Trochę niepotrzebnie, bo uważam, że ten problem jest dość powszechny :)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 28
odpowiedz
skeyciu

kto nie spi ?

skeyciu | 7 października 2012 01:52:49 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 24
odpowiedz
ptakwodny

Czy to nie kpina ?

ptakwodny | 1 października 2012 13:37:04 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

...żeby taki człowiek jak Wałęsa wyprawiał urodziny na 300 osób?Gdzie ten człowiek ma wstyd,honor?
Czy nie mają wstydu ci ,co na taki przyjęcia przychodzą?
Ależ to się wszystko pokrochmaliło.

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz
HikariYami055

Używać kremu czy nie?

HikariYami055 | 27 września 2012 19:45:36 | kategoria: Styl i uroda, Kosmetyki

• G+
  • Facebook

• dzis bylam u dermatologa bo mam problemy z tradzikiem i przepisal mi dwie masci na noc i nie wiem czy jakis krem stosowac? czy tylko zel i ewentualnie tonik ?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
    odpowiedzi i komentarzy: 7
    odpowiedz
    brandzel

Dlaczego nie mam okresu?

brandzel | 27 września 2012 13:57:11 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
    • Facebook

Od ponad roku jestem sama i nie uprawiam seksu - co się ze mną dzieje?

odpowiedzi i komentarzy: 25
    odpowiedz
    madzikunek

To co to jednak nie wygra?

madzikunek | 26 września 2012 11:48:15 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
    • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 15
    odpowiedz
    Daniel86

Czy katolicy, ateiści i innowiercy są równo traktowani w Polsce?

Daniel86 | 24 września 2012 18:53:25 | kategoria: Społeczeństwo, Religia

• G+
    • Facebook

Witam. Przeciwnicy akcji "Nie zabijam. Nie kradnę. Nie wierzę" twierdzą, że akcja nie jest potrzebna, bo i bez niej ateiści są traktowani na równi z katolikami. Czy aby na pewno? Przecież katolicy mogą sobie wieszać, co chcą, gdzie chcą i kiedy chcą, podczas gdy organizatorzy tej akcji mieli z tym problemy. Katolicy zawsze bez problemów dostają pozwolenia na publiczne pielgrzymki, podczas gdy ateiści są krytykowani za każdym razem za organizowanie Marszu Ateistów i Agnostyków. Katolicy mogą mówić, co chcą w miejscach publicznych, podczas gdy ateista tylko się odezwie na temat religii i już odrazu jest oskarżany o atak na religię. Czy my Was oskarżamy o atak na ateizm? Jak to wyjaśnicie? Czy to Waszym zdaniem równość?

Innowiercy

O innowierców mógłbym się w zasadzie zapytać w osobnym pytaniu, bo chcę się zapytać o coś trochę innego niż w przypadku ateistów. Otóż zaważyłem, że niektórzy ludzie mają szacunek np. do żydów*, muzułmanów, protestantów i prawosławnych, ale niekoniecznie do ludzi wierzących lub praktykujących Feng shui, Voo doo i ogólnie religie Dalekiego Wschodu lub elementy z tych religii. Również neopoganie stoją niżej w poważaniu niż wyznawcy innych bogów. Każdy innowierca nie jest katolikiem, mimo to innowierców traktuje się różnie, bo człowiek wierzący w Allaha jest OK, ale człowiek wierzący np. w Peruna już niekoniecznie. Człowiek (żyd*), który dba o koszerność jedzenia, jest OK, ale człowiek, który ustawia meble wg zasad Feng shui już niekoniecznie. Bywa też tak, że ludzi się szanuje z niewiedzy, bo np. hindus* jest OK, ale wegetarianin już niekoniecznie. Muzułmanin jest OK, ale poligamista już niekoniecznie. Ludzie się śmieją z człowieka, który ustawia sobie meble, ale z żyda*, który nie zapala i nie gasi światła, bo mu religia zabrania tego robić w szabat, już nikt się nie śmieje. Czy Wy też macie do różnych innowierców różny stosunek? Czy innowierców rzeczywiście trzeba różnie traktować? W czym gorszy jest człowiek, który ustawia sobie meble od żyda*, który nie gasi światła w szabat? Do których innowierców macie większy szacunek i dlaczego?

* napisałem żyda i hindusa z małych liter, bo mam na myśli wyznawców religii etnicznych, a nie przedstawicieli narodów.

Ostatnia aktualizacja: 25-09-2012 11:40:35
    0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
    odpowiedzi i komentarzy: 9
    odpowiedz
    Arakdiam

Nie wiem co o tym myśleć ?

Arakdiam | 9 września 2012 19:53:45 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
    • Facebook

u mnie jest taka sytuacja. Pewną dziewczynę bardzo ubie może nawet ją kocham , ale nie wiem co ona myśli o mnie . Częstą ze sobą piszemy, rozmawiamy  i ogólnie jest dobrze . ale gdy chce się z nią spotkać sam na sam albo w mniejszym gronie ona bez koleżanek zawsze się wykręca , albo coś podobnego , albo udaje że tego nie słyszała .nie raz też mnie oszukuje tak mi się wydaje bo pisze mi na fb np że nie ma esów , a dowiaduje się że piszę ona z kim innym . Co o tym myśleć . Bardzo mi na niej zależy . Ale nie wiem co mam robić .znamy się już dłuższy czas tak z 8 miesięcy już . Tak zaczęliśmy się bardziej poznawać tak od 2 miesięcy. no kilka razy próbowałem ale ani razu się nie spotkaliśmy sam na sam. ale w grupie to często ze sobą romzawiamy i dobrze nam się rozmawia o różnych rzeczach.

odpowiedzi i komentarzy: 24
    odpowiedz
    Arakdiam

Nie wiem co o tym myśleć ?

Arakdiam | 8 września 2012 15:14:49 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
    • Facebook

u mnie jest taka sytuacja. Pewną dziewczynę bardzo ubie może nawet ją kocham , ale nie wiem co ona myśli o mnie . Częstą ze sobą piszemy, rozmawiamy  i ogólnie jest dobrze . ale gdy chce się z nią spotkać sam na sam albo w mniejszym gronie ona bez koleżanek zawsze się wykręca , albo coś podobnego , albo udaje że tego nie słyszała .nie raz też mnie oszukuje tak mi się wydaje bo pisze mi na fb np że nie ma esów , a dowiaduje się że piszę ona z kim innym . Co o tym myśleć . Bardzo mi na niej zależy . Ale nie wiem co mam robić .  Macie jakieś rady ?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
    odpowiedzi i komentarzy: 6
    odpowiedz
    anusia1205

ucieczka czy nie?

anusia1205 | 5 września 2012 14:31:58 | kategoria: Szkoła, Języki obce

• G+
    • Facebook

wczoraj wychowawczyni podała plan lekcji że mamy do 12;15 na ostatniej lekcji powiedzieli nam że nic nie .mówili tylko że potem lekcje mamy jeszcze.ja z koleżanka poszłam ponieważ w planie lekcji miałyśmy podane do 12.15 a nie 13.10 jak potem se umyśleli. to za to mogę mieć ucieczkę itd? bo rodzicą taki plan podałam i nie wiedzieli że będe dłużej w sqli?
    jak mi wpiszą ucieczke to jk sie za to odwołać do dyrekcji?

Ostatnia aktualizacja: 05-09-2012 14:33:47
    1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
    odpowiedzi i komentarzy: 16
    odpowiedz
    Ptaszynka

Jak nie powinien ogłaszać się pracodawca?

Ptaszynka | 4 września 2012 13:27:40 | kategoria: Praca, Kariera

• G+
    • Facebook

Na fali mojego poprzedniego poradnika, chciałam się zapytać, czy zdarzyło wam się trafić na jakieś żenujące ogłoszenia, bądź wpadki pracodawcy podczas rekrutacji?

Przez żenujące ogłoszenia rozumiem te, które nie powinny się w ogóle pojawić przez wysokie wymagania a niską płacę, lub brak możliwości otrzymania etatu i takie tam :)

Przez moje miesiące poszukiwań, natknęłam się na setki takich, z których najciekawszym odstraszaczem była mniej więcej taka treść (stanowisko koordynatora w jakiejś dużej firmie):

"Doświadczenie na podobnym stanowisku koordynatorskim lub kierowniczym przez minimum 3 lata, zapewniamy "dobrą" pensję, okres próbny i najważniejsze - status studenta lub świeżo upieczony absolwent".

Dużo tego jest, ale interesuje mnie to, czym kierują się pracodawcy wysadzając takie "babole" na serwisy ogłoszeniowe? I jak wygląda to waszym okiem?

odpowiedzi i komentarzy: 8
    odpowiedz
    MamPytaniexD

Czy GG nie przegina ?

MamPytaniexD | 3 września 2012 23:45:53 | kategoria: Internet, Oprogramowanie

• G+
    • Facebook

Ostatnie nie byłem u siebie i zobaczyłem ze na web gadu po prawej stronie udostępniana jest nam lista linków użytych przez znajomych w PRYWATNEJ rozmowie na gg czy to nie przegięcie ?

Przykładowo daje link do jakiejś wersji testowej mojej mini gierki 3 osobą które zgodziły sie po testować i poszukać błędów (co się zdarzało). A w rzeczywistości gra jest udostępniana wszystkim z mojego gg. Mi się to nie podoba.

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych...
    odpowiedzi i komentarzy: 9
    odpowiedz
    TuMówiOla

Słodziak nie?

TuMówiOla | 28 sierpnia 2012 11:16:11 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
    • Facebook

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
    tomikolaj

Czy to był rodzaj dzisiajeszego pytamy.pl?:)

tomikolaj | 22 sierpnia 2012 12:05:31 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
    • Facebook

0 ładowanie danych... 19 ładowanie danych... odpowiedz
    tomikolaj

Bracia krwi, czy to pojęcie dalej funkcjonuje?

tomikolaj | 19 sierpnia 2012 15:13:42 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
    • Facebook

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
    odpowiedzi i komentarzy: 2
    odpowiedz
    tomikolaj

Pamiętacie takie imprezy, czy cos się teraz zmieniło?:)

tomikolaj | 18 sierpnia 2012 14:24:34 | kategoria: Rozrywka, Imprezy

• G+
    • Facebook

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
    odpowiedzi i komentarzy: 18
    odpowiedz
    JakubSupelek

Jaki jest wasz rekord w Monopoly Sondaż

JakubSupelek | 16 sierpnia 2012 12:56:17 | kategoria: Gry, Planszowe

• G+
    • Facebook

Mój rekord to 12356 a wy?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 11-09-2012 14:37:00
    1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
    odpowiedzi i komentarzy: 3
    odpowiedz
    Marko Polo

Czy jest sens dodawać do sondy opcję "nie mam zdania"? Sondaż

Marko Polo | 30 lipca 2012 17:25:40 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
    • Facebook

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 13-09-2012 11:48:56
    odpowiedzi i komentarzy: 4
    odpowiedz
    CenieCie

Nie dokonczone sprawy.

CenieCie | 22 lipca 2012 22:32:54 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
    • Facebook

Nadchodzi juz godzina, gdy juz trzeba isc do spania, czy chcielibyscie rozwiazac swoje problemy w snach?? Oczekiwalibyscie innych pomyslow, innego rozwiazania..? Interprtacja dowolna.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
    odpowiedzi i komentarzy: 5
    odpowiedz
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 28

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd