zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "naszaklasapl"

Znaleziono 26 wyników:

abelsan

czemu nie mam listy znajomych?

abelsan | 4 września 2010 16:15:43 | kategoria: Rodzina i znajomi, Znajomi

• G+
  • Facebook

po zalogowaniu na nasza klase nie mam listy aktywnych znajomych,pojawia sie tekst:zaloguj sie ponownie,dalej lipa i tak w koło,co robic?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Jak można zakupic maszyny (kombajn traktor itd.) w grze Hapyy Harvest na NK?

anonymous | 26 sierpnia 2010 14:13:19 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

Chodzi mi o gre która pojawiła się na portalu NK. Z opisu gry dowiedziałam się ,że można zakupic maszyny ,ale nie wiem w jaki sposób i czy to wogólę prawda? Doszłam do 13 poziomu mam już zwierzęta i plony ,ale nie wiem co z maszynami.Byłabym wdzięczna gdybym się dowiedziała tego od was.Z góry dziękuje i pozdrawiam...

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
alalcs

Jak grać w Pet Party na nk.pl? Poradnik

alalcs | 25 sierpnia 2010 13:58:13 | kategoria: Gry, Internetowe

• G+
  • Facebook

Gra Pet Party jest to aplikacja dostępna dla użytkowników naszej-klasy.pl. Polega ona na opiekowaniu się zwierzątkiem, które wcześniej sami tworzymy. Gra jest bardziej rozbudowaną wersją SuperPoke! Pets dostępnej na Facebooku. Nasze zajęcia w grze nie ograniczają się tylko do karmienia pupila oraz dbania o jego higienę i zapewniania rozrywki. W grze mamy możliwość wykonywania ustalonych zadań, odwiedzania znajomych zwierzątek, grania w gry na placu zabaw, chodzenia na zakupy itd. Co najważniejsze jednak musimy zdobywać niezbędne do życia pieniądze. Początek gry: Zaraz po zalogowaniu się do gry Pet Party na nk dostajemy cztery pierwsze zadania, wprowadzające nas do gry. I tak, najpierw odwiedzamy zakład stylizacji, gdzie tworzymy swojego pupila oraz nadajemy mu imię. Za wykonanie tej misji otrzymujemy 200 złotych monet oraz 7 punktów doświadczenia. Drugim zadaniem w fazie wstępnej jest karmienie, za które otrzymujemy 400 złotych monet oraz 7 punktów doświadczenia. Trzecia czynność to ubranie zwierzątka, za co otrzymujemy 600 monet i również 7 punktów. Ostatnia misja to odwiedzenie znajomego, co daje nam 1000 złotych monet oraz 7 punktów. Wykonanie tych czynności powoduje przejście na poziom pierwszy gry. Od tej pory nie otrzymujemy już kolejnych zadań, ale działamy samodzielnie. Możemy podjąć misje dobrowolnie. Ich opisy znajdują się w menu w prawym górnym rogu, pod ikoną rulonu. Pieniądze: Środek płatniczy w grze to złote monety. Umożliwiają nam kupowanie przedmiotów do domu, środków czystości, mebli, jedzenia itp. Złote monety zdobywamy za: codzienne logowanie się do gry, wykonywanie misji, odwiedzanie znajomych, sprzątanie mieszkania, pracę w ogródku u znajomych, granie w gry na placu zabaw, spotykanie na ulicy innych zwierzątek, które mogą nam podarować te monety oraz za osiąganie kolejnych poziomów gry. Istnieją także, bardziej wyrafinowane środki płatnicze: szafiry. Można je zdobyć, kupując na nk €urogąbki. Za szafiry kupujemy produkty luksusowe, mamy również możliwość ich wymiany na złote monety. Punkty doświadczenia oraz punkty szczęścia: Punkty doświadczenia umożliwiają nam przejście na kolejny poziom gry. Punkty szczęścia natomiast są niezbędne do wykonywania kolejnych misji. Punkty te otrzymujemy za: codzienne logowanie, granie w gry na placu zabaw, spotykanie innych pupili na ulicach oraz wykonywanie zadań. Znajomi: W Pet Party możemy odwiedzać...

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
anusiek09

co z tym zrobić?

anusiek09 | 22 sierpnia 2010 12:08:57 | kategoria: Kultura i sztuka, Malarstwo

• G+
  • Facebook

mam pewien problem.. jakaś dziewczyna kopiuje moje zdjęcia z nk (galerie mam zablokowaną dla nieznajomych) i udaje ,że to ona.. zgłosiłam już konto fikcyjne ,ale jak narazie to nic nie dało.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
cytruska

Przypadek w pet party ?

cytruska | 21 sierpnia 2010 18:59:40 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

mam problem, grałam w pet party na nk i wylosowałam w skrzyni szczęścia tort piłki nożnej , problem w tym , ze chciałam go przenieść w inne miejsce , a mój zwierzak go zjadł . czy jest jakieś rozwiązanie żeby wrócił prócz kupowania skrzyni szczęścia , a obszukałam całą grę i nie było :/ :( ? proszę o szybką odpowiedź

Co zrobić aby ten komunikat przestał wyskakiwać ?

anonymous | 6 sierpnia 2010 11:02:07 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W grze Pet Party na naszej kalsie jak bawię się na placu zabaw to ciągle wyskakuje mi taki komunikat

Niestety !

Twój login jest nie ważny aby chronić twoje dane. Kliknij na ikonkę "odśwież" aby zaktualizować stronę.

I jak kliknę na tą ikonkę odśwież co jest pod spodem to odświeża się ta strona i tak w kółko jak gram na placu zabaw wyskakuje mi taki komunikat i znowu klikam tą ikonkę i odświeża

Co zrobić aby to przestało wyskakiwać ? Czy wy też tak macie ? To zależy od przeglądarki ?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
wiola25

Czy gracie w gre pet party na naszej klasie?

wiola25 | 31 lipca 2010 20:07:12 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

Tak jak w pytaniu.

KateAnnie

co to oznacza?

KateAnnie | 21 lipca 2010 22:36:40 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

te znaczki ; 1. >.< ii.. ten. 2. T_T

Bo są często używane na nk :))

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
sylaba2412

Gracie w gre crazy charly ? Sondaż

sylaba2412 | 18 lipca 2010 17:24:46 | kategoria: Gry, Planszowe

• G+
  • Facebook

Gracie w tą grę na nk co się zabija małpy bombami ;P ??? ja gram czasami

Happy Harvest czy mozna sadzic rosliny ze swojego magazynu?

anonymous | 15 lipca 2010 21:54:35 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

CZy za każdym razem musze kupować nasiona? czy mogę sadzić te z magazynu. Jeżeli tak to jak to zrobić???

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
lukaszek961

Co daje zablokowanie pól w Happy Harvest?

lukaszek961 | 15 lipca 2010 10:08:14 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

Co daje zablokowanie pól w Happy Harvest? Czy można zablokowac zeby mi nie kradli zbiorów?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Freestyle

jak nazwać klub piłkarski?

Freestyle | 12 lipca 2010 20:20:04 | kategoria: Gry, Planszowe

• G+
  • Facebook

Chciałem założyć klub w takiej jednej grze piłkarskiej ale nie jakoś nie wpada mi do głowy żadna fajna nazwa. proszę o podawanie swoich propozycji(nie podawajcie nazw takich jak np.fc barcelona, legia itd.)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
wiola25

O co chodzi w grze szpital na nk?

wiola25 | 7 lipca 2010 22:09:49 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

Powiedzcie jak zdobywać diamenty w grze szpital na naszej klasie i jak w nią grać??

nitkafifka06

jak kraść plony w happy harvest na nk ?

nitkafifka06 | 6 lipca 2010 20:27:12 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

W grze happy harvest na nk non stop znajomi kradną mi plony ale jak ja próbuje coś ukraść to na ten niebieskiej rączcę jest przekreślone czerwone kułko :/ jak ukraść ?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
Alicja2009

Wiecie jak podlać te rośliny?

Alicja2009 | 3 lipca 2010 12:03:36 | kategoria: Gry, Planszowe

• G+
  • Facebook

Wiecie może jak podlać rośliny w grze Happy Harvest- Nasza klasa.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Grabarz91

Jak zarabiać w grze Moja szkoła na nk ?

Grabarz91 | 2 lipca 2010 21:05:03 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Na nk jest gra o nazwie Nasza Szkoła. Bardzo skąpo jest ona opisana na stronie i właściwie nic nie wiadomo. Tu moje pytanie. JAk zarabiać pieniądze w tej grze? Owszem jest sklepik, ale nie przynosi zupełnie dochodów, mam 100 uczniów, ale nikt w nim nie kupuje, powinny być zarobki za akademik czy stołówkę ale nic nie ma. Fakt, że grę zacząłem kilka godzin temu ale trochę denerwuje ta niemożliwość zrobienia czegokolwiek. Czy z kolejnym dniem przyjdą jakieś dochody czy trzeba wykonać inne czynności w tym celu ?

piotrmetody

Czy wie ktoś dlaczego dziś zniknęło większość gier z naszej klasy? Zamknięty

piotrmetody | 2 lipca 2010 12:57:05 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy możliwe jest, że były dodane tylko na czas beta testów?

arleyharley

Co sądzicie o takim pomyśle...?

arleyharley | 26 czerwca 2010 18:41:24 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

żeby na naszej klasie była możliwość wysłania zaproszenia do bycia kochanką/kochankiem obok zaproszenia do bycia znajomym. Ktoś kto by zaakceptował to zaproszenie miałby widoczny panel osoby zapraszającej z takimi danymi jak: preferencje seksualne, terminy w których miałby się odbywać seks, numer telefonu itd. Dzięki takiej funkcjonalności czynności związane z umawianiem się na seks byłyby skrócone do minimum i operacja by przebiegała prosto i sprawnie bez całej żmudnej kokieterii. Tak więc co o tym sądzicie? :D

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
F4k3Acc

Jak automatycznie zmigrować z NK na Facebook?

F4k3Acc | 22 czerwca 2010 21:46:33 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

chodzi o listę znajomych. Wpisywanie i wyszukiwanie ręcznie to żmudna robota, czy jest jakiś sposób aby zrobić to automatycznie? jakaś wtyczka pobierająca listę znajomych??

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Czy po usunięciu konta na naszej klasie usuwają się wpisy na "śledziku"?

anonymous | 24 czerwca 2010 12:11:16 | kategoria: Edukacja, Uczniowie

• G+
  • Facebook

prosze o odpowiedz

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
1 2 z 2

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd