zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "mam"

Znaleziono 107 wyników:

Thrael

Co Zrobić mam sąsiadom ??

Thrael | 8 października 2012 08:16:22 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Co Zrobić mam  takich sąsiadów co na mnie ciągle nadają czy to do agencji czy na  policje a nawet do pomocy społecznej !! Jak mam udupić sąsiada żeby w samych gaciach i bez domu chodził po podwórku ?? Czekam na odpowiedz 

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Mam pecha w życiu

anonymous | 5 października 2012 11:58:15 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jakie to jest uczucie kiedy kobieta,dziewczyna (płeć piękna) cie przytuli >?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
nikt ważny

Nie wiem, co mam robić

nikt ważny | 1 października 2012 20:03:54 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Od 3 lat mam myśli samobójcze. Ostatnio pogorszyło mi się jeszcze bardziej, nie mam sił do życia. Zaczęłam nową szkołę, nie mam żadnych przyjaciół, a wymagania jakie stawia ta szkoła, są chyba za wysokie jak dla mnie. Wiem, że sobie nie poradzę, nie ma innej opcji. Codziennie odczuwam lęk, który wykańcza mnie, nie daję sobie z nim rady.
Zauważyłam, że w ogóle nie chcę rozmawiać z ludźmi, unikam ich. Mogłabym siedzieć cały dzień w pokoju i gapić się na jedną rzecz. Powoli wszystko przestaje mieć dla mnie jakikolwiek sens.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Sylwia01

Mam takie 1 pytanko

Sylwia01 | 26 września 2012 19:27:58 | kategoria: Mężczyzna, O kobietach

• G+
  • Facebook

To jest tak że byłam na weselu u mojego wujka  a tam był taki chłopak pany młodej brat czyli mojego wujka zony teraz.
I on mi się spodobał no i  zaprosiłam go do znajomych i on mnie przyjął. Nie wiem na jakie tematy z nim rozmawiać   pisałam tylko z nim ostatnio o tylko o sprawach co słychać  u jego siostry itp: A ja chce tak z nim porozmawiać inaczej jak dziewczyna z chłopakiem .

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
chris27

Czy Polska dużo straciła w związku z tym, że w latach 60,70,80,90-tych nie były emitowane w telewizji programy typu talent show?

chris27 | 22 września 2012 22:33:06 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

Czy straciliśmy szansę na objawienia się niezwykłych talentów ówczesnych Polaków, zwykłych obywateli?

Czy gdyby w tych czasach były emitowane programy takie jak "Idol", "Mam talent", "Got to dance. Tylko taniec", "Must be the music. Tylko muzyka", "Bitwa na głosy", "Masterchef" itp. to Polacy odkryliby jak dużo mamy utalentowanych ówczesnych obywateli?

PS. Co do lat 90-tych pominąłem program "Szansa na sukces", gdyż niewielka część ludzi potrafi ładnie śpiewać za to mają inne nie mniejsze talenty.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Dany24

Mam nurtujące pytanie

Dany24 | 22 września 2012 12:41:46 | kategoria: Zdrowie, Uzależnienia

• G+
  • Facebook

Czy grupa krwi może mieć wpływ na upodobanie bądź też skłonność do alkoholu w odróżnieniu do innych ludzi lub sposób w jaki organizm go przyswaja? Np. Ktoś może więcej wypić albo lepiej znosi kaca

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
szykam kobiety

mam 13 lat

szykam kobiety | 30 sierpnia 2012 13:53:44 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

Jak poderwać laskę z klasyCool

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
harald1234

mam problem z aparatem

harald1234 | 29 sierpnia 2012 09:17:30 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

mam telefon samsung galaxy mini gt-s5570 i mam problem z aparatem bo na wyświetlaczu jest żółty kwadracik z wykrzyknikiem i nie mogę robić zdjęć , czy ktoś też tak miał ? ja to odblokować lub naprawić ?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
nameczanin

co mam ze sercem ?

nameczanin | 24 sierpnia 2012 21:09:16 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

nie umie tego dokładnie wytłumaczyć , już ze 2 lata raz na jakiś czas tak dziwnie serce mi bije , muszę wtedy usiąść tak bije jak by to wytłumaczyć (bije coraz szybciej tak dziwnie ,że to czuję i nagle na raz przestaje) teraz są coraz częściej te objawy.

Co może być przyczyną ?

Wiem ,że muszę iść do lekarza ale nie chcę mi się, jeśli to coś poważnego to może pójdę ,

z góry dzięki za pomoc

odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
harald1234

mam dylemat

harald1234 | 13 sierpnia 2012 18:59:19 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

wiem , muszę zapomnieć , muszę wybrać kogo chcę , nową czy moją byłą ale moja była kogoś ma , kocham ją dalej , nie wiem czy ona o mnie jeszcze myśli , czy zapomniała , każdego dnia jedzie do niego z przystanku koło mojego bloku , patrzy się do mojego okna , każdego dnia tak samo już od dawna , nie wiem czy coś to znaczy czy nic to nie znaczy ? mam dylemat , nie chce moją nową znajomą zranić , wiem że jej się podobam , nie wiem co mam robić ? z tą nową dziewczyną pisze na razie tylko na gg , chce się spotkać ze mną , podobają mi się obie , gdybym wiedział że moja była do mnie coś jeszcze czuje to nie zaczynał nowej znajomości i przerwał to

6 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 37
odpowiedz
harald1234

co mam zrobić ?

harald1234 | 13 sierpnia 2012 17:20:59 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

poznałem kogoś ale myślę cały czas o mojej byłej

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
harald1234

mam zamurować okno ?

harald1234 | 2 sierpnia 2012 20:27:23 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

koło mojego bloku jest przystanek , dlaczego moja była zawsze stoi na przystanku koło mojego bloku jak jedzie do swojego faceta , czemu nie idzie na następny ? ona jedzie tylko dwa przystanki , czemu nie idzie pieszo ? ja nie mogę przez to o niej zapomnieć , mam zamurować okno ?

5 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
niedostepnaa

Mam problem z telefonem .

niedostepnaa | 22 lipca 2012 14:21:54 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Do innych mogę pisać a do jednej osoby nie .. i mam środki na  koncie. co jest grane ? mam z plusa .

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Cristiano7

Czy mam szanse?

Cristiano7 | 20 lipca 2012 19:49:23 | kategoria: Podróże, Biura podróży

• G+
  • Facebook

wczoraj sie dowiedzialem ,ze moja siostra jest w ciazy,nic w tym by nie bylo dziwnego ,ale:zaproponowala mi abym zostal ojcem hrzestnym dziecka,a z punktu widzenia kosciola ja nie moge nim byc, poniewaz nie zostalem przyjety do bierzmowania:P i teraz pytanie brzmi czy da sie jakos to zalatwic? bo mnie do glowy przychodzi jedynie dal w lape ksiedzu:P

2 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
R

Co mam zrobić?

R | 10 lipca 2012 21:26:03 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Od ponad roku jestem z dziewczyną. Ma ona córkę z poprzednim partnerem od którego odeszła jakieś 2 lata temu. Sądowo wystąpił on o prawo widzenia się z dzieckiem i dostał dzień widzenia. Wiem że stara się on wrócić do niej, kupuje jej kwiaty, pisze smsy. Dziewczyna mi o tym mówi. Pół roku temu zaszła ona w ciążę niestety poroniła. Wiem że on też ją w szpitalu odwiedzał i zastanawiała się czy do niego wrócić. Po zabiegu w szpitalu, rzuciła mnie, jednak po kilku dniach wróciła.

Wszystko od tamtej pory układało się wyśmienicie.

Zaczęło się miesiąc temu, nagle zaczęła być bardzo drażliwa i zaczęła czepiać się o wszystko. Okresu nie dostała, zrobiła test i okazało się że jest w ciąży.

Od miesiąca dziewczynę wszystko wkurza i denerwuje, nie mogę z nią nawet normalnie porozmawiać bo ją to wkurza, nie mogę nawet jej dotykać, nasze życie uczuciowe i erotyczne przestało praktycznie istnieć.

Badanie ginekologiczne ma dopiero 18.07, wiem że na pewno jest ciążą zdenerwowana, i że w ciąży podnosi się poziom hormonów co różnie działa na kobiety.

I tu problem zaczyna nagle rosnąć do przeważających mnie rozmiarów. Od dłuższego czasu bezskutecznie namawiam ją na jakiś wyjazd nad wodę, kino, wycieczkę cokolwiek i ona zawsze nie ma ochoty, choć wcześniej dużo razem podrużowaliśmy. Dzisiaj zapytałem jej czy nie ma ochoty na kino, jutro jej były ma mieć dziecko pod opieką więc mielibyśmy czas dla siebie, powiedział że ma inne plany i zamierza się spotkać z koleżanką, coś mi nie pasowało.

Ponieważ znamy swoje loginy i hasła do fb i nk, zaglądnąłem na jej profil i okazało się że jutro jedzie ze swoim byłym nad wodę, będąc jak mniemam ze mną w ciąży (choć teraz straciłem tą pewność).

I jak mam się zachować w tej sytuacji?

P.S. Wiem że wybierając kobietę z dzieckiem, musiałem się zgodzić że jej były będzie się gdzieś czasami kręcił, ale dla miłości godzi się na pewne warunki.

1 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
olamro9

Gdzie mam iść?

olamro9 | 9 lipca 2012 17:15:30 | kategoria: Szkoła, Pozostałe przedmioty

• G+
  • Facebook

Dzisiaj nie wiadomo czy będzie burza a ja mam 9 lat i nie wiem czy iść do dziadka czy spać sama

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
rysiu266

Mam Pytanie..:)

rysiu266 | 27 czerwca 2012 22:26:00 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pamiętacie jak żeście tu trafili..? Bo ja ani nie wiedziałem o tym portalu, a tak coraz to bardziej denerwuje internet.. jak mi się wspomni to napisze w odp. Dobrej nocki Kochane:* hehe

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
pawel4757

Co mam zrobić?

pawel4757 | 13 czerwca 2012 12:06:36 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Aby grać w ta grę, musisz przełączyć na inny tryb ekranu. Problem dotyczy telefonu samsung e222.

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
mojezycienmsns

Co robic jesli mam włosy tłuste i w nieładzie?

mojezycienmsns | 9 maja 2012 17:16:33 | kategoria: Między nami, Wygląd

• G+
  • Facebook

nienawidze swoich wlosow zawsze mam w nieladzie a grzywka cala rozczepana,nie wiem juz jak je mam ukladac i co stosowac pomozicie :(,musze codziennie prostowac grzywke, ale potem po paru godzinach spedzonych w szkole jest oklapnieta i robi sie tłusta,i do tego mam zniszczone,głupio mi sie ukladaja,stosuje jakies maseczki,olejek arganowy,jakies spreje regenerujace,odzywki itp ale zadnych specjalnych efektow nie widac :( nawet sie  wstyd ludziom pokazywac w takich włosach :(

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
pawel4757

Problem z Heros III wog

pawel4757 | 3 maja 2012 21:19:32 | kategoria: Komputery, Oprogramowanie

• G+
  • Facebook

Od pewnego czasu gdy gram w herosa III gra mi sie wyłancza, i nic pomaga na to. Mam netbooka packard bell, win 7 64 bit i wbudowaną grafię. 

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
1 2 3 4 5 6 z 6

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd