zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "logistyka"

Znaleziono 23 wyniki:

Mito

Sesja a wyjazd

Mito | 22 grudnia 2013 12:44:58 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Witam. Jestem studentem WSB kierunek Logistyka. Jestem na I roku i za bardzo nie wiem jak wygląda sesja. Sesja jest od 4 lutego do 12 lutego. I własnie 12 luty jest to jedyny możliwy termin którego moge jechać na ferie w góry na 3 dni. Rozumiem ze jak zdam ta sesje z wszystkich przedmiotów to luzik, a co jezeli nie zdam a poprawki sa od razu 13 lutego.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Logistyka na UAM

~studia | 21 listopada 2013 19:58:46 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Czy na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu są studia o kierunku - logistyka?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
killsometime

Co warto - logistyka: innowacyjne technologie materiałowe albo międzynarodowe stosunki gospodarcze?

killsometime | 26 lipca 2013 20:51:17 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Dostałem się na logistykę: innowacyjne technologie materiałowe i międzynarodowe stosunki gospodarcze na Uniwersytecie Łódzkim.

1. Który kierunek wybrac?

2. Bardzo boję się matmy, bo ciężko mi idzie, i muszę poświęcac dużo energii i czasu. 

3. Po jakim kierunku jest więcej szansy znalezienia pracy?

4. Czy jest możliwośc przeniesienia się z logistyki ze specjalizacją na ogólny kierunek logistyka?

5. Jakie cechy charakteryzują osobę pracującą w tej dziedzinie (logistyce)? MSG i logistyka są do siebie podobne, kierunki na tym samym wydziale ekonomiczno-socjologicznym.

6. Czym się różni praca (proszę chociażby parę punktów napisac)?

Jeszcze chiałbym dodac, że jestem obcokrajowcem. 3 lata poświęciłem na naukę chemii, biologii i fizyki, próbując studiowac 1 semestr na chemii kosmetycznej, na intensywnych kursach maturalnych i w Studium jęz. pol. dla cudz. o profilu chemiczno-biologicznym. Chiałem dostac się na stomatologię, bo po niej nie trzeba martwic się o pracę i zarobki. To był bardziej wybór rodziców; zgodziłem się tylko z powodu przyszłych zarobków i niektórych moich cech charakteru. Nie udało się zdac egzaminu, ponadto nie jest to moją pasją. Byłem kilka razy u doradcy zawodowego, gdzie dowiedziałem się, że najbardziej pasujące kierunki dla mnie to turystyka, administracja, stos.miedz i europiestyka i logistyka. Udało się dostac się na te dwa, o które pytam się. Posiadam sertyfikat języka angielskiego na poziomie B2. Znam łotewski, polski, rosyjski i angielski. Nienawidzę matmy - bardzo ciężko mi idzie, zawsze miałem problem z nią, ale dawałem sobie radę. Teraz mieszkam w Wielkiej Brytanii, póki nie zaczęli się studia. Zamierzam szukac pracy na ten okres czasu.

Proszę o pomoc, muszę zdecydowac się, który kierunek wybrac. Dziękuję!

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Blusia

Infrastruktura logistyczna w Tajlandii?

Blusia | 24 października 2012 19:30:04 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Mamy na studiach opisać systemy logistyczne w różnych krajach (infrastrukturę logistyczną, odmienność kulturową itp). Ja mam Tajlandię. Jednak gdy wpisuje różne frazy w google, wyskakują mi głównie oferty biur turystycznych :/
Znacie jakieś źródło, z którego mogę skorzystać?
Z góry dziękuję za pomoc

odpowiedz
Goniaaa

Logistyka czy Ekonomia?

Goniaaa | 11 października 2012 23:13:32 | kategoria: Edukacja, Technikum

• G+
  • Facebook

Hejka.
Mam straszny dylemat nie wiem co będzie lepsze Logistyka czy Ekonomia ponieważ niedługo kończę gim i nie wiem co wybrać ;< chciała bym się już przygotowywać z wymaganych przedmiotów
Pomóżcie

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
pyskata15

Czy warto isc do technikum logistycznego ?

pyskata15 | 6 maja 2012 19:26:41 | kategoria: Nauka i technika, Nauka

• G+
  • Facebook

Teraz musze zdecydowac do jakiej szkoly isc, i nie mam pomyslu, jedynie to mi do glowy przychodzi. Ciezko jest ?? duzy nacisk na nauke ??

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
kamila9210

Jaką specjalizacje wybrać?

kamila9210 | 14 marca 2012 20:25:43 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Studiuję logistykę, w tej chwili jestem już na 2 semestrze, i muszę wybrać specjalizację. Mam 3 do wyboru -transport- logistyka systemów gospodarczych - sytuacji kryzysowych( ta raczej odpada) Która z nich jest najlepsza i którą polecacie?

odpowiedz
Ajumiko

Jak radzisz sobie ze świąteczną logistyką?

Ajumiko | 27 grudnia 2011 10:40:03 | kategoria: Rodzina i znajomi, Pozostale

• G+
  • Facebook

Przemieszczasz się podczas świąt, czy spędzasz je stacjonarnie? 

Jaki rodzaj świętowania wolisz? U siebie, w ciepłych kapciach ze swoją najbliższą rodziną? Może z gośćmi, którzy zjeżdżają do Twojego domu? A może wolisz jechać do kogoś na Wigilię lub całe święta?

W tym roku była dobra pogoda na takie podróże, ale bywa często, że jest ślisko, niebezpiecznie, a do tego całe setki pijanych kierowców.

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
sfeterrek

Technikum logistyczne.

sfeterrek | 12 sierpnia 2011 18:09:36 | kategoria: Edukacja, Technikum

• G+
  • Facebook

Chciałabym się dowiedzieć czy jest ciężko w technikum logistycznym, jakie mają przeważnie wymagania nauczyciele i w ogóle. ;)

Proszę o odpowiedź, jest to dla mnie ważne! ;)

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
kamila9210

Jaki kierunek jest lepszy logistyka czy gospodarka przestrzenna?

kamila9210 | 4 lipca 2011 16:58:52 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Nie wiem co wybrać logistykę czy gosp. przestrzenną, który kierunek daje lepsze perspektywy i ciekawszą pracę?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
kamila9210

Gdzie w Wa-wie studiować logistykę?(PW,WAT,SGGW)

kamila9210 | 29 maja 2011 16:17:31 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Wybaczcie że was znowu męczę z tymi studiami ale potrzebuję czyjejś porady:)

Tak jak w pytaniu powyżej chciałabym dowiedzieć się na której uczelni państwowej najlepiej studiować logistykę(zaocznie ) w Warszawie, może znacie jakieś inne uczelnie państw. na których mogłabym ją studiować? Nie jestem najlepsza z matmy i przedmiotów ścisłych więc nie wiem czy na PW bym sobie poradziła, natomiast na SGGW logistyka jest tylko I stopnia, magistra niestety nie ma, a o uczelni WAT i tym kierunku na nim ogólnie nic nie wiem.

odpowiedz
Dowściekliwy

Dlaczego prezydenci zaproszeni przez prezydenta Polski nie ulokują się w PałacuPrezydenckim lub Belwederze, tylko rozbijają się po hotelach?

Dowściekliwy | 27 maja 2011 22:14:16 | kategoria: Polityka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

no właśnie

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedz
kamila9210

studia-logistyka

kamila9210 | 27 maja 2011 22:10:30 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Hej, mam takie pytanie, chciałabym tzn myślę o studiowaniu logistyki,jednakże nie jestem jeszcze pewna. Jak myślicie czy jest to przyszłościowy kierunek czy będę miała po nim pracę i w miarę dobre zarobki no i czy jest ciekawy?Myślałam jeszcze o gosp. przestrzennej, archeologi albo o czymś związanym z reklamą, może któryś z tych kierunków jest lepszy od tamtego. No i jestem kobietą czy logistyka nie jest bardziej męskim kierunkiem, tak wiem że mamy równouprawnienie, ale raczej to faceci są logistykami.

odpowiedz
piner

Jakie przedmioty na maturze są potrzebne na logistykę?

piner | 19 grudnia 2010 09:46:47 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zdaję matmę, angielski, i geografię rozszerzoną. Mam szansę?

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
reniusia5

jaki jest zawód ?

reniusia5 | 1 sierpnia 2010 23:09:17 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

jaki jest zawód po skonczeniu szkołe "ekonomikum logistyczne" ?

odpowiedz
kasiuu91

co wybrac?

kasiuu91 | 6 lipca 2010 17:46:28 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

skonczyłam liceum i chce pojsc do szkoły uzupełniajacej ale nie mam pojecia jaki zawód wybrac..zastanawiam sie nad Hotelarstwem,Logistyką,Administracją i technikiem organizacji reklamy.. jak myslicie jaki zawod jest z przszłoscia ? jako kto znajde prace ?:) moze pomoze mi jakis dobry człowieczek ?:P

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
justintime

ktora logistyka?

justintime | 30 czerwca 2009 03:50:42 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

jaka jest roznica pomiedzy logistyka wyuczona przez pryzmat stosunkow miedzynarodowych, a jaka przez pryzmat ekonomii? czy to ma jakies znaczenie/wplyw na stanowisko/charakter firmy?

odpowiedz
iwonkaa09

Jakie są technika o profilu logistycznym w Warszawie?

iwonkaa09 | 20 kwietnia 2009 13:21:33 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jestem w ostatniej klasie gimnazjum i zastanawiam się jaką wybrać szkołe..? myślałam nad technikum o profilu logistycznym. Ale nie wiem jakie są w Warszawie... i okolicach.. pomożecie?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
nanek

Logistyka w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej?

nanek | 29 marca 2009 21:10:17 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Witam, mógłby mi ktoś pomoc? planuję naukę na GWSH w Katowicach, jednak nie wiem czego się mogę po niej spodziewać, czy jest ciężka? co jeśli chodzi o matmę? bo orłem to ja nie jestem :( i oczywiście czy ten kierunek się w ogóle opłaca? dziękuję za odpowiedź !

odpowiedz

co to jest obsługa posprzedażna?

anonymous | 9 września 2008 20:07:02 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Co to jest obsługa posprzedazna

odpowiedz
1 2 z 2

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd