zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "juz"

Znaleziono 3 wyniki:

Siwy

Czy komentarz "słychać strzały" jest jeszcze popularny?

Siwy | 2 listopada 2011 08:25:19 | kategoria: Muzyka i film, Pozostałe

• G+
  • Facebook

?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
Sztunia1

Pierwsza wizyta u ginekologa ?

Sztunia1 | 13 lipca 2011 14:17:10 | kategoria: Między nami, Dojrzewanie

• G+
  • Facebook

Witam !  z gory mowie ze chce odpowiedz ktora mi pomoze a  nie zalosne odpowiedzi  ktore tylko  pograza człowieka itd.. z gory mowie ze nie jestem dziewica od jakis 3 tygodni a do ginekologa wybieram sie zreszta   juz od dluszego czasu. co mam ze soba zabrac ? na pewno karte czipowa  i co jeszcze ?  czy w ten sam dzien w ktory przyjde  ( pierwszy raz ) bedzie mnie badał ? czy dopiero bede musiala sie umowic na inny termin bardzo pilne mi jest isc jak najszybciej poniewaz jest nieciekawie. Ponad to chciałabym aby mi przypisał tabletki antykoncepcyjne ( o ile nie jestem juz w ciazy )   zapytac sie o to  na poczatku czy na koncu ?  ( mam 16 lat )  :) z gory dziekuje  za odpwiedzi i prosze  o wyrozumialosc ..  potrzebuje pomocy

5 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Dlaczego ogòlnie ludzie sa "zwariowani"?

anonymous | 2 kwietnia 2011 18:05:18 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Patrzac na ludzi to widze ze albo sa zachlanni, albo chca pokazac swoja wyzszosc, albo mòwia ze klepia biede ale 3 samochody pod garazem i piekny dom stoja, ze wszystkiego marudza, klamia itd. mnie sie wydaje ze zwariowali od tego dobrobytu. Oczywiscie sa niektòrzy ktòrzy stoja zle ekonomicznie ale ci ktòrzy nie maja problemòw ekonomicznych to tak sie zachowòja wiekszosci ludzi. Potem kiedy ktos jest zagranica to juz ludzie (mòwie zawsze ogòlnie) mysla ze te osoby sa strasznie bogaci i niby sie przyjazniaja tylko dlatego ze chca przyjechac i potem dzieje sie ze mysla ze dostana wakacje bezplatnie i ze jeszcze im sie pokaze kazda rzecz co zechca ale przeciez nikt za darmo nie bedzie ich utrzymac, tylko im sie o tym powie ze za wlasne kieszenia maja kupic jedzenie, kupic bezyne do swojego samochodu i placic bilet do muzeum to juz urywa sie kontakt. Czemu tak sie zachowòja? Zwariowali czy co?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd