zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "jeśli"

Znaleziono 5 wyników:

klaudia123456789

Jeśli zmieniam numer to w tej nowej startówce ile mam ważne konto?

klaudia123456789 | 7 października 2012 13:36:07 | kategoria: Biznes i finanse, Banki

• G+
  • Facebook

Muszę przejść na 36i6 tylko boję się, że trafię na wadliwość jak ostatnio, jednak wyjścia nie mam, bo dużo pisze sms-ów i po prostu nie korzystnie mi siedzieć w plusie:)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
MamPytaniexD

Czy jeśli twoje pytanie było by na WP wstydził byś się tego czy nie ?

MamPytaniexD | 3 września 2012 23:41:28 | kategoria: Internet, Portale

• G+
  • Facebook

Nie wiadomo czy się cieszyć czy nie. Nie dość ze pytanie a treść na głównej stronie wp jest różna to poziom artykułów WP nie jest zbyt wysoki moim zdaniem i nie wiem czy chciał bym zobaczyć moje pytanie w tych "śmieciach".

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
ferdek

Co się stanie jeśli wyślę list bez znaczka..?

ferdek | 14 czerwca 2012 16:50:43 | kategoria: Inne, Odjechane

• G+
  • Facebook

... a w polu nadawca będzie ten sam adres co adresat?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
milaszka

Jak zapłacić, komu i kiedy jeśli kupuję coż z internetu?

milaszka | 16 kwietnia 2012 18:48:43 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chce kupić prostownicę za pomocą listu ekonomicznego ale niestety nie wiem kiedy bym miała za nia zapłacić, ile i komu? Proszę pomóżcie!

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
Kartad01

Jak mogę poderwać dziewczynę ?

Kartad01 | 20 lutego 2012 23:15:05 | kategoria: Mężczyzna, O kobietach

• G+
  • Facebook

jak mam poderwać dziewczynę ? Mam 18 lat . Nie jestem brzydkim chłopakiem, ale nie jestem też przystojniakiem na którego widok dziewczyna wzdycha . Wiele dziewczyn mówiło mi, że jestem ładny. Kilka nawet dawało mi wyraźne znaki, że im się podobam . Problem w tym, że... nie byłem usatysfakcjonowany nimi. Po prostu nie były za ładne. Pomimo tego wszystkiego uznaję siebie za brzydkiego . Mam kompleks jeśli chodzi o mój wygląd. Wydaje mi się, że powodem tego jest dzieciństwo . Kiedyś dużo innych dzieci wyzywało mnie od małp,goryli itp. ponieważ mam ciemniejszą cerę, i ciut grubszą dolną wargę. Dzisiaj wiem że to są atuty.Myślę, że niektóre dziewczyny lubią ciemną cerę u chłopaka i ponętne usta.Ale został we mnie jakiś uraz przez dzieciństwo.Coś zakodowało się w moim mózgu. I nie mam pewności siebie. Nie wierzę w to, że mogę znaleść tą jedyną . Na którą czekam już bardzo długo . Boję się, że dziewczyna może mnie olać . Nie wierzę w to, że mogę się podobać ładnym dziewczynom. Pomimo tego że miałem raz poważniejszy związek. Trwał równe 11 miesięcy. Było to 2 lata temu . Było mi ciężko . Ale rany szybko się zabliźniły, bo dziewczyna poszła do innego. Więc czułem smutek, ale też czułem nienawiść do niej . Jak już wyszedłem z doła . Skupiłem się na przepraszaniu przyjaciół za zaniedbanie,ponieważ cały się poświęciłem dla dziewczyny. Odzyskałem przyjaciół, ale brakuje mi tej bliskości, uczucia tęsknoty, chęci przytulenia się, bycia szczęśliwym,rozmów,miłości. Po moim nieudanym związku byłem pewny ze znajdę sobie kogoś z czasem . Ale miałem tyle nieudanych trafień, że już nawet nie pisze do nikogo , bo boję się że może mnie olać albo że nie będę interesująco się prezentował na początku . ( źle dobrane tematu,zanudzanie) . Nie wiem jak zainteresować dziewczyne. Proszę, pomóżcie mi . Dajcie jakieś rady bym wyszedł z tego błędnego przekonania, że nie dam sobie rady z kolejną dziewczyną. Mam czekać na miłość? Być cierpliwym ? Czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi.;) 

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd