zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "guz"

Znaleziono 8 wyników:

baken

guz mozgu?

baken | 9 lipca 2012 15:21:58 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

witam, od roku odczuwam niemily bol w jednej czesci glowy, tak jakby umiejscowiony, pojawia sie na 2 minuty  znika, poojawia sie  i znika, czasem rozszadza czaszke w tym 1 miejscu, mam termin umowiony na 21 sierpnia do neurologa, ale boje sie , ze do tego czasu cos sie stanie, codzien lykam pol ibuprofenu i bol ustepuje,  nie mam raczej niepokojacych objawow , zadnych drgawek, dretwien, zaburzen widzenia,  mam jednak jedna dokuczajaca dolegliwosc ,  hipochondrie :P , wiec co robic zeby do tego 21 sierpnia nie myslec o tym , ze mam raka mozgu (o czym mysle juz teraz).

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
kalimotxo

kostniak(guz) na głowie

kalimotxo | 14 listopada 2011 15:43:54 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Taki sam temat założyłem na forum chirurgicznym - jakby ktoś go zobaczył  i się dziwił Tongue out jednak wiadomo że na takich forach nie zbyt spieszą się z odpowiedziami...

Z tyłu głowy od dłuższego czasu mam prawdopodobnie kostniaka - nie wiem za bardzo kiedy dokładnie i w jakich okolicznościach się go nabawiłem ale nie raz uderzyłem się w to miejsce , miałem też kiedyś szytą głowę po upadku na krawężnik , byłem z tym pare lat temu u lekarza jednak powiedziano mi że to nic poważnego i mogę odpuścić - mam prześwietlenie które mogę zamieścić. Jednak ten guz co jakiś czas staje się po trochu większy i większy - aktualnie nie wygląda to ciekawie a wręcz groteskowo... Do tego zacząłem mieć coraz poważniejsze kłopoty z pamięcią i bardzo częste bóle głowy - nie wiem czy przyczyna tego leży w tym guzie jednak po prostu chcę go usunąć , bardzo utrudnia mi on życie.
Pytanie czy ewentualny zabieg mógłby byc na ubezpieczenie i do kogo konkretnie mam się zgłosić , czy to sprawa dla zwykłego chirurga czy dla chirurga plastycznego ?
Poszperałem trochę w necie i znalazłem zdjęcie kostniaka które idealnie obrazuje mój przypadek - http://tnij.org/kostnak *- wygląda to niemal identycznie i jest w tym samym miejscu co na zdjęciu.

Jeszcze trochę czego tam nie napisałem...

Właśnie odnośnie tej sprawy założyłem też temat o ubezpieczeniu... Właściwie nigdy nie choruję , jak już to kilka razy w roku schorzenia typu przeziębienie i osłabienie.

Jednak jak wspomniałem tego "guza" mam już od dłuższego czasu i zaczyna mnie poważnie denerwować żeby nie powiedzieć załamywać... do tego coraz częstsze bóle głowy - nie wiem czy przyczyną tych bóli jest owy guz jednak nigdy wcześniej głowa nie bolała mnie  tak często , innych schorzeń u siebie nie widzę. Warto dodać że włosy w tym miejscu mam bardzo wybrakowane i wygląda to jak łysa plama.

Wielu ludzi mi mówi że "taka uroda" i że coś sobie wkręcam... nie mogę już tego dłużej słuchać , nawet pod palcami czuć że z jednej strony łba jest po prostu wielka bulwa która powoli ale jednak jest coraz większa - do tego jest bardzo widoczna z lewej strony bądź patrząc izometrycznie z prawej , zdjęcie które podałem bardzo dobrze to obrazuje jednak u mnie ten guz jest jeszcze większy i bardziej widoczny.

Jestem zdesperowany... z kasą cienko ale zaczynam poważnie myśleć o ewentualnej pożyczce i udaniu się do chirurga plastycznego w najgorszym wypadku.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
dude

guzik

dude | 11 lipca 2011 00:16:09 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam mam taki problem za prawym uchem pojawił mi się guz taka kulka ma jakieś 1,5-2cm boli mnie cała jego okolica to nie jest zaden syf! jak sie tego dotke czy coś odczuwam silne bóle przeszywające od ucha przez cały kark coś w po dobie bólu zęba 

martwię się bo nie wiem co to jest ostatnio jestem cały czas w dużym stresie i często pije alkochol praktycznie nie trzeźwieje

proszę o odpowiedz

Pozdrawiam

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
madziagrzes

co trzeba zrobic????

madziagrzes | 17 listopada 2009 23:06:18 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

na poczatku lipca tego roku nasz 2 letni synek przewrocil sie na zwiżastą ulice gdzie rozciął głowe na potylicy z rany poleciała krew w miejscu rozciecia zrobil sie strupek. wszystko sie normalnie goiło. Dopiero gdy zszedł strupek ze dwa miesiace pozniej zauwazylismy rosnaca narosl (guz). bylismy z tym u lekarza ale stwierdzil ze tak ma sie to goic. mimo wszystko nadal jestesmy zaniepokojeni poniewaz synek mowi ze go to boli. przy dotyku jest to miekkie ale zarowno czuc cos jakby w srodku było i odstaje od glowy???????????????????

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
damrade

Guz???

damrade | 21 maja 2009 19:51:21 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Cześć jestem taka załamana... mój narzeczony był dziś u lekarza i prawdopodobnie ma guza jądra:( nie mam z kim o tym pogadac bo o takich rzeczach sie nie gada... w piatek za tydzien idzie na badanie usg... podobno prawie wszystkie przypadki sa wyleczalne. On jest taki załamany lekarz powiedział ze byc może jedno jądro mu usuną jeśli nie bedzie innej opcji. Mój Boże dlaczego On? On jest taki dobry, tak go kocham strasznie. Nier zostawie go przenigdy> Jak ja go mam pocieszyć? No powiedzcie mi jak

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Czy guz mózgu i rak mózgu są tym samym?

anonymous | 10 marca 2008 20:18:08 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

jak w pytaniu

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

czy guz mozgu to pewny wyrok?

anonymous | 19 listopada 2007 10:57:36 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

wystepuja bardzo mocne bole glowy, wymioty, zaburzenia pamieci... czy po usunieciu guza mozliwe bedzie calkowite wyzdrowienie?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
HereIAm

w jaki sposób powstaje guz?

HereIAm | 30 maja 2007 18:10:09 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

mam na myśli guz na głowie po uderzeniu. czym jest wypęłniony? jak powstaje?

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd