zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "gatunek"

Znaleziono 54 wyniki:

Tupak

Co to za gatunek?

Tupak | 20 września 2012 19:56:36 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

http://www.tribute.ca/galleries/8-mile/4185/22/

Tej kurtki co ma pan po prawej w czapce? Wydawało mi się, że to jest coś dżinsowego ale po przeszukaniu allegro w tym dziale znalazłem sam szajs a nic podobnego do tego ... strasznie mi się podoba a nie wiem czy dobrze szukam :P

Ostatnia aktualizacja: 20-09-2012 19:57:13
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
panna m

Jakie kwiaty dać na prezent?

panna m | 3 września 2012 19:41:48 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Cięte czy doniczkowe? Jakie gatunki polecacie?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Katie86Voc

Czy uważacie się za osoby o szerokim muzycznych guście? :)

Katie86Voc | 13 maja 2012 01:18:22 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

Zainspirowane następującym pytaniem:

http://pytamy.pl/page,2,title,ciagnie-was-do-kultury-i-sztuki,pytanie.html

Na powyższe odpowiedziałam dość obszernie, opisałam tam swoją szeroko rozumianą muzyczną działalność, która obejmowała i obejmuje dość różnorodne muzyczne style... Aż skopiuję i wkleję większy fragment swojej wypowiedzi, żebyście mogli zobaczyć, jak duży jest to "rozstrzał":

"Żyję głównie jedną dziedziną sztuki - muzyką. Zacznę od tego, że słucham baaaardzo różnorodnych gatunków, począwszy od hard rocka i heavy metalu, przez muzykę popularną, komercyjną, taneczną (pop, dance, disco) przez blues, rap/hh, skończywszy na muzyce alternatywnej i klasycznej. Uwielbiam również nowatorskie brzmienia; fajnie, kiedy coś mnie muzycznie zaskoczy, interesującą dla mnie sprawą jest mieszanie różnych gatunków itp. Lubię praktycznie wszystkie style muzyczne, w każdym potrafię znaleźć coś dla siebie. Gdybym musiała jednak wybrać, najdalsza mi byłaby chyba muzyka typowo klubowa, mocno elektroniczna.

Myślę, że niełatwo znaleźć kogoś o tak szerokim guście muzycznym... ;)

Najbliższy memu sercu jest obecnie mocniejszy rock i niektóre odmiany metalu; taka muzyka gości w moich głośnikach najczęściej, najczęściej również chodzę na koncerty w tych klimatach, np. w najbliższą niedzielę po raz trzeci w życiu będę na Guns N'Roses ;)

Nadal mam sentyment do rapu i kultury hip-hopowej, w której się wychowałam, organizowałam też duże rapowe imprezy w lubelskich klubach, sama również miałam zespół hh, później nagrałam parę kawałków solo i zagrałam kilkanaście koncertów.

Oprócz tego, od 12. roku życia gram na gitarze i śpiewam. Obsługi tym wspaniałym instrumentem nauczyła mnie moja nieoceniona Mama, z którą często występowałyśmy przy różnorodnych okazjach w pubach, imprezach plenerowych, ogniskach, festynach, akademiach i apelach w szkołach itp. (dwa wokale i dwie gitary akustyczne; grałyśmy covery, repertuar obejmował polską muzykę rozrywkową, popularne utwory zarówno starsze, jak i nowsze) oraz w... kościołach i na imprezach religijnych (miałyśmy specjalnie przygotowany repertuar o tej tematyce, nie typowo kościelny jednak; były to fajne utwory z różnorodnych festiwali piosenki religijnej).

Nie muszę chyba dodawać, że gitarę zabieram ze sobą po dziś dzień przy każdej możliwej okazji, kiedy tylko mogę zrobić z niej użytek (imprezy ze znajomymi typu domówki, ogniska itp.) ;)

Oprócz tego, ponad 3 lata dorabiałam prawie w każdy weekend jako wokalistka i gitarzystka zespołów obsługujących wesela, imprezy okolicznościowe itp. (grać trzeba było wszystko, od popu, rocka, dance, disco, muzyki starszej i nowszej, skończywszy na biesiadzie i disco polo); działaliśmy na terenie Lubelszczyzny, ale również w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Radomiu i okolicach tych miast.

Oprócz tego prowadziłam imprezy karaoke w lubelskich klubach muzycznych oraz na imprezach firmowych.

Od ponad dwóch lat mieszkam w Anglii, działałam tu dotąd w 2 zespołach: angielskim rockowym (covery), później polskim nu-metalowym (własny materiał), obecnie formuję totalnie nowy skład, z którym planuję grać coś między hard rockiem a heavy metalem (czyli najbliższy mi obecnie gatunek muzyczny, o czym już wspomniałam), zarówno covery, jak i własne utwory.

Poza tym gram na gitarze i śpiewam wraz z kilkoma innymi osobami na polskich mszach w kościele w mieście, w którym mieszkam.

Cóż, nie bez powodu mawiam: "MUSIC IS MY LIFE" ;)"

Z góry gratuluję wytrwałości tym, którym uda się przeczytać powyższy tekst... :D

Określacie się jako osoby słuchające konkretnych gatunków muzyki (ew. grające, śpiewające, jeśli ktoś się tym zajmuje)? A może jesteście otwarci na różne style? Osobiście nie spotkałam jeszcze osoby, która lubiłaby i/lub zajmowałaby się tak różnorodnymi muzycznymi stylami jak ja... A może nie jestem wcale osamotniona? Jak sądzicie?

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz
Dowściekliwy

Jakiego chrzanu używa się do robienia buraczków ćwikłowych z chrzanem a jakie do chrzanu z chrzanem?

Dowściekliwy | 20 listopada 2011 00:35:13 | kategoria: Hobby, Kulinaria

• G+
  • Facebook

Bo nie są ostre. Chrzany kupowane w słoikach bywają chociaż trochę ostre, chociaż można trafić na takie bez smaku :)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Anarika

Gdybyś chciał/a założyć zespół muzyczny?

Anarika | 6 listopada 2011 18:37:28 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

Gdybyś chciał/a założyć zespół muzyczny:

1 Jak by się nazywał?
2 Jaki/e gatunek/nki muzyki grał?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
hakunamatata

Jak długo przetrwa ludzkość?

hakunamatata | 3 listopada 2011 10:43:16 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Myślał ktoś z was nad tym? Czy w dobie terroryzmu i broni jądrowej możemy być pewni czegokolwiek?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
eljot

Gdyby kobiety rodziły dzieci tak jak im na to natura wskazuje - czyli pomiędzy 14 a 50 rokiem życia to jak by dzisiaj wyglądał świat ?

eljot | 3 listopada 2011 09:32:09 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Zastanówcie się nad odpowiedzią aby dobrze mnie zrozumieć. Załózmy, że nikt nie stosuje antykoncepcji, poddajemy się zupełnie prawom natury, wiecie jakie by były tego konsekwencje? zapraszam serdecznie do śmiałej dyskusji.

odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz
hakunamatata

Jaki gatunek jest pokazany na tym filmie?

hakunamatata | 20 października 2011 19:24:47 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Wyglądają na ludzi, ale pewien nie jestem. Pomóżcie.

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
batory

Jaki jest wasz ulubiony gatunek literacki?

batory | 16 października 2011 17:11:30 | kategoria: Kultura i sztuka, Literatura

• G+
  • Facebook

Co lubicie czytać, kryminały, sensacje, przygodowe, romanse? Jakie są Wasze ulubione książki z tych gatunków?

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
Sommer

Słuchasz j-rock'a?

Sommer | 10 sierpnia 2011 17:16:19 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

Z czystej ciekawości ^_^

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
Lucy133

gatunek muzyczny

Lucy133 | 7 maja 2011 13:07:54 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

jaki gatunek muzyczny tworzą THE PERISHERS? dodaje utwory jeżeli ktoś nie kojarzy zespołu :

http://www.youtube.com/watch?v=23adkgoo8Jk

http://www.youtube.com/watch?v=0Hk7x3gc1_Q 

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
bladozielona

Miejsce za Ziemi, do której jeszcze nikt nie dotarł. Istnieje takie, jak myślicie?

bladozielona | 29 marca 2011 13:25:33 | kategoria: Podróże, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jakaś wysepka gdzieś na oceanie, zakątek w dżungli? I, jeśli takie istnieje, to co tam jest?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
Czarek555

elastil

Czarek555 | 1 marca 2011 22:03:55 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Czy bluzka wykonana z elastilu 95% jest zdrowa?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Jaki typ literatury preferujesz? Sondaż

anonymous | 11 grudnia 2010 15:08:00 | kategoria: Szkoła, Biologia

• G+
  • Facebook

Jakie gatunki literackie czytasz najchętniej?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Heniek19

Jaki jest wasz ulubiony gatunek filmow?

Heniek19 | 6 grudnia 2010 21:03:47 | kategoria: Rozrywka, Kino

• G+
  • Facebook

Jakie filmy lubicie? Psychologiczne? Horrory? Komedie? Moze romanse? Moze niczym nie skrempowana glupkowata akcje?

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
granatradziecki

Jakiego gatunku muzyki słuchasz?

granatradziecki | 22 listopada 2010 18:21:43 | kategoria: Szkoła, Biologia

• G+
  • Facebook

Jak było to przepraszam.
Ja słucham wielu utworów, ale jestem taka beznadziejna, że nie wiem do jakich gatunków należą :)
A wy?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
Bary17

Co to za pająk?

Bary17 | 15 sierpnia 2010 20:12:10 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam. Dziś rano wstałem i na ścianie w rogu za telewizorem siedział taki pająk włochaty, biały na oko miał 5 cm długości i gruby na 2 cm, taki bydlak że szok :( wiecie co to może być? Skąd to sie wzieło?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
nimmue

Jakie lubisz najbardziej książki fantastyczne?

nimmue | 5 czerwca 2010 12:15:01 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

Podaj tytuł, autora, twoją opinię oraz własny opis jeśli możesz;] książek, które były dla ciebie obłędne..Oczywiście z gatunku fantastyki. Napisz jaką polecasz, a którą wręcz przeciwnie. :)

odpowiedz
Abemide

Jakie sery żółte są najlepsze?

Abemide | 4 maja 2010 22:11:25 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

Które rodzaje/gatunki seró żółtów są nawyższej jakości?

odpowiedz
Abemide

Jaki miód jest najzdrowszy?

Abemide | 16 kwietnia 2010 20:34:24 | kategoria: Szkoła, Biologia

• G+
  • Facebook

Który rodzaj miodu jest najzdrowszy?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
1 2 3 z 3

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd