zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "facet"

Znaleziono 393 wyniki:

komka89

Mój facet.

komka89 | 22 września 2012 18:55:13 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Hej mam 23 lata, mój facet 30 jesteśmy z sobą prawie 2 lata. Jest fajnie pięknie wie jak się szanuje kobietę, ale ....
I tu jest problem gdy się nie widzimy on zamiast wyjść z kolegami siedzi w domu, a gdy przyjeżdżam na weekend do niego on wychodzi z kolegami albo zaprasza ich do siebie i grają na konsoli. Co mam zrobić ? Bardzo go kocham i zależy mi na nim ! Nie wiem co robić. Pomóżcie ! 

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Facet

anonymous | 19 września 2012 14:01:44 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

Co myslicie o facetach, którzy pod wpływem emocji złych....potrafią zwyzywać kobietę, zniszczyc jej rzeczy, czy nawet uderzyc ??

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Krystianek93

"Facet wykłada się jak na tacy"

Krystianek93 | 17 września 2012 22:18:51 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Kobiety często tak mówią o facetach że ich tacy nie interesują. Co to w ogóle oznacza? 

Co oznacza że facet wykłada się jak na tacy?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
Ptaszynka

Teściowa naprawdę taka straszna?

Ptaszynka | 11 września 2012 12:33:54 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Mignęło mi tu pytanie o teściową, więc postanowiłam wrzucić swoje 3 grosze i zadać inne. Teściowa to temat dyskusyjny, wiem, ale też nieunikniony. Nikogo z nas nie ominie posiadanie przyszywanej mamusi w gronie rodzinnym, co nie zawsze jest przyjemne i zadowalające, ale czy teściowa zawsze jest wcieleniem wszystkiego, co najgorsze?

Bo problem też jest po tej stronie naszej drugiej połówki, która czasem na niektóre z drażniących zachowań sobie pozwala.

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
Krystianciota

Niechciany facet .

Krystianciota | 6 sierpnia 2012 19:57:20 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

witam . Otóż moja dziewczyna udaje że chodzi z takim jednym facetem , nie ważne kto to . taak wiem , że to chore . chcemy sie go pozbyć , ale w taki sposób zeby to było z jego winy . Żeby juz sie nie odzywał . Rozmowa nie pomaga wiec to odpada . Potrzebny jest jakiś plan . Który go obrazi i poczuje sie zdradzony . Wymyślicie cos ?

7 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
ptakwodny

Niewiasty.Co jest trudniej ?

ptakwodny | 20 lipca 2012 10:32:17 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Zdobyć faceta,czy go utrzymać przy sobie na dłużej?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
Czongmolicha

Czy to nie jest aby paradoks?

Czongmolicha | 11 czerwca 2012 22:59:10 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Mój facet (FACET) zarzuca mnie,swojej kobiecie że zamiast spędzić z nim uroczy wieczór i porozmawiać na różne tematy tak się zafascynowałam meczem Ukraina - Szwecja że nie miałam czasu na dyskusję.

Trochę mi przykro że popsułam mu wieczór a trochę mnie to śmieszy.Facet który wypomina kobiecie oglądanie meczu.

Nie uznalibyście tego za paradoks?

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz

Co to znaczy, że facet "jest frajerem"?

anonymous | 10 czerwca 2012 18:26:22 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

...

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Tygryskowy

Jak to jest z wami dziewczyny?

Tygryskowy | 9 czerwca 2012 17:38:27 | kategoria: Styl i uroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam pytanie. Czy jeśli zatrzyma was na ulicy przystojny facet ale nie będzie dysponował ciekawym tekstem w podrywie to i tak będziecie chciały go poznać. Np idzie gościu na przeciw was i mówi do was cześć, podobasz mi się i chciałbym Cię poznać. Jak byście zareagowały na taki tekst?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedz
neo_1995

jaki to film?

neo_1995 | 26 maja 2012 23:45:27 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

Nie za bardzo pamiętam fabułę, pamiętam natomiast kilka szczegółów: niewidoma kobieta stojąca za barem przy jakimś przydrożnym barze, facet który w momencie zasypia na siedząco, w tym barze zawsze siedzi policjant który jest ciichy i wyglada jakby mu się życie nie udało. Charakterystyczna scena: zastrzelony w barze pies należący do przywódcy ulicznego gangu. Z góry dziękuję za odpowiedź

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
AleBaba

Panowie, czy jesteście dumni ze swego wacka?

AleBaba | 24 maja 2012 09:05:49 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Ponoć wielu facetów jest dumnych ze swego największego przyjaciela, a jak jest u was?

2 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz

Czy grożenie komuś pobiciem jest karalne?

anonymous | 22 maja 2012 21:28:32 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Bo mój ojciec groził dzisiaj mojej matce, że ja pobije? Czy jakbym go nagrała, to byłby dowód?

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych...
odpowiedz

Czy ten mężczyzna jest szałowy? Chciałabyś takiego mieć? :D

anonymous | 16 maja 2012 15:25:22 | kategoria: Mężczyzna, Pozostałe

• G+
  • Facebook

1 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
niespelnionemarzenie

dlaczego pociągają nas bruneci?

niespelnionemarzenie | 14 maja 2012 14:27:02 | kategoria: Mężczyzna, Pozostałe

• G+
  • Facebook

tj powyżej.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
poprostu ja

Jaki tytuł ma ten film?

poprostu ja | 13 maja 2012 17:52:15 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

Nie pamiętam go dokładnie bo oglądałem go bardzo dawno i niecały, ale generalnie chodzi o to że jakiegoś faceta zwolnili z pracy w fabryce. Jest załamany i nie ma nic do stracenia. Sprzeciwia się nonsensom życia. Jedna ze scen była w McDonaldzie gdzie nie chcieli mu wydać śniadania bo przyszedł 5 min za późno . Miał on strzlebę i wymusił to co chciał . Była też scena w domu jakiegoś chirurga plastycznego. Na koniec facet ginie. Obrazek gdzie jest ten facet ze strzelbą i walizką to chyba z tego filmu. http://kwejk.pl/obrazek/1160854/the,best,movies,!.html. Prosze pomóżcie mi znaleźć tytuł tego filmu !! :)

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
szpila86

Zakochałam się w Johnym ,chce takiego faceta jak on.

szpila86 | 9 maja 2012 15:27:24 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Mam obsesje na punkcie Johnego co ja mam zrobić , chce sobie znaleźć faceta ale żaden nie jest jak on :(

http://allforgirls.yeeti.com/4963

10 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
hakunamatata

Jaki jest wasz ulubiony gadżet?

hakunamatata | 9 kwietnia 2012 14:58:02 | kategoria: Mężczyzna, Gadżety

• G+
  • Facebook

Pytanie skierowane do facetów :) Macie coś takiego, co szczególnie was kręci, czym lubicie się chwalić przed kolegami i zajmować tym bez względu na czas?

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
kalimotxo

Korektor do twarzy używany przez faceta

kalimotxo | 21 marca 2012 02:56:53 | kategoria: Styl i uroda, Kosmetyki

• G+
  • Facebook

Pytanie kieruję głównie do pań... ponieważ jak wiadomo nie od dzisiaj duża część męskiej populacji naszego pięknego nadwiślańskiego kraju uwielbia się dowartościowywać poprzez wyśmiewanie ludzi dbających o siebie bardziej niż oni nawet jeżeli meritum tematu jest bardzo błache itp. - sorry za taki bezpardonowy wstęp ale chciałem to trochę bardziej dosadnie podkreślić i podkreślam to często z racji własnych doświadczeń i chęci uniknięcia bezsensownych odpowiedzi.

Otóż... często używam korektora do twarzy , nie dlatego że jestem jakiś metroseksualny czy coś w ten deseń i odbija mi na punkcie wyglądu ale dlatego że mam pewien problem z goleniem na niektórych rejonach twarzy które bardzo nie lubią maszynki , co skutkuje wieloma zaczerwieniami i plamami... krótko mówiąc nieraz nie wygląda to najlepiej a nawet trochę komicznie. Pomyślałem ze jeżeli ten korektor bardzo mi pomaga w tym problemie to dlaczego by go nie używać - więc robię to często , no i tu mam pytanie.

Wszystkie kobiety które prosiłem o opinię w tej kwestii nie wyrażały niechęci do tego typu pielęgnacji u faceta jednak one znają mnie osobiście i tak dalej... myślę że odpowiedzi nie zawsze są do końca szczere aby nie robić mi przykrości , wiecie co mam na myśli.

Dlatego chcę zasięgnąć opinii osób bezstronnych , czyli was :P Czy jeżeli któraś z was zauważyłaby ślady korektora u faceta lub on sam przyznałby się do używania takowego jaka była by wasza reakcja ? Czy taki ktoś straciłby w waszych oczach jako "pełnoprawny facet" ? 

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
renmat33

Czy to,że nie pozwoliłam mojemu mężowi jechać na ryby w sobotę jest powodem żeby się na mnie boczyć i strzelać focha jak iak gwiazda filmowa?

renmat33 | 12 marca 2012 11:27:38 | kategoria: Mężczyzna, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mój mąż w sobotę stwierdził,że się nudzi w domu i jedzie na ryby zostawiając mnie samą ze sprzątaniem i ze wszystkim innym.Ja mu nie pozwoliłam,gdyż miał jechać w niedzielę jak już nie ma w domu obowiązków.A on sie obraził.Przeprosić go czy upierać sie przy swoim,że nie może mnie tak nagle zostawiać z kupą roboty w domu,zwłaszcza,że idą święta a na te swoje rybki będzie miał jeszcze sporo czasu.

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
kasianowak981

Jak uciszyć chrapiącego?

kasianowak981 | 10 marca 2012 01:02:26 | kategoria: Mężczyzna, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zdarzyło Wam się nie spać bo ktoś skutecznie uniemożliwiał to chrapaniem?

Wysłać do lekarza nie jest łatwo:) Co możemy zastosować na własną rękę bez szkody dla takiego osobnika?Laughing

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 20

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd