zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "dzieje"

Znaleziono 23 wyniki:

Starża

Co się dzieje z naszym forum?

Starża | 17 września 2012 16:04:39 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pytanie w zasadzie do administratora serwisu. Co to ma być, że jeśli przez więcej niż ok. 10 minut przeglądam serwis w nic akurat nie klikając, jestem wylogowywany?! Szlag mnie trafia, cholera bierze i kur... j... m.. chce się wrzasnąć. Nie wrzeszczę, bom za dobrze wychowany, ale mam już blisko do takowego upadku moralnego. W dodatku w mojej klawiaturze nie odskakuje "u", chyba, że bardzo mocno przycisnę (to jż nie wina administratora), więc niech by mi było oszczędzone choć to wylogowywanie!

1 ładowanie danych... 11 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
Maria N

Co dzieje sie z gorącą wodą?

Maria N | 15 września 2012 18:36:39 | kategoria: Nauka i technika, Ciekawostki

• G+
  • Facebook

Czyli jej dzieje,od ukropu.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
molka17

Czy uważacie, że nic nie dzieje sie bez przyczyny?

molka17 | 30 sierpnia 2012 22:49:22 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Czy wszystko dzieje sie po coś, każde zdarzenie ma jakąs przyczyne i w dalszym naszym życiu jakiś skutek? Czy nawet drobiazgi wnoszą coś w nasze życie? Czy jest to dobre stwierdzenie i wytłumaczenie, że po prostu tak miało byc? Jak sądzicie?

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
Król Julian

Co się dzieje z tym światem?

Król Julian | 7 lipca 2012 19:59:01 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

burze, deszcze, kataklizmy, huragan, grad co jest do jasnej ciasne?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
sm

Co się dzieje z polską młodzieżą!?

sm | 25 czerwca 2012 10:42:41 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Mam do was pytanie zainspirowane pytaniami Patusia123. Co się u licha dzieje z polskimi nastolatkami!? Jestem uczennicą pierwszej klasy licealnej i jak to ostatnio określił mój znajomy, jestem zbyt dojrzała na swój wiek,więc może z tego też wynika moje podejście. Nie rozumiem, a wręcz nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Piętnasto, szesnasto czy siedemnastolatkowie to już nie dzieci, a tak sie zachowują. Rozbrajają mnie pytania takie jak wyżej wymienionej użytkowniczki. W porządku, mamy postęp cywilizacyjny, dużo się zmieniło w ostatnich latach i wgl. Ale te zmiany zdecydowanie nie prowadzą do niczego dobrego. Skąd u nastolatków zachowania typu 'Nie podobam mu się, jestem załamana, co mam zrobić?', 'Jak wizualnie sie postarzyć?', 'Seks w wieku 14 lat, to dobra decyzja?' czy 'Nie mam przyjaciół, chce się zabić! Co zrobić?' Litości! O co tu chodzi, bo ja tego nie ogarniam? Dlaczego polska młodzież zachowuje się jak małe dzieci, które płaczą i krzyczą, kiedy zabierze się im zabawkę albo inne dzieci nie chcą się z nimi bawić? Dlaczego w wieku  12 czy 13 lat pyta sie o to czy to odpowiedni czas na współżycie? Dlaczego DZIECI grożą samobójstwem, kiedy 'związek' im się nie uda? Moim zdaniem to wynika z ogromnej niedojżałości psychicznej i wpływu mediów. Do czego to wszystko prowadzi!? Później ludzie dziwią się,że dzieci rodzą dzieci. Nie wiem, albo myślę jak ludzie 50 lat temu albo nie nadążam za dzisiejszym światem. Takie zachowanie moich rówieśników jest dla mnie chore.

0 ładowanie danych... 17 ładowanie danych... odpowiedz

Czy można się nudzić sobą w związku i po ilu latach to się dzieje?

anonymous | 15 czerwca 2012 09:47:13 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Ja przez 2 lata chętnie się spotykałem z dziewczyną. Nie wiem jakby to było po 4 czy 5. Ale ogólnie byłem z niej zadowolony.

odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz
jedenon

co Tu się dzieje?

jedenon | 14 czerwca 2012 11:48:30 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

mam ustawione pytania "najnowsze" a pojawiają się pytania z tamtego roku i jest to najazd pytań ginekologicznych ? o co kaman?

0 ładowanie danych... 12 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 34
odpowiedz
Łukasz Forum

Jakie znacie inne wersje życia i śmierci Jezusa?

Łukasz Forum | 9 kwietnia 2012 22:23:13 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jakie znacie inne od oficjalnie głoszonych przez Kościół, alternatywne wersje życia i śmierci Jezusa z Nazaretu (niekoniecznie chrześcijańskie)?

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
olusia13152

Co się dzieje ? Miłość się dzieje. Co zrobić ?

olusia13152 | 4 lutego 2012 17:56:06 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

No bo jest taki Filip no i ja pisałam do niego, on odpisywał ale nie tak żeby coś miało z tego być więc okej dałaam sobie spokój. (on chodzi ze mną do szkoły, ja jestem z 1 liceum a on z 4). więc zaczeło mi zależeć na takim Marku więc zaczełam z nim chodzić i od tamtej pory Filip dziwnie się zachowuje , koleżanki powiedziały mi że ciągle sie na mnie patrzy i że sie popisuje przede mną. ale nic do mnie nie piszee ani nic. dzisiaj jak przechodziłam obok niego to powiedział mi cześć a ja nie odpowiedziałam , a jak wracalam za chwile obok niego to drugi raz powiedzial więc już mu odpowiedziałam. O CO MU CHODZI ? nie rozumiem jego zachowania, nie wiem co robić...

Ja z nim w realu tylko raz przez chwile rozmawiałam i ta rozmowa wyglądała tak:
F: cześć
O: cześć
F: co tam?
O: dobrze
F: to dobrze.
to dlatego ze juz wchodzilam do klasy i nie mialam czasu z nim gadać, a tak to tylko na fejsie czasem pisaliśmy.

2 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
ata-ata

Co sie dzieje z moim "pytamy" ?

ata-ata | 17 stycznia 2012 17:27:13 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

czy u was tez tak jest ???

- znikaja cale strone, potem sie pojawiaja ale nie chronologicznie

- na jakis czas znikaja pytania

- strony maja pomieszana chronologie

czy to moj komputer czy problemy z "pytamy" ?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz

Komuna, cenzura, gangsterka na Pytamy!

anonymous | 28 grudnia 2011 23:28:30 | kategoria: Polityka, Afery

• G+
  • Facebook

A może tylko chwilowe zaćmienie lub rozwój wsteczny umysłu któregoś z moderatorów?

Właśnie zaobserwowałem, że zaczęły znikać masowo pytania nie łamiące regulaminu. W dodatku smaczku całej aferze dodaje fakt, że wszystkie pytania które zniknęły, były zadane przez jednego użytkownika! Czyżby któryś z moderatorów wykorzystując swoją pozycje, wyrównuje osobiste porachunki? Znowu nastały ciekawe czasy?

2 ładowanie danych... 10 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 38
odpowiedz
Aisha122

ile trwał stan wojenny?

Aisha122 | 13 grudnia 2011 15:52:57 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
patrykkk

Co się ze mną dzieje?

patrykkk | 5 grudnia 2011 17:36:29 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Zaczęło się to dziać od dziwnego snu po operacji( całowałem się z bratem ciotecznym. gej? -.- ). Jestem w związku z dziewczyną którą wiem,że kocham. Ale gdy widzę jakiegoś chłopaka to ciągle go oceniam,czy jest ładny czy nie. Mam 14 lat. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje,czy poprostu może jestem bi? ;/

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
laughingman

Też się tak czasem czujecie?

laughingman | 20 września 2011 20:34:04 | kategoria: Społeczeństwo, Socjologia

• G+
  • Facebook

Europa- gigantyczna klatka. Musisz kupować paliwo, papierosy i gorzałkę po określonych cenach. Dostaniesz taniej- łamiesz prawo. Dostaniesz taniej większą ilość- możesz liczyć się z wizytą policji w domu. I to tej ubranej w całości na czarno. Czy to nie jest małą przesadą? Rozumiem, trzymać społeczeństwo w jakichś granicach, ale nie W KLATCE!

Poza tym: propaganda na lewo, propaganda na prawo. O, co tam jest przed nami? Propaganda. Unia europejska przechodzi w Unię Komunistyczną. Czy ogólne założenia nie są podobne?

poza tym: obrazek genialnego artysty, przedstawiający przeciętny dzień. uwaga: wulgaryzmy.

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz

Które państwo europejskie ma najbardziej zakręconą historię?

anonymous | 18 sierpnia 2010 14:23:58 | kategoria: Podróże, Europa

• G+
  • Facebook

i dlaczego?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Co się ze mną dzieje ?

anonymous | 10 sierpnia 2010 15:14:08 | kategoria: Szkoła, Historia

• G+
  • Facebook

Zawsze gdy zostaję sama w domu dzieją się dziwne rzeczy.Osuwają się naczynia,psują się i brzdękają całkiem niedawno kupione żarówki. Na dodatek słyszę dziwne szelesty jak by ktoś szukał czegoś w szafie. Albo np trzeszczą podłoga i meble choć ja nie chodzę a kot śpi i nikogo innego nie ma w domu.Dwa razy widziałam przy ścianie trzy konury osób-udało mi się rozpoznać ,że byli to kobieta,dziewczynka i chłopczyk.Czasem też czuję powiew chłodu a okna są zamknięte.Kiedyś miałam jeszcze gorszą sytuację usłyszałam dwa ciche szepty mojego imienia.Przeszukałam cały dom czy mój brat się nie chowa aby mnie przestraszyć i ku mojemu ździwieniu brata ani nikogo innego nie znalazłam. To wszystko co napisałam działo się na prawdę Dodam ,że nie piję,nie palę,nie biorę narkotyków ani leków które mogłyby powodować jakiś halucynacje. Co to może być ? Spotkaliście się kiedyś z takim czymś ? To jakieś przypadkowe sytuacje ? Czy coś gorszego ?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

160. letnia książka. Ile jest warta?

anonymous | 23 czerwca 2010 17:17:32 | kategoria: Szkoła, Historia

• G+
  • Facebook

Witam. Otóż, mam w posiadaniu książkę z 1849. roku, druku Józefa Czecha. Zatytułowana "Dzieje Polski pod panowaniem Augusta II" od roku 1696-1728. Opisał współczesny Erazm Otwinowski.

Ile może być coś takiego warte?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
wrestlingpawel

Czy Napoleon Bonaparte wpłynął pozytywnie na Polskę czy nie?

wrestlingpawel | 19 maja 2010 09:01:25 | kategoria: Szkoła, Historia

• G+
  • Facebook

Tak jak w pytaniu, a potrzebujeę tego do liceum i chciałem usłyszeć innych zdanie.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Czy znana jest największa masakra w dziejach ludzkości?

anonymous | 29 stycznia 2010 15:03:00 | kategoria: Szkoła, Historia

• G+
  • Facebook

Czy znana jest największa masakra w dziejach ludzkości?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
adam123adam

Co się dzieje z dźwiękiem ?

adam123adam | 3 sierpnia 2009 13:20:10 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam taki problem, gdy oglądam jakiś filmik na youtubie zapauzuję go i uruchomię piosenkę np. wmp to pokazuje że nie może odtworzyć tego pliku, ale jak wyłączę przeglądarkę internetową to już działa. Podobnie jest gdy w czasie oglądania filmiku a youtubie chcę włączyć gta sa i nie działa dźwięk w grze. Nie mam pojęcia co jest grane. Gdyby ktoś wiedział o co chodzi niech napisze. Parametry mojego kompa: -Windows Vista Home Premium 32 bit -Intel core 2 duo 2Ghz -1Gb ramu -Nvidia 7300 Gs -Karta dźwiękowa: zintegrowana na płycie głównej

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
1 2 z 2

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd