zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "dom"

Znaleziono 359 wyników:

dagmara_ka

Prośba szczególnie do Panów - krótka ankieta o robieniu zakupów ! ;)

dagmara_ka | 2 października 2012 09:32:52 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

Witam serdecznie przeprowadzam badania ankietowe, które wykorzystam w swojej pracy magisterskiej.
Bardzo prosiłabym o wypełnienie ankiety dotyczącej podejmowania decyzji zakupu w gospodarstwach domowych... prośba przede wszystkim do płci męskiejWyluzowany
Będę wdzięczna za każdą wypełnioną sztukę ! :)

http://moje-ankiety.pl/respond-29891.html

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
idek

Jak hodować papugę?

idek | 21 września 2012 19:39:39 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Co trzeba zapewnić małej papudze, żeby dobrze czuła się w nowym domu i była szczęśliwa? Czy potrzebne jej towarzystwo drugiej papugi?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
GPS Grzegorz

Gdybyście mieli możliwości i warunki do zaopiekowania się zwierzątkiem większym od Was, jakie najchętniej chcielibyście przygarnąć? :)

GPS Grzegorz | 20 września 2012 20:26:12 | kategoria: Przyroda, Koty

• G+
  • Facebook

Zawsze lubiłem zwierzęta, małe i te duże. W ostatnim czasie doszedłem do wniosku, że prawie każde, nawet dzikie zwierzę można oswoić i udomowić, opiekując się nim od małego. Zainspirowały mnie artykuły na temat pewnego lwa, którego postanowił przygarnąć mieszkaniec Głogowa Małopolskiego. Czy macie swoje sympatie do tych większych zwierząt? Smile

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
chris27

Czy masz lub miałaś/-eś w domu świerszczyki?

chris27 | 14 września 2012 22:31:56 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Lubisz bądź lubiłaś/-eś je oglądać? EmbarassedWink

Sam je oglądasz (oglądałaś/-eś) czy z kimś?

Interpretacja pytania dowolna Tongue out

Ostatnia aktualizacja: 14-09-2012 22:45:03
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
Pani Popiołek

Co robi pies/kot gdy nie ma nas w domu?

Pani Popiołek | 13 września 2012 12:24:49 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

Zastanawialiście się kiedyś?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
panna m

Jakie rośliny będą dobrze czuły się w ciemnym wnętrzu?

panna m | 7 września 2012 10:45:30 | kategoria: Przyroda, Rośliny

• G+
  • Facebook

Polecicie coś fajnego?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
ptakwodny

Lepszy kąt przy rodzinie,czy dom starców ? Sondaż

ptakwodny | 24 sierpnia 2012 18:10:35 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Każdy ma swoje wyobrażenie życia na starość.Jakie jest twoje?
Nie ukrywam,że wyniki tej sądy wykorzystam w projektowaniu pewnego przedsięwzięcia harytatywnego.Liczę na liczne głosowania i na komentarze.Z góry dziękuję za każdy oddany głos.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
panna m

Na co trzeba zwrócić uwagę przy wynajmie mieszkania?

panna m | 25 lipca 2012 12:32:34 | kategoria: Społeczeństwo, Dom i styl życia

• G+
  • Facebook

Jakie pytania zadać i co sprawdzić?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
maliJM

Jak pozbyć się mrówek z domu?

maliJM | 19 lipca 2012 15:38:03 | kategoria: Przyroda, Owady

• G+
  • Facebook

Od jakiegoś czasu mamy problem z mrówkami. Są w domu wszędzie, nie tylko na wiosnę. Stwierdziliśmy, że musiały się zagnieździć albo w fundamentach, albo pod ociepleniem, albo pod płytami betonowymi wokół domu. Nie byliśmy tego pewni jednak to co się dzisiaj stało jak najbardziej to potwierdziło. Użyłam dzisiaj w kuchni pewnego produktu w spray'u przeciw mrówkom. Użyłam go mało, tylko najbardziej newralgicznych miejscach, szczelnie zamknęłam pomieszczenie i wyszłam z niego. Po ok 40 minutach okazało się, że na zewnątrz od strony kuchni, z fundamentów zaczęły wychodzić mrówki! Całym stadem, małe, duże, ze skrzydłami i bez.  Czyżby poczuły "smród" spary'u? Ale jakim cudem? Przecież ja tylko w kuchni go użyłam. Czy to wskazuje na to, że zrobiły sobie jakieś przejście z pola do kuchni? Na pewno jest ich jeszcze mnóstwo.

W takim razie jak się skutecznie pozbyć tych niechcianych gości? Jak sobie pomyśle o nich to mnie to obrzydza, więc każdą cenną radę wezmę pod uwagę. I z góry dziękuję za pomoc :)

odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
nameczanin

jak wubowaliście dom? Sondaż

nameczanin | 13 czerwca 2012 21:05:23 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

j.w

Zobacz wyniki Zagłosuj:

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
weronika2000

Świnka domowa?

weronika2000 | 11 czerwca 2012 10:01:09 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witajcie!
Oglądałam właśnie pytanie na śniadanie, i tam była mowa oo świnkach!
Moja ciocia się wręcz zakochała, i bardzo jej zależy aby ją kupić.
Ale dopiero wtedy gdy już wszystkiego sie dowie na jej temat.
Liczę na wasze porady dotyczące żywienia, trzymania i również pielęgnacji  i innych rzeczy.
Ciocia mieszka w bloku, ale ma za blokiem swoją działke na której świnka by mogła sobie ryć i biegać.
 Działka dość spora, nie ma żadnych roślin trujących, tylko malinki.I proszę również o koszt świnki!
Czekam na wasze porady! 

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Czy miałeś kiedyś dziewczynę, która otwarcie mówiła Ci, że nie chce być kurą domową i nie nadaje się na bycie mamą i że woli chodzić do pracy zarabiać pieniądze?

anonymous | 5 czerwca 2012 12:54:19 | kategoria: Kobieta, Dom

• G+
  • Facebook

Moja była tak mi właśnie powiedziała.

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
weronika2000

Owca w ogrodzie?

weronika2000 | 29 maja 2012 18:28:50 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Cześć!
Przeprowadzam sie do domu jednorodzinnego!
Dom dość spory, ogród jest kwadratowy ma 40m(kwadratowych), czy wystarczyło by to na owieczki 2?
Oczywiście miały bu swoją jakby stajenke.
Bo jest tam taka ( jakby w dom wbudowana, więc zostaje całe 40 m)  jakby szopa, ale Wysokości 150cm i 6m(kwadratowych).
Moje pytanie brzmi:
Czy owieczka (a raczej 2) mogłaby żyć na takim metrażu ?
I czy na zimę trzeba by było brać je do domu? Szopka ogrzewana, ale nie wiem czy im by za ciepło nie było.
Pozdrawiam, Kinga

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
weronika2000

Jaką owieczkę można trzymać w domu?

weronika2000 | 27 maja 2012 14:17:03 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam!
 Od 4 lat marzyłam aby mieć owcę!
Jednak mieszkam w bloku....
Szukam małej odmiany która jest dość przyjacielska, i będzie umiała mieszkać w mieszkaniu. 
Wiem że owce trzeba strzyc i też się chce zapytać : GDZIE TO JASNEJ ANIELKI?! Przecież nie mogę dopuścić żeby mi cała zarosła!Czy ją można nauczyć aby robiła kupę na zewnątrz? 
Bardzo was proszę, marzę o tej owieczce! Rodzice mi pozwolą, ale tylko wtedy jeśli będę wszystko na ich temat wiedzieć!
Kocham te stworzonka i chcę mieć jedno, są piękne!
Więc w skrócie:

1.Gdzie ją kupię jeśli mieszkam w Opolu?
2.Gdzie ją strzyc, jeśli mieszkam w Opolu?
3.Czym ją karmić?
4.Da się ją nauczyć załatwiać na dworze?
5.Czy są takie bardzo malutkie odmiany?
6.Czy owce da się oswoić jako zwierzaka domowego ??
7.Co jaki czas strzyc?                                                         8.Czy będzie łagodna co do psów( mam 2)?
9.Czy owcę można trzymać w domu?
10.Czy potrzebuje specjalnych warunków?
Bardzo proszę nie wyśmiejcie mnie!
 Zależy mi na niej!

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
Czongmolicha

Kochani!Czy ktoś z Was ma możliwość i warunki aby adoptować tego pieska?

Czongmolicha | 15 maja 2012 13:52:56 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

Historia Kubusia opisana jest w tym artykule.

Z góry uprzedzam,artykuł zawiera bardzo drastyczne zdjęcia!

Kilka dni temu skontaktowałam się z fundacją Mrunio która opiekowała się pieskiem i pomogła mu wrócić do zdrowia.

Na moje pytanie o losy Kuby dostałam taką oto odpowiedź:

"Kubuś jest w domu tymczasowym blisko mojego miejsca zamieszkania (w Wielkopolsce).
Dużo przebywa na spacerach i ma cały czas kontakt ze swoimi tymczasowymi opiekunami. Czuje się świetnie. Świeże powietrze i stałe towarzystwo ludzi bardzo mu odpowiada. 
Niedługo włożę nowe filmy i zdjęcia na stronę fundacji. Proszę wybaczyć ale jestem ciągle w rozjazdach i nie wyrabiam się ze wszystkim - mam dużo spraw sądowych i mam ciągle nowe interwencje ……….. 
Kuba ciągle szuka stałego domu. Czy go znajdzie ? Nie wiem bo nie ma żadnych propozycji. Każda osoba, która pisze do mnie w sprawie adopcji Kubusia, niestety szybko się wycofuje …….. nie rozumiem bo Kubuś to na prawdę wspaniały pies. No cóż potrzebuje specjalnej troski ale w końcu po to ma się dzieci i zwierzęta aby się o nie troszczyć. Nie rozumiem więc dlaczego ludzi tak zniechęca to, że temu psu trzeba poświęcić trochę więcej czasu. 
Jeżeli ma Pani jakiś pomysł aby pomóc w znalezieniu dla niego domu to będę bardzo wdzięczna."

Piesek do końca życia będzie wymagał szczególnej opieki co wiąże się niestety z wydatkami.

Kochani!Apeluję do Was.Jeżeli macie taką możliwość lub znacie kogoś kto chciałby i mógłby adoptować tego kochanego psiaka skontaktujcie się proszę z fundacją.
"Fundacja Mrunio"  e-mail : office@FundacjaMrunio.org

Od momentu poparzenia pieska minęło już półtora roku a Kuba dalej czeka na prawdziwy dom...

1 ładowanie danych... 10 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
weronika2000

Czy można zatrzymać, wróbla w domu?

weronika2000 | 7 maja 2012 20:19:53 | kategoria: Przyroda, Ochrona środowiska

• G+
  • Facebook

Mam małego wróbla, wiem jak karmić, drze się, bardzo głośno, gdy zapomnę dać!
Dopomina się o jedzenie dosłownie co 30 min( mierzyłam z zegarku w ręku)!
Idzie spać o 23, wstaje przed 6 :)
Mam mały budzik do szkoły ;)
Więc kiedy on będzie dorosły?
Czy mogłabym go zatrzymać ?
Wiecie mam go od czwartku, jestem do niego przywiązana, pcha się do rąk. Szuka czułości, widać bardzo  inteligentny, bo na kaka wychodzi z pudełka.
 Bardzo go lubie nazywa się Happy choć ja i  tak sądze że to dziewcze! ^^
Nie wiem czy to możliwe, ale do piosenki pitbula Rain Over Me,
nie wiem czy to można nazwać tańcem, ale kołysze się na prawo i lewo!
 Pozdrawiam i proszę o odpowiedź -_- 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedz
buldog

Sytuacja bez wyjścia?

buldog | 3 maja 2012 01:23:47 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Załóżmy, że  wynajmujesz  mieszkanie.Po jakims  czasie  orientujesz  się, że  właściciele filmowali Cię a  nagrania umieszczali w  internecie.Nie masz  jednak  na to  dowodów.Jak  byś  się  zachował?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz
Ajumiko

Widziałeś swój dom na zdjęciu satelitarnym?

Ajumiko | 21 kwietnia 2012 08:50:00 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chcesz zobaczyć?
Czyj dom sprawdzisz jako drugi?

Oto stronka:  http://mapa.nocowanie.pl/zdjecia_satelitarne/ 

A tu znajdziesz inne: 
http://www.google.pl/search?rlz=1C1CHNY_plPL411PL412&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=zdj%C4%99cie+setelitarne

Jakie wrażenia?

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz
hakunamatata

Chcielibyście zamieszkać w północnej Szwecji?

hakunamatata | 25 marca 2012 18:38:46 | kategoria: Podróże, Europa

• G+
  • Facebook

Dziś rano w tv usłyszałem newsa, że pewna szwedzka gmina rozdaje za darmo ziemię, pod warunkiem, że wybuduje się tam dom. Czy ktoś z was chciałby na to pójść?

Info

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz

Uporczywe naruszanie praw dziecka?Czy raczej pretekst do likwidacji rodzinnego domu dziecka?

anonymous | 18 marca 2012 14:38:05 | kategoria: Społeczeństwo, Prawo

• G+
  • Facebook

Władze Pruszkowa w trybie pilnym rozwiązują rodzinny dom dziecka prowadzony przez Jerzego i Marię Berlińskich. Sześcioro dzieci zostanie odebrane opiekunom i rozesłane do dwóch państwowych domów dziecka. Same dzieci są przerażone, nie rozumieją co się dzieje. "Pomóżcie nam. Chcielibyśmy być dalej rodziną" - apelują do mediów.

Pretekstem do rozwiązania rodzinnego domu dziecka jest raport wykonany przez pracownice biura Rzecznika Praw Dziecka. 11 października pojawiły się u Berlińskich na kontroli. W raporcie czytamy, że Berlińscy niewłaściwie żywią dzieci: odgrzewają kaszę z dnia poprzedniego, a obiad podają tylko jednodaniowy. Ponadto zamykają spiżarnię na klucz. Nie zapewniają dzieciom właściwego miejsca do nauki - brakuje lampek nocnych, a meble " sprawiają wrażenie przypadkowych". Dziewczynkom brakuje wkładek higienicznych. Jednego z chłopców w ramach kary umieścili w budynku gospodarczym. Wychowankom dają za małe kieszonkowe i niewłaściwie prowadzą dokumentację dotycząca postępów wychowawczych.

Berlińscy są legendą polskiego rodzicielstwa zastępczego, należą do Mazowieckiej Fundacji Rodzin Zastępczych. Maria Berlińska, z wykształcenia teolog, przed otwarciem rodzinnej placówki była koordynatorem dla miasta stołecznego Warszawy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Jerzy był nauczycielem. Wychowali pięcioro własnych dzieci, od 9 lat są rodziną zastępczą. Od kilku lat mają konflikt z powiatem, który sabotował ich plany przekształcenia rodziny zastępczej w rodzinny dom dziecka, co pozwalało wziąć pod opiekę więcej dzieci.

Więcej-źródło.

Co Wy o tym myślicie?Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 18

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd