zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "dekoder"

Znaleziono 9 wyników:

GPS Grzegorz

Czy można bezpłatnie wymienić stary dekoder Cyfrowego Polsatu na nowy, obsługujący odbiór kanałów HD?

GPS Grzegorz | 19 września 2012 17:51:33 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Wideo

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
wojtek4477

Film Dekoder

wojtek4477 | 7 czerwca 2012 17:30:19 | kategoria: AGD i RTV, Telewizory

• G+
  • Facebook

Siema mam maly problem bo sciągnelem film który dziala na kompie. Lecz gdy wzielem go na pendrive. Ipodlonczylem do dekodera nie ma głosu. Mysle ze chodzi o format ale do konca sie nie zam. Ten film mam w formacie MP4. Co zrobic ???

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Domjac

Cyfrowy Polsat

Domjac | 12 września 2011 16:14:59 | kategoria: Hobby, Kulinaria

• G+
  • Facebook

Od jakiegoś czasu niektóre kanały mi nie odbierają, wyświetla się tabliczka z napisem" brak dostępu". Myślałem, że to jakiś przewód się obluzował ale gdy zajrzałem za dekoder wszystko było okej, nawet sprawdziłem i odłączyłem taki jeden z drucikiem jednym ale wyświetliło się " BRAK SYGNAŁU" więc wszystko jest z kablami dobrze. O co chodzi, czy ma to coś wspólnego z umową, jak twierdzi mój brat, że umowa się skończyła?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
rk244

Telewizja cyfrowa - co potrzebne?

rk244 | 5 czerwca 2010 10:22:20 | kategoria: AGD i RTV, Telewizory

• G+
  • Facebook

"Operatorzy multipleksów będą zobowiązani do zapewnienia gospodarstwom domowym powszechnego i nieodpłatnego dostępu do programów cyfrowych. Po 1 stycznia 2011 r. telewizyjne odbiorniki cyfrowe przeznaczone do sprzedaży detalicznej powinny umożliwiać odbiór wszystkich bezpłatnych programów naziemnej telewizji cyfrowej w wysokiej i standardowej rozdzielczości." http://finanse.wp.pl/kat,104130,title,Rzad-przyjal-zalozenia-do-projektu-ustawy-o-telewizji-cyfrowej,wid,12336260,wiadomosc.html?ticaid=1a4a9&_ticrsn=5

Czyli jeżeli kupię telewizor po 1 stycznia 2011 to obojętnie z jakiej kablówki, czy platformy satelitarnej (np. N czy Cyfra+) będę korzystał, to mam zapewniony odbiór tego multipleksu? Czy też trzeba może kupić jeszcze jakąś specjalną antenę? A co z telewizorami kupionymi przed 1 stycznia 2011? Czy trzeba będzie coś dokupić do takiego telewizora, że móc odbierać ten multipleks?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Bingola

Dlaczego programy w TV cyfrowej zmieniają się wolniej niż w analogowej?

Bingola | 8 stycznia 2010 13:48:29 | kategoria: Rozrywka, Kino

• G+
  • Facebook

W analogowym dekoderze wystarczało pstryknąć pilotem i kanał się zmieniał od razu. W dekoderze cyfrowym urządzenie trochę czasu "myśli" zanim zmieni kanał.
Prawdę mówiąc, spodziewałem się raczej odwrotnej zależności.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Bingola

Dlaczego dekodery cyfrowej TV są takie duże?

Bingola | 2 lipca 2009 22:33:25 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Wideo

• G+
  • Facebook

Właśnie mi zainstalowali takie "cudo" i jestem zszokowany. Przecież tam nie ma żadnych ruchomych części, mechanizmów, lamp i innego badziewia, a mimo to ta skrzynka ma rozmiary notebooka!
Wydaje mi się, że miniaturyzacja poczyniła jakieś postępy (w końcu mamy XXI wiek) i takie urządzenie powinno mieć wielkość palmtopa!

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Czy ktoś może napisać nazwę dekodera jaki dostaliście do odbioru telewizji cyfrowej w Multimediach?

anonymous | 28 sierpnia 2008 16:45:49 | kategoria: AGD i RTV, Telewizory

• G+
  • Facebook

pytanie jest chyba jasne.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Brak kanałów w cyfrowym polsacie?

anonymous | 8 czerwca 2007 17:25:10 | kategoria: Rozrywka, Kino

• G+
  • Facebook

Płacę 35 zł za standardowy pakiet. Ale od jakiegoś czasu zniknwło mi kilka programów min. Discavery, Tvp2, Typ 1 i jeszcze kilka. O co chodzi? Przecież uwomę podpisywałem właśnie z tymi kanałami.

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

czy moge wywiezć dekoder cyfrowy za granice?

anonymous | 5 czerwca 2007 17:00:38 | kategoria: Podróże, Europa

• G+
  • Facebook

j.w. to znaczy czy jak kupie sobie dekoder cyfrowy np.Polsatu czy moge legalnie go zabrać za granice i z niego tam korzystac czy nadal jest to zabronione zaznaczam że chciałbym opłacić go na 2 lata z góry szukałem na stronach różnych operatorów ale nie ma tam wzmianki czy wywóz za granice takiego sprzętu jest nielegalne

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd