zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "chyba"

Znaleziono 7 wyników:

alamak709

Chyba tak jest?

alamak709 | 29 sierpnia 2012 09:27:06 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Basia urodziła się 29 marca 1969 roku, Kasia 30 stycznia 1989 roku. Basia jest po czterdziestce a to dojrzałość, a Kasia ma dopiero 23 lata. Czyli życie Kasi jest tylko połową życia Basi. Basia jest dojrzała, a Kasia jeszcze bardzo młoda.

4 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
smutna3

Miłość chyba nie odwzajemniona, próbowac zapomnieć czy nie?

smutna3 | 9 lipca 2012 21:14:12 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Witam. Mam 18 lat. Zakochałam się mocno w koledze, którego widuję przeważnie raz na tydzień. Mało ze sobą rozmawiamy. Na początku spoglądaliśmy na siebie, patrzyliśmy się od czasu do czasu w oczy i wtedy poczułam, że może ja też mu się podobam. Jednak czas leciał, a nic do przodu nie szło. Ma mój numer telefonu, ponieważ 2 razy do niego pisałam, odpisał na sms-a i na tym koniec. Zauważyłam, że jak blisko mnie stał, to był bardzo zdenerwowany- było to po nim widać. Z jednej strony czuję, że gdy bym mu się nie podobała to by tak się nie zachowywał, ale z drugiej jak nic nie robi to chyba nie chce nic w tym kierunku robić. Jestem załamana bo cały czas o nim myśle i najgorsze jest to, że jak już sobie poukładam wszystko w głowie to go znowu widzę i wszystko się psuje. To trwa już 3 miesiące. Błagam powiedzcie mi co ja mam robić? Z mojej strony to jest bardzo poważne. 

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
Stella57

Co ja mam zrobić

Stella57 | 11 lutego 2012 08:15:06 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Co zrobić gdy własny mąż robi wszystko abym się go brzydziła?

Nie dość że od lat nie mamy wspólnych zainteresowań to jeszcze śmierdzi papierochami i nie tylko,flejtuchem jest coraz to większym to jeszcze ogolił głowę prawie na zero.Jego wygląd doprowadza mnie do odruchów wymiotnych, rozpaczy i agresji to też staram się nie patrzeć na niego.Do diabła jeśli chce się być kochanym,w zbudzać pożądanie, i szacunek to należy też coś z siebie dać!!! Czy się mylę?

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
hitlerowiec number1

dlaczego tak sie boje ?:/

hitlerowiec number1 | 27 sierpnia 2011 21:36:08 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

np mam na czole jakąś bulę pod skórą boję się żeby to rak nie był np boję się sexu np boję się mniejszych i słabszych ode mnie kolesi np . boję się jak ktoś podnosi rękę jak by mi krzywdę chciał zrobić ,  albo nienawidzę gdy ktoś krzyczy pomnie . czy to może być jakiś uraz z dzieciństwa ?

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
hitlerowiec number1

czemu tyle słyszy się o trolach a ja praktycznie nie mam żadnego problemu z nimi ;/? dlaczego :(

hitlerowiec number1 | 24 sierpnia 2011 10:27:42 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

. wszyscy pouciekali czy co .

3 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
Klaudiaaa15

Zakochałam się ale on chyba mnie nie zauważa ?

Klaudiaaa15 | 7 listopada 2010 18:15:41 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

A mianowicie jakiś rok temu uświadomiłam sobie że Kocham się w chłopaku on ma 24 lata i jest bratem mojego szwagra. Widujemy się tylko okazyjnie. Ostatnio dowiedziałam się że się pytał o mnie nie wiem o co ale pytał się mojej siostry.(ja mam 15)

Co mam myśleć mam jakieś szanse u niego czy cos bo kompletnie nie wiem czy może kiedyś z nim będę co wy możecie mi powiedzieć proszę o odpowiedzi. Dziękuje

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
gogizz

Chemia ! ! ! ???

gogizz | 15 maja 2008 16:32:49 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Są do dyspozycji dwa roztwory 1. 10% i 6% ,

W jakim stosunku należy wymieszać te mieszaniny aby uzyskać stężenie 9% ?

Proszę odpowiedzcie do dla mnie bardzo ważne, Z góry Dziękuję ;)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd