zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "choroba"

Znaleziono 385 wyników:

GPS Grzegorz

Czy ktoś z Was miał może kiedyś ciężko chorego psa i zna dobrego specjalistę na południu Polski?

GPS Grzegorz | 1 sierpnia 2012 20:25:13 | kategoria: Rodzina i znajomi, Pozostale

• G+
  • Facebook

U mojego pieska lekarz postawił rozpoznanie ropomacicza i stwierdził, że rokowanie jest złe, a zabiegu operacyjnego może nie przeżyć. To jest dość duży mieszaniec, ma ok. 11 lat. Sytuacja wygląda bardzo źle. Dzisiejsze badanie USG wykazało bardzo duży ropień na macicy, który można usunąć tylko operacyjnie. Niestety weterynarz nie daje żadnej gwarancji powodzenia takiego zabiegu. Nie owijał w bawełnę, od razu nam powiedział, że biorąc pod uwagę jej wiek i dość sporą nadwagę, a także ostatnie duszności i problemy z oddychaniem szanse na powodzenie wynoszą 20-30 procent. Na dodatek oszacował koszt zabiegu na ok. 1000 złotych, który zresztą mógłby być przeprowadzony najbliżej w klinice w Brzesku koło Krakowa (ja mieszkam w Nowym Sączu). Oboje z mamą nie wiemy, co robić. Suczka z każdym dniem czuje się coraz gorzej. Nie chce jeść, nie reaguje na nasz głos, od rana jest już półprzytomna, nie ma nawet siły wstać. Jedyne rozwiązanie, oprócz operacji, to regularne podawanie jej antybiotyków i środków przeciwbólowych. Wiadomo jednak, że nie poddając jej operacji, nawet z antybiotykami może umrzeć w przeciągu najbliższych kilku dni. Proszę, pomóżcie! O zadanie tego pytania prosiła mnie również moja mama. Bardzo chcielibyśmy jej jeszcze jakoś pomóc.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
harald1234

choroba

harald1234 | 23 lipca 2012 22:10:18 | kategoria: Zdrowie, Uzależnienia

• G+
  • Facebook

choroba afektywna dwubiegunowa i alkohol , czy można żyć normalnie nie pić i z tą chorobą ?

2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
laska4

czy to moze byc choroba?

laska4 | 7 lipca 2012 16:48:16 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

Mam czesto uplawy o zoltej badz bialej wydzielinie nawet poza okresem nieladny zapach. Czesto boli brzuch i podbrzusze.

Ostatnia aktualizacja: 20-09-2012 09:12:14
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Kucici

Co wybierzesz - Miliard złotych, czy lekarstwo na raka? Sondaż

Kucici | 26 czerwca 2012 10:02:16 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Masz do wyboru: Albo dostaniesz miliard złotych, albo zostanie odkryte skuteczne, bezpieczne, tanie i ogólnodostępne lekarstwo na raka. Co wybierzesz?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

2 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
gandzia

"Przeżyć" całe życie w 21 miesięcy.... czy to w ogóle możliwe?

gandzia | 20 czerwca 2012 12:07:48 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Co o tym sądzicie ? Czy taka postawa rodziców jest dla Was zrozumiała?

materiał źródłowy 

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Dlaczego patologia broni patologii?

anonymous | 12 czerwca 2012 13:25:53 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Przecież najnowsze badania pokazują, że totalitarni rodzice produkują dzieci, któe się ich nie słuchają i nie szanują ich, ponadto mają potem problemy w życiu dorosłym.

Jeżeli takie dzieci się ich słuchają, to gwarantuję, że są nieszczęśliwe z tego powodu.

Pytanie zainspirowane głupią odpowiedzią na pytanie pewnej użytkowniczki, w którym opisuje brak szacunku jej rodziców do niej - odpowiedź stanowiła obronę chorego zachowania rodziców, a także groźbę, że jakby użytkowniczka zadająca pytanie byłą jej córką to miałaby znacznie gorzej.

Dlaczego inni rodzice bronią innych rodziców, mimo, że tamci nie mają racji? Dlaczego patologia broni patologię? Czy można to wyjaśnić grupowaniem się ludzi w celu zwiększenia szansy na sukces?

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
sm

Jak przekonać rodzica do zgody na małą 'wycieczkę'?

sm | 4 czerwca 2012 20:31:41 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Jesteście niepełnoletni, a wasza druga połówka (pełnoletnia) mieszka kilkadziesiąt kilometrów od was. Nie byłoby żadnego problemu ze spotkaniem, gdyby nie to,że ta osoba jest chora i w obecnym stanie nie może podróżować, a nie wiadomo co dalej z nią będzie. W związku z tym to wy chcecie ją odwiedzić. I tutaj zaczynają się schody. Jak przekonalibyście do tego rodzica,który uważa,że jesteście za młodzi na związek, wszystko przed wami, jak będziecie 'dorośli' to będziecie mogli robić co się wam podoba, a teraz to on o wszystkim decyduje? Dodam,że rodzic nie wie nic o chorobie tej osoby i raczej ona go nie interesuje. Nie chodzi o pieniądze, bo jestem w stanie znaleźć sobie pracę i zarobić na ten wyjazd, chce tylko dostać pozwolenie. Jak mam wpłynąć na mamę? Rozumiem,że ona się o mnie boi i martwi, ale chce żeby mnie zrozumiała i wzięła pod uwagę to,że ten wyjazd jest dla mnie bardzo, bardzo ważny. Mama martwi się też,że jadąc tam mogę wrócić i powiedzieć 'zostaniesz babcią'. Wiem to, bo bała się o to, kiedy byłam z moim poprzednim chłopakiem. (z nim widywałam się codziennie), ale nie doszło nawet do 'zbliżenia'. Dla niej cały czas jestem dzieckiem, które trzeba pilnować i...denerwuje mnie to. Dorosłość polega na dojrzałości emocjonalnej, a nie ilości posiadanych lat. Do tej pory trochę przeszłam i czuje się dorosła. (pewnie mnie zjedziecie za to moje myślenie, ale trudno) Wiem co czym grozi i jestem świadoma konsekwencji. Mam wystarczająco dużo oleju w głowie,żeby nie dopuścić do ciąży, więc o to mama nie musi się martwić. Ona nie ma na mnie zbyt dużego wpływu i mieć go nie będzie, a jeżeli nie pozwoli mi jechać, to wiem,że po 18 pojadę nie pytając ją o zdanie. Wtedy może zostać postawiona przed faktem dokonanym lub zostanie jej to oświadczone i nie pozwolę się zatrzymać. Ale jeżeli do kwietnia (wtedy mam 18) stanie się coś złego to nie będę obwiniać nikogo innego, tylko ją. Jak moge wpłynąć na jej decyzje i jakich użyć argumentów?

odpowiedz
Molibdanowy

Czy ktoś zna?

Molibdanowy | 4 czerwca 2012 11:26:03 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zna ktoś chorobę taką jak amyloidoza?

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Czongmolicha

Jak wytłumaczyc facetowi że na jego matce swiat się nie kończy?

Czongmolicha | 3 czerwca 2012 21:35:13 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Kocham moją teściową.Naprawdę i ze szczerego serca.Również się martwię o stan jej zdrowia bo ostatnio choruje.Problem w tym że nikt nie wie na co.Miała zrobione wszystkie możliwe badania,żadne nic niepokojącego nie wykazały.Dziś szwagier z powodu silnych bóli zawiózł teściową do szpitala.Zrobili badania krwi i moczu (chyba szóste z kolei) po czym odesłali do domu bo według nich jest zdrowa jak rydz.

Na pewno nie jest to rak,ani żaden stan zapalny,mamy na to stuprocentowe potwierdzenie.Znajomy lekarz zalecił wizytę u psychiatry bo podejrzewa że moja teściowa zapadła na jakąś chorobę mitochondryczną.

Ja byłabym skłonna to uznać ale mój facet dostaje obłędu.Cały czas gada tyko o mamie,o tym jak się czuje,mówi o niej przez 24/h,dzwoni co dwie godziny.Dziś zrezygnowaliśmy z wizyty w lunaparku i zoo bo stwierdził że musi byś przy mamie gdyż powiedziała mu że przyśniła się jej zmarła matka która najprawdopodobniej wzywa ją do siebie.

Dostaję obłędu i boje się jak będzie wyglądała nasza wycieczka do Zakopanego jak on nadal tak będzie to wszystko przeżywał i tak będzie panikował.

Jakby nie było-współczuje teściowej ale jak na razie to ona nie umiera a ja też potrzebuje partnera a mój syn ojca.W tej chwili mój facet jest tak zaaferowany stanem zdrowia swojej mamy że nawet do zabawy z dzieckiem nie ma głowy.

Kto tutaj przesadza?Ja czy on?

Bo już nie mam łba do tego ciągłego wysłuchiwania że jestem cholerną egoistką kiedy proszę go aby zabrał dziecko chociaż na lody.

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
Czongmolicha

Waży 360 kg i ciągle jej mało.Chce zostać najgrubszą kobietą na świecie a ja pytam:Po co jej to???

Czongmolicha | 26 maja 2012 12:08:15 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

Mowa tutaj o 32-letniej Susan Eman z Arizony.Jej marzeniem jest zostać najgrubszą i najcięższą kobietą świata.Co najgorsze jej narzeczony skutecznie jej w tym pomaga.Kobieta ma dwoje dzieci i już teraz z trudem się porusza.Co będzie jak jeszcze przytyje?Osieroci je na bank.

Czy wśród Was znajdzie się ktoś kto wytłumaczy mi co siedzi w głowie tej baby?Bo ja tego nie ogarniam...

Obecnie Susan wygląda tak:

Ostatnia aktualizacja: 20-09-2012 13:57:08
3 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... odpowiedz
Dowściekliwy

Czy łóżko wodne ma wpływ na ludzi cierpiących na chorobę lokomocyjną?

Dowściekliwy | 23 maja 2012 12:41:37 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy łóżko wodne ma wpływ na ludzi cierpiących na chorobę lokomocyjną?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedz
jogurtgazowany

Czy powinnam iść do weterynarza?

jogurtgazowany | 5 maja 2012 19:32:39 | kategoria: Hobby, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam półtoraroczną suczkę rasy pinczer. 5 kwietnia dostała ona cieczki, po 3 tygodniach cieczka minęła. Od 3 dni cieczka tak jakby wróciła, gdzie mój piesio się położy tam są ślady krwi, małe bo małe ale są, po za tym sunia strasznie się ślini. Czy ona może być chora? 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Czongmolicha

Czy to źle że ludzie tacy jak ta kobieta mają pasję i dzielą się nią z innymi?

Czongmolicha | 29 kwietnia 2012 09:02:34 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

Trafiłam na ten filmik na Wiocha.pl.O ile sam filmik nie wywołał we mnie oburzenia uczynił to podpis do niego:"Trzeba to znaleźć i zabić zanim złoży jaja."

Dlaczego ludzie są tak nietolerancyjni?

Czy w Was ten filmik również wywołuje oburzenie,podobnie jak w internautach dodających do niego niewybredne komentarze?

Według mnie dziewczyna powinna dostać brawa za odwagę.Zdawała sobie sprawę z jaką krytyką spotka się ten film a mimo to nie bała się go pokazać światu.

1 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
koliberek

Czy pamiętacie co czuliście, gdy byliście zakochani? Sondaż

koliberek | 22 kwietnia 2012 09:04:01 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zastanawia mnie fizjologia tego zjawiska :). Chodzi tutaj o stan zakochania, zauroczenia drugą osobą, trwający zwykle dosyć krótko - za to intensywnie.

Jakie objawy "chorobowe" wam towarzyszyły? Czy czuliście fizyczny ból, ucisk, niepokój? Może drżenie rąk? Mikro zawały serca, gdy obiekt się odezwał/uśmiechnął/dotknął? Gula w gardle?

Czy u każdego wygląda to tak samo? Jak było u was? A może aktualnie jesteście w takim stanie?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 20-09-2012 16:06:33
0 ładowanie danych... 16 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
weronika2000

Krew na welonku!

weronika2000 | 16 kwietnia 2012 10:36:19 | kategoria: Przyroda, Rybki

• G+
  • Facebook

Moje welony mają czerwone plamy na całym ciele(sądze że to krew). Tzn jeden ma tylko troszke na boku i na początku płetw, a drugi ma na całym boku, ryby niedawno przeszły pleśniawke,ale wydawały sie zdrowe, kupiłam antybiotyk i przeszło im. Co to za choroba, proszę pomocy!

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
hetty

Mam problem natury psychicznej i nie potrafię go przełamać.

hetty | 14 kwietnia 2012 19:00:34 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu.Mieszkałam wtedy z moim chłopakiem w jego mieszkaniu.Tak się złożyło że straciłam wtedy pracę i przez ok.2 miesiące byłam jak to się mówi na jego garnuszku.Przez cały ten czas aktywnie szukałam pracy a ponieważ mieszkam w małej mieścince nie było łatwo.Zauważyłam wtedy że stosunek mojego chłopaka do mnie zaczął się zmieniać na gorsze.Zaczął mi wypominać brak pracy i wytykać lenistwo.Pomagali mi wtedy finansowo moi rodzice,nie były to kokosy ale zawsze coś dołożyłam do jedzenia czy rachunków.Któregoś dnia pokłóciliśmy się o jakąś pierdołę.Wykrzyczał mi wtedy wszystko.Że jestem leniem i cholernym darmozjadem.Że jestem żarłokiem i mdli go na mój widok kiedy patrzy na mnie jak wpier****m za jego pieniądze.Wypomniał mi każdą zjedzoną pizze,każdy kawałek chleba i plasterek wędliny.Kiedy z płaczem pakowałam się aby wrócić do rodziców powiedział że nie pojmuje jak mógł tak długo być z dziewczyną która żre jak świnia za jego pieniądze.

Od tego czasu coś we mnie pękło.Przestałam jeść przy ludziach.Tak mi zapadły w pamięć jego słowa o tym żarciu że wmówiłam sobie że naprawdę robię coś złego.Strasznie schudłam bo jem byle co i byle jak,aby tylko w ukryciu.

Nie potrafię z tym walczyć bo gdybym miała sięgnąć po coś do jedzenia nawet przy moich rodzicach to czułabym się tak jakby oglądali mnie nago.Tak właśnie mogę przyrównać to uczucie,nie potrafię inaczej tego wytłumaczyć.

Tydzień po tym jak się od niego wyprowadziłam dostałam pracę.Pracuje po 10,czasem 12 godzin.Przez ten czas nic nie jem bo nie chcę żeby ktoś mnie na tym przyłapał.

Mama zaczyna coś podejrzewać.Chyba myśli że mam anoreksję.Ale to nie jest tak.Ja czasami jestem tak głodna że zjadłabym wołu.Ale nie mogę bo wokoło są ludzie.

Zdaję sobie sprawę że to choroba psychiczna ale nie wiem jak to przełamać.Myślicie że dam radę bez wizyty u psychiatry?

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
lostgirl

Czy leżąc w szpitalu mogę mieć na sobie bieliznę pod piżamą?

lostgirl | 5 kwietnia 2012 22:06:50 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Nie leżałam nigdy w szpitalu, a bez bielizny czułabym sie bardzo niezręcznie, stad pytanie czy jest taka opcja, dla scisłości reumatologia. 

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Jesienny

Niesamowite! Jak to możliwe?! Czy to boli?

Jesienny | 5 kwietnia 2012 19:47:47 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Filmik zamieszczony przez użytkownika EvanTheBold na łamach serwisu YouTube został odebrany z podziwem mieszanym z niedowierzaniem. W materiale wideo widzimy chłopaka grającego na fortepianie. „Niesamowite!” – czytamy komentarz jednego z użytkowników serwisu. „Czy to boli?” – zastanawia się inny. Evan gra bowiem siedząc plecami do instrumentu. Jak to możliwe? (Oryginał tego artykułu jest pod tym linkiem - http://muzyka.wp.pl/gid,655322,title,Jak-to-mozliwe,galeria.html)

Evan Petrone cierpi na zespół Ehlersa-Danlosa. Jest to genetyczna choroba charakteryzująca się nadmierną elastycznością skóry oraz stawów, z często współistniejącym utrudnionym gojeniem ran. U chłopaka zdiagnozowano typ III tej choroby, z którym związana jest nadmierna ruchomość stawów.

Chłopak może obrócić ramiona w panewkach stawowych i grać na fortepianie siedząc tyłem do instrumentu. Jego niesamowity występ możecie zobaczyć poniżej. Evan wykonał kawałek "Clocks" z repertuaru grupy Coldplay.

Backwards Piano Ehlers-Danlos Syndrome
http://www.youtube.com/watch?v=dWbTfJWvWHw&feature=player_embedded

Grając w ten sposób Evan ma zakres dwóch i pół oktawy. – „Clocks” to najłatwiejsze, co potrafię zagrać – czytamy w opisie zamieszczonym pod filmikiem. – Ostatnio zacząłem uczyć się kolejnych kawałków. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się je wam zaprezentować.

Jednak celem Evana nie jest popisywanie się muzycznymi umiejętnościami, ale uświadomienie innym o istnieniu choroby. Do tej pory nie wynaleziono jeszcze skutecznego lekarstwa na zespół Ehlersa-Danlosa. Co więcej, pojawiające się u dziecka objawy choroby są często lekceważone przez rodziców. Te dotyczą głównie skóry, wiązadeł i stawów.

U chorych na zespół Ehlersa-Danlosa skóra staje się nadmiernie elastyczna i podatna na urazy. Można zaobserwować również zwiększoną ruchomość stawów (przeprosty, możliwość przyciągania kciuka do przedramienia…). Do problemów związanych z chorobą zalicza się chroniczny ból mięśniowo-szkieletowy, choroby dziąseł, problemy ze wzrokiem i kruchość narządów wewnętrznych. Dla będących w zaawansowanym stadium zespołu Ehlersa-Danlosa, wykonywanie codziennych czynności staje się nie lada wyzwaniem.

Ps.
Zespół Ehlersa-Danlosa - materiały informacyjne, zobacz tu http://www.google.pl/search?q=zesp%C3%B3%C5%82+Ehlersa-Danlosa+&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Czongmolicha

Martwi mnie stan zdrowia mojej teściowej.Lekarze rozkładają ręce.Co jeszcze możemy zrobić?

Czongmolicha | 2 kwietnia 2012 12:24:30 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Od kilku miesięcy moja teściowa odczuwa bardzo silne bóle w dolnej części pleców.Miała robione wszystkie badania.Ostatnio była w szpitalu gdzie miała robioną gastroskopię i kolonoskopię.Badania te nie wykazały żadnych nieprawidłowości,podobnie jak EKG,USG,prześwietlenie kręgosłupa i badanie ginekologiczne.Badania krwi i moczu są niemal idealne.Ma jedynie lekko podwyższony cholesterol.Nie stwierdzono również obecności bakterii Helicobakter Pylori.Po wyjściu ze szpitala czuje się jeszcze gorzej.Bóle wróciły ze zdwojoną siłą.Cierpi do tego stopnia że ostatniej nocy nic nam nie mówiąc zadzwoniła po pogotowie bo nie mogła wytrzymać z bólu.Przyjechali,dali zastrzyk przeciwbólowy i pojechali.

Teściowa ostatnio bardzo schudła.Ma do tego od kilku już lat bardzo wysokie nadciśnienie.Skarży się również od kilku tygodni na problemy z oddawaniem moczu.Po całej nocy załatwia się normalnie natomiast w ciągu dnia pomimo iż chce jej się siusiu nie jest w stanie wysikać się do końca.Mówi że odczuwa przy tym ból i pieczenie.

Obawiam się że może to byś jakiś problem z nerkami lub pęcherzem.Czy to możliwe że dwukrotne badanie moczu i krwi nie wykazało żadnych nieprawidłowości?Miała już wizytę w poradni rehabilitacyjnej i gastrologicznej.Odesłali ja z kwitkiem bo nic nie znaleźli.A ona się potwornie męczy.Wczoraj widziałam z jakim trudem porusza się po kuchni robiąc obiad.Stękała i pojękiwała niemal przy każdym ruchu.Siłą położyłam ją do łóżka i dokończyłam gotować obiad.

Kiedy teściowa była w szpitalu pojechaliśmy do jej domu aby zawieźć jej parę ciuchów.To co zobaczyłam otwierając szufladę z bielizną wprawiło mnie w przerażenie.Były tam bardzo silne leki przeciwbólowe takie jak Tramal i Ketonal.Brała je przez cały czas nic nam nie mówiąc.

Jesteśmy bezradni,tym bardziej że lekarka nie widzi potrzeby wydania skierowania do urologa bo według niej skoro badanie moczu nic nie wykazało to nie tędy droga.

Teściowa broni się rękami i nogami przed kolejna wizyta w szpitalu ale myślę że to będzie nieuniknione.

Szukałam pomocy na różnych forach medycznych,na wszystkich odpowiadali tak samo.Może to to a może tamto.

Jestem załamana.Może ktoś z Was lub Waszych bliskich miał podobne dolegliwości i wie co jeszcze możemy zrobić aby pomóc Mamie?

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Kasiunnia

Co to za choroba? Co mi jest?

Kasiunnia | 28 marca 2012 21:29:21 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W poniedziałek idę do lekarza, ale może ktoś powie mi czy to choroba i jeśli masz jakieś domysły to jaka. 
Od kilku dni mam na lewej ręce czerwoną wysypkę. Trochę się powiększyła i po pewnym czasie pojawiła się druga. W środku jest białe, a dookoła czerwona wysypka. Jest suche. Bardziej czerwone robi się przy kontakcie z wodą. Teraz mam też na drugiej ręce małe ślady. Jest też na ramieniu. Niedawno miałam szczepionkę HPV i nie wiem czy to ma coś wspólnego z wysypką. 
Proszę o szybką odpowiedź. 

odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 20

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd