zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "chodzi"

Znaleziono 43 wyniki:

Allanka

O co chodzi z mieszkaniami TBS?

Allanka | 4 października 2012 22:08:52 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

A dokładniej ze "sprzedam/odstąpię mieszkanie TBS" ponieważ ceny są niewiarygodne. Przeglądam ogłoszenia o sprzedaży mieszkań we Wrocławiu i zastanawia mnie to dlaczego ceny tych mieszkań nie przekraczają 100 tys. Ktoś może wie o co w tym chodzi? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
mamiś

Jestem tu już jakiś czas ale nadal nie wiem o co chodzi z tymi trollami. Może mi ktoś wytłumaczyć?

mamiś | 29 września 2012 22:01:55 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
Gulietta

O co mu chodzi?

Gulietta | 26 września 2012 13:09:26 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Cześć mam pytanie do Was :)
Facet, którego poznałam w wakacje mówi mi ,że jestem fajna i mam ładne oczy, poprosił mnie o nr tel. I zawsze na koniec naszej koleżeńskiej rozmowy on mówi mi o tych oczach i że fajnie sie ze mną rozmawia... Chciałam też mu coś powiedzieć ale byłam zawstydzona więc napisałam mu smsa tego samego dnia że on mi się spodobał, a on napisał że Fajna jestem ale jest duża różnica między nami i mam się nie gniewać. ( a co ja mu się oświadczyłam ??? ) Dzieli nas 10 lat róznicy, ja mam 25 lat a on 35. Po tym jego smsie myślałam że on już do mnie się nie odezwie ale na nastepny dzień napisał...rozmawiamy normalnie ale on ciągle mówi że ładna jestem itp... Dodam że Pan X ma 4 letnią córke i niby jest samotny...no ale! I teraz się zastanawiam czy aby na pewno jest sam...czy może mu się spodobałam ale boi się powiedzieć że on jest zajęty...Dodam jeszcze że na początku znajomości mówił że wiek nie ma znaczenia! I nie wiem co mam myśleć tzn. jestem bardzo czujna na jego słowa żeby później wiadomo nie zakochać się i nie cierpieć jak się okaże że ma tam kogoś, no ale wkurza mnie takie granie w kotka i myszkę niby nic nie chce ale tak pisze :/  Pozdrawiam!

odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
robi25

O co tu chodzi????

robi25 | 21 września 2012 16:06:36 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Zastanawiam się czy u mnie wszystko ok??? Mianowicie mam trochę więcej niż 40 lat, jeżeli chodzi o urodę to podobno troszkę więcej niż przeciętny. Zdarza mi się (nawet dość często), że "zaczepiają" mnie ładne, dużo młodsze dziewczynki, ale za bardzo  nie rajcuje mnie to, natomiast kręcą mnie  starsze a nawet znacząco starsze , zadbane panie. Wystarczy, że taka elegancka pani uśmiechnie się do mnie już jestem cały ogłupiały i robię wszystko, aby zapoznać się z nią. Czy to normalne? co o tym sądzicie? Od razu dodam,że żonę mam w moim wieku, bardzo ładną opiekuńczą i w sumie nie mam na co narzekać. 

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

O co chodzi w tym nagraniu?

anonymous | 23 sierpnia 2012 07:40:16 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

http://www.wykop.pl/ramka/873625/tajne-nagrania/

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
ptakwodny

Jeżeli nie widomo o co chodzi,to chodzi o...? Sondaż

ptakwodny | 21 lipca 2012 09:24:15 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

W psującym się małżeństwie(zw.partnerskim) jeżeli nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o:

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
veronique

O co tu chodzi z 32 bity i 64 bity?

veronique | 19 lipca 2012 00:33:34 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Nawala mi Skype, wiec zapytalam na forum pomocy o porade. Forum obcojezyczne, wiec tlumacze po swojemu, ze nie wiem o co chodzi, to moze cos nie pasowac.

Pomagajacy napisal, zeby odinstalowac Skype'a jednym z dwoch programow. Jeden przeznaczony na systemy w 32 bitach, drugi 64 bitach. Co to jest i co wazniejsze skad mam wiedziec ktory system mam ja?

Za pomoc z gory dziekuje!:)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Kasiunnia

Na czym polega uniwersytet?

Kasiunnia | 3 kwietnia 2012 17:46:44 | kategoria: Nauka i technika, Ciekawostki

• G+
  • Facebook

Wiem, że tam się uczy. Chodzi mi o to, że nie wiem jak działa tam nauka. Czy są jakieś wybrane przedmioty czy raczej uczysz się do zawodu?

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
Kasiunnia

O co w tym chodzi?

Kasiunnia | 29 marca 2012 17:39:09 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Mam przyjaciela. Znamy się od przedszkola czyli około 9 lat. Jesteśmy tylko przyjaciółmi, a pozatym on nie jest w moim typie. Lubimy się razem pośmiać, a w ostatnie wakacje nawet mnie uściskał (tzw. niedźwiadek). Ostatnio wgl o nim nie myślałam ale tej nocy on mi się przyśnił. Śniło mi się, że staliśmy przed klasą i on przedstawił mi swoją dziewczynę. Nie wiem dla czego ale jak się obudziłam było mi trochę smutno.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
olusia13152

O co chodzi??

olusia13152 | 2 marca 2012 18:12:44 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Jestem teraz w liceum. No i na początku roku kręciłam z Filipem z mojej klasy ale nic nie wyszło (prawie bylismy razem). On ma takiego najlepszego kolege z gimnazjum z naszego rocznika tylko z innej klasy i do tej samej skoły chodzi (Dominik). Dominik jest przystojny. Mam wrażenie że mu się podobam bo wypytywał Filipa o mnie, jak przechodze to zawsze ogląda sie za mną. może mu sie podobam ale nie chce się brac za byla swojego kolegi no nie ? mam rację czy nie?

i śnił mi się dzisiaj, siedzieliśmy, gadaliśmy, wygłupialiśmy sie i w pewnym momencie on mnie pocałował a ja odwzajemniłam jego pocałunek o skonczyl sie sen, co to znaczy ?

4 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
ravcik12

Jak przerobic konsole psp ???????????????

ravcik12 | 28 lutego 2012 17:28:46 | kategoria: AGD i RTV, Konsole

• G+
  • Facebook

Witam mam psp 3004 i chcialbym je przerobic, by moc  grac w gry sciagniete z neta. Napiszcie jak je przerobic mam soft 6.60 krok po kroku szybko piszcie

Ostatnia aktualizacja: 13-09-2012 16:21:21
3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Kartad01

Jak mogę poderwać dziewczynę ?

Kartad01 | 20 lutego 2012 23:15:05 | kategoria: Mężczyzna, O kobietach

• G+
  • Facebook

jak mam poderwać dziewczynę ? Mam 18 lat . Nie jestem brzydkim chłopakiem, ale nie jestem też przystojniakiem na którego widok dziewczyna wzdycha . Wiele dziewczyn mówiło mi, że jestem ładny. Kilka nawet dawało mi wyraźne znaki, że im się podobam . Problem w tym, że... nie byłem usatysfakcjonowany nimi. Po prostu nie były za ładne. Pomimo tego wszystkiego uznaję siebie za brzydkiego . Mam kompleks jeśli chodzi o mój wygląd. Wydaje mi się, że powodem tego jest dzieciństwo . Kiedyś dużo innych dzieci wyzywało mnie od małp,goryli itp. ponieważ mam ciemniejszą cerę, i ciut grubszą dolną wargę. Dzisiaj wiem że to są atuty.Myślę, że niektóre dziewczyny lubią ciemną cerę u chłopaka i ponętne usta.Ale został we mnie jakiś uraz przez dzieciństwo.Coś zakodowało się w moim mózgu. I nie mam pewności siebie. Nie wierzę w to, że mogę znaleść tą jedyną . Na którą czekam już bardzo długo . Boję się, że dziewczyna może mnie olać . Nie wierzę w to, że mogę się podobać ładnym dziewczynom. Pomimo tego że miałem raz poważniejszy związek. Trwał równe 11 miesięcy. Było to 2 lata temu . Było mi ciężko . Ale rany szybko się zabliźniły, bo dziewczyna poszła do innego. Więc czułem smutek, ale też czułem nienawiść do niej . Jak już wyszedłem z doła . Skupiłem się na przepraszaniu przyjaciół za zaniedbanie,ponieważ cały się poświęciłem dla dziewczyny. Odzyskałem przyjaciół, ale brakuje mi tej bliskości, uczucia tęsknoty, chęci przytulenia się, bycia szczęśliwym,rozmów,miłości. Po moim nieudanym związku byłem pewny ze znajdę sobie kogoś z czasem . Ale miałem tyle nieudanych trafień, że już nawet nie pisze do nikogo , bo boję się że może mnie olać albo że nie będę interesująco się prezentował na początku . ( źle dobrane tematu,zanudzanie) . Nie wiem jak zainteresować dziewczyne. Proszę, pomóżcie mi . Dajcie jakieś rady bym wyszedł z tego błędnego przekonania, że nie dam sobie rady z kolejną dziewczyną. Mam czekać na miłość? Być cierpliwym ? Czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi.;) 

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
nameczanin

o co chodzi z tym internetem ???

nameczanin | 24 stycznia 2012 20:24:15 | kategoria: Polityka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jestem w pracy i słucham radia tylko a tak to polityką się nie zajmuje i w radiu coś mówili ,że coś tam mają zrobić z internetem ,że nie będzie naszej klasy , nie można będzie ściągać zdjęć , muzyk  . Wyjaśni mi ktoś o co chodzi ? Czy to jest już na 100% ,że tak będzie ?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Stella57

Ile się daje w koperte chrzestnej córce na wesele

Stella57 | 17 stycznia 2012 19:30:11 | kategoria: Miłość i związki, Ślub i wesele

• G+
  • Facebook

Mam wesele chrześnicy ile się daje w kopertę?a na chrzciny w  tz.pieluchę

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
NieWażneKtoJestem

Myślicie że są jakieś szanse..? jeśli takto co jeszcze mogę zrobić..?

NieWażneKtoJestem | 3 stycznia 2012 21:19:37 | kategoria: Miłość i związki, Single

• G+
  • Facebook

Trochę dziwna sprawa ale zaczął mi sie podobać chłopak z mojej klasy.. rok temu w ogóle nie zwracałam na Niego uwagi ale w tym roku coś się zmieniło.. nie wiem.. latam za nim jak głupia żeby tylko siedzieć w ławce blisko niego i jakoś zagadać o byle co.. trochę to dziwne że sie tak zachowuje bo mam już 17 lat! no ale cóż.. serce nie sługa :P najgorsze jest jednak to że on tak jakby sie innej paczki klasowej trzyma... nie mam zbyt wielu okazji żeby z nim pogadać.. on siedzi prawie zawsze z nimi.. a jak jest sam to po prostu tchórzę.. no bo ,,co klasa powie..?"; ( wiem.. zachowuje sie jak jakaś małolata ale taka już jestem.. gapie sie cały czas na niego i czasem na sb popatrzymy ale na krótko... nigdy nie startowałam do chłopaka z klasy i trochę nie bardzo wiem co zrobić.. pomocy..

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Natka2418

czy mogę być w ciazy ?

Natka2418 | 29 grudnia 2011 20:15:18 | kategoria: Miłość i związki, Ciąża

• G+
  • Facebook

Wczoraj kochałam sie z chłopakiem mielismy prezerwatywe ale potem lecielism tez bez robił mi dobrze penisem po pochwile ale wczesniej sie powcierał wiec raczej nic nie powinno sie dostac dzisiaj miałam dostac okres a jeszcze go nie mam ;/powiedzcie mi moge być w ciązy ?

13 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
magdalenad12

czy jak w tablecie jest wifi to trzeba jeszcze mieć dodatkowy internet

magdalenad12 | 9 grudnia 2011 21:39:37 | kategoria: AGD i RTV, Pozostałe

• G+
  • Facebook

chodzi mi o to czy jak mam tableta i jest w nim wifi to trzeba jeszcze kupować taki internet bezprzewodowy czyli wielkości pedriva/pedrajwa nie wiem jak to się pisze ale wiecie o co chodzi to trzeba dokupywać jeśli chce mieć internet za darmo i wszędzie

Ostatnia aktualizacja: 14-09-2012 12:43:23
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
smooky

O co chodzi, że na Facebooku babki piszą np. "Będę mieszkała na Dominikanie przez 6 miesięcy."?

smooky | 15 listopada 2011 22:15:43 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

Pewnie kolejna kampania przeciw jakiejś chorobie. Jakie są szczegóły?

odpowiedz
mymy

chemia pomocy ;/

mymy | 25 października 2011 17:03:57 | kategoria: Szkoła, Chemia

• G+
  • Facebook

1.Oblicz, ile gram tlenku węgla (IV) zostanie wyemitowane do atmosfery podczas spalania 10kg metanu.
2.Zaprojektuj doświadczenie ' wykrywanie wodoru w produktach spalania metanu' Narysuj schemat, zapisz obserwacje i sformułuj wniosek.
3.Zaprojektuj doświadczenie umożliwiające odróżnienie metanu od etanu . Narysuj schemat podpisując nazwą użytego  odczynnika, zapisz obserwacje i sformułuj wniosek.Napisz równanie reakcji chemicznych.

6 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Domis46

Proszę o jak najszybszą pomoc ;-)

Domis46 | 26 czerwca 2011 15:03:35 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzeństwo

• G+
  • Facebook

Idę na ślub mojej siostry i niewiem jaki mam im kupić prezent a to juz za 2 dni , ale jutro własnie z mamą jedziemy po to cos tylko niewiemy co to ma być ;-) Proszę o jak najszybsz a pomoc ;-)

odpowiedz
1 2 3 z 3

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd