zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "can"

Znaleziono 12 wyników:

bradekpitek

Czy uważacie, że Patricia Kazadi poradzi sobie jako prowadząca You Can Dance?

bradekpitek | 9 grudnia 2010 15:33:31 | kategoria: Hobby, Muzyka i taniec

• G+
  • Facebook

Po odejściu Anny Muchy z programu, jej miejsce w jury zajęła, wcześniejsza prowadząca, Kinga Rusin. W związku z czym pojawił się wakat na stanowisko prowadzącej program. Media donoszą, że będzie to Patricia Kazadi Patricia Kazadi spełni się w tej roli i będzie równie dobra jak Kinga Rusin?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
bradekpitek

Kto powinnien zastąpić Annę Muchę w You Can Dance? Sondaż

bradekpitek | 7 grudnia 2010 13:57:30 | kategoria: Rozrywka, Gwiazdy

• G+
  • Facebook

Odejście Muchy z You Can Dance Mucha jest już prawie pewne. Zamierza ona poświęcić się cały swój czas na prace przy serialu "Prosto w serce", gdzie będzie grać główną rolę. Kogo widzielibyście na jej miejscu? Może ktoś z wyżej wymienionych propozycji, albo może macie jakiegoś swojego ulubieńca, który by się świetnie wpasował w rolę jurora? Powinna być to osoba znana i rozpoznawalna. Gdy Mucha zasiadła w jury YCD słupki oglądalności poszły w górę. Kto według Was mógłby sprawić, że YCD znów zyskałby na oglądalności?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
zaklpotoana

co mam robic ?

zaklpotoana | 18 maja 2010 17:22:18 | kategoria: Hobby, Muzyka i taniec

• G+
  • Facebook

Sluchajcie mam prosbe i do dziewczyn i do chlopakow :) dzisiaj bylam na randce z super boskim chlopakiem mam taki maly problem on jest znany ( z programu You Can Dance ) jak go zobaczylam od razu mi sie spodobal, a ze nie ogladam tego programu kompletnie o tym nie wiedzialam, ze on tam wystepowal :) nie wiem czy mam zadawac pytania stylu : jak ci sie tam podobalo ? od ilu lat tanczysz ? kochasz taniec ? czy po za tancem robisz cos jeszcze ? czy pytania takie tez normalne jak : jakie dziewczyny lubisz ? co ci sie najbardziej w nich podoba ? I jeszcze 1 maly problem ja lat mam 14, a on 18 czy do nie jest zbyt duza roznica wieku ? bo wkoncu chopacy w jego wieku mysla juz o sexie i nie tylko mysla, ale i chca to robic... POMOCY ! On mi sie strasznie podoba !: (( a jak dzisiaj bylismy na randce to on mowil mi co chwile : czemu sie nie odzywasz ? taka cicha myszka z ciebie !!! Dzieczyny, chlopaki ! POMoCYY JAK NaJSZYBSZEJ ! :) Z gory dziekuje ;**

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
mandi

Czy w tv lecą eliminacje do ,,You Can Dance"?

mandi | 9 stycznia 2010 16:30:10 | kategoria: Hobby, Muzyka i taniec

• G+
  • Facebook

Reklamują to ostatnio , ale nie wiem czy pokazuja już eliminacje. Jak tak to o której godz?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
amaazona

Co sądzicie o programie You Can Dance?

amaazona | 22 czerwca 2009 00:44:21 | kategoria: Hobby, Muzyka i taniec

• G+
  • Facebook

Moim zdaniem świetny program, z zaciekawieniem śledziłam losy uczestników tego programu. W ostatniej edycji do gustu przypadł mi najbardziej Łukasz Zięba.

Tak na marginesie jak sądzicie mając 19 lat warto zapisać się do szkoły tanecznej??Czy nie jest się już za "starym"??Warto spełnić swoje marzenie??

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Zarowka

Co on takiego zrobił?

Zarowka | 19 grudnia 2008 21:56:31 | kategoria: Hobby, Muzyka i taniec

• G+
  • Facebook

Oglądałam sobie ostatnio na YouTube filmiki ze starych castingów do "YCD" i trafiłam na ten. Zaczęłam oglądać program od trzeciej edycji (no, trochę drugiej widziałam) i moje pytanie brzmi: co zrobił Gleba? "Po tym, jak się zachowałeś, nie powinno cię już być na scenie". I co ma do tego wszystkiego Piróg??? "...Maciek kontra Michał Piróg - runda finałowa".

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Mashi

Czy program You Can Dance mogę jakoś obejrzeć na komórce ?

Mashi | 30 kwietnia 2008 18:05:04 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Mam wykupiony w Erze Omnix pakiet na internet za 5 zł, więc czy się da oglądać YCD na komórce ? - mam SE K510i

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
kika601

Kto ma piosenki z you can dance?

kika601 | 17 kwietnia 2008 14:43:35 | kategoria: Rozrywka, Imprezy

• G+
  • Facebook

Z góry dziękuje

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Bombonierka

Co wolicie: Taniec Z Gwiazdami czy You Can Dance? Sondaż

Bombonierka | 3 marca 2008 15:03:53 | kategoria: Rozrywka, Kino

• G+
  • Facebook

A może i to, i to Ci się nie podoba?

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... odpowiedz
aduss22

Oglądasz program You Can Dance - Po Prostu Tańcz? Sondaż

aduss22 | 6 stycznia 2008 19:57:28 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy oglądasz program na TVN You Can Dance??

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
kuba18p

Co sądzicie o Dianie Staniszewskiej,która odpadła z You Can Dance w ostatnim odcinku?

kuba18p | 23 listopada 2007 18:55:49 | kategoria: Hobby, Muzyka i taniec

• G+
  • Facebook

Pytanie banalne,ale jednak jestem ciekaw Waszych opinii na temat tej sympatycznej dziewczyny.Co myslicie o niej zarówno pod wzgledem tańca jak i urody?Myślicie,ze powinna zostać w programie?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
malina3000

Jaka to melodia ?

malina3000 | 1 listopada 2007 23:25:50 | kategoria: Rozrywka, Gwiazdy

• G+
  • Facebook

Witam dokładniej chodzi mi o piosenkę z programu telewizyjnego "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" emitowanego w telewizji TVN wykonywana w 8 odcinku w solówce przez Dianę Staniszewską. Bardzo potrzebny mi jest tytuł tej piosenki. Bardzo proszę o pomoc !

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd