zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "bok"

Znaleziono 49 wyników:

znafca_rzycia

No i znowu moderacja chrapie

znafca_rzycia | 11 lipca 2014 05:30:35 | kategoria: Polityka, Afery

• G+
  • Facebook

i przekręca się na drugi bok.

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
ktos200

Grzywka na bok

ktos200 | 22 czerwca 2014 10:33:54 | kategoria: Styl i uroda, Fryzury

• G+
  • Facebook

Długą trzeba mieć grzywkę aby zrobić ją na bok szukałam w internecie ale wszędzie piszą inaczej pomóżcie! Zaskoczony

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

co o tym myślicie? to zdrada czy nie?

~Gość | 17 czerwca 2014 14:25:02 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Pogubiłem się, ostatnio z moją żoną mieliśmy kryzys, ona mi się przyznała , że ktoś się jej w pracy
spodobał , że ostro z nim flirtowała , o mało się nie całowali,że nie jest jej obojetny, ale to jeszcze nie wszystko zarzuca mi , że
nie zajmuje się z nią i dlatego jak to określiła"ciągle flirtuje" ., że ma konto na jakimś portalu
randkowym , że pisze sobie z gościami powiedziała,że podnosi jej to samoocenę, że jak się nie zmienie odejdzie ode mnie a przeciez ja ją kocham
ma wszytko staram się zabieram ja na wakacje pewnie , że nie jest tak jak na początku związku 10 lat temu
ale dziwne , żeby tak zawsze było , co ja mam zrobić? paskudnie się moja zona zachowuje a ja ma to tolerować jej flirty na boku ciągłe?
można to wybaczyc czy to podchodzi pod zdrade/

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz

Idziesz w życie z miłością u swojego boku? Czy Twoje serce jest samotne?

anonymous | 15 czerwca 2014 22:42:49 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

Miłego wieczoru:) Dobranoc.

Ostatnia aktualizacja: 15-06-2014 22:53:35
0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 37
odpowiedz
Ukasz12345

co mam zrobić aby mi się to "coś" nie pokazywało za każdym razem na Google Chrom z boku?

Ukasz12345 | 7 czerwca 2014 14:23:09 | kategoria: Internet, Wyszukiwarki

• G+
  • Facebook

http://scr.hu/2q2y/jgj52 to jest to coś. nie wiem co z tym zrobić. :/

odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz

Dlaczego za każdym razem muszę być tą frajerką, która stoi gdzieś z boku próbując zwrócić jego uwagę a on ma mnie i tak gdzieś?

~ninka20 | 27 maja 2014 20:29:33 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Tak było od początku. W podstawówce na imprezie szkolnej tanczyłam na środku sali a on i tak poszedł się całować z inną. W gimnazjum dwóch mnie olewało i miało potem inne panienki. W liceum zabujałam się w innym a potem oglądałam tylko jak obściskuje się z inną.  Na studiach ubzdurałam sobie takiego, który mnie nie zna a potem jednego z roku, który byl zajęty. Chciałabym być z kimś kto mi się też podoba. To nie jest tak, że jestem jakaś obleśna tylko podrywają mnie ci, ktorzy mnie nigdy nie interesują a ja sie intersuje tymi, ktorzy maja mnie w du.ie. Od zawsze jestem sama bo chce coś czuć do kogoś a nie byc z braku laku ;(

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
antysocjalista

Czy chciałbyś zamieszkać w Mongolii?

antysocjalista | 27 maja 2014 10:49:44 | kategoria: Podróże, Azja

• G+
  • Facebook

Mongolia to najbardziej bezludny kraj świata.
Ten kraj ma najniższy wskaźnik mieszkańców na km2 - tylko 1,75.
Po odjęciu mieszkańców stolicy to mamy 0,97 człowieka na km2.

Dla porównania kraj Singapur ma 6652 ludzi na km2.
Mongolski kwadrat o boku 81km zamieszkuje tyle ludzi co singapurskie 2 przecznice Śmiech.

Mongolia to coś idealnego dla odludków, fanów pustki, przestrzeni i ciszy. Trochę kicha jak się coś zepsuje na takim odludziu - zwłaszcza zdrowie.

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedz
greenlandia

Jak być w dwóch miejscach jednocześnie ,gdy ma się u boku nieodpowiedzialnego człowieka?Czuję że wszystko muszę sama dopilnować..

greenlandia | 3 maja 2014 14:20:47 | kategoria: Rodzina i znajomi, Dzieci

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
ptakwodny

Dlaczego ten człowiek nigdy nie siedział?

ptakwodny | 29 kwietnia 2014 19:23:46 | kategoria: Społeczeństwo, Religia

• G+
  • Facebook

Założyciel Legionu Chrystusa o. Marcial Maciel z papieżem Janem Pawłem II
"Wizytatorzy w swoim oświadczeniu w kwietniu 2010 przyznali, że Marcial Maciel dopuścił się skandalu najcięższego i obiektywnie niemoralnego zachowaniaprawdziwych przestępstw i prowadził życie pozbawione skrupułów i autentycznych uczuć religijnych"
"Jak ujawniono na początku 2009 roku, założyciel zgromadzenia prowadził podwójne życie, żyjąc z kobietą i posiadając z nią córkę. Ponadto został oskarżony o pedofilię przez byłych seminarzystów. Kontrowersje wzbudzał również sposób funkcjonowania zgromadzenia. Zgromadzeniu zarzucano stosowanie metod sekciarskich.
"Marcial Maciel Degollado, założyciel Legionów Chrystusa, swoim podopiecznym opowiadał o trudnej chorobie układu moczowego, którą musi leczyć masturbacją. Twierdził, że papież udzielił mu specjalnej dyspensy, dzięki której zakonnice mogły masować jego przyrodzenie, aby uwolnić go od konfliktu "spermowo-urynalnego". Młodzieńcy zostali przekonani, że miejsce u jego boku to wyróżnienie. Dziś opowiadają szokujące historie o spotkaniach z Marcialem i innymi członkami Legionu Chrystusa..."

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
zbigpary

Zgadzasz się ze mną, że nieporównanie logiczniejszy jest powrót do żywych JEZUSA i zejście z krzyża po przebiciu Mu boku i serca włócznią, jeszcze tego samego popołudniowego piątku, na oczach tłumów, Sondaż

zbigpary | 20 kwietnia 2014 09:17:53 | kategoria: Społeczeństwo, Historia

• G+
  • Facebook

niż oficjalna wersja ewangeliczno-chrześcijańska, w tym katolicka, która nosi wszelkie cechy celowego sfałszowania i zmanipulowania tamtych wiekopomnych wydarzeń, by osłabić wpływ Nauk JEZUSA o duchowej nieśmiertelności wszelkich istot, i wywyższających Doskonały System Harmonii Przyrody (DSHP) nad nieharmonijną, niszczącą cywilizacją ludzką?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
zbigpary

Powiedzcie uczciwie, czy jeśli JEZUS potrafił trzeciego dnia zmartwychwstać, to nie mógł - a nawet nie powinien - zejść z krzyża od razu po ukrzyżowaniu i przebiciu Mu boku i Serca włócznią, Sondaż

zbigpary | 13 kwietnia 2014 12:21:55 | kategoria: Społeczeństwo, Historia

• G+
  • Facebook

na oczach wszystkich zgromadzonych i Rzymian, by nie było potem żadnych podejrzeń, że ktoś w nocy wykradł z grobu Jego Ciało?

Powiem Wam uczciwie i rzetelnie, że JEZUS musiał właśnie od razu wtedy, na oczach wszystkich zejść z krzyża, bo tylko tak jest to logiczne, a nie tak, jak to fałszywie przedstawiają Ewangelie, i jak tego nauczają bezmyślni, ograniczeni (lub szujowaci, jeśli robią to świadomie) kapłani chrześcijańscy z papieżami na czele.

Macierewicz z Kaczyńskim na pewno twierdziliby, że Jego Ciało zostało wykradzione (przez agentów rosyjskich), On nie zmartwychwstał, więc żadna nowa religia, niż wywyższająca człowieka i kapitalizm nie mogła się narodzić.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz

Co myślicie o fryzurach z wygolonym bokiem ? :o) ^^

anonymous | 30 marca 2014 20:25:56 | kategoria: Styl i uroda, Fryzury

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 30-03-2014 20:38:39
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz

Czy praca jest Waszym jedynym źródłem utrzymania?

anonymous | 28 marca 2014 20:23:49 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

Ja staram sie zawsze miec cos "na boku" w razie W. :)

Ostatnia aktualizacja: 28-03-2014 20:24:14
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
veronique

Czy i jak sie nazywa taki filtr na ektran laptopa (czy w ogole na ekran)? ktory przeslania widok osobom z boku?

veronique | 16 marca 2014 20:11:44 | kategoria: Komputery, Laptopy

• G+
  • Facebook

odpowiedz

10 zadan z matmy :/ pomocy

~erttree | 9 marca 2014 01:32:34 | kategoria: Szkoła, Matematyka

• G+
  • Facebook

Zad.1
Zapisz polecenie w postaci wyrazenia arytmetycznego, a nastepnie oblicz jego wartosc.
a]od iloczynu liczby 3/4 i 4cale 2/3 odejmij liczbe 1,68
b]do ilorazu liczby 0,884 przez 2,6 dodaj liczbe 1cala 1/2
c]dodaj kwadraty liczb 0,2 i 3,1
d]sume liczb 2cale 3/8 i 1,75 pomnoz przez roznice liczb 1 i 79/99
e]szescian liczby 2/3 podziel przez kwadrat liczby 4/9
f]od sumy szescianow liczb 2 i 1/2 odejmij liczbe 0,125=====================================================
============================================================================================================
Zad.2
Zawartosc 24 butelek o pojemnosci 0,3 litra i 18 butelek o pojemnosci 0,25 litra przelano do
zbiornika o pojemnosci 13,5 litra.Zawartosc ilu butelek 0,3 litrowych zmiesci sie jeszcze w tym zbiorniku ?
============================================================================================================
Zad.3
Piec lat temu Ania miala dwa razy mniej lat niz bendzie miala za 5 lat .====================================
Uloz rownanie pozwalajace obliczyc obecny wiek Ani. Rozwiaz to rownanie====================================
Zad.4
Hurtownia odziezy zakupila 12 jednakowych zimowych plaszczy i 15 jednakowych================================
kurtek za laczna kwote 13 500zl. Plaszcz byl o 180zl drozszy niz kurtka. Oblicz============================
cene zakupu przez hurtownie plaszcza oraz cene zakupu kurtki.==============================================
Zad.5
Podczas 3 dniowego rajdu rowerowego uczniowie przejechali 65km. Drugiego====================================
dnia pokonali dwa razy dluzsza trase niz pierwszego dnia, a trzeciego o ===================================
5km wiecej niz pierwszego dnia. Ile kilometrow przebyli kazdego dnia?=======================================
Zad.6
Na mapie wykonanej w skali 1 : 250 000 droga laczaca dwie miejscowosci======================================
ma dlugosc 19 cm. Oblicz dlugosc tej trasy w rzeczywistosci. Wyraz ja w kilometrach .======================
Zad.7
Samochod, jadacy ze stala predkoscia, pokonal 20 km w ciagu 15 min. Jaka====================================
odleglos pokona ten saomchod, jesl bendzie jeczal z ta sama predkoscia prze 2,5 h ?=========================
Zad.8
Komputer kosztowal 3000 zl. Ile bendzie kosztowal ten komputer pod dwukrotnej obnizce cen o 15 %?===========
Zad.9
Zalozmy, ze gorny koniec drabiny opartej na sciane siega na wysokosc 2m, a jej dolny========================
koniec znajduje sie w odleglosci 1,5 m od sciany.Czy drabina moze miec 2,5m dlugosci ?=====================
Zad.10
Uzupelnij zdania :
a]Wysokosc trojkata rownobocznego o boku dlugosci 8 wynosi....
b]Przekatna kwadratu o boku dlugosci {6pierwiastek z 2}wynosi...
c]Dlugosc boku trojkata rownobocznego o wysokosci 6 wynosi ...
d]Dlugosc boku kwadratu o przekatnej dlugosci 8 wynosi ...
e]Pole rombu; ktorego bok ma 13 cm, a dluzsza przekatna -24 cm wynosi ....
==========================================================================
Z gory dzieki za kazda odpowiedz sory za blendy, nie stosowalem ż,ź,ę,ą itp ;)

9 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
CZARNA_zołza

W jakiej pozycji lubicie najbardziej spać? :)

CZARNA_zołza | 5 marca 2014 23:08:02 | kategoria: Społeczeństwo, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Na boku, plecach, brzuchu.. ?
To pytanie jest apropo mojej rozmowy z Kimś... ja lubie na boku. Lubie też na brzuchu, ale jakoś nie jest mi wygodnie :)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz

Tytuł Gry

~Sowa12345 | 1 marca 2014 17:52:26 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Jak nazywa sie bardzo stara gra co kamera byla od boku i chodzilo sie takimi ludzikami co mieli rózne moce np.jakis ogien, mozna bylo grac w dwie osoby a moze nawet wiecej.

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Gra

~Sowa12345 | 1 marca 2014 17:48:32 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Jak nazywa sie bardzo stara gra co kamera byla od boku i chodzilo sie takimi ludzikami co mieli rózne moce np.jakis ogien, mozna bylo grac w dwie osoby a moze nawet wiecej.

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
John Kimble

Po tych wczorajszych bulkach cos mnie kluje w boku ;/

John Kimble | 5 lutego 2014 17:57:13 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

A was ?

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

ale mi doobrze.ile trójkąt ma boków?

~Gość | 27 stycznia 2014 21:07:20 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
1 2 3 z 3

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd