zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "bok"

Znaleziono 41 wyników:

zbigpary

Zgadzasz się ze mną, że nieporównanie logiczniejszy jest powrót do żywych JEZUSA i zejście z krzyża po przebiciu Mu boku i serca włócznią, jeszcze tego samego popołudniowego piątku, na oczach tłumów, Sondaż

zbigpary | 20 kwietnia 2014 09:17:53 | kategoria: Społeczeństwo, Historia

• G+
  • Facebook

niż oficjalna wersja ewangeliczno-chrześcijańska, w tym katolicka, która nosi wszelkie cechy celowego sfałszowania i zmanipulowania tamtych wiekopomnych wydarzeń, by osłabić wpływ Nauk JEZUSA o duchowej nieśmiertelności wszelkich istot, i wywyższających Doskonały System Harmonii Przyrody (DSHP) nad nieharmonijną, niszczącą cywilizacją ludzką?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
zbigpary

Powiedzcie uczciwie, czy jeśli JEZUS potrafił trzeciego dnia zmartwychwstać, to nie mógł - a nawet nie powinien - zejść z krzyża od razu po ukrzyżowaniu i przebiciu Mu boku i Serca włócznią, Sondaż

zbigpary | 13 kwietnia 2014 12:21:55 | kategoria: Społeczeństwo, Historia

• G+
  • Facebook

na oczach wszystkich zgromadzonych i Rzymian, by nie było potem żadnych podejrzeń, że ktoś w nocy wykradł z grobu Jego Ciało?

Powiem Wam uczciwie i rzetelnie, że JEZUS musiał właśnie od razu wtedy, na oczach wszystkich zejść z krzyża, bo tylko tak jest to logiczne, a nie tak, jak to fałszywie przedstawiają Ewangelie, i jak tego nauczają bezmyślni, ograniczeni (lub szujowaci, jeśli robią to świadomie) kapłani chrześcijańscy z papieżami na czele.

Macierewicz z Kaczyńskim na pewno twierdziliby, że Jego Ciało zostało wykradzione (przez agentów rosyjskich), On nie zmartwychwstał, więc żadna nowa religia, niż wywyższająca człowieka i kapitalizm nie mogła się narodzić.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz

Co myślicie o fryzurach z wygolonym bokiem ? :o) ^^

anonymous | 30 marca 2014 20:25:56 | kategoria: Styl i uroda, Fryzury

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 30-03-2014 20:38:39
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Pitbull

Czy praca jest Waszym jedynym źródłem utrzymania?

Pitbull | 28 marca 2014 20:23:49 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

Ja staram sie zawsze miec cos "na boku" w razie W. :)

Ostatnia aktualizacja: 28-03-2014 20:24:14
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
veronique

Czy i jak sie nazywa taki filtr na ektran laptopa (czy w ogole na ekran)? ktory przeslania widok osobom z boku?

veronique | 16 marca 2014 20:11:44 | kategoria: Komputery, Laptopy

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz

10 zadan z matmy :/ pomocy

~erttree | 9 marca 2014 01:32:34 | kategoria: Szkoła, Matematyka

• G+
  • Facebook

Zad.1
Zapisz polecenie w postaci wyrazenia arytmetycznego, a nastepnie oblicz jego wartosc.
a]od iloczynu liczby 3/4 i 4cale 2/3 odejmij liczbe 1,68
b]do ilorazu liczby 0,884 przez 2,6 dodaj liczbe 1cala 1/2
c]dodaj kwadraty liczb 0,2 i 3,1
d]sume liczb 2cale 3/8 i 1,75 pomnoz przez roznice liczb 1 i 79/99
e]szescian liczby 2/3 podziel przez kwadrat liczby 4/9
f]od sumy szescianow liczb 2 i 1/2 odejmij liczbe 0,125=====================================================
============================================================================================================
Zad.2
Zawartosc 24 butelek o pojemnosci 0,3 litra i 18 butelek o pojemnosci 0,25 litra przelano do
zbiornika o pojemnosci 13,5 litra.Zawartosc ilu butelek 0,3 litrowych zmiesci sie jeszcze w tym zbiorniku ?
============================================================================================================
Zad.3
Piec lat temu Ania miala dwa razy mniej lat niz bendzie miala za 5 lat .====================================
Uloz rownanie pozwalajace obliczyc obecny wiek Ani. Rozwiaz to rownanie====================================
Zad.4
Hurtownia odziezy zakupila 12 jednakowych zimowych plaszczy i 15 jednakowych================================
kurtek za laczna kwote 13 500zl. Plaszcz byl o 180zl drozszy niz kurtka. Oblicz============================
cene zakupu przez hurtownie plaszcza oraz cene zakupu kurtki.==============================================
Zad.5
Podczas 3 dniowego rajdu rowerowego uczniowie przejechali 65km. Drugiego====================================
dnia pokonali dwa razy dluzsza trase niz pierwszego dnia, a trzeciego o ===================================
5km wiecej niz pierwszego dnia. Ile kilometrow przebyli kazdego dnia?=======================================
Zad.6
Na mapie wykonanej w skali 1 : 250 000 droga laczaca dwie miejscowosci======================================
ma dlugosc 19 cm. Oblicz dlugosc tej trasy w rzeczywistosci. Wyraz ja w kilometrach .======================
Zad.7
Samochod, jadacy ze stala predkoscia, pokonal 20 km w ciagu 15 min. Jaka====================================
odleglos pokona ten saomchod, jesl bendzie jeczal z ta sama predkoscia prze 2,5 h ?=========================
Zad.8
Komputer kosztowal 3000 zl. Ile bendzie kosztowal ten komputer pod dwukrotnej obnizce cen o 15 %?===========
Zad.9
Zalozmy, ze gorny koniec drabiny opartej na sciane siega na wysokosc 2m, a jej dolny========================
koniec znajduje sie w odleglosci 1,5 m od sciany.Czy drabina moze miec 2,5m dlugosci ?=====================
Zad.10
Uzupelnij zdania :
a]Wysokosc trojkata rownobocznego o boku dlugosci 8 wynosi....
b]Przekatna kwadratu o boku dlugosci {6pierwiastek z 2}wynosi...
c]Dlugosc boku trojkata rownobocznego o wysokosci 6 wynosi ...
d]Dlugosc boku kwadratu o przekatnej dlugosci 8 wynosi ...
e]Pole rombu; ktorego bok ma 13 cm, a dluzsza przekatna -24 cm wynosi ....
==========================================================================
Z gory dzieki za kazda odpowiedz sory za blendy, nie stosowalem ż,ź,ę,ą itp ;)

9 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
CZARNA_zołza

W jakiej pozycji lubicie najbardziej spać? :)

CZARNA_zołza | 5 marca 2014 23:08:02 | kategoria: Społeczeństwo, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Na boku, plecach, brzuchu.. ?
To pytanie jest apropo mojej rozmowy z Kimś... ja lubie na boku. Lubie też na brzuchu, ale jakoś nie jest mi wygodnie :)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz

Tytuł Gry

~Sowa12345 | 1 marca 2014 17:52:26 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Jak nazywa sie bardzo stara gra co kamera byla od boku i chodzilo sie takimi ludzikami co mieli rózne moce np.jakis ogien, mozna bylo grac w dwie osoby a moze nawet wiecej.

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Gra

~Sowa12345 | 1 marca 2014 17:48:32 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Jak nazywa sie bardzo stara gra co kamera byla od boku i chodzilo sie takimi ludzikami co mieli rózne moce np.jakis ogien, mozna bylo grac w dwie osoby a moze nawet wiecej.

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Cichy_Lobbysta

Co byście zrobili jakbyście się pewnego pięknego ranka obudzili u boku obcego mężczyzny w luksusowym hotelu??

Cichy_Lobbysta | 23 lutego 2014 19:27:11 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Nie pamiętając niczego?

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
John Kimble

Po tych wczorajszych bulkach cos mnie kluje w boku ;/

John Kimble | 5 lutego 2014 17:57:13 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

A was ?

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

ale mi doobrze.ile trójkąt ma boków?

~Gość | 27 stycznia 2014 21:07:20 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
Lizawietta

Jak odłożyć tą sprawę na bok i w pełni zająć się swoim bieżącym życiem?

Lizawietta | 18 grudnia 2013 18:32:02 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Mam problem. Przez listopad zaczął ze mną kręcić, ale nie na poważnie chłopak z którym znałam się przelotnie od kilku miesięcy( i wykazywałam nim zainteresowanie), i ponadto od zawsze mieliśmy się ku sobie. Mam dwie interpretacje jego zachowania albo się we mnie zakochał albo chciał minie w sobie rozkochać ( w wiadomym celu). Trzy tygodnie temu dałam mu do zrozumienia,że wiem jakobym nie była jedyną. I powiedziałam mu,żeby mnie nie dotykał. Nie wyjawiłam mu wszystkiego, co wiem.Umówiliśmy się na rozmowę dwa dni później, ale go nie było. Jemu bardzo zależało na znajomości ze mną, teraz domyślam się,że pewnie spodziewa się negatywnej reakcji z mojej strony, a nawet zerwania znajomości, ale ja go chcę potraktować przyjaźnie, chcę dać mu do zrozumienia,że nadal ma u mnie szanse( choć teraz będzie trudniej) i absolutnie nie mam do niego żalu i pretensji i życzę mu jak najlepiej. Możemy się kolegować , przyjaźnić, a jak się postara to nawet coś więcej. I w związku z tym od trzech tygodni bywam w miejscach gdzie on może być i układam w głowie "mowę" flirciarsko-przyjacielską i bez pardonu chcę pokazać,że mi się podoba, ale tez między wierszami chcę nawiązać do tego, że wiem o innych. Mój problem polega generalnie na tym, że wciąż mam w głowie wizję tego spotkania i mój umysł nie może odetchnąć.  Bardzo,zależy mi na tym,żeby on wiedział,że wciąż darzę go sympatią i nie zależnie czy będzie chciał kontynuować znajomość czy nie chce mu podziękować za miłe chwile.Nie wiadomo kiedy go spotkam i nie wiem czy mogę mu powiedzieć to samo niezależnie czy zobaczymy się za trzy dni czy za trzy miesiące. Czy czas ma znaczenie? Co poradzicie? Jak się do tego wszystkiego ustosunkować? Jak nie myśleć o tym do naszego spotkania?

odpowiedzi i komentarzy: 52
odpowiedz
TOJA2

nie wkurzają Was te przesuwające sie koszulki z boku ekranu?

TOJA2 | 10 grudnia 2013 16:52:33 | kategoria: Biznes i finanse, Marketing i reklama

• G+
  • Facebook

bo mnie tak.ja rozumiem,że to strona i reklama Pytamy,ale nie wystarczyłoby zdjęcie?

odpowiedzi i komentarzy: 36
odpowiedz

mowienie przez sen

~Gość | 24 listopada 2013 19:43:05 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam. Mam problem z mówieniem przez sen a raczej po wybudzeniu się z niego.  Wygląda to tak, ze moj organizm sie budzi aczkolwiek jakby mozg jeszcze spal i niezupelnie swiadoma mowie rozne rzeczy. Osoba przygladajaca sie z boku moze mi zadawac pytania a ja moge w pelni wyraznie na nie odpowiadac ale po wszystkim ja tego poprostu nie pamietam. Dziwne uczucie, troche wstyd...sama juz nie wiem co o tym myslec i czy jakos probowac zaradzic.myslalam ze jest to moze skutek prowadzenia lekko stresujacego trybu zycia badz zmeczenia problemami.  Prosze o jakas rade badz podpowiedz. Dodam tylko, ze jestem 21 letnia kobietą.  Pozdtawiam.

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
ronnyp

Zdrada za zdrade?

ronnyp | 7 listopada 2013 21:36:23 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Myslicie ze jezeli jedna strona zdradzi i chce sie pogodzic to druga strona powinna moc tez skoczyc w bok (za zgoda osoby ktora zdradzila) by bylo po rowno i dalej mogliby budowac zwiazek? w ten sposob nie bedzie poszkodowanej osoby bo tez bedzie mogla uczynic to samo co jej partner. co myslicie o takim rozwiazaniu?

ps. hipotetyczna sytuacja

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
kasiakopec68@

Czy ktos mądry zna odpowiedź ? :)

kasiakopec68@ | 24 września 2013 19:31:03 | kategoria: Nauka i technika, Nauka

• G+
  • Facebook

W trójkącie ABC poprowadzono dwusieczną kąta przy wierzchołku A, która przecięła bok BC
w punkcie D. Wiedząc, że |AC| = |AD| = |BC|, oblicz kąty trójkąta ABC.

10 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 35
odpowiedz
zbigpary

To była pomyłka personelu, czy bezczelna próba oszukania mnie? Sondaż

zbigpary | 20 września 2013 00:18:57 | kategoria: Zakupy i prezenty, Bez okazji

• G+
  • Facebook

Do kasy w supermarkecie Kaufland doszedłem na 15 minut przed zamknięciem (21.45). Kupowałem 2 szt. przedłużaczy po 9,99 zł, 1 czarny przedłużacz z półki, gdzie widniała cena 11,99 zł, lekką kurtkę za 24,99 zł, 2 szt. bielizny po 6,99 i 1 sok pomarańczowy za 2,49 zł. Kasjerka wystawiła paragon na sumę 86 zł (groszy nie pamiętam). Z obliczeń w pamięci wychodziło mi, że powinienem zapłacić nie więcej, jak 75 zł. Spojrzałem przy niej na paragon. Były tam 2 pozycje po 24,99 zł, w tym druga jako przyłącze. Zapłaciłem kartą i udałem się do Biura Obsługi Klienta z reklamacją, że wg ceny na półce, ten przedłużacz miał cenę 11,99 zł (były tam też białe, też po 11,99 zł), a nie 24,99 zł. Pracownica wzięła ode mnie ten przedłużacz i poszła sprawdzić. Przyszła po ok. 5 minutach, powiadamiając mnie, że te czarne przedłużacze nie mają ceny, nie mają kodów, a cena 11,99 zł dotyczy białych. Zwróciła mi zapłacone pieniądze (24,99 zł). Czy to była pomyłka kasjerki, czy próba zamierzonego oszukania mnie? Wg mnie, pracownica BOK kryła kasjerkę, bo ewidentnie udawała głupią, a może była z nią w zmowie.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Repair

Dlaczego polacy walczyli u boku napoleona?

Repair | 16 września 2013 17:49:21 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
level2

Ile kosztuje malowanie całego boku samochodu?

level2 | 16 września 2013 12:20:43 | kategoria: Motoryzacja, Warsztat

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
1 2 3 z 3

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd