zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "bardzo"

Znaleziono 31 wyników:

djkuba

co jest najleprze na bardzo mocne oparzenia?

djkuba | 19 sierpnia 2012 11:13:17 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

robilem sobie corn dogi i musialem poprawic wykałaczke i włozylem palec do gorącego oleju posmarowalem to sobie jakims kremem ale nie pamietam jakim

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
Membasta

Bardzo wysoki wynik CRP

Membasta | 30 lipca 2012 22:10:04 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Od tygodnia mam problem z nerka, bylam u lekarza, robilam usg, wyszlo, ze mam zapalenie nerki. Na badanie krwi nie czekalam, po dwoch godzinach zadzwonila do mnie lekarka i powiedziala, ze wyniki mocno nie odbiegaja od normy oprocz CRP. Moj wynik to 200 (norma to od 0 do 5). Bylam lecznicy prywatnej, lekarka powiedziala, ze moze mi wypisac skierowanie do szpitala ale nie powiedziala, czy mam tam jechac czy nie. Dostalam antybiotyk, podobno jak stan bedzie sie pogarszal (od 3 dni mialam temperature 37-40) to mam niezwlocznie jechac na izbe przyjec. I teraz mam pytanie, co byscie zrobili na moim miejscu? Czekac na pogorszenie czy od razu jechac do szpitala? Dotad bylam okazem zdrowia.

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
Odajmiciastko

Bardzo proszę o pomoc

Odajmiciastko | 14 lipca 2012 18:44:46 | kategoria: Hobby, Muzyka i taniec

• G+
  • Facebook

Jak nazywa się ta piosenka co leci od 2:22 ? Bardzo mi zależy
 http://www.youtube.com/watch?v=oJomsxjwIvw&feature=related

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
zabcia1129111

Mam 15 lat i mam bardzo wielką ochotę na sex

zabcia1129111 | 14 czerwca 2012 22:50:06 | kategoria: Edukacja, Studia

• G+
  • Facebook

Mam 15 lat i mam bardzo wielką ochotę na sex. Nie mam chłopaka ale mam bardzo dużo kolegów 

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
czarna1906

prosze o rozwiazanie;)

czarna1906 | 10 czerwca 2012 16:29:30 | kategoria: Szkoła, Matematyka

• G+
  • Facebook

Te dwa przykłądy metodą podstawiania: a.{x=3+y } {5x+y=4}   b.{y=11-2x} {5x-4y=8}

Te metodą wyznaczników: a.2x+y=4 x-y=(-1)            b.3x+y=6  5x+2y=8

Te metodą przeciwnych wsółczynników: a.2x+y=7   6x-2y=16      b.2x+y=5 2x-3y=11

Bardzo prosze o szybka odpowiedz bo musze to miec na Poniedziałek!! a wgl tego nie umiem

9 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
sanderkaa

pomocy !!!!!!!!!! ja juz dluzej tak nie moge !!!!!!!!! Poradnik

sanderkaa | 22 maja 2012 19:14:11 | kategoria: Miłość i związki, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

mam problem z chłopakiem.. traktuje mnie jak bym była nikim.. zdradza.. mówi spierdalaj itp.. a póżniej przeprasza.. mówi że oddalamy się od siebie.. ja już dłużej tak nie mogęę.. pomóżcie.. co ja mam robić..

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
kolorowa05

Pomożesz z Fizyki ? Bardzo Prosze ; [

kolorowa05 | 5 maja 2012 15:10:37 | kategoria: Edukacja, Gimnazjum

• G+
  • Facebook

Dla ruchu przedstawionego na wykresie :
a) odczytaj zmiany położenia ciała i czas zachodzenia tych zmian
b) oblicz prędkość ciała.
Wyniki wpisz do tabelki.

wykres jest właśnie w podreczniku nie mogłam go tutaj zamieścić .Bardzo przepraszam.
Tabelka

Faza ruchu I II III IV
Zmiana położenia
Czas zmiany
Prędkość

zad 9 str. 156. Fizyka podręcznik dla gimnazjum "spotkania z fizyką" . Bardzo proszę o pomoc

6 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz

Jak sobie poradzić z sytuacją, że jutro idę na targi pracy a będą w nich te 3 firmy, które odrzuciły moje CV bądź odrzuciły mnie na rozmowie kwalifikacyjnej a na dodatek składają te same oferty?

anonymous | 17 kwietnia 2012 22:15:21 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

:( Jest to sytuacja bardzo dla mnie bolesna. Odrzucenie boli tym bardziej, że jak się nie pracuje to się nie żyje bo nie ma za co kupić chleba, a mi zostało tylko 600zł na życie :(

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Socjalizm czy kapitalizm - czyli w skrócie "czy jesteś idiotą?" Sondaż

anonymous | 26 lutego 2012 04:26:40 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

Wiadomo, zgniły, imperialistyczny zachód to ostoja kapitalizmu. Tak samo jak Polska, a to z kolei jest tak samo prawdziwe jak to, że w Klewkach lądowali jednak kosmici...

Ponieważ czasem trzeba "wyrzucić to z siebie" pragnę gorąco zwyzywać od skończonych kretynów wszystkich tych, którzy wierzą, że państwo da im emerytury(vide ZUS), renty(państwo może odmówić ich wypłacenia, i często to robi) tudzież wyedukuje im dzieci - tak, potem dzieciaki nie wiedzą co to funkcja liniowa, w wieku 18 lat... Ktoś powie, że za komuny było lepiej, tak, ale to, że razu pewnego kompost pachniał lepiej nie zmienia faktu, że to nie był kompot... choć o gustach się nie dyskutuje.

Reasumując: skończeni debile - wy nie idziecie głosować, zostajecie w domu.

Zaś tym, którzy mają już dość lewicy życzę miłego dnia :).

Ale dlaczego o tym w ogóle piszę? Ludzie! Czy Wy sobie zdajecie sprawę jak wiele straciliście przez grupkę palantów, którzy chodzili do wyborów w ostatnich 20 latach???

Niemcy w krótszym okresie z ruiny, gdzie umierali z głodu, zostali jedną z najpotężniejszych gospodarek świata, co później popsuli, ale przynajmniej mają skąd spadać. Debile, debile, debile - popsuliście mi Ojczyznę. Popsuliście ją nam wszystkim, sami sobie też.

Musi się kończyć pozytywnie, a wypadałoby aby było to również pytaniem: Co można zrobić, aby Polska nie zmarnowała kolejnych 20 lat? I nie pytam tu o "powinno być tak, że będzie 10% podatku" - pytam "jak zrobić, żeby było 10% podatku"... wyjść na ulice, jak przy ACTA? Kto ma pomysł?

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz
laughingman

Ta nasza demokracja to jakiś żart?

laughingman | 22 stycznia 2012 22:44:28 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

Przykład - ACTA. Wiem, że dla większości obywateli nie jest to tematem nr. 1, ale to przykład.

Co to za paranoja, żeby w demokratycznym państwie bardzo ważne kwestie były rozstrzygane bez jakiegokolwiek udziału ludności? Inaczej: oczywiście można powiadomić jakichś działaczy, ale nie ma pewności, że przyniesie to skutek.

Referenda powinny być częściej. Np. co miesiąc, najważniejsze kwestie z tego miesiąca. Byłyby jakieś debaty i wgl. Ostatnie jakie pamiętam było "czy chcesz wejść do unii".

Demokracja jest coś za bardzo pośrednia.

0 ładowanie danych... 14 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz
laughingman

Najlepsza polska reklama ostatnich lat

laughingman | 30 października 2011 09:31:29 | kategoria: Rozrywka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Może nie jest reklamą telewizyjną, ale powstała z pomysłem, trzeba było sporo odwagi, i cel- jakże szczytny.

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
rumun

dopisz jak jeszcze można przeprosić.Przepraszam cię-bardzo z całego serca,i jak jeszcze można?

rumun | 22 września 2011 17:21:13 | kategoria: Szkoła, Język polski

• G+
  • Facebook

Dopisz,jak można kogoś przeprosić. Przepraszam cię-bardzo,z całego serca,                                                                                 

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Jak robi się koszule za 450zł?

anonymous | 17 sierpnia 2011 20:50:46 | kategoria: Styl i uroda, Kreacje

• G+
  • Facebook

Wygląda jak normalna koszula - żadnych złotych nici, diamentowych spinek przy mankietach, platynowych guzików też nie uświadczyłem. Nie wygląda jakby została utkana przez mistrza krawieckiego z dalekiego kraju, ot koszula.

Może po prostu ktoś trzepie grubą kasę na frajerach?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
niunia5550

co mam zrobić żeby spodobać się chłopaką??

niunia5550 | 24 maja 2011 13:52:44 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

szukam chłopaka ale niewiem jak mam go znaleźć co mam zrobić??

8 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
kinga1655

Chłopak, który... pomożecie?

kinga1655 | 22 maja 2011 17:40:21 | kategoria: AGD i RTV, AGD

• G+
  • Facebook

Jest taki chłopak, który niedawno pokłócił się z moją kumpelą o to, że ona nie daje mu spokoju i pisze do nie go cały czas, a wgl. się nie znają. On do mnie pisze codziennie, mi to nie przeszkadza, bo bardzo fajnie się z nim pisze, nawet bardzo fajnie! Tylko, że my też się nie znamy, no znaczy tak ostatnio trochę bardziej się poznaliśmy jak ze sobą pisaliśmy. Nawet zaproponował mi, abym na wycieczce do kina usiadła koło niego w kinie i bardzo mu na tym zależy bo cały czas się o to pyta.
Więć dlaczego, ze mną pisze a z nią nie chciał pisać?

Znaczy w szkole też ze sobą rozmawiamy, ale nie tak jak piszemy. Tylko mówimy sobie cześć i czasem zamienimy ze sobą słowo. A on jest nawet ładny i go lubię :)

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz
aga9600

chlopak który mi sie podoba napisal do mojej kolezanki ze ja mu sie nie podobam ale zeby ona mi tego nie mówla o co mu chodzi

aga9600 | 22 kwietnia 2011 10:22:19 | kategoria: AGD i RTV, AGD

• G+
  • Facebook

o co mu chodzi ze pisze kumpeli za ja mu sie nie podobam ale zeby ona mi tego nie mówila

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
coolma2

Pomóżcie mi jaki zrobić prezet dziecku które bardzo lubie !!

coolma2 | 3 marca 2011 08:11:26 | kategoria: Zakupy i prezenty, Bez okazji

• G+
  • Facebook

Nie wiem co kupić dziecku które bardzo lubie a ma już dużo zabawek to jest chłopak ma 2 latka i jest świetny - pomóżcie

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
kocica

Jak być bardziej miłym?

kocica | 23 grudnia 2010 20:04:39 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Nie wiem dlaczego jestem dziś niemiła. Wszystko mi przeszkadza, jestem okropna. Jak sobie z tym poradzić? Jakoś tak nie chce mi się być milszą.. Nie wiem co się ze mną dzieje.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
kocica

Czy samotny Sylwester to bardzo przykra dla Was rzecz?

kocica | 26 listopada 2010 21:22:34 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy samotny Sylwester (no powiedzmy, że z rodzicami) jest bardzo smutną sprawa? Czy jest to impreza dla Was bardzo ważna? Dlaczego to takich rzeczy przywiązuje się wagę? Czy tradycją jest, aby spędzać ten czas z przyjaciółmi/parterem? Może całkiem fajnie jest spędzić go pod kołdrą, oglądając telewizję lub ulubiony film, czytając ulubioną książkę, jedząc i pijąc co się chce, bez ryzyka 'nawalenia się' czy stracenia bardzo dużej ilości kasy? Jak myślicie, jak chcecie go spędzić, i czy to jest naprawdę porażka towarzyska spędzać go samemu?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
beest

Dokończysz zdanie ?

beest | 27 maja 2010 13:10:28 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Bardzo lubię gdy...

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
1 2 z 2

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd