zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "TV"

Znaleziono 480 wyników:

Daniel86

Czy krytycy telewizji krytykują ją, bo są zamknięci na kilka głównych kanałów?

Daniel86 | 3 października 2012 18:37:31 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

Witam. Jeśli dla kogoś telewizja to tylko TVP, TVN i Polsat, to rzeczywiście może marudzić, że w telewizji nie ma nic ciekawego, ani nic wartościowego, ale przecież mamy jeszcze telewizję satelitarną lub kablową. W każdy weekend obejrzę sobie wieczorem coś ciekawego na Discovery, które są kanałami edukacyjnymi. Nie wiem, jak teraz, ale jeszcze nie tak dawno co dziennie można było obejrzeć w TV Puls jakąś ekranizację lektury szkolnej. Są też ludzie, którzy twierdzą, że kiedyś filmy i seriale byłby lepsze, ale jeśli się dobrze poszuka, to na kanałach rzadziej oglądanych można znaleźć wiele starych seriali i filmów.

Czy krytycy telewizji krytykują ją, bo są zamknięci na kilka głównych kanałów? Czy krytycy telewizji znaleźliby coś dla siebie, gdyby lepiej poszukali? Czy krytycy zmieniliby zdanie o telewizji, gdyby zapomnieli o TVP, TVN i Polsacie na rzecz telewizji satelitarnej lub kablowej? Czy cała telewizja schodzi na psy czy tylko główne kanały?

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
chris27

W jakim programie telewizyjnym typu talent show z wielką chęcią chciałabyś/-łbyś wystąpić?

chris27 | 22 września 2012 22:40:55 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

O ile jeszcze tego nie zrobiłaś/eś. Jeśli tak, to pochwal Nam się Cool

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 45
odpowiedz
chris27

Czy Polska dużo straciła w związku z tym, że w latach 60,70,80,90-tych nie były emitowane w telewizji programy typu talent show?

chris27 | 22 września 2012 22:33:06 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

Czy straciliśmy szansę na objawienia się niezwykłych talentów ówczesnych Polaków, zwykłych obywateli?

Czy gdyby w tych czasach były emitowane programy takie jak "Idol", "Mam talent", "Got to dance. Tylko taniec", "Must be the music. Tylko muzyka", "Bitwa na głosy", "Masterchef" itp. to Polacy odkryliby jak dużo mamy utalentowanych ówczesnych obywateli?

PS. Co do lat 90-tych pominąłem program "Szansa na sukces", gdyż niewielka część ludzi potrafi ładnie śpiewać za to mają inne nie mniejsze talenty.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Gregory

Czy ktoś jeszcze nie ma TV?

Gregory | 28 sierpnia 2012 22:09:50 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy jeszcze kogoś mierzi oglądanie papki informacyjnej, debilnych populistyczmych programów, niemądrych sitcomów i całego tego badziewia?? Wiele osób twierdzi, że ogląda tylko discovery albo national geographic. Nie za bardzo w to wierzę. Chłam dostaje się nawet mimochodem. Poczułem się wolny od telewizyjnej indoktrynacji dopiero gdy oddałem telewizor.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
Dowściekliwy

Czy lombard Pawn Stars robi czasami klientów w jajo?

Dowściekliwy | 25 czerwca 2012 18:13:07 | kategoria: Muzyka i film, Seriale

• G+
  • Facebook

Natrafiłem chyba na jeden z nowszych odcinków, w którym kobieta miała do sprzedania komputer Apple IIGS.
Chciała 300$, ale łysy facet zaczął opowiadać o akwarium, licytację rozpoczął od 50$ i kupił za 100$. To już nawet książki na Amazonie o Apple IIGS są droższe.

Czy chcieli słuszną kwotę?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Daniel86

Czy w Polsce naziemna telewizja cyfrowa ma szanse osiągnąć sukces?

Daniel86 | 3 czerwca 2012 17:40:24 | kategoria: Nauka i technika, Technika

• G+
  • Facebook

Witam. Czytałem artykuł z którego wynika, że cyfryzacja telewizji naziemnej nie tylko nie spowolniła trendu odchodzenia od telewizji naziemnej, ale nawet go przyspieszyła. Na pewno pamiętacie czasy swojego dzieciństwa. W tamtych czasach tylko na kilku domach w każdej miejscowości wisiała antena satelitarna. Dziś ta proporcja jest całkowicie odwrotna, czyli tylko na kilku domach antena satelitarna nie wisi.

Artykuł: TV naziemna przegrywa z satelitą i kablem

Dobrze by było, gdyby naziemna telewizja cyfrowa (NTC) jednak osiągnęła sukces, bo to będzie miało pozytywny wpływ również na rynek płatnej telewizji. Poza tym dobrze jest wiedzieć, że jakby się chciało zrezygnować z płatnej telewizji, to darmowa alternatywna nie jest tak zła jak dawniej. Np. u mnie można odbierać tylko 4 kanały analogowe z czego tylko jeden komercyjny, podczas gdy w NTC samych tylko darmowych kanałów ma być 20 z czego 2 w HD.

Newsy

TVP1 i TVP2 od 1 czerwca w NTC nadają w jakości HD. MUX 1 zwiększył swój zasięg do 94%. Oznacza to, że Euro 2012 będzie można obejrzeć w HD i za darmo. Mój poradnik

TVP1 i TVP2 w HDBądź gotowy na odbiór cyfrowy

Pytania

Co o tym myślicie? Czy Was cyfryzacja telewizji naziemnej zachęca czy raczej zniechęca do telewizji naziemnej? Dlaczego Waszym zdaniem ludzie odchodzą od telewizji naziemnej? A czy Wy planujecie przejście na darmową telewizję (NTC)?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
Daniel86

Jaką telewizyjną drogą obejrzysz Euro 2012? Sondaż

Daniel86 | 11 maja 2012 17:24:45 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

SONDAŻ!!! Witam. Już wkrótce Euro 2012 i większość z nas będzie chciała to obejrzeć, ale nie każdy zdobył bilet i też nie każdy może sobie pozwolić na kibicowanie w Strefie Kibica. Wielu więc obejrzy Euro 2012 w telewizji. Pytanie tylko, jaką drogą.

Opcję w sondażu

Oczywiście pytanie jest skierowane do ludzi, którzy chcą obejrzeć Euro 2012 i mogą to zrobić wyłącznie za pomocą telewizji. Stąd brak opcji "nie obejrzę" albo "obejrzę na żywo".

Podpowiedź

W naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) Euro 2012 będzie transmitowane nie tylko za darmo, ale także w HD przez TVP.

Mój poradnik: Euro 2012 w HD i za darmo

TVP - oficjalny nadawca Euro 2012Loga TVP1 HD i TVP2 HD

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
Daniel86

Euro 2012 w HD i za darmo (legalnie również) Poradnik

Daniel86 | 18 kwietnia 2012 17:40:37 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

Witam. Tegoroczne mistrzostwa Europy w piłce nożnej, czyli popularnie zwane Euro 2012, będzie można obejrzeć nie tylko w jakości HD, ale także ZA DARMO. Jest to możliwe dzięki TVP i naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T).

Aby oglądać naziemną telewizję cyfrową, wystarczy tylko mieć telewizor z MPEG-4 (większość płaskich telewizorów spełnia ten wymóg) lub odpowiedni dekoder (średni koszt ok. 150zł, w przypadku cyfrowych tunerów TV do komputera nawet mniej). Anteny w większości przypadków nie trzeba zmieniać, stara powinna dać radę, ale do kanałów HD nie polecam pokojowej (wewnętrznej). Dekodery potrafią konwertować kanały HD na SD*, więc użytkownicy telewizorów nieHD też będą mogli obejrzeć Euro 2012.

*SD - tradycyjny format obrazu

Co ciekawe wszelkie koszty nie są dodatkowym wydatkiem, bo i tak kiedyś będzie trzeba je ponieść. Przecież pierwsze nadajniki naziemnej telewizji analogowej mają wyłączyć jeszcze w tym roku.

Aby obejrzeć Euro 2012 w HD i za darmo, należy jeszcze mieszkać w zasięgu MUX 1 i MUX 3. MUX 1 zwiększy w maju swój zasięg z 15% aż do 92%, więc prawie każdy będzie miał dostęp do TVP1 HD. Niestety nie każdy będzie miał dostęp do TVP2 HD. Ci ludzie obejrzą jedną połowę Euro 2012 w HD a drugą w SD, ale również w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku.

Ludzie, którzy nie lubią sportu w telewizji i nie zamierzają oglądać Euro 2012, też powinni się przygotować na odbiór naziemnej telewizji cyfrowej. Dzięki temu będą mieli większy wybór wśród alternatyw* dla TVP, która prawie przez cały czas będzie transmitować lub mówić o Euro 2012. Poza tym i tak kiedyś będzie trzeba to zrobić. Przecież pierwsze nadajniki TV analogowej mają wyłączyć jeszcze w tym roku.

*Naziemna telewizja cyfrowa to aż 18 darmowych kanałów, a w przyszłości będzie ich więcej.

Więcej o naziemnej telewizji cyfrowej tutaj

TVP - oficjalny nadawca Euro 2012Loga TVP1 HD i TVP2 HD

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
justtt

HBO OD?

justtt | 15 kwietnia 2012 23:11:46 | kategoria: Internet, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Niech mi ktoś krótko powie czy ta usługa jest warta zachodu i kasy?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
veronique

Jaka jest mozliwosc, by ogladac programy BBC czy National geographique na komputerze po polsku?

veronique | 21 marca 2012 11:21:14 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

za granica:]

Ostatnia aktualizacja: 13-09-2012 14:29:27
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
H8er

Czemu streaming video zacina się w full screen'ie?

H8er | 1 marca 2012 15:06:46 | kategoria: Komputery, Sprzęt

• G+
  • Facebook

Witam,
Mam problem tego typu:
Oglądam program etc na komputerze(nie zależnie od tego czy jest full screen czy nie) i jest wszystko w porządku. Niestety po podłączeniu komputera do telewizora i włączeniu full screen'a, obraz zaczyna zacinać się. W czym tkwi problem? Przy wyłączonym full screenie jest płynnie.

Ostatnia aktualizacja: 13-09-2012 16:19:37
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Daniel86

Czy po obejrzeniu spotu z babcią Lodzią wszystko jest już dla Was jasne w tym temacie?

Daniel86 | 6 lutego 2012 17:32:46 | kategoria: Nauka i technika, Technika

• G+
  • Facebook

Witam. Stara kampania o NTC, która jest nadal w toku, ma za zadanie informować. Natomiast ta z babcią Lodzią ma za zadanie również edukować. Czy więc czujecie się wyedukowani? Czy już wszystko jest dla Was jasne? Jak oceniacie pomysł na tą kampanie? Co myślicie o pomyśle na tą kampanię?

W telewizji będzie można zobaczyć kolejne spoty zachęcające do przejścia na naziemną telewizję cyfrową. Ich główną bohaterką ma być starsza pani, w wersji roboczej projektu znana jako babcia Lodzia, która będzie się spotykała z różnymi fachowcami od telewizji. Na przykład, monter anten wytłumaczy jej, że naziemną telewizję cyfrową można odbierać przez zwykłą antenę. Babcia dowie się także, jak podłączyć odbiornik cyfrowy do telewizora. (źródło: Satkurier, Babcia Lodzia nie zostanie na lodzie

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Czy tak powinno wyglądać zaproszenie z Kancelarii Premiera na debatę dotyczącą wolności i praw w Internecie?

anonymous | 6 lutego 2012 16:26:51 | kategoria: Internet, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pełny wpis: niebezpiecznik.pl

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 6-tego lutego, start o godz. 13:00 — uczestnictwo należy potwierdzić do 9:30, …a nas zaprasza się w piątek. E-mailem. Wysłanym na firmowy adres. Po godzinie 18:30. Bez wskazania adresata z imienia i nazwiska. Wysoce niestosowne zachowanie.

Dlaczego nas nie będzie?

Chciałbym pójść, serio, ale niestety, jestem poważnym i odpowiedzialnym człowiekiem. Prowadzę firmę i mam już w poniedziałek zobowiązania w stosunku do 12 innych osób, którym coś obiecałem wcześniej – dużo wcześniej. Nie dam rady być w dwóch miejscach jednocześnie. Przykro mi. I naprawdę chciałbym wierzyć w to, że Pan Premier nie liczył właśnie na taką sytuację, wysyłając mi zaproszenie na poniedziałkową debatę w piątek i to po godzinach pracy… 

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Czy tak ma wyglądać telewizja 21 wieku?

anonymous | 5 lutego 2012 11:38:07 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ludzie są ogłupiani telewizorem. Nie pokazuje się tam ważnych rzeczy więc ludzie nie wiedzą co się dzieje na świecie. Pokazuje się tylko rzeczy, do których ludzie przywykli: obrzucanie błotem w polityce, burdy stadionowe i śmierci. Czy tak ma wyglądać telewizja 21 wieku? Dlaczego nie pokazuje się w wiadomościach odkryć naukowych??? Nie ma ich?

Ostatnia aktualizacja: 14-09-2012 10:25:31
1 ładowanie danych... 17 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
ferdek

Czy w przyszłości będziemy mogli odbierać więcej kanałów poprzez naziemną telewizję cyfrową?

ferdek | 17 stycznia 2012 16:44:09 | kategoria: AGD i RTV, Telewizory

• G+
  • Facebook

Czy z czasem oferta ulegnie rozszerzeniu o nowe kanały?

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
blachu

Jakie okulary 3D do domowego użytku?

blachu | 7 stycznia 2012 22:59:52 | kategoria: Komputery, Pozostałe

• G+
  • Facebook

WItam
jakiego rodzaju okulary 3d zakupic do ogladania filmow przerobionych programem komputerowym ze zwyklego filmu na film 3d?
Nie chodzi mi o okulary z kolorowymi szkielkami tylko o takie w kotrych obraz ma rzeczywiste kolory.
Posiadam projektor epson , chcialbym rzucac przerobiony na 3d film z laptopa tylko potrzebuje pomocy w wyborze okularow bo kompletnie sie na tym nie znam.
pzdr 

odpowiedz
Heniek19

Jaka jest Wasza ulubiona dyscyplina sportowa?

Heniek19 | 17 grudnia 2011 19:51:47 | kategoria: Sport, Pozostałe sporty

• G+
  • Facebook

Bylo pytanie o ulubiona dyscypline sportowa ś.p. Andrzeja Leppera. Ja jestem ciekaw jaka jest Wasza ulubiona dyscyplina sportowa. Moze to byc dyscyplina ktora sami uprawiacie lub ogladacie tylko przed tv.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedz
Dowściekliwy

Czy jurorzy programów typu Idol, Mam Talent, Top Model itp. powinni wykazać się swoim talentem w programie, w którym oceniają i ośmieszają jego uczestników?

Dowściekliwy | 11 grudnia 2011 16:36:00 | kategoria: Muzyka i film, Pozostałe

• G+
  • Facebook

no właśnie

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz

Leci dziś jakiś fajny film?

anonymous | 2 grudnia 2011 21:25:47 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

?

8 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz
molurpl

Pamiętacie Nie DO Wiary?

molurpl | 24 listopada 2011 23:22:08 | kategoria: Rozrywka, Programy TV

• G+
  • Facebook

Pamiętacie ten program ? Jaki odc. się wam najbardziej podobał ( o czym) Chcielibyście żeby znowu był emitowany?

Ostatnia aktualizacja: 14-09-2012 14:28:20
odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 24

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd