zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "PC"

Znaleziono 160 wyników:

Kubolas11

Znacie fajne gry na PC?

Kubolas11 | 27 sierpnia 2012 11:11:54 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Jak w pytaniu?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
kozoso

Jakie sa gry podobne do Black and White, Black and White 2, From Dust? GRY NA PC OCZYWISCIE XD

kozoso | 9 czerwca 2012 14:58:24 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Jakie sa gry podobne do Black and White, Black and White 2, From Dust?
GRY NA PC OCZYWISCIE XD

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
ravcik12

Jak zmienic haslo adminowi ??

ravcik12 | 18 marca 2012 20:33:19 | kategoria: Komputery, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ostanio dlugo nie wchodzilem na PC bo mialem kare.Teraz zapomnialem hasla do mojego konta moje kkonto to admin i nie pamietam hasla. probowalem wpisac w wyszukiwanie plikow cmd i wszystko bylo dobrze podalem nazwe a pod koniec sam wyskoczylo mi wysaplil blad systemu  5 i na dole odmowa dostepu co zrobic  pomozcie szybko prosze !!!

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
rulezziom

Straszny stres, sedatif pc

rulezziom | 26 listopada 2011 14:23:47 | kategoria: Społeczeństwo, Psychologia

• G+
  • Facebook

za niedlugo czeka mnie wazny wystep publiczny. problem w tym ze przed wyjsciem cala sie trzese i jestem czerwona, a na scenie jest jeszcze gorzej, nic nie moge utrzymac i czuje jak mnie policzki palą. problem w tym ze widownia nie jest zbyt wyrozumiala, raczej taka ktora wysmieje kazda pomylke. staram sie tym nie przejmowac, ale mimo iz w glowie to sobie tlumacze i wierze ze mi sie uda, objawy nerwow nadal pozostaja. konczy sie tym ze boje sie, ze sie zestresuje, boje sie ze bede sie cala trzasc i bede cala czerwona (juz kilka razy tak sie upokorzylam).

postanowilam sobie pomoc i kupilam SEDATIF PC, jednak nie wiem na ile on jest skuteczny? czy opanuje on silne drżenie calego ciala i czerwienienie sie?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
MaxFloRec

jak pobierać z neta

MaxFloRec | 3 listopada 2011 13:40:56 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Głównie chodzi mi o to żeby mi ktoś dał link do wolf team ale żeby było koło 800 mb czyli już pobranie

email kubus512@o2.pl wyślijcie plis

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Daniel86

Co dolega mojemu komputerowi?

Daniel86 | 4 września 2011 17:35:36 | kategoria: Komputery, Stacjonarne

• G+
  • Facebook

Witam. Ostatnio mam taki problem z komputerem, że bardzo długo się uruchamia, ale nie system tylko komputer. Opiszę wszystko od początku.

Włączam komputer do prądu, wciskam guzik uruchomienia i czekam. Komputer się nie startuje tylko zaświecają się diody i wentylator zaczyna się kręcić, ale nie na pełnych obrotach. Po paru minutach komputer dopiero się startuje, ale to nie koniec. Ładowanie systemu zacina się na ekranie startowym. Wówczas muszę zresetować, ale nie mogę tego zrobić od razu, bo jeśli zrobię to od razu, to będę musiał zrobić to kilka razy, więc lepiej jest poczekać te parę minut i dopiero po tych paru minutach resetuję. Gdy już zresetuję, to komputer się pyta, w jaki sposób uruchomić system. Wybieram, że normalnie i jeśli nie zresetowałem zbyt wcześnie, to system uruchamia się normalnie. Jeśli za wcześnie, to muszę jeszcze raz zresetować.

Mówiąc krótko, jeśli komputer się nie rozgrzeje, to się nie uruchomi.

Niestety nie wiem, jaki mam dokładnie komputer, bo takimi sprawami zajmuje się brat, ale jest to komputer stacjonarny, ok. 5-letni z Windowsem XP i z czarną obudową z elementami srebrnymi (informacja o kolorze obudowy to żart, bo wiem, że to bez znaczenia :)

Najbardziej mnie interesuję, czego to winna, płyty głównej, zasilacza czy może jeszcze czego innego?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
MamProblems

Problem Z PC'tem

MamProblems | 9 sierpnia 2011 01:37:12 | kategoria: Komputery, Stacjonarne

• G+
  • Facebook

otóż od dłuższego czasu na mój komputer się zawiesza albo wyskakują mu bluescreen'y nie wiem co mam z tym zrobić.. dzieje się to nawet gdy nic nierobie na kompie.. poprostu sciagam coś a gdy dłużej to trfa wyłączam monitor i zchodze na dol porobić cos aby niemarnowac czasu.. kiedy wracam i włączam monitor Boom a tu niespodzianka niebieski ekranik albo zawiecha i nic niemoge zrobić ctrl alt delete tez niedziala...  w tle zwykle deamon, avast, steam, torrent...Komputer to acer aspire t180 procek amd athlon 64 x2 4000+2 giga ramu, karta graficzna geforce 220system to win7.. w w dole bluescreena jest napisane WPN111v.sys A wpn111 to nazwa mojego adaptera do internetu niewiem czy to tylko przypadek ale... POMOCY.. i dziękuje za wszelkie odpowiedzi..

odpowiedz
nieidealna_

ściaganie piosenki z komputera na samsunga corby

nieidealna_ | 4 sierpnia 2011 10:22:52 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

miałam problem (nadal mam .; C ) ze ściągnięciem piosenek na mój telefon (mam samsunga corby ) Szukałam odp. w internecie dowiedziałam się  , że najlepiej przegrywać piosenki z komputera na samsungi po przez program Pc Studio.I nadal mam problem .Jak to się robi.? Może ktoś z was wie .? Prosze o zwięzłą instrukcję pt. ,,Jak za pomocą programu Pc Studio przegrać piosenki z komputera na samsunga''

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz
jakku

Gadu Gadu?

jakku | 12 czerwca 2011 18:47:05 | kategoria: Komputery, Informatyka

• G+
  • Facebook

Siema. Ostatnio po włączeniu komputera nie chce mi się włączyć gg. Włączało się automatycznie po starcie systemu. Nawet jak później klikam na ikonkę gg nic się nie dzieje. Najlepsze jest to iż w procesach pokazuje, że gg jest włączone i zużywa procesor w około 50%!

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
pyziulkaa

GTA IV / 4. Błędy po wgraniu nowych samochodów

pyziulkaa | 15 maja 2011 12:04:37 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Witam Państwa. Po wgraniu samochodów, czyli po podmianie, wyskakuje mi błąd po chwili jazdy i wyrzuca mnie do Windowsa. Czy jest jakiś sposób żeby to naprawić. Miałem tak samo jakiś czas temu. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
pyziulkaa

GTA IV / 4. Błędy po wgraniu nowych samochodów

pyziulkaa | 15 maja 2011 11:54:58 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Witam Państwa. Po wgraniu samochodów, czyli po podmianie, wyskakuje mi błąd i wyrzuca mnie do Windowsa. Czy jest jakiś sposób żeby to naprawić. Miałem tak samo jakiś czas temu. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Luq

Jakie gry na starego laptopa?

Luq | 10 maja 2011 21:56:33 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Witam! Poszukuję gier które pójdą na moim starym laptopie: 1.47GHz, 869MB RAM, Service Pack III.
Z góry dziękuję :).

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Aplauz

Jak zgrywać muzykę na płyty PC ?

Aplauz | 22 kwietnia 2011 20:27:55 | kategoria: AGD i RTV, MP3

• G+
  • Facebook

Potrzeba jakiegoś programu ?

odpowiedz
MyArek1

Jaki macie komputer? Sondaż

MyArek1 | 29 marca 2011 13:46:15 | kategoria: Komputery, Sprzęt

• G+
  • Facebook

Jaki macie komputer?

odpowiedz
pelos

szukam gry

pelos | 20 marca 2011 18:32:46 | kategoria: Gry, Internetowe

• G+
  • Facebook

poszukuje gry z roku około 1999 - 2000 gdzie budowało sie podziemna cywilizacje. armie zdobywało sie przez budowanie takich pomieszczeń lub z lochu sie ich brało do takiego pomieszczenia gdzie ich torturowano az przeszli na twoja strone. pamietam ze logo to była taka zaba

odpowiedz
openmax

Karta Graficzna czy nie

openmax | 28 lutego 2011 20:56:23 | kategoria: Komputery, Informatyka

• G+
  • Facebook

Witam mam problem taki że czy żeby były okienka przezroczyste   to ma coś do tego karta graficzna bo inni twierdzą że to nie ma znaczenia ?

odpowiedz
ermelek

Dlaczego Komputer sam mi się resetuje?

ermelek | 20 lutego 2011 12:09:58 | kategoria: Komputery, Stacjonarne

• G+
  • Facebook

Witam już od jakiś dwóch miesięcy komputer sam mi sie resetuje zdarza się to dwa razy w tygodniu wie ktoś może dlaczego?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
lipnicki1985

Program monitorujacy PC?

lipnicki1985 | 3 stycznia 2011 02:49:24 | kategoria: Komputery, Oprogramowanie

• G+
  • Facebook

Witajcie.Poszukuję programu ktory bedzie pamietal historie przegladanych stron www w przegladarce oraz tresc rozmow z komunikatora. nawet po usunieciu historii w tych programach. czy znacie moze cos takiego???

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
sebastek

Graa ?? pomóżcie ??

sebastek | 21 grudnia 2010 21:35:56 | kategoria: Komputery, Sprzęt

• G+
  • Facebook

Witam :) Chcę nagrać grę która ma załóżmy 8 Gb i jak chce ją nagrać na 2 DVD dzieląc pliki instalacyjne czy jest ryzyko ze gra nie będzie działać ? Za odpowiedzi z góry dzięki :)

odpowiedz
szefszefski

Czy karta WinFast VC100 XP Zgrywa dźwięk?

szefszefski | 9 listopada 2010 11:20:59 | kategoria: Komputery, Stacjonarne

• G+
  • Facebook

Wiem, pytanie może głupawe - producent jakby sugeruje w specyfikacji że tak, ale ta karta ma jedno wejście RSA (chinch) a przecież RSA jest zawsze conajmniej dwa bo jeden niesie Audio a drugi Video. Tak mi się wydaje... Więc jak nie mam S-Video (drugie wejście w owym sprzęcie) nie używam bo podłączam magnetowid VHS przez chinche, to po czym idzie dźwięk??? Link do producenta: http://www.leadtek.com/eng/multimedia/overview.asp?lineid=6&pronameid=96&check=f link do komptronika: http://www.komputronik.pl/index.php/product/26830/Podzespoly_PC/Karty_Video/Leadtek_WinFast_VC100_XP_PCI.html

odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 z 8

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd