zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "HELP"

Znaleziono 51 wyników:

HikariYami055

Da sie odratować moje ciasto ? help

HikariYami055 | 3 października 2012 20:49:53 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Żelatyne rozpusciłam w gorącej wodzie jak sie ochłodziła to wlałam do śmietanki 30% i troche zagęsciłam,ale jak wylałam to na biszkopt to bylo troche leiste,i dałam do lodowki i dalej sie zelatyna nie ścieła z bitą smietana,ani nie zgęstniało, biszkopt i masa budyniowa jest dobra, tylko ta bita smietana jest taka leista na cieście,kurcze to jest moje pierwsze ciasto,które zrobiłam sama, :D,ale nawet do tego sie nie nadaje ;/ bo tego sie jesc nie da bo ta bita smietana pływa na tym ciescie,a zelatyny dalam 3 lyzki ;/ co robic pomozcie ,da sie to ciasto odratowac ?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
helpa

szkola ponadgimnazjalna

helpa | 23 maja 2012 20:23:39 | kategoria: Edukacja, Gimnazjum

• G+
  • Facebook

gdzie mam udac sie do szkoly ponadgimnazjalnej? czas na wysylanie podan juz sie zacząl a ja nie mam pojecie gdzie mam isc .. lubie podrozowac i lepiej dogaduje sie z chlopakami pomozcie

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
SK8BoY

Jak zdobyc dziewczynę? ( Jeżeli miało by to kolwiek pomóc w odp. to mam 13 lat)

SK8BoY | 29 marca 2012 22:47:53 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Ok, zacznę od tego, że mam koleżankę w moim wieku. Bardzo mi się podoba, no i nie wiem jak ją zdobyc. Często gadam z nią przez telefon. Aż za często ^^. 
Wiem, że ja się jej podobam tylko Ona ma koleżankę czy tam przyjaciółkę I don't no. No i jak to koleżanka ona doradza jej w różnych sprawach, np w tej o której teraz pisze. Jej kumpela nagadała jej że ja jako chłopak to zły wybór, tylko z tego powodu jej tak mówi ponieważ ja z tą jej przyjaciółką się nie lubię.. Proszę o odp ! :0 (No i proszę bez komentarzy typu ,, Skup się lepiej na nauce '' ......Jak by co wiem co robię :) 

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
niciuunia

Jak mu to powiedzieć

niciuunia | 23 lutego 2012 20:21:07 | kategoria: Miłość i związki, Flirt

• G+
  • Facebook

Chodzi o to, że napisałam takiemu krystianowi, żeby sie przyznał, że chce sie mną pobawić. Poczułam sie tak bo w moku dał mi numer gg a potem przyszedł i powiedział, że ma dziewczyne. Jak on z nią zerwał bo go zdradzała to przyszedł do mnie.

Jak mu powiedzieć, że żałuje tego, że go tak osądziłam bez podstawnie i czy dał by mi drugą szanse?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Hardcory2

Pomocy!

Hardcory2 | 11 lutego 2012 22:14:58 | kategoria: Komputery, Oprogramowanie

• G+
  • Facebook

Mój koputer padł atakowi wirusa trojan wirus został usunięty lecz zdązył zrobić swoje zmina wszystkich chaseł online  nie moge odzyskac przez to chaseł na (facebooku,koncie mail ,oraz gg,itp potrzebuje pomocy jakiegoś informatyka czy da rade to odzyskać ? i jak ?

Ostatnia aktualizacja: 14-09-2012 10:19:29
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
mikaza

Jak zrobić w 15 minut super pająka?

mikaza | 1 lutego 2012 16:11:10 | kategoria: Inne, Odjechane

• G+
  • Facebook

Mam problem. Mój brat ma dzisiaj urodziny, a ja nie mam dla niego żadnego prezentu! Lubię robić origami, więc pomyślałam, że zrobię dla niego pająka (bardzo je lubi).

Czy znacie jakąś stronkę na której są instrukcje jak zrobić super straasznego pająka/tarantule? Ale nie takie dziecięce, tylko bardziej "zaawansowane". Szukałam, ale nigdzie nie znalazłam takiego typu stronek.

Jestem wdzięczna za każdą okazaną pomoc.

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
mikaza

Kto potrafi z was wykonać te pytania, lub je już wykonał?

mikaza | 19 grudnia 2011 20:48:00 | kategoria: Szkoła, Język polski

• G+
  • Facebook

To są zadania z ćwiczeń do j. polskiego "Między nami" cz. 1 dla klasy 2 gimnazjum. A oto one:

Zadanie 1/138  Uzupełnij sformułowaniami z tekstu ("Mamusizmy" F. C. Schultz) schemat przedstawiający klasyfikację mamusizmów.

MAMUSIZMY dzielą się na:

1. typ "sami sobie winni" .................................................................................................................

2. typ "mamusizmy randkowe" ("dla dam", "komu nie można ufać") .................................................................................................................

Zadanie 3/139  Wyobraź sobie, że słowo mamusizm ma być umieszczone w słowniku. Opracuj je jako objaśnienie hasła do słownika języka polskiego lub wyrazów bliskoznacznych.

Słownik ....................................

........................................................................................................

Dziękuję za każdą udzieloną radę. Jeżeli osoba, która poda mi odpowiedź też na zad. 2/139, będę jej wdzięczna i ta osoba zostanie wyróżniona. Prosiłabym, aby odpowiedzi były zamieszczone na stronie jak najszybciej. Dziękuję za wszelką pomoc.

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
mikaza

Czy znacie jakieś współczesne opowiadanie zainspirowane przypowieścią o synu marnotrawnym?

mikaza | 10 grudnia 2011 20:16:47 | kategoria: Edukacja, Gimnazjum

• G+
  • Facebook

Takie krótkie i "ładnie" napisane. Możecie sami jakieś wymyślić jak żadnego nie znacie.

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
SuperWidmo

penis problem

SuperWidmo | 8 listopada 2011 15:25:33 | kategoria: Zdrowie, Choroby męskie

• G+
  • Facebook

chodzi o to że pojawiło się na nim jeszcze dzisiaj chyba coś takiego no nie wiem taki paseczek czerwony  xD jak ze szkoly wychodziłem to mnie swędział aa teraz od czasu do czasu boli okropne;/ znaczy juz nie boli ale nadaal jest taki czerwony paseczek zaczynający się od środka i idący do połowy fiuta to jakby taka narośl czy cos ale wyrożnia sie kolorem mam 12 lat

SORY ZE TAK GLUPIO NAPISALEM ALE TEGO SIE NIE DA WYTLUMACZYC

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
paulend

HELP

paulend | 5 listopada 2011 16:06:31 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

http://pytamy.pl/title,lg-viewty-smary,pytanie.html

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
SuperWidmo

za duzo wody pije

SuperWidmo | 5 listopada 2011 15:17:34 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

nie wiem dlaczego ale po spacerku tylko troche pobiegłem nic wielkiego chyba nic się nie spociłem i już wypiłem 2 szklanki wody, a teraz mam ochotę na 3, wg. jak byłem kiedyś w lato na wsi mimo że nie było aż tak ciepło to ze studni piłem aż z 10 razy po razie

przepraszam ze tak na szybko napisalem

czy to groźne? cukrzycy chyba nie mam badałem się wątpie żeby przez rok aż tyle mi wzrosło

Ostatnia aktualizacja: 14-09-2012 15:26:31
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
dariusik29

kim dla ciebie są przyjaciele i w czym ci pomagają?

dariusik29 | 1 listopada 2011 14:47:05 | kategoria: Szkoła, Język polski

• G+
  • Facebook

kim dla ciebie są przyjaciele i w czym ci pomagają

odpowiedz
SuperWidmo

dlaczego to juz nie dziala na nk

SuperWidmo | 30 października 2011 11:20:01 | kategoria: Internet, Społeczności

• G+
  • Facebook

robie sobie email na 10 minut zeby zrobic konto na nk ale zaden link aktywacyjny nie przychodzi dodam że potrzebne konto aby zdobyc kase za zadania i przelac na moje prawdziwe

Ostatnia aktualizacja: 14-09-2012 16:05:06
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Verix

Windows movie maker

Verix | 14 października 2011 18:25:58 | kategoria: Komputery, Oprogramowanie

• G+
  • Facebook

Witam
Potrzebuje pomocy nagrywam fransem filmik to słychać mój głos a nie ma z gry a czasem słychać tylko z gry i nie wiem czego to wina frapsa czy movie makera Help!!!!!!
Moja wesja movie makera 2.6.
A frapsa 2.7.2.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
sincara

10 zdan po niemiecku otym jak spendziłem wakacje u babci help

sincara | 21 września 2011 17:59:16 | kategoria: Szkoła, Języki obce

• G+
  • Facebook

help

10 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
conan153

Pomóżcie proszę ! PliSSSSS! !

conan153 | 5 sierpnia 2011 12:14:54 | kategoria: Komputery, Informatyka

• G+
  • Facebook

SiemA! Mam pytanko... zna ktos program do przerobki filmow w ktorym bede mogl: dzielic film na klatki i je potem polaczyc ale w innej kolejnosci i dodawac muze. Chodzi mi o to, zeby ten program byl w miare latwy w obsludze i nie musi byc polski.

PS. VideoSpin nie chce bo juz wykorzystalem limit 15 dni :( i nie piszcie Movie Marker.

6 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz
Hardcory2

PRoblem Z konsolą PS one slim help!!

Hardcory2 | 19 czerwca 2011 15:11:15 | kategoria: AGD i RTV, AGD

• G+
  • Facebook

A więc Moja konsola sprawowała się bardzo dobrze do czasu gdy chcąs skopiować sevy od kolegi  nie wiem czy doszło  do zwarcia  wyłączyłą się i nie chce sie włączyć  nie wiem czy doszło do zwarcia czy co w każdym bądz razie  zasilacz jest sprawny napięcie do wyłącznika dochodzi  proszę o rade konsola ma wbudowany chip jeest przerobiona .

odpowiedz
Tiger007

Jak odroznic miesnie od tluszczu

Tiger007 | 16 czerwca 2011 18:24:36 | kategoria: Sport, Siłownia

• G+
  • Facebook

hej, mam troche niestandardowe pytanie. Mam bardzo grube uda i ostatnio zaczelam zastanawiac sie czy sa to miesnie czy tluszcz. Co prawda troche cwicze, akle chyba nie az tak duzo. Wiec jak mozna odroznic miesnie od tluszczu? Licze na szybka odpowiedz...

odpowiedz
ferguson16

Jak włączyć sprawdzanie ortografii i interpunkcji w wordzie 2007.

ferguson16 | 18 marca 2011 15:48:41 | kategoria: Komputery, Informatyka

• G+
  • Facebook

Mam pytanie w związku z włączeniem sprawdzania ortografii w wordzie 2007.Gdy wchodzę w                                           menu office->opcje->sprawdzanie w okienku wyjątki jest napis:Dokument1 i nie moge tego zmienic:( Gdy wyłączę to okno i napiszę wyraz "muj" to nadal nie podkreśla tego wyrazu :( i kiedy klikam na ikonkę sprawdzenia wyrazu wyskakuje mi komunikat, że: Sprawdzenie ortografii i interpunkcji zostało zakończone. Pominięto tekst oznaczony jako "Bez sprawdzania pisowni i gramatyki". Jak to zmienić?? :(

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
AmoreMija

Co mam robic ?

AmoreMija | 18 lutego 2011 22:07:59 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

Wieć sytuacja wygląda tak. Podoba mi się pewna laska. Jakiś czas temu nie znając jej i nie rozmawiając z nią napisałem jej co czuje. Pisałem ze jest piękna itp. i ze chce ją poznać. Spotkaliśmy się, ale się pokłuciliśmy i nie mieliśmy kontaktu przez ponad miesiąc. Teraz znalazła sobie chłopaka. Chyba są szczęsliwi. Ale teraz co wjede na gg i jak jest to odrazu do mnie pisze. Zawsze jak jestem to pisze. Widać ze flirtuje. Podtrzymuje rozmowe.Nie mam pojęcia co robić. Chciałbym ja bliżej poznać i z nią być. Ale nie wiem jak mam sie zachować w takiej sytuacji. Jak mówiłem jej słodkie rzeczy i prawiłem komplementy to nie wypaliło.  Nie wiem czy w to brnąć bo w koncu ma chłopaka. Co mam robic by jej "zawrócic w głowie".

Co mam robic wogóle? Co robić by z nią być ?

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedz
1 2 3 z 3

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd