zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "że..."

Znaleziono 32 wyniki:

Czy wiecie że mi ulżyło?

anonymous | 11 września 2012 19:50:30 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

Po tym jak mnie Ala22 dodała do CL po wysłaniu mojego zdjęcia ulżyło mi. Zauroczyłem się nią, ale życie pokazało, że jest taką samą zimną dziewczyną jak każda inna po wysłaniu zdjęcia. Odszedł złudnie idealny obiekt westchnień więc już mam spokojną głowę. :)

4 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
Siwy

Przepraszam że pytam...

Siwy | 14 sierpnia 2012 12:59:38 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

...ale zapytam. Czy w ostatnich dwóch-trzech miesiącach odszedł może jakiś znany użytkownik, lub czy wydarzyło się coś ciekawego, czym "żyło" całe forum?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... odpowiedz

Czy wiecie, że...

anonymous | 11 sierpnia 2012 20:34:02 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

... samce homo sapiens mają tak duże penisy, bo samice kopulowały z ogromną ilością partnerów (duży penis - większa szansa na zapłodnienie). Dlaczego dzisiejsze społeczeństwo uczy na odwrót?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
bartek042

Czy prawdą jest, że...

bartek042 | 18 lipca 2012 23:54:23 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

...mężczyźni bez seksu nie mogliby żyć, a kobiety mogłyby żyć. Czy seks naprawdę jest tak niezbędny do prawidłowego funkcjonowania jak jedzenie, czy picie.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
C6ob66ra

Co mam zrobić??!!

C6ob66ra | 28 maja 2012 20:36:07 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Ostatnio miałem pujść na basen a poszłem z moim najlepszym kumplem na dwór pomimo tego ,że miałek kare do końca maja.Moji rodzice powiedzieli ,że mam się z nim nie kolegować.......tylko ,że ja niehce stracić kumpla co zrobić czekam na dobre rady.!

8 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz

Nudzisz się? Wejdź na czata! Zawsze w weekendy wieczorem. Poradnik

anonymous | 10 marca 2012 21:15:55 | kategoria: Społeczeństwo, Człowiek

• G+
  • Facebook

Tu link:

http://spikeria.pl/room/pytamy 

Hasło: siępasło

Blablablablablabla blablabla blablablablablablablabla bla blablabla bla bla blablablablabla blabla blabla blablablablabla blabla blablablablabla bla blablablablabla blabla blablabla  blablablablabla blabla   blablablablabla blabla bla. blabla blablabla bla blablab lablablabla blabla blablabla blablablabla blabla Blablablablablabla blablabla blablablablablablablabla bla blablabla bla bla blablablablabla blabla blabla blablablablabla blabla blablablablabla bla blablablablabla blabla blablabla  blablablablabla blabla   blablablablabla blabla bla. blabla blablabla bla blablab lablablabla blabla blablabla blablablabla blabla Blablablablablabla blablabla blablablablablablablabla bla blablabla bla bla blablablablabla blabla blabla blablablablabla blabla blablablablabla bla blablablablabla blabla blablabla  blablablablabla blabla   blablablablabla blabla bla. blabla blablabla bla blablab lablablabla blabla blablabla blablablabla blabla Blablablablablabla blablabla blablablablablablablabla bla blablabla bla bla blablablablabla blabla blabla blablablablabla blabla blablablablabla bla blablablablabla blabla blablabla  blablablablabla blabla   blablablablabla blabla bla. blabla blablabla bla blablab lablablabla blabla blablabla blablablabla blabla Blablablablablabla

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
diablikolol1

Co odpowiedzieć dziewczynie jak powie że chce być zemną?

diablikolol1 | 5 stycznia 2012 19:30:08 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Co odpowiedzieć dziewczynie jak powie że chce być zemną?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
diablikolol1

Jak mogę udowodnić dziewczynie że ma piękny uśmiech?

diablikolol1 | 11 grudnia 2011 18:53:21 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Jak mogę udowodnić dziewczynie że ma piękny uśmiech?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
rps1993

Czy uważacie że Karramba i Jędker są komercyjni?

rps1993 | 3 września 2011 14:48:37 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Jędker za Monopol, a karramba za Pewex.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
hitlerowiec number1
jsgibp

czy bicie rodziców u małych dzieci -2 latka- to normalne?

jsgibp | 18 czerwca 2011 11:35:21 | kategoria: Rodzina i znajomi, Dzieci

• G+
  • Facebook

mój syn w lipcu będzie miał 2 latka...jego zachowanie lecz jest przerażające...jeśli nie idzie coś po jego myśli to zaczyna mnie bić i się rzucać ...

bylismy z synem u pediatry lecz ta powiedziała ,że to nomalne w takim wieku u dzieci... mnie to niestety nie zaspokoiła ta odpowiedz pediatry...bo gdybyście to widzieli to bylibyście w szoku jak 2 letni chłopiec potrafi się zachować jak nie idzie mu cos po myśli ....

pozdrawiam

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
Norris z wiatrówka

jak poderwac 2 lata starszą dziewczynę która wie że się w niej kocham

Norris z wiatrówka | 23 marca 2011 11:43:34 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

Bardzo się w niej kocham wczejśniej zauroczyły mnie 2 dziewczyny (nie jednocześnie) ale do niej czuję coś naprawdę wyjątkowego jeszcze nigdy nie czułem czegoś podobnego 

Ps. mam 13 lat wiem smieszne to co pisze ale to coś naprawde wyjątkowego, co do niej czuję. Prosze nie piszcie tylko że mnie popiehdoliło bo już to na 6 innych forach słyszałem i ani jednej sensownej wypowiedzi

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
kocica

Czy woda utleniona rzeczywiście sprawia, że włosy wypadają?

kocica | 27 grudnia 2010 21:55:18 | kategoria: Styl i uroda, Fryzury

• G+
  • Facebook

Czy prawdą jest od zarania dziejów przekazywany mit głoszący, iż woda utleniona, po polaniu nią włosów, rozjaśnia, osłabia je i sprawia, że po kilku minutach wypadają?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
kocica

Czy macie czasem poczucie, że nikt was nie lubi?

kocica | 9 listopada 2010 20:46:16 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam takie dni, kiedy nie mogę dogadać się ze znajomymi, czuję się samotna, ubolewam nad swym stanem, kłócę się nawet z rodzicami.. Mam wrażenie, że nikt na tym świecie mnie nie lubi, jestem niepotrzebna. Pewnie to swego rodzaju prolog do choroby zwanej depresją, ale takie dołki zazwyczaj przechodzą po 2-3 dniach. Nienawidzę tego uczucia! W takiej sytuacji chyba przydałby się wesoły pies, one zawsze wyczuwają przygnębienie wiszące w powietrzu.. Macie takie dni? Mnie to się zdarza jakoś raz na dwa miesiące może. Co to może być w sensie psychologicznym?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
okmanek

Czy was też denerwują was skróty, które tak naprawdę nie skracają?

okmanek | 11 września 2010 20:19:06 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Natknąłem się dzisiaj na liczbę zapisaną w takiej postaci: "1,8 tys.". Dla mnie jest to idiotyczne, bo pisząc po prostu "1800" oszczędza się 50 % znaków.

Też was to denerwuje?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
kociczka

Żałujesz że się urodziłeś?

kociczka | 11 sierpnia 2010 10:09:25 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

czy życie jest piękne:):):?

Goosiiaa92

co znaczy ten sen?

Goosiiaa92 | 21 czerwca 2010 00:20:38 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Co może znaczyć sen że jestem tak jakby w sądzie w niebie czy coś i jakis glos mowi ze umrę jak bede miala 44 czy 54 lata nie pamietam dokladnie,nie pamietam dokladnie ale mniej wiecej cos takiego ,czy to moze byc doslowne ?:( NIe lubie snow ,i boje sie ich znaczenia ,dlatego rposze o pomoc rozwiązaniu sensu tego snu.

P.S jakie moze byc jego znaczenie?

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
joanna88

Potrafilibyście oddać życie za inną osobę?

joanna88 | 1 kwietnia 2010 13:29:26 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

tak jak w pytaniu.

kubica

Czy można ulepszyć laptopa?

kubica | 24 lutego 2010 12:11:44 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam mam laptopa 512mb ram, procesor 1,7 i bardzo słabą kartę graficzną :( Czy można go ulepszyć ??

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
kaasiao

Czy to znaczy że chłopak się zakochał.?

kaasiao | 29 grudnia 2009 19:58:37 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Poznałam ślicznego chłopaka na n-k. Pisaliśmy ze sobą trochę, kiedy podał mi swój numer GG. Bardziej się poznaliśmy, okazało się że chłopak ma wspaniały charakter, jest humorystyczny i miły. Kolega prawi mi dużo miłych komplementów, ja mu również. Pewnego dnia spytał się mnie czy mam plany na sylwka. Wyszło na to że ani on ani ja nie mamy żadnych planów. Po czasie spytał się mnie ''czy poszłabym poszwędać się z nim na sylwestra'', ja oczywiście się zgodziłam. Zaproponował łąkę z ładnym widokiem na niebo oraz siedzenie na kocu i popijanie ciepłej herbaty. Czy to oznacza że chłopak się we mnie zakochał.?

1 2 z 2

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd