zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "uczucia"

Znaleziono 250 wyników:

monarcha

bóg ma uczucia? Sondaż

monarcha | 4 sierpnia 2009 18:54:00 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zakładając, że istnieje.
Odczuwa ból, strach, niepokój, przerażenie, niechęć?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
mezocat

dlaczego jak widze jak sie ktoś całuje, albo myśle o tym ...?

mezocat | 29 lipca 2009 14:28:30 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

to tak dziwnie sie czuję?? Taki no dreszczyk :?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

czy kiedykolwiek poczules jak to jest byc bardzo chrym? Sondaż

anonymous | 25 czerwca 2009 14:55:55 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

czekam na wasze zdanie i opinie do tego pytania...czy ktos mnie zrozumial?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Daniel86

Komu oddalibyście swoją 24-lenią córkie za żonę? Sondaż

Daniel86 | 25 czerwca 2009 12:00:54 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

SONDAŻ!!!
Witam. Wyobraźcie sobie, że są jeszcze czasy aranżowanych małżeństw. Do Waszego domu przychodzi pięciu kandydatów. Musicie kogoś wybrać i musi to być Wasza decyzja, a nie córki.

Nie macie wyjścia, więc nie piszcie, że nikogo albo niech sama wybierze, bo są to czasy aranżowanych małżeństw. Musicie córkie wydać za mąż już teraz.

Prosiłbym o uzasadnienie swojej odpowiedzi, co zostanie wynagrodzone plusami. Mile widziane też inne komentarze do tego pytania. Zapraszam do dyskusji.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
monarcha

Co robisz by być szczęśliwym?

monarcha | 21 czerwca 2009 10:55:54 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Antydepresanty nie wchodzą w gre.

0 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... odpowiedz
aromika

Jak uchronić sie przed nienawiścia wynikającą z zazdrości?

aromika | 18 maja 2009 22:40:53 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zazdroscimy, gdy czegoś pragniemy, a czujemy, iż zdobyć tego nie potrafimy zbyt łatwo, bądź w ogóle. Często zazdrość wynika z niskiej samooceny. Jak możemy zapobiec takiej zazdrości, by uchronić sie przed jeszcze gorszymi rzeczamy, z której moga one wynikać?...

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
aromika

Jak rozumiesz bliskość i po czym ją poznajesz?

aromika | 15 maja 2009 23:31:43 | kategoria: Miłość i związki, Miłość

• G+
  • Facebook

Jedni poznaja, że są z kimś blisko po tym, że rozmawiają, dzielą się niemal wszystkim. Inni moga to widzieć i czuć zupełnie inaczej - a jak..?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedz
Marheva

Co mogę zmienić?

Marheva | 14 maja 2009 21:17:31 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Zawsze byłam silną kobietą... nie za często okazywałam uczucia prawie w cale...teraz gdy powiem że jestem wrażliwa wszyscy się ze mnie wyśmiewają...Nawet moje przyjaciółki... Co można zrobić aby mi uwierzyły i czy moge je nazywać je przyjacółkami gdy się ze mnie wyśmiewają?

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
patti

związek zastępczy?

patti | 8 maja 2009 16:03:28 | kategoria: Mężczyzna, Gadżety

• G+
  • Facebook

Witam. Ja mam pytanie do facetów - gdzies kiedyś spotkałam się ze stwierdzeniem, że dla facetów nie stanowi problemu związanie się z jedną kobietą i jednoczesne kochanie innej, chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat i Wasze doświadczenia w tym temacie.. Czy faceci, kiedy mają poczucie, że nie mogą mieć tej, na której im zalezy, "lubią" znaleźć sobie kogoś na zastępstwo, żeby coś sobie udowodnić albo coś w tym stylu? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Brzoskwinka

Czy to uczucie ma nazwę?

Brzoskwinka | 28 kwietnia 2009 16:29:59 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jak się nazywa to, co czujemy, gdy patrzymy na coś bardzo uroczego, np. ślicznego, puszystego szczeniaczka, że aż chce się go przytulić? [Chyba nie wszyscy to odczuwają, więc pytanie nie dla każdego :-P]. Czy to w ogóle się jakoś nazywa?

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... odpowiedz
aromika

Co zrobilibyście na jej miejscu?

aromika | 20 kwietnia 2009 18:19:47 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

A do panów: Co radzilibyście jej zrobić?

Sytuacja wyglada w ten sposób: dziewczyna pracouje w tej samej firmie z chłopakiem, który bardzo jej się podoba. On rozmawia z nią, gdy akurat spotkają się na korytarzu, a ona wypatruje go na każdym kroku, by móc go choć tylko zobaczyc. Ona wie, że to nie mężczyzna dla niej, bo to ten z bardziej przebojowych, a ona jest raczej cicha, spokojna, delikatna, marzycielką z głowa w chmurach, średnio-ładna. Zrobiłaby dla niego wszystko, gdyby tylko dostrzegł w niej kogos wiecej niz tylko jedna z koleżanek z pracy. Ona jest juz bardzo zmęczona ta calą sytuacja, bo widzi, ze on rozmawia z nia tylko przez grzeczność - gdy akurat sie spotkają. Nie ma dziewczyny i nie wyglada na takiego, któremu by to przeszkadzało w byciu pogodnym, uśmiechniętym i zawsze pełnym energii. Jest sympatyczny i miły dla innych. Jest dla niej tylko z tego względu draniem, ze tak potezny ma na nią wplyw.

Co ona ma zrobić? Proszę waz bardzo - pomóżcie...

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
aromika

Jak sobie poradzić?

aromika | 14 kwietnia 2009 01:19:43 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Muszę Go widywać codziennie. W dodatku mamy przyjacielskie relacje. Ja jednak, od samego poczatku znajomości, czuję coś wiecej... Gdy wracam do domu, to później cały czas o nim myślę. Nie moge sie na niczym innym skupić. On traktuje mnie jak dobrą koleżankę i mozliwe, ze mnie lubi. jednak nie odważę sie podejrzewać czegos wiecej z Jego strony, bo nie uniknęłabym narobienia sobie nadziei... Tak sie nie da normalnie funkcjonowac na dłuższa metę... Chciałabym móc okazać Mu co do Niego czuję, ale to raczej nie jest dobry pomysl... I nie wiem co by to zmieniło... chyba tylko sprawiło, ze zacząlby mnie unikac. Co ja mam robić/myslec? Nie mogę ostatnio zbytnio logicznie mysleć i jestem juz zmęczona tą sytuacja... prosze o własną wypowiedz, takiego 'widza z dystansu'... dziękuję i pozdrawiam :)

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
Blusia

Czy spowiadacie się z grzechów myśli i uczuć?

Blusia | 3 kwietnia 2009 15:35:52 | kategoria: Edukacja, Podstawówka

• G+
  • Facebook

Gdy czasem rozmawiam ze znajomymi o spowiedzi, to większość z nich opowiada mi, że mówi księdzu takie grzechy jak kłamstwo, przekleństwa, nieuczestniczenie w niedzielnej mszy, kłótnie itp. Ale te wszystkie grzechy to czyny lub słowa. Ale niektóre z siedmiu grzechów głównych dotyczą myśli lub uczuć wewnętrznych, np. gniew, zazdrość czy chciwość. Tak więc, czy spowiadacie się np. że zazdrościliście sąsiadowi nowego modelu komórki lub że gniewaliście się na koleżankę bo was okłamała itp? Albo coś w tym stylu, np że myśleliście o kimś bardzo źle?

odpowiedz
Anuszysko

Co jest bezcenne?

Anuszysko | 23 marca 2009 23:18:24 | kategoria: Szkoła, Historia

• G+
  • Facebook

Co powoduje, ze człowiekstaje się szcęśliwy i nie chce tego oddać?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
burasekmalutki

Dlaczego mąż dowiaduje się o swoich wadach i gafach w związku od przyjaciółki żony?

burasekmalutki | 14 marca 2009 13:25:25 | kategoria: Kobieta, Czas wolny

• G+
  • Facebook

Taka sytuacja spotkała mojego znajomego. Nie usłyszał tego od żony w szczerej rozmowie ale od jej przyjaciółki. No rozumiem że kobiety lubią sobie poplotkować ale czy tematy tak osobiste muszą być rozpowszechniane wszem i wobec?

Jak Wy poczulibyście się w takiej sytuacji, gdy osoba trzecia wytyka Wam błędy o których nie powinna wiedzieć? Ja bardzo źle.

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
lamalama

Czy tyle wystarczy? Sondaż

lamalama | 13 marca 2009 15:38:32 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

• Podoba mi się
  • Zależy mi na
  • Chcę być z
  • Jestem z

Czy to kompletna gama relacji damsko-męskich? Tyle wyrażeń wystarczy żeby o nich mówić, kształtować je i wystarczająco je rozumieć?

A jeśli nie, to czego brakuje?

Pytanie dodatkowe: skąd mi przyszło do głowy takie pytanie?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Co czujesz, dając żebrzącemu jałmużnę ?

anonymous | 11 marca 2009 19:41:26 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pod tym pytaniem możesz opisać, co Tobą powoduje i jakie uczucia wyzwala w Tobie ten czyn. O ile oczywiście stać Cię(dla mało domyślnych empatię mam na myśli - nie pieniądze) na to?
Rozpatrujemy sytuację gdy nieszczęśnik naprawdę wygląda na bardzo ubogiego i nie sprawia wrażenia by się trudnił zawodowo wyłudzaniem...
Tak niestety biedacy są wśród nas, jak myślisz czy możliwa byłaby sytuacja, w której to ciebie los pchnąłby na ulicę, mógłbyś być żebrakiem?
A może honor/duma/godność - to wszystko co Ci pozostało i jednocześnie wszystko co miałbyś do stracenia nie pozwoliłyby Ci na to?
Co o tym sądzisz, jaka alternatywa wobec takiego losu? Nie będę więcej Was męczył...kończę więc, problem jest bardzo szeroki i jeśli Ty masz jakieś przemyślenia na ten temat, napisz bardzo proszę!
Przepraszam też za nieco formalny ton, w duchu którego smutny ten temat opisałem, wieje chłodem ale nie wiem jak się tego pozbyć.
Zapraszam.

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
Karolina661

Co oznacza miłośc w Twoim życiu?

Karolina661 | 9 marca 2009 17:23:04 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy wg Ciebie miłosc ma znaczenie? Czy wogole istnieje? Gdybyś miał napisac list do kogoś o miłosci co byś w nim umiescił?

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedz
MasterZMC

To, co dajesz jest twoje na zawsze?

MasterZMC | 13 lutego 2009 10:39:33 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

To jest cytat z książki Erica-Emmanuela Schmitta 'Pan Ibrahim i kwiaty Koranu':
'Ja opowiadałem mu o Miriam, opowiadałem mu o niej tym chętniej, że chciałem uniknąć mówienia o ojcu. Po tym, jak przyjęła mnie do grona pretendentów, teraz odrzucała jako nieciekawego kandydata.
- Nie szkodzi - mówił pan Ibrahim. - Miłość, jaką do niej żywisz, jest twoja. Należy do ciebie. Jeżeli ona jej nie chce, to i tak nic nie może zmienić. Po prostu z niej nie korzysta. To, co dajesz, Momo, pozostaje twoje na zawsze, to, co zachowujesz, jest na zawsze stracone!'

Jak rozumiesz ostatnie zdanie w kontekście całości?

odpowiedz
NGC722

Czlowiek ukrywajacy uczucia ma lepsze szanse na rozwoj wlasnej kariery?

NGC722 | 9 lutego 2009 21:33:54 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Nie raz w pracy liczy sie (szczegolnie przy podejmowaniu trudnych decyzji) przewaznie zimna krew i oczywiscie umiejetnosc zapanowania nad wlasnymi emocjami oraz wplywem innych pracownikow .. Ja osobiscie uwazam ze taka osoba jest w dzisiejszych czasach rowniez odbierana jako bardziej inteligentna i zaradna

odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd